تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 1184 اولاول ... 848545556575859606162681081585581058 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

امشب میبینم بهت خبر میدم... من یه مدل جیو دارم که بوش خیلی خوبه ولی تا جایی که یادم هست کلا هیچ برچسبی هیچ جای شیشه و جعبش استفاده نشده بود.. حالا چاپ بود یا حک شده روش نمیدونم اما برچسب نداره
    خیلی لطف میکنی دوست من برا من ته شیشش یک برچسب کوچکی هست که یک سری چیزهایی نوشته و یک کد چند رقمی هم هست که این کد با کد -- شده روی جعبه یکی هست راستی مگه جرجیو آرمانی ایتالیایی نیست؟پس چرا مال من رو زده made in paris ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

بابا رفق دمتون گرم یک تهرانی بامرام نیست به ما آدرس یک فروشگاه خیلی معتبر همراه با تست رو بده ؟

2. این کاربر از hossein6599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خیلی لطف میکنی دوست من برا من ته شیشش یک برچسب کوچکی هست که یک سری چیزهایی نوشته و یک کد چند رقمی هم هست که این کد با کد -- شده روی جعبه یکی هست راستی مگه جرجیو آرمانی ایتالیایی نیست؟پس چرا مال من رو زده made in paris ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

بابا رفق دمتون گرم یک تهرانی بامرام نیست به ما آدرس یک فروشگاه خیلی معتبر همراه با تست رو بده ؟
    پاساژ گلستان همکف همه عطرهاش تست و قیمت داره. بزرگه و میشه توش راحت گشت زد. هایلند م ارژانتین هم میگن خوبه.
    مغازه غنچه گیشا هم 30 ساله تو کار عطره. هر 2 هفته عطر جدید مییاره که یک پوستر بزرگ هم در ویترین میزنه.

4. 2 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

پاساژ گلستان همکف همه عطرهاش تست و قیمت داره. بزرگه و میشه توش راحت گشت زد. هایلند م ارژانتین هم میگن خوبه.
    مغازه غنچه گیشا هم 30 ساله تو کار عطره. هر 2 هفته عطر جدید مییاره که یک پوستر بزرگ هم در ویترین میزنه.
    با تشکر هایلند جمعه هم بازه؟کسی شماره تلفنی ازش نداره؟

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با تشکر هایلند جمعه هم بازه؟کسی شماره تلفنی ازش نداره؟
    اره بازه. شماره ندارم.
    راستی میدونستید عطر کیت میدلتون تو مراسم عروسیش چی بود؟

Illuminum White Gardenia Petals
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    100 میلش 190 دلاره.

7. 2 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

يه سوال؟شما اگه يه ادلكن از Rio يا Ajmal ببينيد و خوشتون بياد ميخريد يا ترجيح ميدهيد كه دو برابر اون پولو براي يه ادكلن معروف بديد؟ من ميخوام ادكلن بخرم 2 تا از كاراي Ajmal رو به نامهاي Chemystery و Vision خوشم اومده اما در عين حال از Ferrary Yellow هم خوشم مياد.به نظر شما من چي كار كنم؟كاراي Ajmal رو بگيرم كه ساخت امارات هستند يا همون Ferary yellow رو؟ ميدونيد قضيه اينه كه من با 50 تومن 2 تا ادكلن امارتي بخرم بهتره يا اون پولو بدم يه ادكلن معروف بخرم؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.
    این 2 تا کار ajmal رو میشه یه کم توصیف کنید؟
    کربنش رو من دارم خیلی عالیه.

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز منم جیو دارم 40 تومن گرفته بودم 100میلشو
    تو تهه شیشه یه برچسب داره
    اما اینو بگم متاسفانه تقلبی هس اصلان موندگاری نداره

10. این کاربر از troy200489 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این 2 تا کار ajmal رو میشه یه کم توصیف کنید؟
    کربنش رو من دارم خیلی عالیه.
    کار chemystry یکی از سنگین ترین عطرایی هست که دیدم...خیلی غلیظ و شیرینه.اما کار Vision بر عکس شباهت بسیار زیادی به فارنهایت دیور داره...من خودم این vision رو خیلی دوست داشتم.آخه واقعا کیفیتش خوبه...ولی باز خب کار امارات هستن دیگه..

12. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوست عزیز منم جیو دارم 40 تومن گرفته بودم 100میلشو
    تو تهه شیشه یه برچسب داره
    اما اینو بگم متاسفانه تقلبی هس اصلان موندگاری نداره
    عجب عجیبی پس همونطوریه که فکر میکردم همیشه باخودم میگفتم اگه جیو اینه.....بر سلیقه مردم. بگذریم بچه ها یکی به شدت وصف ناشدنی از دلچه گابانا د وان جنتلمن تعریف میکرد یعنی خیلی تعریف میکرد خیلی ها من هم برا خریدش خیلی وسوسه شدم نظر رفقا چیه؟همینطور تعریف دیور هوم intense و همینطور La nuit de L Home کسی نظری نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pocke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    زیر سایه ی شما

پيش فرض

من بابای برام عطر می یاره............پلی بوی رو دوس داشتم...اینا هم فعلا استفاده می کنم ولی توی شیراز نه اون پلی بوی که خودم دارم رو پیدا کردم نه اسم عطر اولیه.xcel وv-max

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

اگه بخوام دخترونه بزنم نانسی .بو لیدی .بلو هات.رومانس .شیفون.اینا رو می زنم......

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

به نظر من فقط aqua gio
    ناکس بوش ادمو گیج می کنه.من یه دونه 50ml شو داییم از سوئد اورد هنوز بوش تو دماغمه!رو یه پیرهن زده بودم یادمه بعد از شستن هم هنوز بوی عطر میداد!اتفاقا ته شیشه برچسب داره وبزرگ نوشته ux290 که احتمالا سریالشه.زیرشم با فونت ریزتر نوشته Dist usa giorgio armani perfumes و اخرشم نوشته made in france
    الان تو بازار بری 100ml ش فکر کنم حدود 80 تومن باشه.40تومن یه کم مشکوک می زنه خب!هر چند ممکنه یکی همون رو بده 65-70- تومن.به هر حال ایرانه دیگه.صاحب نداره که!
    Last edited by amin666; 12-05-2011 at 23:05.

16. 3 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •