تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 75 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 748

نام تاپيک: [آموزش] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم؟

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

12

سلام
    یعنی چی لقمه رو بچرخونیم ؟!
    من گفتم این یک شیوه ی آسون هست که باهاش میشه راحت فیلم رو مچ کرد با زیرنویس
    خیلی ها هم اصلا دقت نمیکنند
    حالا شما دوست نداری از همون آموزش صفحه ی اول استفاده کن
    الان بعد من چیرو اینجا پیچوندم ؟

ساندویچ رو پیچوندی
    امین جان ، من این رو میگم
    شما خودت هم میگی:
    سلام
    ساب آیدیکس رو باید از روی مقدار اختلاف زمانی با فیلم حدس بزنید همون طور که توی پست اول گفته شده
    کمی تجربه کسب بشه و کمی با Fps ور برین حساب دستتون میاد

خب اگر ما قراره اینجا هم تجربی کار کنیم، چه کاریه که بیایم IDX کنیم و بعد دوباره هی شانسی و تجربی بفهمیم؟
    تو همون SW هم میشه همه این کارا رو با Srt کرد و این دردسرهای IDX رو هم نداره دیگه
    دیگه هم لقمه رو از پس گردن نمیاریم دم دهنومون.
    البته باز شاید من درست نفهمیدم منظور شما رو...

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

ساندویچ رو پیچوندی
    امین جان ، من این رو میگم
    شما خودت هم میگی:

خب اگر ما قراره اینجا هم تجربی کار کنیم، چه کاریه که بیایم IDX کنیم و بعد دوباره هی شانسی و تجربی بفهمیم؟
    تو همون SW هم میشه همه این کارا رو با Srt کرد و این دردسرهای IDX رو هم نداره دیگه
    دیگه هم لقمه رو از پس گردن نمیاریم دم دهنومون.
    البته باز شاید من درست نفهمیدم منظور شما رو...
    سلام
    نه شما منظور من رو نگرفتی
    من میگم شما زمانی که Fps یک زیرنویس رو به اون روش توی سایت مورد نظر فهمیدی بعد برای تنظیمش و تبدیل به آیدیکس نیاز به تجربه نمیخواد دیگه شما اونجا نوشته 23 میدونی 23 هست دیگه ! چیش رو میخوای تست کنی ؟! اینجوری راحت با ووب ساب کاتر تغییر Fps میدی تموم.
    ساب ایدیکس اصلا دردسر ندارن فقط کمی زمخت هستن که کسی خوششون نمیاد ازش و حجیمند .
    در مورد تجربه امین جان توی پست اول گفته که اگه زودتر بیاد یا دیرتر بیاد فلان Fps هست اما من دارم میگم این همیشه صدق نمیکنه و ممکنه مثلا به جای 29 25 باشه .
    شما باید اینقدر با این اعداد ور بری تا یکی صحیح دستت بیاد و گاهی اوقات از مقدار تایم زمانی اختلاف هم شما میتونی این امر رو حدس بزنی باز هم میگم من اینجوریم یعنی گاهی اوقات چون خودم یک روش پیچیده رو میرم یا یک عالمه کار رو میکنم اینجا هم نمیتونم متاسفانه منظور خودم رو بفهمونم یا اون چیزی رو که خودم بلدم برای همین اون متن رو سعی کردم به ساده ترین نحو ممکن بنویسم که به کار همه بیاد .
    اما در کل این تغییر Fps ساده ترین راه مچ کردن هست و اجباری هم بر این نیست بعضی ها با همون روش نقطه ای راحتترن .
    شما میتونی از روش نقطه ای برای زیرنویس های ساب استفاده کنی اگه این روش رو دوست نداری البته اونجا اگه جواب کامل نگرفتی باز باید به همین روش رو کنی

3. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    نه شما منظور من رو نگرفتی
    من میگم شما زمانی که Fps یک زیرنویس رو به اون روش توی سایت مورد نظر فهمیدی بعد برای تنظیمش و تبدیل به آیدیکس نیاز به تجربه نمیخواد دیگه شما اونجا نوشته 23 میدونی 23 هست دیگه ! چیش رو میخوای تست کنی ؟! اینجوری راحت با ووب ساب کاتر تغییر Fps میدی تموم.
    ساب ایدیکس اصلا دردسر ندارن فقط کمی زمخت هستن که کسی خوششون نمیاد ازش و حجیمند .
    در مورد تجربه امین جان توی پست اول گفته که اگه زودتر بیاد یا دیرتر بیاد فلان Fps هست اما من دارم میگم این همیشه صدق نمیکنه و ممکنه مثلا به جای 29 25 باشه .
    شما باید اینقدر با این اعداد ور بری تا یکی صحیح دستت بیاد و گاهی اوقات از مقدار تایم زمانی اختلاف هم شما میتونی این امر رو حدس بزنی باز هم میگم من اینجوریم یعنی گاهی اوقات چون خودم یک روش پیچیده رو میرم یا یک عالمه کار رو میکنم اینجا هم نمیتونم متاسفانه منظور خودم رو بفهمونم یا اون چیزی رو که خودم بلدم برای همین اون متن رو سعی کردم به ساده ترین نحو ممکن بنویسم که به کار همه بیاد .
    اما در کل این تغییر Fps ساده ترین راه مچ کردن هست و اجباری هم بر این نیست بعضی ها با همون روش نقطه ای راحتترن .
    شما میتونی از روش نقطه ای برای زیرنویس های ساب استفاده کنی اگه این روش رو دوست نداری البته اونجا اگه جواب کامل نگرفتی باز باید به همین روش رو کنی
    امین پیشی جان ، کلا منظور من اینه که لازم نیست IDX کنیم.تمام.
    زیر نویس idx هم یک قرون نمیارزه. واسه اینکه نمیشه متن زیرنویس رو ویرایش کرد ، رنگش رو عوض کرد و... 1000 جور مضرات دیگه. تنها فایدش حفظ کپی رایت هستش.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

امین پیشی جان ، کلا منظور من اینه که لازم نیست IDX کنیم.تمام.
    زیر نویس idx هم یک قرون نمیارزه. واسه اینکه نمیشه متن زیرنویس رو ویرایش کرد ، رنگش رو عوض کرد و... 1000 جور مضرات دیگه. تنها فایدش حفظ کپی رایت هستش.
    سلام
    من آخرین حرف رو میزنم و ادامه ی این بحث رو نمیدم چون زاید هست.
    این خوب نظر شماست وگرنه من به شخصه میتونم یک فیلمم رو با زیرنویس ساب آیدیکسش در عرض 3 4 دقیقه مچ کنم .
    کپی رایت هم زمانی که میشه جمله هایی که طرف اسمش رو با حساب آخر و یا اول زیرنویس نوشته حذف کرد معنا نداره .
    ادامه بحث رو خواستی توی پروفایل یا پیغام خصوصی .
    ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه merlin001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

سلام دوستان
    من سریال فرار از زندان رو دانلود کردم. ولی با پسوند RM
    حالا که زیرنویس های فیلم رو میخوام بذارم و با فیلم ببینمشون زیرنویس ها درست سر وقت نشون داده نمیشن و اکثرا زود تر از خود فیلم حرکت میکنند. حالا من چی کار باید بکنم. چه جوری میتونم فیلم ها رو با زیرنویس ببینم؟
    از مطالبی که اول این پست خوندم متوجه شدم که باید FPS رو تغییر بدم. ولی من نمیدونم که FPS فیلم چنده و ماله زیرنویس چنده.
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

آخر فروم باز Sajad2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران×/اسمم:سجاد/×

پيش فرض

سلام.
    من زیرنویس رو اشتباه گذاشتم رو فیلم و سیو کردم چجوری حذفش کنم؟

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

سلام دوستان
    من سریال فرار از زندان رو دانلود کردم. ولی با پسوند RM
    حالا که زیرنویس های فیلم رو میخوام بذارم و با فیلم ببینمشون زیرنویس ها درست سر وقت نشون داده نمیشن و اکثرا زود تر از خود فیلم حرکت میکنند. حالا من چی کار باید بکنم. چه جوری میتونم فیلم ها رو با زیرنویس ببینم؟
    از مطالبی که اول این پست خوندم متوجه شدم که باید FPS رو تغییر بدم. ولی من نمیدونم که FPS فیلم چنده و ماله زیرنویس چنده.
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام:
    اول ببین این جلوتر نشون دادن ثابته یا هی بیشتر میشه. اگه ثابته که توضیحش در پست اول اومده.

اما اگه پیشروی هی بیشتر میشه باید FPS که اونهم توضیح داده شده. منتها اینکه چطور بفهمی FPS زیرنویس را بفهمی راه مشخصی نداره. فقط بدون که اگه زودتر زیرنویس نمایش میده و هی این پیشروی تندتر میشه FPS بیشتر از فیلمه.
    برای پیدا کردن FPS فیلم روی فایل فیلم کلیک راست میکنی و گزینه properties انتخاب میکنی. بعد تو پنجره گزینه summary را میزنی در قسمت Video نوشته فریم ریت چنده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

اقا من نمیتونم فیلم رو زیر نویس کنم
    بدون زیر نویس میخوام زیر نویس دار بشه
    Last edited by mohammad_twe; 07-08-2009 at 21:21.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اقا من نمیتونم فیلم رو زیر نویس کنم
    بدون زیر نویس میخوام زیر نویس دار بشه
    سلام
    کمی بیشتر توضیح بدید دقیق میخواین چی بشه

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من زیرنویس سیزن 4 لاست رو دان کردم ولی بعضی هاش رو برنامه اجرا نمیکنه
    میگه فرمت بی اعتبار است و ناشناخته و از این حرفا
    چکار باید کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •