تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 99 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    دوستان در مورد پرورش قارچ لطفا هرکی هر اطلاعی داره.و هرکسی را که میشناسه که در این ضمینه فعالیت میکند به من پیغام بدهد.ممنون

2. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه popp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

سلام
    اگه از دوستان کسی مراحل ثبت یک شرکت رو میدونه بگه برام ممنون میشم.
    میدونم شرکت انواع مختلف داره. یه شرکت ساده میخوام که فقط بشه باهاش نمایندگی شهرستان گرفت در زمینه فناوری اطلاعات.
    تنها میشه شرکت ثبت کرد یا باید چند نفر باشیم؟
    حدود چه مدت طول میشکه ؟
    تقریبا چه مقدار باید هزینه کرد برای ثبت شرکت؟
    ممنون میشم زود راهنمایی بفرمایید

4. این کاربر از popp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد باز کردن بوتیک لباس زنونه بدون داشتن تجربه قبلی و صفر چیه؟
    البته ساپورت از نظر جنس و اینا هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من ۲۰۰۰۰۰۰۰ میلیون تومن سرمایه دارم که میخوام بزنم تو کار بدلیجات که باهاش آشنایی دارم اما جای مناسبش رو هنوز پیدا نکردم از صبح تمام پاساژهای تهران رو میگردم تا یه جای مناسب پیدا کنم یا مبالغ اجاره بالا هست اگر جای خوب باشه یا جاش مناسب نیست ولی اجاره هاش مناسبه نمی دونم چیکار باید بکنم سره دو راهی موندم اجاره های بالا ۳٫۵ میلیونی ۴ میلیونی ریسکش بالاست که پاهام پیش نمیره اجاره های مناسب جاش مناسب نیست برای این کار ، چون بدلیجات باید مکانش پا خور داشته باشه دیگه خسته شدم ۶ ماه دارم می گردم ولی هنوز جای مناسب پیدا نکردم از طرف دیگه این فکر هم تو سرم افتاده که یه سوپر مارکت بزنم ولی تجربه اش رو ندارم و نمی دونم باید چیکار کنم اگر کسی اینجا تجربه داره در کار سوپر مارکت ممنون مبشم اگر تجربه هاش رو در اختیارم بزاره چون وقتم کمه و زودتر باید تصمیم رو بگیرم برای گرفتن مغازه اگر کسی راهنماییم کنه و منو از این سردگمی نجات بده ممنو نشم. منتظر جوابم هستم بی صبرانه

داره خودمونی میشه ali007_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام
    اخیرا از طریق اینترنت با شرکتی اشنا شدم که در زمینه نفت و پتروشیمی فعالیت می کند و این شرکت اقدام به جذب سرمایه و پرداخت سود می کند.
    اسم این شرکت مهندسی شیمیایی پایتخت است
    دفتر این شرکت در اصفهان است و حداقل میزانی که می توانید سرمایه گذاری کنید یک میلیون تومان است.در قبالش با شما قرارداد رسمی می بنده و به شما سفته می دهد.
    کار این شرکت تولید حلال و رزین شیمیایی است و فکر می کنم در این کار سرمایه شما را وارد می کنه.
    این شرکت از سال 86 به جذب سرمایه مشغوله و همچنان سرمایه جذب می کنه
    سه نوع طرح سرمایه گذاری داره:
    شش ماه:هر میلیون 30 هزار تومان ماهیانه (که نرخ عرف بازار است)
    یک ساله:هر میلیون 33 هزارتومان
    دو ساله: هر میلیون 35 هزار تومان

ادرس وب سایتشون هم اینه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی برای من چند سوال پیش امده که اندکی من را دلسرد میکنه:
    1-اکثر شرکتها برای جذب سرمایه وارد بورس می شوند و از این طریق سرمایه خودشون را کسب می کنند .چرا این شرکت این کار را نکرده؟
    2-چرا این شرکت برای بدست اوردن سرمایه از وام بانکی استفاده نمی کنه(فکر می کنم که بهره وام بانکی برای انها کمتر از سودی باشه که به ما می دهد)

دوستان به نظر شما این شرکت قابل اطمینانه؟
    .ممنونم
    کسی تجربه داره در این زمینه؟
    الان موسسه ها میلیونی 15 تومن در ماه میدن، اینجا میگه 30 تومن!
    اگه تجربه در این سرمایه گذاری دارید، دریغ نفرمایید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

این شرکتی که می گید سود می ده مال شرکت نفت آیا معتبره؟؟؟!!
    موسسه مالی و اعتباری ها که آدم می ترسه بره طرفشون وای به حال اینا

آخر فروم باز nafare_aval's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من ۲۰۰۰۰۰۰۰ میلیون تومن سرمایه دارم که میخوام بزنم تو کار بدلیجات که باهاش آشنایی دارم اما جای مناسبش رو هنوز پیدا نکردم از صبح تمام پاساژهای تهران رو میگردم تا یه جای مناسب پیدا کنم یا مبالغ اجاره بالا هست اگر جای خوب باشه یا جاش مناسب نیست ولی اجاره هاش مناسبه نمی دونم چیکار باید بکنم سره دو راهی موندم اجاره های بالا ۳٫۵ میلیونی ۴ میلیونی ریسکش بالاست که پاهام پیش نمیره اجاره های مناسب جاش مناسب نیست برای این کار ، چون بدلیجات باید مکانش پا خور داشته باشه دیگه خسته شدم ۶ ماه دارم می گردم ولی هنوز جای مناسب پیدا نکردم از طرف دیگه این فکر هم تو سرم افتاده که یه سوپر مارکت بزنم ولی تجربه اش رو ندارم و نمی دونم باید چیکار کنم اگر کسی اینجا تجربه داره در کار سوپر مارکت ممنون مبشم اگر تجربه هاش رو در اختیارم بزاره چون وقتم کمه و زودتر باید تصمیم رو بگیرم برای گرفتن مغازه اگر کسی راهنماییم کنه و منو از این سردگمی نجات بده ممنو نشم. منتظر جوابم هستم بی صبرانه
    دوست عزیز یا مغازه جای خوب بگیر یا نگیر....!!!چون جای بد اگه بد باشه میشه خوره روح و روانت....تو

این وضعیت اقتصادی هم که...

سعی کن تو یه پاساِِِِِز که زیاد معروف نیست ولی پاخور داره نسبتا مغازه گیر بیاری...شغلتم فکر نکنم

مغازه بزرگ بخواد...سعی کن جایی رو بگیری که مردم واسه گشت و گذار میان نه اینکه زنه داره میره سره کار

یا خرید یا دختره داره میره دانشگاه گذرش از اونجا باشه بعد پیش خودت بگی پاخورش بد نیست بگیرم,نگیر...

یه جای تجاری باشه حتی المقدور دیگه(تبلیغات به هیچ عنوان یادت نره)

بر خیابون هم که قیمتا سر به فلک میزنه مگر اینکه اشنا برات جور کنه
    Last edited by nafare_aval; 05-12-2011 at 09:57.

10. این کاربر از nafare_aval بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

یه نانوایی صنعتی بخوام تو یه شهرستان بزنم چقدر خرج بر می داره؟؟؟ به غیر از زمین و مکانش !!! ( فقط دستگاه و وسایل)
    Last edited by Ezel; 06-12-2011 at 16:47. دليل: پرداختن به امضای دیگران = انحراف تاپیک /

داره خودمونی میشه hector2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    پرشین کیمیست

پيش فرض

کسی تجربه داره در این زمینه؟
    الان موسسه ها میلیونی 15 تومن در ماه میدن، اینجا میگه 30 تومن!
    اگه تجربه در این سرمایه گذاری دارید، دریغ نفرمایید.
    دوست من از اینکه سرمایه ام را بدم دست این شرکت منصرف شدم
    چون هیچ جوری منطقی نمیاد که اینا به ما همچین سودی بدن
    این شرکت و کارخانه دولتی نیست و در اصل یک شرکت خصوصیه و متعلق به هیچ ارگانی هم نیست
    من تحقیق کردم و دیدم اینا چهارساله دارن به قول خودشون سود میدن اگر این چهارسال دنبال وام از بانک می گشتن حتما بهشون تو این چهارسال بانک وام کلفت می داد و نیازی نبود از مردم پول بگیرن و به مردم سود بدن در ضمن بهره یی که بانک روی وامش می گیره بابت کارخانه، خیلی کمتر از سودیه که اینا به ما میدن پس برای شرکت صرفه با اینه که از بانک وام بگیره.من به همین خاطر بهشون مشکوک شدم
    در ضمن خیلی راحت میتوانند شرکتشون را وارد بورس بکنند و جذب سرمایه بکنند ولی این کار را نمی کنند این نشان میده که کاسه ای زیر نیم کاسه است که بزودی گندش در میاد
    خیلی مراقب باشید دوستان

13. 2 کاربر از hector2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m6ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    دکتر علی اصغر جهانگیری را میشناسی؟همون که بهش لقب مرد صنعت ایران رو دادن.
    اگر میتونی تو کلاس های آموزشی دکتر علی اصغر جهانگیری شرکت کن البته کلاس هاش خیلی محدود هست
    و همیشه حرفایی تو کلاس هاش میزنه تکراری نیست در حال حاضر یکی از مغز های متفکر صنعت ایران بحصاب میاد
    که اروپا و آمریکا ول کرده که تو ایران مانده تا به ایران عزیز خدمت کنه
    اگر می خوای بهترین کار و با سرمایت برات ارزش داره تو کلاساش یا dvd های آموزشیش یا کتاب هاش رو تهیه کن استفاده کن تا با ایده های نوین روز دنیا برات روشن بشه

15. 3 کاربر از m6ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •