تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 579 از 602 اولاول ... 79479529569575576577578579580581582583589 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,781 به 5,790 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بهترین نویز کنسلینگ(قیمت مهم نیست) و منطقی ترین (از لحاظ قیمت) تو بازار چیه؟ ممنون

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4
    هدفون های bose توی نویز کنسلینگ خوبن. احتمالش زیاده تقلبیش توی ایران باشه. پس سعی کنید از جای مطمئن بگیرید. به ایران هدفون و تهران ملودی در وهله اول مراجعه کنید.

2. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان

یه سوال در مورد شرکت نامداران داشتم ... آیا میشه به این شرکت به عنوان وارد کننده سنهایزر اعتماد کرد ؟ من یه مختصر سرچی کردم ولی تو سایت اصلی سنهایزر کشور ایران رو به عنوان نمایندگی پیدا نکردم... کلا ایران تو لیست نبود.

آیا احتمالش هست با خرید از واردات این شرکت جنس تقلبی گیر آدم بیاد؟!!

ممنون
    Last edited by saeed9009; 04-10-2015 at 15:20.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

احتمالش فوق العاده کمه. اینا سال هاست دارن کار می کنن و سود خودشون روی جنس اصلی می برن، نیازی به سود اونجوری ندارن که اعتبارشون خراب بشه. وقتی یک عالمه جنس بالای یک میلیون داره که کلاً توی دنیا تقلبی ندارن، برای بقیه هم اصلی میاره دیگه.

5. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

امروز به سنهایزر در همین مورد ایمیل دادم و جوابی که دادن رو همینجا کپی میکنم ..
    Dear Saeed,

Sennheiser's official distributor for Consumer products in Iran is
    Namdaran. Please find their details below:

NAMDARAN Mobile Communications Co.
    Tel 0098-21-26401328
    Email [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Website [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

You can also buy our headphones from the following places:

ELECTROCITY Store - Palladium Shopping Center
    Tel 0098-21-22660593

ELECTROCITY Express - Bazar Mobile Iran
    Tel 0098-21-66347530

Namdaran Store - IT Mall
    Tel 0098-21-44643215

7. 4 کاربر از saeed9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان هندزفری موبایل برای گوش دادن آهنگ چی پیشنهاد میدید؟بودجه حدود 60 تومن یکم بالا و پایین.هندزفری پاییونیر چطوریاست؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان هندزفری موبایل برای گوش دادن آهنگ چی پیشنهاد میدید؟بودجه حدود 60 تومن یکم بالا و پایین.هندزفری پاییونیر چطوریاست؟
    فیلیپس she3590 حدود 35 تومن

Xiaomi Piston3
    حدود 80 تومن

http://www.shemshad.com/default/Original-Xiaomi-New-In-ear-Mi-Piston-Headphones-(3rd-Generation)/%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B2%D9%81%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A6%D9%88%D9%85%DB%8C-Mi-Piston

اختلاف قیمتش با فیلیپس میارزه به نظرم.

پایونیر نظری ندارم راجبش.

10. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    یه هدفون میخوام تا 200 تومن (نهایتا 250 تومن) مناسب برای موزیک و فیلم
    همه جور موسیقی گوش میدم ولی ترجیحا راک وسنتی
    در ضمن هدفون دور گوشی میخوام
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود به همه دوستان
    مجبور شدم هدفون داخل گوشی استفاده نکنم میخواستم از این هدفون به اصطلاح اوپن میگن دیگه؟ از اینا که وزن سبک هست برای خونه و بیرون استفاده میکنن البته فقط برای خونه میخوام استفاده کنم. این مدل هدفون جنس پدش از فوم هست یا چرمی هم داریم؟ خواهشا چندتا برند با اسم مدلش معرفی کنید هدفون ارزش قیمتش داشته باشه بودجه نمیگم چون نمیدونم چنده واینکه تنوع این هدفون ها تو سایت ها کم میبینم یا من اشتباه میکنم.
    صدا موزیک هم دوست دارم که هدفون همان صداپخش کنه و تغییری نده.
    این نوع هدفون ها امپ که نمیخان؟
    کلا غیر از این مدل که دم دست باشه و وزن سبکی داره و روزمره برای موزیک و پادکست و ... استفاده کنم .تو خونه چه نوع هدفونی با چه مشخصه ای منظورم مدل بسته یا نیمه بسته و... خوبه برای موزیک؟ اگه امکان داره بفرمایید یا لینکی بدهید که مدل بسته یا نیمه بسته یا اوپن فرقشون چیه؟ اگه سایت های معتبری برای خرید میشناسید بیزحمت پ.خ کنید لطفا.

((مشکلی پیش اومد فکر کنم که هدفون داخل گوشی دیگه استفاده نکنم هیچوقت.فکر کنم باعثش هدفون شد اینکه هدفون های in ear باعث میشوند که ماده که گوش ترشح میکنه (اسمش یادم رفت الان ) به انتها گوش ببره و بعد مدتی گوش جرم میگیرد و شنوایی کم میشه که نیاز به شستن پیدا میکنه . دوستان اگه چنین اتفاقی براشون افتاده خواهشا بگن که ببینیم صحت داره یا نه . هر چی فکر میکنم میبینم دلیلش همین باید باشه.
    اعلایم جرم گرفتن این هست : ( کم شدن شنوایی و بعد استخر یا اینکه اب تو گوش بره گوش به اصطلاح کیپ میشه هم اب داخل میماند و اب به جرم گوش بخورد جرم حجمش زیاد میشه و گوش کیپ میشه صدا ها خوب نمیشنویم. به خارش افتادن داخل گوش همون فکر کنن لاله گوش هر از گاهی.) دوستان ببخشید چون موضوع مهم و وقتی پیش بیاد بسیار اعصاب خورد کن هست همینجا بعد سوالم ذکر کردم که اطلاعات و تجربه دوستان بشنویم دراین باره ببخشید))
    شرمنده طولانی شد ممنونم
    Last edited by fk_u; 17-10-2015 at 02:16.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    یه هدفون میخوام تا 200 تومن (نهایتا 250 تومن) مناسب برای موزیک و فیلم
    همه جور موسیقی گوش میدم ولی ترجیحا راک وسنتی
    در ضمن هدفون دور گوشی میخوام
    ممنون
    akg k99

درود به همه دوستان
    مجبور شدم هدفون داخل گوشی استفاده نکنم میخواستم از این هدفون به اصطلاح اوپن میگن دیگه؟ از اینا که وزن سبک هست برای خونه و بیرون استفاده میکنن البته فقط برای خونه میخوام استفاده کنم. این مدل هدفون جنس پدش از فوم هست یا چرمی هم داریم؟ خواهشا چندتا برند با اسم مدلش معرفی کنید هدفون ارزش قیمتش داشته باشه بودجه نمیگم چون نمیدونم چنده واینکه تنوع این هدفون ها تو سایت ها کم میبینم یا من اشتباه میکنم.
    صدا موزیک هم دوست دارم که هدفون همان صداپخش کنه و تغییری نده.
    این نوع هدفون ها امپ که نمیخان؟
    کلا غیر از این مدل که دم دست باشه و وزن سبکی داره و روزمره برای موزیک و پادکست و ... استفاده کنم .تو خونه چه نوع هدفونی با چه مشخصه ای منظورم مدل بسته یا نیمه بسته و... خوبه برای موزیک؟ اگه امکان داره بفرمایید یا لینکی بدهید که مدل بسته یا نیمه بسته یا اوپن فرقشون چیه؟ اگه سایت های معتبری برای خرید میشناسید بیزحمت پ.خ کنید لطفا.

((مشکلی پیش اومد فکر کنم که هدفون داخل گوشی دیگه استفاده نکنم هیچوقت.فکر کنم باعثش هدفون شد اینکه هدفون های in ear باعث میشوند که ماده که گوش ترشح میکنه (اسمش یادم رفت الان ) به انتها گوش ببره و بعد مدتی گوش جرم میگیرد و شنوایی کم میشه که نیاز به شستن پیدا میکنه . دوستان اگه چنین اتفاقی براشون افتاده خواهشا بگن که ببینیم صحت داره یا نه . هر چی فکر میکنم میبینم دلیلش همین باید باشه.
    اعلایم جرم گرفتن این هست : ( کم شدن شنوایی و بعد استخر یا اینکه اب تو گوش بره گوش به اصطلاح کیپ میشه هم اب داخل میماند و اب به جرم گوش بخورد جرم حجمش زیاد میشه و گوش کیپ میشه صدا ها خوب نمیشنویم. به خارش افتادن داخل گوش همون فکر کنن لاله گوش هر از گاهی.) دوستان ببخشید چون موضوع مهم و وقتی پیش بیاد بسیار اعصاب خورد کن هست همینجا بعد سوالم ذکر کردم که اطلاعات و تجربه دوستان بشنویم دراین باره ببخشید))
    شرمنده طولانی شد ممنونم
    akg k99 نیمه بازه.
    فرقشون در میزان نشست صدا به بیرون و ورود صدا از بیرون هستش. بقیه تفاوت ها زیاد ربطی به باز و غیر باز بودن ربطی نداره.
    منم فکر می کنم هدفون داخل گوش در تحریک گوش برای ترشح بیشتر نقش داره.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by rave-87; 17-10-2015 at 22:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

مرسی لطف کردی
    جنس پد ها چرمیه کیفیت خوبی دارد؟
    یکم تاپیک معرفی هدفون ها تو همین فروم است خوندم.
    اینکه هدفون باز یا نیمه باز صداش بهتره ربطی نداره؟
    یچیزی این هدفن معرفی کردید باید امپ داشته باشیم؟ burn in نیاز داره؟
    میخاستم به لپتاپ و اسپیکر که اگه گاهی با کنسول گیم زدیم استفاده کنم.
    از اون هدفون ها سبک منظورم مثل هدفون امینم تو ویدیو کلیپ 8 mile تو اتوبوس بود رو گوشش بود از این ها که قسمت نگه دارنده هدفن فنر نازک هست یا کلا یچیز دم دستی هست چیز خوبی گیر میاد از این ها ؟

فعلا امپ نگرفتم غیر از مدلی که گفتید چیز بهتری هم هست که ارزش خریدش بیشتر از این مدل باشه ؟ چون زود زود عوض نمیکنم. صدای فلت میگن دیگه یچیزی که صدای خود موزیک دست کاری نکنه. فکر میکنم هدفونی که فلت باشه صداش بهتر باشه و اینه اخه تجربه و مثل شما حرفه ای نیستم که بدونم چه هدفون و جنس صدایی بهتره بنظر خودتون هر کدوم بهتره بفرمایید .
    ببخش پراکنده سوال کردم
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •