تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 578 از 616 اولاول ... 78478528568574575576577578579580581582588 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,771 به 5,780 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

آخر فروم باز rezaete's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اهواز = اکسین

پيش فرض

سلام. نبووووووووووووود دو ماه
    دانشگاه رزرو نگه میداره اما بهتره بازم بری با مسئول آموزش دانشگاه صحبت کنی
    در اصل نبووووووووووود 70 روز دیگه؟
    آره... باید برم صحبت کنم. خواستم ببینم بر و بچ به همچین موردی مواجه نشدن؟

آخر فروم باز rezaete's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اهواز = اکسین

پيش فرض

سلام

اگه کلاس های شما رسما از نیمسال دوم ( بهمن ) شروع بشه مشکلی نداری.
    الان ثبت نام می کنی ولی تو واحد نظام وظیفه دانشگاه میگی که برای معافیت تحصیلی اقدامی نکنن و خدمتت رو ادامه میدی.
    من به همین روش معافیت پزشکی گرفتم.چون برای گرفتن معافیت پزشکی باید معافیت تحصیلی نداشته باشی.منم قبل شروع کلاسا تو بهمن رفتم واحد نظام وظیفه و سفارش کردم برای معافیت تحصیلی من اقدام نکنن تا کارت معافیتم رو بگیرم.

ولی اگه کلاس ها رسما از نیمسال اول ( مهر ) شروع میشه ، نمی دونم چیکار می تونی بکنی و کارت سخت میشه.چون علاوه بر مشکل نظام وظیفه ، ترم اول رو نمیتونی مرخصی بگیری.
    نوشته قبول عادی یعنی از ترم مهر میتونم برم سر کلاس... حالا من شنیدم ترم اول هم میشه مرخصی گرفت

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

همانطور که دوستان فرمودن متاسفانه کلیه دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم ائم از روزانه و شبانه تا حتی پردیس های خودگردان ترم اول مرخصی نمیدن و شما باید ثبت نام رو انجام بدید. اما دانشگاه آزاد تا هر چقدر که دلتون بخواد قبلیتون رو محفوظ نگه میداره و 2 سال دیگه هم پاشید برید ثبت نامتون میکنه! 2 ترم اول تحصیلی رو هم حتی می تونید مرخصی بگیرید!
    اگر شروع ترم تحصیلیتون از بهمن بود میشد حلش کرد، ولی چون قبولی مهر هستید متاسفانه گمان نمی کنم بشه کاریش کرد.. باز با مسئولین دانشگاهتون مذاکره کنید و ببینید می تونید متقاعدشون کنید یا خیر.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

ترم اول رو میشه با پارتی و رشوه مرخصی گرفت.
    ولی قانونی رو بعید بدونم بشه.بازم باید درخواست بدید و بره شورا مطرح بشه.ممکنه موافقت کنن.

فامیل ما خودش خارج بود ، پدرش اومد براش ثبت نام کرد و ترم اول رو براش مرخصی گرفت و رفت.

داره خودمونی میشه mbadboy7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا...!

پيش فرض

آقا من متولد نیمه ی دوم 73 ام یه سال پشت کنکور موندم الان دانشگاه قبول شدم
    یه سری مقدمات ثبت نامش رو انجام دادم ، واسه نظام وظیفه یارو گفت 30 ام بیا نامه بدیم ببری پلیس +10 و ... حالا از یکی شنیدم که امکان داره معافیت تحصیلی ندن به من !
    امکانش هست بنظرتون ؟
    یا معافیت رو میدن ، خیالم راحت باشه ؟
    شبا خوابم نمیبره بخدا:|

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

یه سری مقدمات ثبت نامش رو انجام دادم ، واسه نظام وظیفه یارو گفت 30 ام بیا نامه بدیم ببری پلیس +10 و ... حالا از یکی شنیدم که امکان داره معافیت تحصیلی ندن به من !
    امکانش هست بنظرتون ؟
    - سقف سنوات هاي مجاز تحصيلي در مقاطع مختلف دانشگاهي ، به چه ميزان مي باشد؟جواب : برابر تبصره (1) ماده (33) قانون خدمت وظيفه عمومي ، حداكثر معافيت تحصيلي براي دانش آموزان تا سن بيست سال تمام ودر هر يك از مقاطع تحصيلي كارداني دو و نيم سال، كارشناسي ناپيوسته وكارشناسي ارشد ناپيوسته سه سال، كارشناسي پيوسته پنج سال وكارشناسي ارشد پيوسته شش سال، دكتراي پيوسته هشت سال و دكتراي تخصصي شش سال است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به معاونت وظیفه عمومی شهرتون مراجعه کنید حتما.

7. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mbadboy7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا...!

پيش فرض

- سقف سنوات هاي مجاز تحصيلي در مقاطع مختلف دانشگاهي ، به چه ميزان مي باشد؟جواب : برابر تبصره (1) ماده (33) قانون خدمت وظيفه عمومي ، حداكثر معافيت تحصيلي براي دانش آموزان تا سن بيست سال تمام ودر هر يك از مقاطع تحصيلي كارداني دو و نيم سال، كارشناسي ناپيوسته وكارشناسي ارشد ناپيوسته سه سال، كارشناسي پيوسته پنج سال وكارشناسي ارشد پيوسته شش سال، دكتراي پيوسته هشت سال و دكتراي تخصصي شش سال است.
    به معاونت وظیفه عمومی شهرتون مراجعه کنید حتما.
    ممنون معین جان والا نظام وظیفه تو شهرمون یه خورده بد مسیره ، تنبلیم میاد برم...!
    از سایتشون هم پرسیدم هنوز جوابی ندادن ولی الان تو سایتشون این لینک رو دیدم امیدوارشدم
    برای سال 92 است برای 93 فکر نکنم تغییری تو قانونش بدن
    - كليه دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت ويا در سن مشموليت ودر ماه هاي خرداد و تير سال1391 فارغ التحصيل شده اند جهت تحصيل در دانشگاه از مهر 1392منعي نداشته وبايد پس از اخذ برگ درخواست معافيت تحصيلي از دانشگاه، به يكي از دفاتر پليس+10 مراجعه نمايند.
    تو لینک شما هم مورد 3
    3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟
    جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
    مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92 مهلت معرفي خواهد داشت.
    از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
    (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 31/6/سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.)
    در ضمن من هنوز 20 سال نرسیدم پس مشکلی نباید باشه ...

9. این کاربر از mbadboy7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون معین جان والا نظام وظیفه تو شهرمون یه خورده بد مسیره ، تنبلیم میاد برم...!
    از سایتشون هم پرسیدم هنوز جوابی ندادن ولی الان تو سایتشون این لینک رو دیدم امیدوارشدم
    برای سال 92 است برای 93 فکر نکنم تغییری تو قانونش بدن

تو لینک شما هم مورد 3

در ضمن من هنوز 20 سال نرسیدم پس مشکلی نباید باشه ...
    ایشالا که مشکلی نیست ... ولی به نظر من جهت اطمینان خاطر حضورا مراجعه کنید با مدارکتون تا خیالتون صد درصد راحت شه .

11. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آقا واسه معاقیت تحصیلی خود دانشگاه اقدام میکنه یا نامه ای باید از دانشگاه بگیریم ببریم + 10 یا نظام وظیفه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

امکانش هست بنظرتون ؟
    برادر بنده دقیقا شرایط شمارو داشت و متولد آبان 73 هست. خرداد سال 92 مدرک پیش دانشگاهی خودش رو گرفت و امسال کنکور قبول شد. دیروز به نظام وظیفه مراجعه کردم و تو سیستم چک کردند و گفتند مشکلی برای ثبت نام نداره و بعد از ثبت نام به پلیس +10 هم مراجعه کردیم و برگه معافیت تحصیلی از دیروز به مدت 5 سال براش صادر شد.

14. این کاربر از Core بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •