تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 572 از 616 اولاول ... 72472522562568569570571572573574575576582 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,711 به 5,720 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان برادر کوچیک بنده متولد آبان 73 هست و تا پایان شهریور امسال فراغت از تحصیل داره و باید دفترچه پست کنه. امسال کنکور داده اما ظاهرا رشته ی مورد علاقش قبول نمیشه.
    سوال من اینه که اگر دانشگاه آزاد ثبت نامش کنم و سال آینده دوباره دولتی شرکت کنه و قبول بشه میتونه از آزاد انصراف بده و بدون مشکل نظام وظیفه دولتی ثبت نام کنه و ادامه بده؟ یعنی بعد از انصراف از دانشگاه آزاد تا چه مدت بهش فراغت از تحصیل داده میشه که بتونه دولتی ثبت نام کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

داره خودمونی میشه ffarsiany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان برادر کوچیک بنده متولد آبان 73 هست و تا پایان شهریور امسال فراغت از تحصیل داره و باید دفترچه پست کنه. امسال کنکور داده اما ظاهرا رشته ی مورد علاقش قبول نمیشه.
    سوال من اینه که اگر دانشگاه آزاد ثبت نامش کنم و سال آینده دوباره دولتی شرکت کنه و قبول بشه میتونه از آزاد انصراف بده و بدون مشکل نظام وظیفه دولتی ثبت نام کنه و ادامه بده؟ یعنی بعد از انصراف از دانشگاه آزاد تا چه مدت بهش فراغت از تحصیل داده میشه که بتونه دولتی ثبت نام کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    کاملا شدنیه فقط باید تو اون یه سال دانشجوی آزاد باشه بعد کنکور دولتی که قبول شد مدارک رو ببره بده دانشگاه دولتی فقط یادت باشه اصل مدارک رو سعی کن به دانشگاه آزاد ندی و بگین هنوز آماده نیست و کپیش یا المثنی رو بدین که پس گرفتن اصل مدارک یکم سخته. بعد باید از آموزش دانشگاه یه برگه مشخص شدن نظام وضیفه بگیری ببری یه نیروی انتظامی امضا کنه بدی به دانشگاه . همین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    کاملا شدنیه فقط باید تو اون یه سال دانشجوی آزاد باشه بعد کنکور دولتی که قبول شد مدارک رو ببره بده دانشگاه دولتی فقط یادت باشه اصل مدارک رو سعی کن به دانشگاه آزاد ندی و بگین هنوز آماده نیست و کپیش یا المثنی رو بدین که پس گرفتن اصل مدارک یکم سخته. بعد باید از آموزش دانشگاه یه برگه مشخص شدن نظام وضیفه بگیری ببری یه نیروی انتظامی امضا کنه بدی به دانشگاه . همین
    ممنون دوست عزيز
    اون نامه كه عرض كرديد رو بعد قبولي در دانشگاه دولتي بايد از دانشگاه آزاد محل تحصيلش بگيره و براي امضا ببره نيروي انتظامي تا به دانشگاه دولتي تحويل بده؟
    پس ديگه نيازي به ارسال دفترچه نيست و به محض اومدن جواب كنكور دانشگاه آزاد ثبت نام كنه؟
    اگر در طول ٢ ترمي كه در دانشگاه آزاد هست تا دولتي قبول بشه سر كلاس نره و مشروط بشه مشكلي پيش مياد؟
    تشكر

داره خودمونی میشه ffarsiany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزيز
    اون نامه كه عرض كرديد رو بعد قبولي در دانشگاه دولتي بايد از دانشگاه آزاد محل تحصيلش بگيره و براي امضا ببره نيروي انتظامي تا به دانشگاه دولتي تحويل بده؟
    پس ديگه نيازي به ارسال دفترچه نيست و به محض اومدن جواب كنكور دانشگاه آزاد ثبت نام كنه؟
    اگر در طول ٢ ترمي كه در دانشگاه آزاد هست تا دولتي قبول بشه سر كلاس نره و مشروط بشه مشكلي پيش مياد؟
    تشكر
    اون نامه به نیرو انتظامی میگه این دیگه دانشجو دانشگاه آزاد نیست و بعدش موقع ثبت نام تو دانشگاه دولتی ، تو لاین ثبت نام خودش پلیس +10 داره اونجا خودشون درخواست معافیت تحصیلی رو میزنن
    بله نیازی به فرستادن دفترچه نیست ، درباره نرفتن سره کلاس اون برای هر دانشگاه فرق می کنه باید از دانشجوهای اونجا بپرسین برای ما یا اون درس رو حذف میکرد و یا ممکن بود استاد0.25 بده بیشتر بستگی به استاد داره
    مشروطم برای دانشگاه 3 متوالی یا 4 تا کلا هست که بعد اخراج میشه
    --البته من پیشنهاد میدم برای دانشگاه آزاد مرخصی بگیرین مثلا مشکل پزشکی یا خانوادگی ،چون اگه دوباره قبول نشه از دوطرف بازنده میشه--

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام

من متولد آبان 72 و ورودی مهر 90 کاردانی بودم که طبق قوانین اون زمان حداکثر سنوات تحصیلی 3 سال و قابل افزایش با کمیسیون تا 3.5 سال بود. الان دوتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین:

من الان ترم 6 رو تموم شدم ولی به خاطر مشکلاتی که داشتم دو درس تخصصی رو نتونستم پاس کنم. مسئول رشته ما تو دانشگاه گفت برای این که بتونی این دو درس رو به صورت معرفی به استاد بگذرونی باید حداکثر تا 30 شهریور تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام و از اونجا نامه بیاری تا ما بتونیم بهت معرفی به استاد بدیم و حداکثر تا 30 شهریور فارغ التحصیل بشی. حالا سوال من اینه:

1- اگه من نتونستم تا شهریور فارغ التحصیل بشم نمیتونم تو مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدم؟ یعنی بهم مرخصی داده نمیشه؟

2- تو دفترچه تو قسمت قوانین وظیفه عمومی نوشته « داوطلباني كه مدت تحصيل آنان در مقطع كارداني بيش از سقف مجاز سنوات تحصيلي به طول انجاميده، مجاز به ادامه تحصيل در مقطع بالاتر نيستند.»

منظور از سقف مجاز همون 3.5 ساله؟؟؟ زمان ثبت نام من قانون این بود : حداکثر سنوات تحصیلی 6 ترم و با نظر کمیسیون موارد خاص قابل افزایش تا 7 ترم که تو نظام وظیفه هم همینو نوشته بود که بالا گفتم.

چون عجله دارم اگه زودتر راهنمایی کنید ممنون میشم

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام

من متولد آبان 72 و ورودی مهر 90 کاردانی بودم که طبق قوانین اون زمان حداکثر سنوات تحصیلی 3 سال و قابل افزایش با کمیسیون تا 3.5 سال بود. الان دوتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین:

من الان ترم 6 رو تموم شدم ولی به خاطر مشکلاتی که داشتم دو درس تخصصی رو نتونستم پاس کنم. مسئول رشته ما تو دانشگاه گفت برای این که بتونی این دو درس رو به صورت معرفی به استاد بگذرونی باید حداکثر تا 30 شهریور تو یه دانشگاه دیگه ثبت نام و از اونجا نامه بیاری تا ما بتونیم بهت معرفی به استاد بدیم و حداکثر تا 30 شهریور فارغ التحصیل بشی. حالا سوال من اینه:

1- اگه من نتونستم تا شهریور فارغ التحصیل بشم نمیتونم تو مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدم؟ یعنی بهم مرخصی داده نمیشه؟

2- تو دفترچه تو قسمت قوانین وظیفه عمومی نوشته « داوطلباني كه مدت تحصيل آنان در مقطع كارداني بيش از سقف مجاز سنوات تحصيلي به طول انجاميده، مجاز به ادامه تحصيل در مقطع بالاتر نيستند.»

منظور از سقف مجاز همون 3.5 ساله؟؟؟ زمان ثبت نام من قانون این بود : حداکثر سنوات تحصیلی 6 ترم و با نظر کمیسیون موارد خاص قابل افزایش تا 7 ترم که تو نظام وظیفه هم همینو نوشته بود که بالا گفتم.

چون عجله دارم اگه زودتر راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام

1- چون سنواتتون تموم شده ، خیر اجازه ادامه تحصیل ندارید تا زمانی که دفترچه بفرستید و غیبت نداشته باشید
    2- طبق قوانین جدید سنجیده میشه و منظور 5 ترم هست و قابل افزایش تا 6 ترم تحصیلی

.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام

1- چون سنواتتون تموم شده ، خیر اجازه ادامه تحصیل ندارید تا زمانی که دفترچه بفرستید و غیبت نداشته باشید
    2- طبق قوانین جدید سنجیده میشه و منظور 5 ترم هست و قابل افزایش تا 6 ترم تحصیلی

.
    وقتی من تو دانشگاه ثبت نام میکردم سنوات 6 ترم و قابل افزایش تا 7 ترم بود که سال بعد قوانین عوض شد و تو دانشگاه اطلاعیه زدن که این قوانین ورودی های 91 به بعد رو شامل میشه! حتی تو دفترچه هم تا 3.5 سال نوشته بود! منم با همون برنامه واحدامو انتخاب میکردم!!!

1- یعنی الان من وارد غیبت شدم؟ اگه وارد غیبت شده باشم باید چیکار کنم؟ من اصلا نمیدونستم همچین چیزی هست!!!

2- از کجا بفهمم وارد غیبت شدم یا نه؟
    Last edited by B E N Z; 09-07-2014 at 15:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من الان سربازم و لیسانس دارم
    یه بار بخاطر لیسانس از معافیت تحصیلی استفاده کردم
    الان میخوام تجربی بخونم و پزشک قبول شم.تا مهر سال آینده که اگه خدا بخواد برم سر کلاس 2 ماه ار خدمتم میمونه یعنی اول آذر 94 خدمتم تموم میشه
    حالا میخوام ببینم آیا به من دوباره معافیت تحصیلی میدن در حین خدمت؟یا باید حتما خدمتم تموم بشه و بعد برم دانشگاه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه graphmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    بیابون

پيش فرض

من ورودی سال 90 مقطع لیسانس و الان ترم 6 هستم پس من باید لیسانسم 10حداکثر ترمه تموم کنم.
    من برای کنکور کارشناسی یه بار پشت کنکور موندم آیا با این حساب بازم فرصت10 ترمه تموم کردن تحصیل دارم؟
    بعد اگر من 10 ترمه تموم کنم آیا بازم میتونم تا یک سال بعد از گرفتن لیسانس برای سربازی اقدام کنم؟ یا نه اون فرجه یکساله فقط برای اونایی که 8 ترمه تموم کنند؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

وقتی من تو دانشگاه ثبت نام میکردم سنوات 6 ترم و قابل افزایش تا 7 ترم بود که سال بعد قوانین عوض شد و تو دانشگاه اطلاعیه زدن که این قوانین ورودی های 91 به بعد رو شامل میشه! حتی تو دفترچه هم تا 3.5 سال نوشته بود! منم با همون برنامه واحدامو انتخاب میکردم!!!

1- یعنی الان من وارد غیبت شدم؟ اگه وارد غیبت شده باشم باید چیکار کنم؟ من اصلا نمیدونستم همچین چیزی هست!!!

2- از کجا بفهمم وارد غیبت شدم یا نه؟
    باید برید نظام وظیفه دانشگاه

من الان سربازم و لیسانس دارم
    یه بار بخاطر لیسانس از معافیت تحصیلی استفاده کردم
    الان میخوام تجربی بخونم و پزشک قبول شم.تا مهر سال آینده که اگه خدا بخواد برم سر کلاس 2 ماه ار خدمتم میمونه یعنی اول آذر 94 خدمتم تموم میشه
    حالا میخوام ببینم آیا به من دوباره معافیت تحصیلی میدن در حین خدمت؟یا باید حتما خدمتم تموم بشه و بعد برم دانشگاه؟
    در همون مقطع نمیتونید از معافیت تحصیلی استفاده کنید
    در مقاطع بالاتر اگه قبول بشید میتونید از خدمت ترخیص بشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •