تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با تدریس خصوصی انگلیسی راهنمایی و دبیرستان خودمان در حد آیلتس مسلط می شویم؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیر

86 78.90%
  • آری

4 3.67%
  • حدود سی درصد

9 8.26%
  • حدود پنجاه درصد

8 7.34%
  • حدود هفتاد درصد

3 2.75%
  • نمی دانم

11 10.09%
  • سایر موارد

2 1.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 57 از 63 اولاول ... 747535455565758596061 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 624

نام تاپيک: Everything about TOEFL & IELTS

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

در حال گذروندم یکی از همین دوره های تضمینی هستم

تقلب و ... که قرار نیست باشه دیگه!
    این موسسه ای که من رفتم برای افرادی که پایشون خوب نیست 6.5 و برای کسایی که پایه قوی تری دارن 7 رو تضمین کرده (آزمون تعیین سطح میگیره)
    روشش هم این طوریه که در طول دوره ها با آزمون و تمرین و ... ازت کار میکشن تا مجبور بشی تمرین کنی
    در نهایت هم اگه بعد از 2 بار آزمون دادن اون حداقل ها رو نیاری 70% هزینه رو برمیگردونن

حالا نمیدونم؛ شاید چیزی که شما شنیدی این بوده که موسسه تضمین مدرک با نمره بالا کرده ولی اینی که من میرم میگه اگه نمره رو نیاری پولت رو پس میدیم نه اینکه با ثبت نام تو این موسسه بی بروبرگرد نمره 6.5 یا 7 رو میارید!
    چیزی که بنده میگم کلا یه مقوله دیگه ست.. یه مبلغ کلان (بین 6-8 میلیون) میگیرن و اون نمره دلخواه شما رو خودشون براتون پاس میکنن.. در واقع خود شما تو امتحان شرکت نمیکنید.. تعداد افرادی که اینجوری IELTS گرفتن و مهاجرت کردن هم زیاد بوده..
    فقط من تو اینش موندم که بعد از امتحان کتبی اون امتحان مصاحبه رو چیکار میکنن! اصلا از طریق کدوم مرکز آزمون و تو کدوم کشور پاس میکنن این امتحان رو.. با هویت خود شما. بعدا گندش در نمیاد یعنی..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

چیزی که بنده میگم کلا یه مقوله دیگه ست.. یه مبلغ کلان (بین 6-8 میلیون) میگیرن و اون نمره دلخواه شما رو خودشون براتون پاس میکنن.. در واقع خود شما تو امتحان شرکت نمیکنید.. تعداد افرادی که اینجوری IELTS گرفتن و مهاجرت کردن هم زیاد بوده..
    فقط من تو اینش موندم که بعد از امتحان کتبی اون امتحان مصاحبه رو چیکار میکنن! اصلا از طریق کدوم مرکز آزمون و تو کدوم کشور پاس میکنن این امتحان رو.. با هویت خود شما. بعدا گندش در نمیاد یعنی..
    هیچ گندی نداره شما همین الان به صورت آب خوردن و ظرف 3 سوت میتوانید در کنکور دست کاری کنید

دیدم میگما //// الان خیلیا شاید تعجب کنن ولی راحت تر از اون چیزی هست که فکرش رو کنید بعضی وقتا با پول حل میشه بعضی وقتا هر چه قدر هم پول بدی حل نمیشه باید پارتی داشته باشی.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

هیچ گندی نداره شما همین الان به صورت آب خوردن و ظرف 3 سوت میتوانید در کنکور دست کاری کنید

دیدم میگما //// الان خیلیا شاید تعجب کنن ولی راحت تر از اون چیزی هست که فکرش رو کنید بعضی وقتا با پول حل میشه بعضی وقتا هر چه قدر هم پول بدی حل نمیشه باید پارتی داشته باشی.
    فزمایش شما کاملا متینه.. در مورد کنکور خب بله.. نظام اداری و اجرایی کشور ما متاسفانه کاملا فاسده و چتین چیزهایی کاملا عادی و طبیعی بنظر میاد.. با مبلغ 9 تا 11 میلیون میشه مدرک دکترای دانشگاه تهران یا فوق لیسانس دانشگاه شریف رو در هر رشته ای خریداری کرد.. اما در مورد آیلتس نمیدونم واقعا.. هیچ نظارت بین المللی روی نحوه اجرای آزمون در ایران وجود نداره؟ همین امتحان speaking رکورد و توی سرور ذخیره یا لاگ نمیشه؟ سر جلسه آزمون هویت شرکت کننده ها توسط دوربین مدار بسته ثبت و به هیچ مرجعی ارسال نمیشه؟ امضا و اثر انگشت دیجیتال از شرکت کننده ها اخد نمیشه؟ بنده میدونم تعداد زیادی هستن که اینجوری IELTS یا تافل رو پاس کرده و مهاجرت میکنن اما این رو هم شنیدم که با استعلام اداره مهاجرت در مورد یک فرد مشکوک ممکنه حقیقت رو بشه.. خیلی ها هستن که واقعا فرصت مطالعه برای این آزمون رو ندارن.. پاس کردن یا نکردن این آزمون واقعا ارتباط مستقیما با تسلط یا عدم تسلط فرد مورد نظر به زبان انگلیسی نداره.. یک عده هم واقعا زبانشون اونقدر خوب نیست اما مجبورن برای مهاجرت یا اخذ پذیرش از این سد بزرگ عبور کنن.. البته عرایض بنده به منزله تایید این مطلب که با دادن پول یک مدرک رو خرید نیست.. به هر حال گاهی اوقات شرایط ایجاب میکنه!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

با طرف صحبت کردم، گفت 4000 هزار دلار بدون پیش پرداخت! یعنی تمام مبلغ بعد از مراحل ثبت نام و پاس کردن امتحان و صدور کارنامه دریافت میشه!

5. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Somewhere I don't belong

پيش فرض

سلام
    لطفا چندتا کتاب برای IELTS و GRE معرفی کنید برای کسی که سطح زیانش عالیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    لطفا چندتا کتاب برای IELTS و GRE معرفی کنید برای کسی که سطح زیانش عالیه.
    سلام
    active reading
    new insight ino IELTS
    Paragraph Development
    Crack IELTS in a flash

8. این کاربر از bnmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliTavakoli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد، ایران

پيش فرض

I need an IELTS partner for speaking & other skills too. PM me if u r interested. THX.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-a-88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا

پيش فرض

سلام به همه
    راستش در صفحات قبلی دوستان منابع برای آزمونهای IELTS و خصوصا تافل را معرفی کردند
    ولی یه مقدار پراکنده شده و یا حداقل من نتونستم بفهمم که منابع اصلی و جامع که خوندنشون ضروریه برای این آزمونها دقیقا کدومها هستند
    اگر ممکنه یک بار دیگه معرفی کنید و اگر میشه با عکس اینا یاشه که اشتباه نشه.خواهشا چون به شدت نیاز دارم
    خیلی خیلی ممنون از کسایی که اینجا زحمت میکشن

داره خودمونی میشه arad_56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این موسسه ای که من رفتم برای افرادی که پایشون خوب نیست 6.5 و برای کسایی که پایه قوی تری دارن 7 رو تضمین کرده (آزمون تعیین سطح میگیره)
    روشش هم این طوریه که در طول دوره ها با آزمون و تمرین و ... ازت کار میکشن تا مجبور بشی تمرین کنی
    در نهایت هم اگه بعد از 2 بار آزمون دادن اون حداقل ها رو نیاری 70% هزینه رو برمیگردونن

حالا نمیدونم؛ شاید چیزی که شما شنیدی این بوده که موسسه تضمین مدرک با نمره بالا کرده ولی اینی که من میرم میگه اگه نمره رو نیاری پولت رو پس میدیم نه اینکه با ثبت نام تو این موسسه بی بروبرگرد نمره 6.5 یا 7 رو میارید!

میشه اسم موسسه و هزینه رو هم بگی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

پولی که میگیرن 70 درصد بیشتر از مقدار واقعی هست
    در نتیجه ضرری نمیکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •