تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 124 اولاول ... 74753545556575859606167107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من پنل 46h7790 دارم و دو سوال داشتم
    اول اینکه موقع جدا کردن هارد از تلوزیون گزینه سیفتی ریمو رو پیدا نمی کنم و هارد رو همینجوری جدا می کنم . این گزینه رو از کدوم منو یا با کدوم دکمه بیارم ؟

دوم زیرنویس شبکه هایی مثل خبر و بی بی سی یکم لرزشش زیاده حتی بیشتر از lcd b690 که تلوزیون قبلیمون بود . حدس میزنم مشکل از تنظیم نبودن مواردی توی منو باشه مثل موشن بلور و اینا . واسه کم کردن لرزشها چه گزینه هایی رو تغییر بدم و تا چه میزان ؟

ممنون از شما

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من پنل 46h7790 دارم و دو سوال داشتم
    اول اینکه موقع جدا کردن هارد از تلوزیون گزینه سیفتی ریمو رو پیدا نمی کنم و هارد رو همینجوری جدا می کنم . این گزینه رو از کدوم منو یا با کدوم دکمه بیارم ؟

دوم زیرنویس شبکه هایی مثل خبر و بی بی سی یکم لرزشش زیاده حتی بیشتر از lcd b690 که تلوزیون قبلیمون بود . حدس میزنم مشکل از تنظیم نبودن مواردی توی منو باشه مثل موشن بلور و اینا . واسه کم کردن لرزشها چه گزینه هایی رو تغییر بدم و تا چه میزان ؟

ممنون از شما
    دوست عزیز
    برای این منظور از روی کنترول دکمه source را انتخاب و با فشار دادن آن وارد منوی آن شده و روی آیتم فلش ویا هارد رفته و بعد از روی کنترول اگر کنترول شما لمسی است دکمه MORE را زده و عملکرد (T) را برای دکمه tools را فشارداده و از منوی باز شده در آن جدا کردن بی خطر یا امن را انتخاب و آن را ok می کنید و بعد از آن فلش و یا هارد را جدا می کنید.
    و در مورد زیرنویس آیا این مورد در دیدن از روی هارد یا فلش مموری هم رخ می دهد؟ اگر خیر این مشگل مربوط به خود سیکنالهای ارسالی به تلویزیون است

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام مجدد

اول اینکه من از سورس میرم تو هارد اما هرچی تولز رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده ، هیچ منویی باز نمیشه ولی هارد فعاله ها . فیلم و عکس می بینم از روش اما نمیدونم چطوری بصورت امن جداش کنم :(

و در مورد زیرنویس منظورم زیرنویسای متحرکه نه زیرنویس فیلم . ازین متنهایی که پایین تصویر مثلا شبکه خبر داره حرکت میکنه . یکم لرزشش زیاده بنظرم

مرسی از وقتی که میذارید

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

صفحه کنترل من more نداره . دکمه keypad رو میزنم بعد منویی باز میشه که توش Tools هست ولی وقتی توو سورس هارد هستم تولز هیچ عکس العملی نشون نمیده

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مجدد

اول اینکه من از سورس میرم تو هارد اما هرچی تولز رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده ، هیچ منویی باز نمیشه ولی هارد فعاله ها . فیلم و عکس می بینم از روش اما نمیدونم چطوری بصورت امن جداش کنم :(

و در مورد زیرنویس منظورم زیرنویسای متحرکه نه زیرنویس فیلم . ازین متنهایی که پایین تصویر مثلا شبکه خبر داره حرکت میکنه . یکم لرزشش زیاده بنظرم

مرسی از وقتی که میذارید
    دوست عزیز
    این دستورالعمل خود سامسونگ است.
    حذف دستگاه USB
    SOURCE را برای دسترسی به صفحه منبع فشار دهید. دستگاه USB که شما می خواهید آن را حذف کنید را انتخاب کنید و سپس Tools در بالای صفحه نمایش را انتخاب کنید. دستگاه USB را از لیست انتخاب کنید با خیال راحت آن را قطع و حذف کنید

و در مورد زیرنویس هم از منوی گزینش های تصویری led motion plus را اگر روشن است خاموش کنید و یا برعکس

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

حق با شماس . تلوزیون قبلیمونم همین مدلی بود ولی الان توی این تلوزیون اصلا تولز کار نمی کنه وقتی روی سورس هارد هستم :(
    حتی فلش هم وصل کردم . وصل میشه . کارم می کنه اما نه تولز کار می کنه نه گزینه ای برای حذف امنش هست :((

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض مشکل با smart hub

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    جدیدا یک تلویزیون سامسونگ مدل 48H6490 خریدم ُ بعد از بروز رسانی چند تا برنامه بی خودی فارسی روش نصب شد. ولی حالا هر برنامه ای رو که میخوام نصب کنم مینویسه
    موفق به دانلود نشد.(3010)
    تست اتصال smart hub هم که میگیرم از قسمت خود عیب یابی بعد از چند ثانیه مینویسه
    برنامه ها راه اندازی نمیشوند.شما باید نرم افزار تلویزیون خود را به روز رسانی کنید.اگر مشکل ادامه داشت با مرکز خدمات سامسونگ تماس بگیرید (ERR08007)
    به قسمت بروز رسانی هم که میرم میگه آخرین برنامه بروز رسانی نصب شده است.
    لطف بفرمایید راهنمایی کنید.
    ممنونم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
    جدیدا یک تلویزیون سامسونگ مدل 48H6490 خریدم ُ بعد از بروز رسانی چند تا برنامه بی خودی فارسی روش نصب شد. ولی حالا هر برنامه ای رو که میخوام نصب کنم مینویسه
    موفق به دانلود نشد.(3010)
    تست اتصال smart hub هم که میگیرم از قسمت خود عیب یابی بعد از چند ثانیه مینویسه
    برنامه ها راه اندازی نمیشوند.شما باید نرم افزار تلویزیون خود را به روز رسانی کنید.اگر مشکل ادامه داشت با مرکز خدمات سامسونگ تماس بگیرید (ERR08007)
    به قسمت بروز رسانی هم که میرم میگه آخرین برنامه بروز رسانی نصب شده است.
    لطف بفرمایید راهنمایی کنید.
    ممنونم
    دوست عزیز
    برای این منظور باید وارد قسمت تنظیمات اسمارت هاب تان شده و ثبت نام کنید این کار را وقتی در منوی اسمارت هاب هستید از روی کنترول و کلید TOOLS انجام داده و پس ازثبت نام وارد منوی APPS شده و نرم افزار مربوطه را نصب کنید.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون
    مراحل انجام شد و مشکل حل شد

13. این کاربر از mohammad farshadfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

هفته ي قبل براي تي وي سامسونگ سري ٦ مشكل خاموش و روشن در حين اتصال به شبكه شدن پيش اماده بود كه با راهنمايي هاي جناب متين پور درست نشد و تي وي رو برديم سام سرويس حالا ميگن كه يك قطعه اش خراب شده و بايد از قطعه ي جديد استفاده كنيم كه اولا قيمتش ٤٠٠ هزار تومنه و دوما اينكه چون توي منوي مخفي رفتيد از گارانتي خارج شده، ميخواستم ببينم درست ميگن عايا؟!!!
    Last edited by iNote; 10-01-2015 at 18:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •