تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 167 اولاول ... 74753545556575859606167107157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

مبارک باشه.چند خریدی؟از کیفیتش راضی هستی؟سه بعدیش چی خوبه؟توصحنه های ورزشی وسریع تار نمیشه؟اکثر فرمت هارو پخش میکنه؟زیاد شد ببخشید
    سلام بنده 55 اینچشو گرفتم
    واقعا قابل تحسینه ولی به پای8000 نمیرسه
    سایه اصلا حس نمیشه و همینطور تاری اصلا حس نمیشه
    اگه برای سه بعدیمیخوای ال جی بگیر چون سامسونگ تو سه بعدی ضعیفه هم عینکش و هم عمق دهیش ولی بقیه چیزا اوکی ان
    4400 ازبانه خریدم
    اگه خریدی پی ام بده تا بگم بهت چطور تیونر دیجیتال و وب بروزرش رو فعال کنی منو مخفیش یکم فرق داره
    هر چی فرمت داشتم امتحان کردم به راحتی پخش میکنه و زیر نویس فارسی رو هم باید بری تو تنظیماتش زبان زیر نویس رو عربی کنی براحتی ساپورت کامل داره

کلی بازی و نرم افزار از سامسونگ اپ براش گرفتم و گالاکسی اس رو هم باهاش مچ میکنم بعنوان کنترل و باش کار می کنم

راضی ام ازش تنها مشکلش اینه که فقط از روی تلوزیون رو فلش ضبط میکنه و من میخوام از av روش ضبط کنم کسی میدونه از کجا میشه فعالش کرد؟
    چقدر حرف زدم

داره خودمونی میشه yashar2k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام.من مدتیه led E 5560 رو خریدم.وقتی که روشنه اما چیزی بهش وصل نیست(مثلا dvdیا ما.ه.وا.ره خاموشه) اونجایی که در اطلاعات صفحه نمایش نوشته چیزی موجود نیست و بالاشم سمت راست تصویر نوشته ی av یا hdmi هستش رنگ فونتش تیره تر از حالت عادیشه اما وقتی که بهش چیزی وصل میشه همون نوشته یهو روشن و با کیفیت و عادی میشه و یا وقتی که عکسی رو از طریق فلشم به نمایش میزاریم اگه سایزش کوچیک مثلا سایزش 400 در 500 باشه تصویر رو تیره و سیاه تر از اون چیزی که تو گوشیم یا کامپیوترم دیدم نشون میده و رنگ منوها و همچنین فونت نوشته هاش هم تیره تر وسیاهتر از حالت عادیش میشه ولی وقتی تصویره بعدیش سایز بالا مثلا در سایز1080در1920 باشه رنگ منوها و خود عکس یهو روشنتر و عادی و با کیفیت میشه. اینها طبیعیه یا مشکلی هستش؟ راهنماییم کنید!
    Last edited by yashar2k; 30-08-2012 at 10:19.

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

سلام.من مدتیه led E 5560 رو خریدم.وقتی که روشنه اما چیزی بهش وصل نیست(مثلا dvdیا ما.ه.وا.ره خاموشه) اونجایی که در اطلاعات صفحه نمایش نوشته چیزی موجود نیست و بالاشم سمت راست تصویر نوشته ی av یا hdmi هستش رنگ فونتش تیره تر از حالت عادیشه اما وقتی که بهش چیزی وصل میشه همون نوشته یهو روشن و با کیفیت و عادی میشه و یا وقتی که عکسی رو از طریق فلشم به نمایش میزاریم اگه سایزش کوچیک مثلا سایزش 400 در 500 باشه تصویر رو تیره و سیاه تر از اون چیزی که تو گوشیم یا کامپیوترم دیدم نشون میده و رنگ منوها و همچنین فونت نوشته هاش هم تیره تر وسیاهتر از حالت عادیش میشه ولی وقتی تصویره بعدیش سایز بالا مثلا در سایز1080در1920 باشه رنگ منوها و خود عکس یهو روشنتر و عادی و با کیفیت میشه. اینها طبیعیه یا مشکلی هستش؟ راهنماییم کنید!
    طبیعیه. چون تو LED-LCD ها نوردهی در تمام پنل یکسانه اینطوری میشه.
    این مشکل در Full LEDها کمتره. اما بهترین حالت در پلاسما هست که نوردهی وابستگی به پیکسل ها داره و تصاویر روشن و تیره با دقت نور دهی پیکسل به پیکسل بهترین کنتراست و دقیق ترین رنگ ها را ایجاد میکنه.

4. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir_Ariamehr2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام جواب این دو تا دوستمون رو بدید سه نفر رو یاری رسوندید که سومینش هم من هستم و خیلی زود اگه جواب بدید ممنون میشم
    و یه مدل مد نظرم هست LG LS4600 42 اینچ که قیمتش 1540 هست
    و من هم برندهای دیگه که تو این رنج قیمت باشن رو مورد توجهم هست
    و چون میخوام اقساط بردارم نمیتونم از بانه بگیرم والا که دستم باز بود واسه خرید

جواب ما رو هم بدید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام من یه lm6710 گرفتم میشه بگید چه جوری باید به اینترنت وصل بشم.
    آیا میشه با مودم usb ایرانسل به اینترنت وصل بشم؟

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

5

سلام.یه سوال دارم.آیا قیمت تلویزیون های ال جی توی تمام نمایندگی هاش توی تمام ایران یکسانه؟یعنی مثلا قیمت یهTVتوی تهران 1/8ملیونه توی یه شهر دیگه هم همین قیمت رو داره یا اینکه هرنمایندگی واسه خودش یه قیمت مختلف می زاره .لطفا دقیق جواب بدید ممنون.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

قیمت تو نمایندگیها معمولا یکی هست

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام من یه lm6710 گرفتم میشه بگید چه جوری باید به اینترنت وصل بشم.
    آیا میشه با مودم usb ایرانسل به اینترنت وصل بشم؟
    یا باید از طریق کابل و پورت LAN وصل بشید یا به صورت بیسیم از طریق Wi-Fi. با مودم های USB نمیشه اینترنت رو مستقیم به تلویزیون منتقل کرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    آیا کی بردیکه سامسونگ d8000/8880 پشتیبانی کنه وجودداره خود سامسونگ زده ولی اینجا ظاهرا گیرنمیاد راهی هست که باین مدل کی برد وصل کرد برای کار با اینترنت ؟
    مثل این :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

1

دوستان یه سوال دارم کسی قیمت نمایندگی این مدل هارو داره؟دنبال این دو مدل هستم فقط قیمت ها نوسان داره اگه کسی قیمت رو داره لطف کنه و بزاره ممنون می شم.

این مدلها:LG 42 LM58000 & LG 42LM62000

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •