تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 86 اولاول ... 74753545556575859606167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون فرشید جان.نمیدونم اگه مشکل یا سوالی داشته باشم میتونم روت حساب کنم؟یعنی پیغام خصوصی بدم سوالاتمو بپرسم.این تاپیک اوایل شولوغ بود الان هیشکی نیست!اگه میتونم روت حساب کنم پیغام خصوصی برام بزن.ممنون میشم اگه روت حساب کنم.
    بله اگه مشکلی داشتید هم میتونید به اون سایتی که معرفی کردم برید هم میتونید سوال کنید یا جواب میدم یا از بچه ها میپرسم ولی حقیقتا در مورد جیلبریک و اینا خبری ندارم و بهتره به همون سایت برید و اگه نتونستید جیلبریک کنید به اون سایت برید که از صفر صفر جیلبریک کردن یه دستگاه و فواید و ضرراتش و اعلام میکنه
    بهر حال اگه سوالی بود در خدمتم

2. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

zr1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من وقتی آپدیت ios 5.0.1 رو با وایرلس ipod میزنم آخرش که میخواد بریزه error میده به خاطر jailbreak بودن اینجوری میشه ؟

در آغاز فعالیت new architect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

14 app در library كجاست؟

سلام به دوستان عزيز
    من ‌itunes رو نصب كردم ولي تو قسمت library گزينه apps نداره چيكار كنم؟

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    از منوی edit گزینه ی preference رو انتخاب کنید.
    و از کادر ظاهر شده در تب general گزینه ی apps رو تیک بزنید و اوکی کنید تنظیمات رو.

موفق باشید.

6. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. خسته نباشيد. اول يه گله ك به سوال بالاي صفحه ي من جواب ندادين. ٢. چن روز پيش ميخواستم cellular data رو يه تست بزنم بيبينم سرعتش در چه سطحييه كه on كردم اصلا روشن نشد و icon نيومد بالا. on/off كردم درس شد. ولي امروز مشكل اساسيتر داشتم، خواستم wifi روشن كنم كه اصلا on نشد يني بازم icon بالا نيومد. ا setting ميومدم بيرون on كه بود off ميشد. flight mood ام icon اش بالا نميومد. خلاصه off كردم بازم نشد ٢..٣ بار on/off كردم درس شد. ميخاستم ببينم جدي كه نيس و چرا اونتوري شده. در ضمن يه چن وقته كه باتري زود خالي ميكنه مثلا روزي يه بار شارژ ميكنم. يه سوال ديگه بضي وقتا اين icon wifi واسه ١ ثانيه ميره مياد. اون ا چيه؟ مرسي كه كمك ميكنين. در ضمن به اون سوال بالاييه ام يادتون نره :-p

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_vel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

چطوری بازی که از اینترنت گرفتم بریزم روی گوشیم؟

cidiya روش نصبه و جیل شده.. با کابل وصل کامپیوترمه

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

چطوری بازی که از اینترنت گرفتم بریزم روی گوشیم؟

cidiya روش نصبه و جیل شده.. با کابل وصل کامپیوترمه
    با سلام
    باید شما فایلهای با پسوند ipa رو دانلود کنید.
    که میتونید به سایت بزرگ apptrackr.org برید و از اونجا بازیها رو دانلود و در گوشی خودتون بریزید.
    فقط به یاد داشته باشید که appsync رو از داخل cydia روی گوشیتون نصب کرده باشید تا بتونید بازیها و برنامه های کــرک شده رو نصب کنید.

موفق باشید.

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان ما یک ipod داریم که بعد از نصب برنامه iTunes و وصل کردن اون به دستگاه به مشکل خوردیم و این مشکل این

هست که تمام برنامه ها از روی دستگاه پاک شدن و ایکوناشون نیستن!!!!! مدل g3 32 گیگ هست

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام دوستان ما یک ipod داریم که بعد از نصب برنامه iTunes و وصل کردن اون به دستگاه به مشکل خوردیم و این مشکل این

هست که تمام برنامه ها از روی دستگاه پاک شدن و ایکوناشون نیستن!!!!! مدل g3 32 گیگ هست
    با سلام
    خوب این مشکل پیش میاد دیگه. حتما برنامه ها رو داده بودید واستون بیرون ریخته و وقتی زدید به کامپیوتر خودتون و سینک کردید هیچ کدوم رو نداشتید روی سیستم و پاکشون کرده.

موفق باشید.

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

به طور اتوماتیک iTunes وقتی میفهمه که برنامه هارو از کامپیوتری که ار اون استفاده میشه Sync نکردید شروع میکنه به Erase Sync کردن که منجر به پاک کردن تمام برنامه هایی که توسط اون سیستم Sync نشدن میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •