تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 261 اولاول ... 74753545556575859606167107157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 2603

نام تاپيک: معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام برو بچ کسی بلد هست چه شکلی میشه فیلمها با پسوند vob را با زیر نویس پخش کرد

که همون dvd خودمون میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد الرضا

پيش فرض

سلام من یه دونه پاتریوت خریدم کیفیتش عالیه dvd رو با منو و زیرنویس فارسی کامل نشون میده در کل مشکلی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز کی میگه ساپورت نمی کنه پس ما اینهمه زیر نویس فارسی اس آر تی می بینیم کشکه
    ساپورت می کنه خوبم می کنه فقط تو بعضی از کلمه ها گ پ ژ چ رو جدا می نویسه ولی می نویسه که قشنگ قابل خوندن هست

عجب... شاید شما مدله لایوشو میگین... من خودم یه میل به شرکتشون زدم و خودشون گفتن که فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از زیر نویسه فارسی پشتیبانی نمیکنه اوکی؟

ِ
    I have one problem about SRT subtitle. This player shows persian srt subtitle but its font is not persian font, it's a unknown font.
    one picture is attached in this message . As you see this font is not persian font and it's illegible.
    Last update is done by frimware 1_03_01
    thanks for your help and support.
    Best wishes
    Farshid B
    .
    --------------------------------------------------------------------
    Dear Farshid,

Thank you for contacting Western Digital Customer Service and Support. My name is Pablo R.

I apologize for the inconvenience, but the WD TV Gen1 does not support Persian subtitles.

I hope that we have met your expectations today and that you are satisfied with our service. If you have any further questions, please reply to this email and we will be happy to assist you further.

Sincerely,
    Pablo R.
    Western Digital Service and Support

دیگه بعید میدونم شما از تکنیسینهای شرکته وسترن اگاه تر باشین

دستگاه ايكس باكس 1 ميتونه فرمتهاي mkv رو بخونه منتهي بايد بريزي رو هاردش با هجم بالا رو
    خوب WD هم میخونه ولی از طریق هارد یا usb تغذیه میشه

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

سلام من یه دونه پاتریوت خریدم کیفیتش عالیه dvd رو با منو و زیرنویس فارسی کامل نشون میده در کل مشکلی نداره
    ربطش به وسترن؟

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

من خودم اين دستگاه رو گرفتم جنريشن 1 هستش هر كاري ميكنم نمياد زيرنويس فارسيش همون srt موندم شما چطور ميبينيد من تبديل ميكنم بهsub

خواهشا بگين كجا رو بايد درست كنم گفتين برين بذارين رو عربي اخه اصلا عربي نداره لطفا دقيق بگين كدوم گزينه بذاريم نشون بده خوهشا دقيقبگين ممنون
    نمیشه عزیزم، جز اینکه با فرمت دیگه ای سیو بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

عجب... شاید شما مدله لایوشو میگین... من خودم یه میل به شرکتشون زدم و خودشون گفتن که فرمت SRT رو ساپورت میکنه ولی از زیر نویسه فارسی پشتیبانی نمیکنه اوکی؟
    البته که من مدل لایوشو میگم
    دوستان هم ذکر نکردند که مدل دستگاشون چیه

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

البته که من مدل لایوشو میگم
    دوستان هم ذکر نکردند که مدل دستگاشون چیه
    سلام
    منم مدل لایو دارم و دارم باهاش زیرنویس فارسی SRT هم می بینم! 2 تا مشکل داره!
    - فونتش ناجوره..!
    - حروف گ چ پ ژ رو جدا می نویسه!

--

حالا یه سوال داشتم... من همین الان بالاخره با PC شبکه اش کردم! همه چی خوبه! ولی فیلم های 1080 رو یکم گیر میکنه که مربوط میشه به سرعت شبکه...! چه جوری باید بهبودش بدم؟ کابل تاثیر داره یا مشکل از مودمه؟

ممنون، شاد باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اي بابا خاك بر سر اين شركت كه مدلهاي معمولي نميتونن زيرنويس SRT رو ساپورت كنن البته مدل معموليس رو از لحاظ نرم افزاري بنبايد اين كار رو انجام ميدادن يعني ادم براي اين كار بازم بره يه لايو بگيره همه دزدن اين شركتها

7. این کاربر از hd_film2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان .. من فایل ISO رو از روی دی وی دی لاست درست کردم برا پخش .. اما دستگاه اجراش نکرد ..

مدل لایو ...

فک کنم باید برا قسمت ساپورت وسترن بنویسیم که فکری به حال دی وی دی های منو دار و چند قسمتی و همچنین زیرنویساش بکنن ....

البته بعضی دی وی دی هارو که چند قسمتی هستن .. به صورت یک فایل فیلم میشناسه که مثلا 2 ساعته هست . زیرنویس هم درست اجرا میشه ! اما بعضیارو نه .فقط قسمت اول بدون زیرنویس س !

1 کشف جدیدم برا خودم کردم که حین پخش زیر نویسای SRT میشه با زدن دکمه های چپ و راست زمان نمایش زیر نویسارو تغییر داد و با فیلم ست کرد !

Last edited by paaraadise; 13-05-2010 at 22:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

اوه راستی یک چیزه جالب تو پیج جدید که آپدیت کردم flv هم میخونه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اوه راستی یک چیزه جالب تو پیج جدید که آپدیت کردم flv هم میخونه
    جالب اینجاست که اپدیته فریمور مدل لایو زود به زود میاد ولی واسه معمولیش الان چندین ماهه که هیچ اپدیتی نیومده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

جالب اینجاست که اپدیته فریمور مدل لایو زود به زود میاد ولی واسه معمولیش الان چندین ماهه که هیچ اپدیتی نیومده
    اون دیگه ساپورت نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •