تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 57 از 1635 اولاول ... 747535455565758596061671071575571057 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

درود دوست عزیز...اگه درس خونده باشید من گفتم s5is دوربین فوق العاده ایه که تنها عیبش باتری قلمیه!در مورد عکاساسی دانشگاه تهران هم چون سابقه ی کار با این دوربینارو داشتن پرسیدم!اونا هم نظرشون یه نظر مث نظر من و تو!به نظر من نسبت به قیمتش خیلی هم نامناسب نیست!چون دوربین با چنین امکاناتی با این اندازه منطقی میاد!اگه بخوایم canon s5is و canoN G9 رو مقایسه کنیم باید بگم که G9 از هر نظر بهتره!اول سایز سنسورش 1/1.7ح .که از سنسور s5is بزرگتره!ماکروی یک سانتیمتری G9 درمقابل ماکروی 10 سانتیمتری !فیلمبرداری با رزولوشن 1024*768 در مقابل کیفیت vga ی s5is!باتری لیتیوم g9!جالبه هک همه چی دیده بودیم به جز هک دوربین !جل الخالق!
    اول دوست من حالت ماکرو در s5is بهتره چون 0 سانتی متر هست { سوپر ماكروي /صفر سانتيمتري} ویا به عبارتی 10 تا 0 هست cm G9 ماکرو 1 سانتی پس اینجا s5is بهتره شما اشتباه کردی در مورد فیلم برداری به نظر من s5is بخاطر زوم بیشتر وصدا استریو که تو کمتر دوربینی میبنی بهتره به نظر من
    و در مورد باطری درسته که این 4 تا باطری s5is اذیت میکنه ولی اون با باطری اضافی حل میشه و باطری لیتیوم و قلمی هر کدوم 1 حسن دارند پس انتخای به کاریر مریوط میشه پس نمیشه گفت کدام بهتره در مورد هک s5is من تو تاپیک زیر توضیح دادم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و کلا 1 سری جا مثل اندازه سنسور و مگاپیکسل بیشتر g9 برتری دیگه نداره لبنک زیر هم از سایت زیر ببینید خوی هست
    کد:

داره خودمونی میشه reza_top60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اصفهان( اما اراک رو عشقه )

پيش فرض

reza_top60 ببین شما به نظر عکاسای حرفه ای که دانشگاه تهران کار نداشته باش من نظر شما رو راجب g9 خوندم صرفا این درست نیست میگی عکاسای حرفه ای که دانشگاه تهران چون این دوربین رو تایید کردن از s5is بهتره توصیه میکنم شما و reza_top60 این لینک از سایت عکاسی رو بخونید
    کد:
    الان قیمت G9 که من دارم حدود 459 تومان هست در صورتی که s5is قیمت 350 هست و با هک raw هم میده کلا نظر من این g9 از نظر قیمت ارزش خرید نداره
    mpeg جان از راهنمایی شما ممنونم اما باید بگم به قول خودتون S5 با G9 اختلافی در حدود 100 تومن دارن و چون S5 توی بازار کم شده این اختلاف کمتر هم هست.بعلاوه من یه ست شارژر سونی عالی و باتری اضافی حدود 40 تا 50 تومن آب میخوره. پس فکر می کنم G9 ارزش 50 تومن گرونتر بودن رو داره.
    من هم با هر کسی حرف زدم G9 رو تاکید کردن.

داره خودمونی میشه reza_top60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اصفهان( اما اراک رو عشقه )

پيش فرض

دوستان من تقریبا انتخابم رو G9 قطعی شده اما سه تا سوال دارم.لطفا منو راهنمایی کنید:
    1- من که اصفهان هستم فروشنده سه جور گارانتی با سه قیمت مختلف اعلام کرد.در ضمن بگم که فروشنده از آشنایان هست و میخواسته هوامو داشته باشه:
    الف- G9 با گارانتی تهرن که خودم اگه نیاز شده تهران بیارم و برگردونم 440 تومن
    ب- یه گارانتی شرکت تهرانی که توی اصفهان نماینده داره 460 تومن
    ج- گارانتی پارس ارس که تنها خودش توی اصفهان نمایندگیش هست و 24 ماه گارانتی میکنه و 2 ماه هم تعویض در صورت خرابی داره.
    حالا بگید کدوم رو انتخاب کنم.خودم نظرم روی ج هست.

سوال 2- در مورد مموری سرعتش چقدر نقش داره چون به من پیشنهاد داد که رم 4 گیگ سرعت بالا ببیرم 60 تومن.اما من 2 گیگ سرعت پایین میخوام 12 تومن.نظر شما چیه؟ و کلا نقش مموری رو توضیح بدید.
    سوال 3-در مورد محافظ Lcd یه 15 تومنی پیشنهاد داد و گفت ضد خش هست.لطفا در این مورد هم توضیح بدید که چقدر مهمه

با تشکر از همه دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه NFSMW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

دوستان به نظرتون
    از 3 مدل Canon PowerShot G9
    Nikon Coolpix P80
    SONY H-50
    کدوم بهتره مشخصات که تقریبا مثل هم هست و قیمت هم یک حدود و هیچ کدوم برتری محسوس به همدیگه ندارن خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه aram24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامي
    كسي دفترچه دوربين هاي زير رو براي دانلود كردن نداره
    canon 400d
    canon 450d
    sony h50
    كدوم يكي بهترين هستند
    فقط كيفيت عكس برام خيلي مهمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نه من فروشنده ها رو میگم که سعی دارن غالب کنن

قیمت این مدل چقدره؟
    کنون گارانتی معتبره داره؟
    ممنون
    نه!من از انتخابتون گفتم!w300 ه 13.6 مگا پیکسله!معتبرترین گرارنتی کنون آفومار و نورنگار!قیمتس هم حدود 350000-360000

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اول دوست من حالت ماکرو در s5is بهتره چون 0 سانتی متر هست { سوپر ماكروي /صفر سانتيمتري} ویا به عبارتی 10 تا 0 هست cm G9 ماکرو 1 سانتی پس اینجا s5is بهتره شما اشتباه کردی در مورد فیلم برداری به نظر من s5is بخاطر زوم بیشتر وصدا استریو که تو کمتر دوربینی میبنی بهتره به نظر من
    و در مورد باطری درسته که این 4 تا باطری s5is اذیت میکنه ولی اون با باطری اضافی حل میشه و باطری لیتیوم و قلمی هر کدوم 1 حسن دارند پس انتخای به کاریر مریوط میشه پس نمیشه گفت کدام بهتره در مورد هک s5is من تو تاپیک زیر توضیح دادم
    کد:
    و کلا 1 سری جا مثل اندازه سنسور و مگاپیکسل بیشتر g9 برتری دیگه نداره لبنک زیر هم از سایت زیر ببینید خوی هست
    کد:
    مرسی از راهنماییتون!در مورد ماکرو حق با شماست!من استباه دیدم!در مورد فیلمبرداری من کیفیتشو عرض کردم که اصلا با s5 قابل مقایسه نیست!به نظر من s5 با زوم بیشتر و صدای استریو هم در برابر کیفیت فیلم g9 حرف برا گفتن نداره!در مورد باطری به طور کلی باتری قلمی نقطه ضعف حساب میشه!خیلی کم ظرفیتن!من به شخصه امتحان کردم یه باتری لیتیوم 900mah چند برابر باتری قلمی 2500mah جواب میده!باتری قلمی هم رو فلاش تاثیر منفی داره!دیگه از برتری های g9 ویزور اپتیکال در برابر ویزور الکترونیک و وزن کمتر در برابر کیفیت بهتر بر اساس نمونه عکس!در مورد هک مرسی!فک کنم جال باشه!الان میخونم!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من تقریبا انتخابم رو G9 قطعی شده اما سه تا سوال دارم.لطفا منو راهنمایی کنید:
    1- من که اصفهان هستم فروشنده سه جور گارانتی با سه قیمت مختلف اعلام کرد.در ضمن بگم که فروشنده از آشنایان هست و میخواسته هوامو داشته باشه:
    الف- G9 با گارانتی تهرن که خودم اگه نیاز شده تهران بیارم و برگردونم 440 تومن
    ب- یه گارانتی شرکت تهرانی که توی اصفهان نماینده داره 460 تومن
    ج- گارانتی پارس ارس که تنها خودش توی اصفهان نمایندگیش هست و 24 ماه گارانتی میکنه و 2 ماه هم تعویض در صورت خرابی داره.
    حالا بگید کدوم رو انتخاب کنم.خودم نظرم روی ج هست.

سوال 2- در مورد مموری سرعتش چقدر نقش داره چون به من پیشنهاد داد که رم 4 گیگ سرعت بالا ببیرم 60 تومن.اما من 2 گیگ سرعت پایین میخوام 12 تومن.نظر شما چیه؟ و کلا نقش مموری رو توضیح بدید.
    سوال 3-در مورد محافظ Lcd یه 15 تومنی پیشنهاد داد و گفت ضد خش هست.لطفا در این مورد هم توضیح بدید که چقدر مهمه

با تشکر از همه دوستان
    سلام دوست عزیز...کاش اسم گارانتی ها رو مینوشتی!معتبرترین گارانتی فکر کنم آفومار باشه!بعد نورنگار!گرانتی اصلی کنون آفوماره که تو اصفهان هم نماینده داره!
    آدرس : اصفهان-خیابان میر-بعد از دبستان شهید احسانی-جنب نمایندگی سونی-طبقه پایین- فروشگاه ارس
    تلفن : 8-6641517
    آدرس : اصفهان- میدان انقلاب-روبروی سی و سه پل-جنب بازار سپاهان-پلاک10
    تلفن : 2228484
    آدرس : اصفهان- خیابان شیخ صدوق شمالی-بین چهارراه نیک بخت و سعادت آباد- جنب سرپرستی بانک ملت- پلاک 435
    تلفن : 6636429
    به نظر من هر برندیو از گارانتی اصلیش بگیری بهتره!ولی آفومار هم بدجور تیغ میزنه!قیمتشو با آفموار بگیر با بقیه ی گارانتی ها مقایسه کن اگه اختلافش خیلی فاحش نبود بگیر!
    در مورد محافظ صفحه نمایش هم حتما بگیر چون ال سی دی g9 ضدخش نیست!اگه هم خش برداشت عملا غیر قابل استفاده میشه وبدجوری ضد حاله!
    در مورد رم خیلی اطلاع ندارم!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان به نظرتون
    از 3 مدل Canon PowerShot G9
    Nikon Coolpix P80
    SONY H-50
    کدوم بهتره مشخصات که تقریبا مثل هم هست و قیمت هم یک حدود و هیچ کدوم برتری محسوس به همدیگه ندارن خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    به نظر من p80 گزینه ی مناسبی نیست!از بین g9 و h50 انتخاب کنید!g9 گزینه ی بهتریه ولی قیمتش 4-50تومن از h50 بیشتره!

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کد:
    سلام دوستان.
    این لینک بالا مخصوص H50 هست.
    من خودم یه 3 ماهی میشه که خریدمش. قبل از اینکه بازرگانی ایران وارد کنه.
    سوالی در موردش داشتین در خدمتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •