تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 1049 اولاول ... 74753545556575859606167107157557 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یه مدل سینمای خانگی شرکت JVC هستش که متاسفانه کسی تا حالا توی این تاپیک بهش اشاره نکرده.مدل خوبی هستش با امکانات بالا و همچنین صدای خیلی خوب.
    مدل: TH-D7

مشخصات
    • توان خروجی:810 وات
    • رابط HDMI با قابلیت ارتقاء سیگنال 1080p/720p
    • ارتباط با iPOD (به همراه کابل و پایه)
    • (USB Host (2.0 Full-Speed l
    • قابلیت انتخاب سراند جلویی/ 1/5 کانال
      حالت سراند دیجیتال برای صدای 1/5 کانال ( سراند جلویی/ 1/5 کانال)
      حالت سراند دیجیتال برای صدای 2 کانالolby Pro LogicII(Movie/Music)/All Chanel Stereo/Stadium
      بلندگوهای جلویی با قابلیت تنظیم ارتفاع: نوع پایه دار یا رومیزی
    • ساب ووفر 20 سانتی متری

قیمتش هم در حدود 550000 تومن هستش.انصافا هم مدل خیلی خوبیه.

آقای mr_rayan شما خودتون صدای TH-D7 رو شنیدید؟
    اگر این طوره، به نظرتان چه مزیتی نسبت به 787 داره؟ آیا شما 787 رو به TH-D7 ترجیح می دید؟
    ظاهرش که به نظر هم خیلی حرفه ای تر میاد و هم خیلی زیباتر، نمی دونم شایدم تو عکس اینجوریه.

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم 787 پایونیر هم فیلیپس و هم جی وی سی TH-D7 رو تست کردم باید بگم که جی وی سی از این دو مدل صدای بهتری داره با اختلاف کاملاً محسوس در ضمن ساب جی وی سی اکتیو هم هست و همچنین از نظر ورودی و خروجی ها هم خیلی کاملتره مثلاً تنها دستگاهی است که تو این رده ورودی HDMI داره!
    فقط Upscaling تا 1080i داره نه 1080p که چندان فرقی نمیکنه.
    بعد از جی وی سی فیلیپس رو توصیه می کنم بعد پایونیر
    Last edited by Pejman3; 25-03-2010 at 13:00.

3. 2 کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

خدا رو شکر حالا پایونیر اینقدر خاک بر سر شده که بعده فیلیپس قرار میگیره؟
    در ضمن چطور اینترلیس اسکن با پروگستیو اسکن چندان فرقی نمی کنه فرقش مثل زمین و هوا است
    در پروگستسو اسکن که 1080p یا همان فول اچ دی خطوط افقی تصویر چند برابر شده و سرعت اسکن تصاویر و دقت تصاوی بسیار بالا رفته و تصویر اصطلاحا دیگه چشمک نمیزنه مخصوصا تو تلویزیون های ال سی دی اینچ بالا کاملا مشخصه
    من نمی گم انصافا صدا جی وی سی خوبه ولی اینو هم داشته باشد که اسپیکر های پشت بون پایه هستند
    و خوده بنده این همه سینما خانگی عوض کردم با اینکه از برند جی وی سی هم خوشم میاد و هم صدای عالی داره نتونستم
    برم دنبالشچون از نظر دیزاین با خونمون جور در نمیاد
    در ضمن خیلی هم سابش زشته چون اینکه باریکه در این تصویر ساب رو از بقل نشون میده و یک فید خاصی روی قسمت براق اسپیکر ها انداخته که براقیتشون مشخص بشه
    زیاد به عکی نمیشه اعتماد کرد من سینمای خانگی پایونیر که قبلا داشتم تو عکس خیلی قشنگ بود ولی تو خونه یک چیزه ساده دیده می شد

5. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خدا رو شکر حالا پایونیر اینقدر خاک بر سر شده که بعده فیلیپس قرار میگیره؟
    در ضمن چطور اینترلیس اسکن با پروگستیو اسکن چندان فرقی نمی کنه فرقش مثل زمین و هوا است
    در پروگستسو اسکن که 1080p یا همان فول اچ دی خطوط افقی تصویر چند برابر شده و سرعت اسکن تصاویر و دقت تصاوی بسیار بالا رفته و تصویر اصطلاحا دیگه چشمک نمیزنه مخصوصا تو تلویزیون های ال سی دی اینچ بالا کاملا مشخصه
    من نمی گم انصافا صدا جی وی سی خوبه ولی اینو هم داشته باشد که اسپیکر های پشت بون پایه هستند
    و خوده بنده این همه سینما خانگی عوض کردم با اینکه از برند جی وی سی هم خوشم میاد و هم صدای عالی داره نتونستم
    برم دنبالشچون از نظر دیزاین با خونمون جور در نمیاد
    در ضمن خیلی هم سابش زشته چون اینکه باریکه در این تصویر ساب رو از بقل نشون میده و یک فید خاصی روی قسمت براق اسپیکر ها انداخته که براقیتشون مشخص بشه
    زیاد به عکی نمیشه اعتماد کرد من سینمای خانگی پایونیر که قبلا داشتم تو عکس خیلی قشنگ بود ولی تو خونه یک چیزه ساده دیده می شد
    پایونیر این قدر خاک بر سر نشده که بعده فیلیپس قرار بگیره ولی 787 پایونیر بعد از فیلیپس هست من که تست کردم و این واقعاً نتیجش است هر کسی خواست دو تاش رو پشت هم با یه سورس امتحان کنه نتیجش رو بگه.

این ادبیات علمی نیست و از روی تعصبه چون ما هیچ وقت این جوری مقایسه نمیکنیم که پایونیر بهتره یا فیلیپس چون در این صورت سونی از هر دوشون تکنولوژی بالاتری داره یه نگاه بندازید ببینید سونی چند تا اختراع و بسط تکنولوزی تو کارنامش داره یا حتی فیلیپس که مسلماً از پایونیر بالاتره مثلا مخترع سی دی فیلیپس بود یا پورت SPDIF که در حال حاضر مهمترین پورت انتقال صداست کار مشترک فیلیپس و سونیه و یا سونی بلوری رو ابداع کرد و همچنین بزرگترین تولید کننده محصولات فوق پیشرفته تصویربرداری و ویدئو پرژکتورهای سینمایی است. و همچنین مخترع نمایشگرهای OLED و هزار تا چیز دیگه.

این رو هم بگم که در زمینه محصولات حرفه ای صوتی و تصویری پایونیر تولیداتی داره که فیلیپس تو اون رده اصلاً کار نمی کنه. البته اونها چندین برابر هزینه میبرند و ربطی به 787 پایونیر نداره.

من نگفتم که 1080p با 1080i فرق نمیکنه ولی در نظر داشته باشید که سورس شما دی وی دی است که 480 خط افقی داره و بعد upscale میشه به همین خاطر تفاوت رو من به جرئت می گم 99.5 درصد نمی تونند تشخیص بدهند در ضمن در اسکن اینتر لیس نسبت به پروگرسیو خطوط افقی تصویر چند برابر نشده اصلاً هیچ برابر نشده و تعداد خطوط کاملاً یکسانه فقط نحوه نقش گرفتن این خطوط از حالت یک در میون به حالت یکجا در اومده که تو صحنه های اکشن و سریع با سورس فول اچ دی خودش رو نشون میده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن 1080p و 1080i هر دو فول اچ دی هستند و 720p و 720i به اچ دی معروفن.

در ضمن اگر شما از ظاهر دستگاه خوشتون نمی یاد که سلیقتونه و موضوع بحث نیست که به دکورتون می خوره یا نه!!!
    Last edited by Pejman3; 25-03-2010 at 15:52.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آقای mr_rayan شما خودتون صدای TH-D7 رو شنیدید؟
    اگر این طوره، به نظرتان چه مزیتی نسبت به 787 داره؟ آیا شما 787 رو به TH-D7 ترجیح می دید؟
    ظاهرش که به نظر هم خیلی حرفه ای تر میاد و هم خیلی زیباتر، نمی دونم شایدم تو عکس اینجوریه.
    من صداش رو شنیدم و تست کردم.صدای خوب و قابل قبولی داره.این جزو یکی از بهترین محصولات سینمای شرکت جی وی سی هستش که واقعا آپشن های کاملی داره.
    ولی من 787 پایونیر رو بیشتر ترجیح میدم.خیلی از دوستان هستن که اصلا پایونیر قبول ندارن،دلیلش هم من نمیدونم و خودشون هم دلیلش رو نمیگن.
    بهرحال این مدل تو هم رده محصولات فیلیپس هستش از لحاظ تفکیک صدا(به نظر من)
    یکی از نقطه ضعفاش توی طراحیشه که باندهای عقب بدون پایه است و باید پایه سوا براش خرید که دیزاینش رو بهم میریزه و دیگه زیبایی و هماهنگی 4 پایه رو مانند محصولات دیگه نداره.ضعف دیگه اش هم همون upscaling هست که همونطوری که دوستان بحث کردن کمی با upscaling مدل 787 متفاوته.
    سابش هم بر خلاف جثه باریکش ولی بیس پر حجمی داشت.
    من همیشه میگم،بازم میگم،صدا سلیقه ای هست و هر کسی باید بره خودش صدای مدل های مختلف رو از نزدیک بشنوه(اونم فقط با یک سورس)
    همیشه هم فقط به صدای موزیک یا فقط فیلم تکیه نکنید و حتما جفتش رو با هم تست بگیرید.

8. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

خدا از دهنت بشنوه
    خدا شاهده من تعصبی حرف نمی زنم از روی تجربه می گم و رتبه سایت های معروفی مثل cnet و av trusted review میگن
    و واقعا هم راست می گن درسته که هر شرکتی برای خودش اختراعاتی داشته ولی دلیل نمیشه که اولین و اخرین کسی که بهترین رو تولید می کنه مخترع اون باشه

10. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا من واقعاً با پایونیر مشکل ندارم ولی 787 به نظرم خوب نیست فکر نمی کنم این یعنی پایونیر خوب نیست!!!

787 هم به نظرم هم تریبل خیلی خوبی نداره و باسش هم به خاطر حذف یک سابش نسبت به 777 و کوچکی تک سابش چندان قوی نیست.

تو همین مدل های سینمای پایونیر RS70 - RS50 - RS30 واقعاً خوبند و ارزش خرید دارند.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مثل اینکه تو این تاپیک خیلی در مورد سینمای خانگی سونی بد گفته شده شاید هم یه مقدار زیاده روی شده باشه!

بد ندیدم چند مدل از سینما خانگی های سونی رو که امکانات و صدای خوبی رو دارند اینجا معرفی کنم.

1- HT-DDW5500

سینمای خانگی قدرتمند سونی که به muteki معروفه و 6.2 کاناله است دو تا ساب قدرتمند 25 سانتی داره که مستقیماً به یک امپلی فایر مجزا که فقط برای ساب هاست وصل میشوند.
    به علاوه 6 بلندگو که 2 بلندگوی جلویی بلند و هر کدوم دارای 2 مید رنج ووفر 20 سانتی و یک تیوتر شیپوری هستند.
    و یک سنتر که اون هم دو تا مید رنج 14 سانتی و یک تیوتر داره
    در نهایت 3 تا بلندگوی ساراند محهز به یک تک بلندگو فول رنچ.
    این سیتم دارای یک AV Reciever می باشد و تو ایران یه پلیر 728 سونی هم روش می دهند جمعاً 780 تومان تقریباً
    از مزیت هاش می شه به صدای واقعاً قوی که تمام مهمونی هاتون رو ساپورت میکنه و کیفیت کاملاً قابل قبولی داره در ضمن به دلیل داشتن AV Reciever شما میتونید اون رو به جند تا دستگاه وصل کنید مثلاً همزمان به دی وی دی پلیر و کنسول بازی و مدیا پلیر وسترن وصل کنید. و در ضمن اگر بخواهین پلیرتون رو ارتقا بدین و مثلاً یه بلوری بگیرین لازم نیست کل سیستم رو عوض کنید.
    البته برای داشتن همه اینها باید با ظاهر بزرگ و حجیم اون هم کنار بیاید که بعضی ها شاید این مساله رو دوست داشته باشند.
    کل این مجموعه جمعاً 80 کیلوگرم وزن داره!!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Pejman3; 27-03-2010 at 00:59.

13. این کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

15. این کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

787 هم به نظرم هم تریبل خیلی خوبی نداره و باسش هم به خاطر حذف یک سابش نسبت به 777 و کوچکی تک سابش چندان قوی نیست.
    پایونیر برای کم کردن هزینه به جای دو تا ووفر از یک ووفر با مجموع توان اون دو ووفر که در مدل 777 استفاده شده بود در مدل 787 استفاده کرده است . جهت صدای بم هم چون برای گوش انسان قابل تشخیص نیست,فرقی نمیکنه یه سیستم 10 تا ساب داشته باشه یا یک ساب , مهم توان قدرتی ووفر ها هست که در مدل 787 همانند مدل 777 از توان مجموع یکسان استفاده شده است.
    Last edited by Ami R 940; 27-03-2010 at 09:39.

17. 2 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •