تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 118 اولاول ... 74753545556575859606167107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مکمل که زیاده
    تشکر که تجربتو به دیگران میگی و فقط مثل بعضی کاربرا فقط به فکر امنیت پی سی خودت نیستی
    در مورد سوپر آنتی اسپای وار بعداز اتمام اسکن برنامه رو کنار ساعت Exit کنید چون از خیلی از حافظه ی RAM رومیگیره که باعث کند شدن سیستم میشه
    اینم لیست تعدادی مکمل آنتی ویروس

IObit Malware Fighter Pro - حذف فایل مخرب

Spyware Terminator Premium - نرم افزار ضد جاسوس

WinPatrol PLUS امنیت رایانه در برابر جاسوسی

Rising PC Doctor حفاظت کامل از رایانه

Un H a c k Me جلوگیری از ه ک شدن رایانه

Loaris Trojan Remover پاکسازی کامپیوتر از تروجان ها

Trojan Killer حذف تروجان

Spy Emergency نابود کردن نرم افزارهای جاسوسی

Spytech SpyAgent

Spyware Cease - مبارزه با برنامه های جاسوسی

XoftSpySE Anti-Spyware - مقابله با بدافزار های جاسوسی

PC Tools Spyware Doctor - شناسایی بد افزار

Anti-Trojan Elite - شناسایی و حذف تروجان

AntiBrowserSpy - جلوگیری از جاسوسی از طریق مرورگر

Zookaware SpyZooka - ضد جاسوسی

TrojanHunter - ضد ه ک و تروجان

Ashampoo Anti-Malware نرم افزار حذف ويروس و تروجان

a-squared Free

Hijack Hunter

موفق باشید
    سلام
    من باشم از MBAM استفاده میکنم چون خودش یک تنه حریف است.وخوبی که این سوییت داره همه جا و همه چیز ویندوز رو اسکن میکنه و انگار محدودیت اسکن نداره.قبلا با تروجان ریمور کار کردم ولی به پای این برنامه نمیرسه.این برنامه بااینکه حجم کمی داره ولی قدرت پاکسازی خوبی داره.
    Last edited by Hidden-Hunter; 05-05-2013 at 15:38.

2. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

سلام
    من باشم از MBAM استفاده میکنم چون خودش یک تنه حریف است.وخوبی که این سوییت داره همه جا و همه چیز ویندوز رو اسکن میکنه و انگار محدودیت اسکن نداره.قبلا با تروجان ریمور کار کردم ولی به پای این برنامه نمیرسه.این برنامه بااینکه حجم کمی داره ولی قدرت پاکسازی خوبی داره.
    خب عزیز شاید بعضی مثل دوستمون مشکل باهش داشته باشن ولی تشکر نظرت رو دادی

4. 2 کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    یه مورد ادور همین امروز داشتم که mbam نگرفت ولی super anti spyware بلعیدش.
    لطفا شما هم امتحان کنید.
    برای امتحان می تونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9 8 .i r/software/system-optimize/179-pointstone_system_cleaner.html رو دانلود کنید و ویروس کش رو از کار بندازید و نصبش کنید با پچ و بعد یه چکاپ وبعد اون قسمت برنامه که مربوط به استارت آپ منیجره برید و یه چک کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.ارور help.exe رو دریافت می کنید و بعدش می بینید که نورتون و mbam مثل ماست نگاه می کنن و هیچ واکنشی ندارن و بعدش با super anti spy یه چکاپ کنید محل نصب برنامه رو و ادور رو بسوزونید.

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

پيش فرض

یه مورد ادور همین امروز داشتم که mbam نگرفت ولی super anti spyware بلعیدش.
    لطفا شما هم امتحان کنید.
    برای امتحان می تونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9 8 .i r/software/system-optimize/179-pointstone_system_cleaner.html رو دانلود کنید و ویروس کش رو از کار بندازید و نصبش کنید با پچ و بعد یه چکاپ وبعد اون قسمت برنامه که مربوط به استارت آپ منیجره برید و یه چک کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.ارور help.exe رو دریافت می کنید و بعدش می بینید که نورتون و mbam مثل ماست نگاه می کنن و هیچ واکنشی ندارن و بعدش با super anti spy یه چکاپ کنید محل نصب برنامه رو و ادور رو بسوزونید.
    منم از این استفاده میکنم - حتی بعضی کوکی ها رو هم میگیره تو همون سافت 98 در قسمت دانلود برنامه تو قسمت نظرات یکی نوشته کسپر 2013 داره و با این تونسته چیزایی بگیره که کسپر پیدا نکرده
    خب یه سری مشکل هم داره که قبلا گفتم
    دوستمون بتمن هم اینو به عنوان پیشنهاد سومی انتخاب کنن خوبه

Last edited by ~~~; 05-05-2013 at 20:16.

7. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

منم از این استفاده میکنم - حتی بعضی کوکی ها رو هم میگیره تو همون سافت 98 در قسمت دانلود برنامه تو قسمت نظرات یکی نوشته کسپر 2013 داره و با این تونسته چیزایی بگیره که کسپر پیدا نکرده
    خب یه سری مشکل هم داره که قبلا گفتم
    دوستمون بتمن هم اینو به عنوان پیشنهاد سومی انتخاب کنن خوبه
    بله SUPERAntiSpyware هم برنامه خوبیه.اینا آثار به جامانده از مخربها رو در رجیستری و فضای هارد دیسک شناسایی و حذف میکنن.
    برای مقابله با برنامه های مزاحم و تبلیغاتی هم کارا هستن.
    اما MBAM رو همیشه نگه دارید.نسخه رایگانش مشکل سازگاری با نورتون نداره.منم اون پیغام کذایی رو دریافت کردم اما اثری از ناسازگاری دیده نمیشه!
    در مورد پیشنهاد سومی من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توصیه میکنم.
    به جرات میتونم بگم این محصول از برنامه هایی که شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردید یه سر و گردن بالاتره.

9. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال L.O.N.E.L.Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    یه سوال د ررابطه با اپدیت Norton.Internet.Security.2013.20.3.0.36.Final
    من وقتی آپدیت افلاین انجام میدم بعد چند روز دوباره از من میخواد که اپدیت کنم و آنتی ویروس به رنگ قرمز در میاد
    یا باید دوباره اپدیت آفلاین نرم افزار که حجم تقریبا 200 مگی داره بگیرم که خیلی زیاده یا آپدیت با خود نرمافزار انجام بدم که اونم خیلی طول میکشه
    دوستان راهی برای این مشکل هست
    اصلا وقتی نرم افزار به رنگ قرمز در میاد حتما باید اپدیت بشه که دوباره به کار خودش ادامه بده یا احتیاجی نیست...
    کلا من به این رنگ قرمز خیلی حساسم
    توی تنظیمات هم اتوماتیک اپدیت رو غیر فعال کردم ولی باز کار میکنه این گزینه و این پیغام رو میده بعد چند روز

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

درود ..

دوستان به نظرتون Norton Internet Security + COMODO Firewall کافیه ؟ یا این super anty spyware هم نصب کنم ؟

کارمم بیشتر گشت و گذار تو وب و دانلود و بازی آنلاینه !

سپاس

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

درود ..

دوستان به نظرتون Norton Internet Security + COMODO Firewall کافیه ؟ یا این super anty spyware هم نصب کنم ؟

کارمم بیشتر گشت و گذار تو وب و دانلود و بازی آنلاینه !

سپاس
    اگر میخواهید در کنار نورتون کمودو رو هم داشته باشید باید نورتون آنتی ویروس رو دانلود کنید و نه اینترنت سکوریتی.
    به نظر من کافیه چون شما علاوه بر آنتی ویروس نورتون , آنتی ویروس کمودو(کمودو کلود آنتی ) رو دارین و کفایت میکنه

]
    ME TOO
    بعد از آپدیت افلاین باید یک بار انلاین نرم افزار رو آپدیت کنید, بعد از آپدیت آفلاین تاریخ آخرین آپدیت درست میشه ؟ مثلا مینویسه آخرین اپدیت 5 ثانیه قبل ؟
    کلا نورتون با آپدیت افلاین مشکل داره
    Last edited by jolan57; 09-05-2013 at 00:11.

13. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    یه سوال د ررابطه با اپدیت Norton.Internet.Security.2013.20.3.0.36.Final
    من وقتی آپدیت افلاین انجام میدم بعد چند روز دوباره از من میخواد که اپدیت کنم و آنتی ویروس به رنگ قرمز در میاد
    یا باید دوباره اپدیت آفلاین نرم افزار که حجم تقریبا 200 مگی داره بگیرم که خیلی زیاده یا آپدیت با خود نرمافزار انجام بدم که اونم خیلی طول میکشه
    دوستان راهی برای این مشکل هست
    اصلا وقتی نرم افزار به رنگ قرمز در میاد حتما باید اپدیت بشه که دوباره به کار خودش ادامه بده یا احتیاجی نیست...
    توی تنظیمات هم اتوماتیک اپدیت رو غیر فعال کردم ولی باز کار میکنه این گزینه و این پیغام رو میده بعد چند روز

بعد از آپدیت آفلاین نورتون تاریخ آپدیت رو درست میکنه. ضمنا اگه به صورت آفلاین هم آپدیت شده باشه و تاریخ آپدیت رو هم درست نشون بده باز هم بعد از وصل شدن به اینترنت دوباره از اول آپدیت میکنه! یعنی در هر صورت بهتره یک بار اول کامل و به صورت آنلاین آپدیت بشه و باقی آپدیتهاش اونقدر زیاد نیست.
    ولی خب در هر صورت چه به صورت آفلاین و چه به صورت آنلاین آپدیت شده باشه ، باز بعد از چند روز شما مجبورید آپدیت کنید وگرنه پیغام میده و یا قرمز میشه ( همه آنتی ویروسها اینطوری هستند)
    ضمنا یکی از دلایل قرمز شدن آنتی ویروس شما میتونه این باشه که اصلا تا به حال به طور کامل اسکن نشده!

15. 2 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

پيش فرض

بعد از آپدیت آفلاین نورتون تاریخ آپدیت رو درست میکنه. ضمنا اگه به صورت آفلاین هم آپدیت شده باشه و تاریخ آپدیت رو هم درست نشون بده باز هم بعد از وصل شدن به اینترنت دوباره از اول آپدیت میکنه! یعنی در هر صورت بهتره یک بار اول کامل و به صورت آنلاین آپدیت بشه و باقی آپدیتهاش اونقدر زیاد نیست.
    ولی خب در هر صورت چه به صورت آفلاین و چه به صورت آنلاین آپدیت شده باشه ، باز بعد از چند روز شما مجبورید آپدیت کنید وگرنه پیغام میده و یا قرمز میشه ( همه آنتی ویروسها اینطوری هستند)
    ضمنا یکی از دلایل قرمز شدن آنتی ویروس شما میتونه این باشه که اصلا تا به حال به طور کامل اسکن نشده!
    بنظرم آپدیت آفلاین اصلا برای نورتون فایده نداره - فقط آپدیت آنلاین و بعد بکاپ از آپدیت آنلاین - یا از یکی که نورتون رو آپدیت آنلاین کرده استفاده کنی
    من خودم چند ورژن نورتون استفاده کردم ولی پاکش کردم یکی به علت اینکه آپدیت آنلاینش بعد از چند مگابایت دیگه جلو نمرفت وخیلی طول میکشید آپدیتش و دومی گیرش به کرکها و کیجنهای بی آزار البته روش اعتماد سازی هم زمانبر و کلی حوصله میخواست
    یه بار از بس کرک و کیجن پیدا کرد کلا هنگید و نورتون هم غیر فعال و کامپیوتر ریستارت شد پایین سندشه

17. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •