تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 89 اولاول ... 74753545556575859606167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من وقتی گوشی رو خریدم واسم یه سری برنامه ریخت که یکی از این برنامه ها اسمش Root explore هستش وجود این برنامه نشون دهنده روت شدن گوشی نست؟چون من هنوز نتونستم با برنامه unvroked گوشی رو روت کنم سینس هم روی کامپیوترم ندارم ولی نمی دونم چرا نیمشه ببرم خود شرکتش فکر می کنید چقدر میگیره آپدیت کنه؟چون گارانتی نداره گوشیم

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    روی پازل و سیانوژن اینطوری بود
    رام دیگه ای هم نریختم
    ولی سیانوژن سرعت خوبی داشت

نمی دونم چرا هر نیم ساعت گوشی یه زنگ می زنه !!

شما لانچر ویندوز رو نصب نکردی؟ چون من که این لانچر رو نصب کردم گوشیم هر نیم ساعت زنگ میزد که وقتی پاکش کردم درست شد

3. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

شما لانچر ویندوز رو نصب نکردی؟ چون من که این لانچر رو نصب کردم گوشیم هر نیم ساعت زنگ میزد که وقتی پاکش کردم درست شد
    سلام
    آره با task killer همه رو بستم که این هم بین برنامه ها بود و دیگه زنگ نمی زنه. دلم برای زنگاش تنگ شده !!

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا من چون فعلا کار خاصی نمیخواستم با گوشی انجام بدم و از باطل شدن گارانتی هم کمی هراس داشتم آپدیت اوریجینال رو نصب کردم
    میشه بگی چه جور اپدیت کردی؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    آره با task killer همه رو بستم که این هم بین برنامه ها بود و دیگه زنگ نمی زنه. دلم برای زنگاش تنگ شده !!

خوب عزیز دوباره لانچر رو فعال کنی زنگ میزنه جالبیش اینه اکه تا 9.30 شب هم میزنه یشتر نمیزنه از ساعت 8.30 صبح

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

من وقتی گوشی رو خریدم واسم یه سری برنامه ریخت که یکی از این برنامه ها اسمش Root explore هستش وجود این برنامه نشون دهنده روت شدن گوشی نست؟چون من هنوز نتونستم با برنامه unvroked گوشی رو روت کنم سینس هم روی کامپیوترم ندارم ولی نمی دونم چرا نیمشه ببرم خود شرکتش فکر می کنید چقدر میگیره آپدیت کنه؟چون گارانتی نداره گوشیم
    اگه برنامه superuser permission داشته باشید یعنی روت شده. همین!
    خود شرکت که بلد نیست روت کنه! اصلا نمیدونن روت چی هست!!!
    (خاطره خودم: بردم نمایندگیش رو بازار موبایل گفتم روت کن... گفت روت فارسی میخوای دیگه؟ گفتم نه... گفت مگه نمیخای روت کنی که اس ام اس فارسی بخونی؟!)
    به 2.2 هم از من میشنوی آپدیت نکن. خیلی از قابلیت های روت رو از دست میدی

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اگه برنامه superuser permission داشته باشید یعنی روت شده. همین!
    خود شرکت که بلد نیست روت کنه! اصلا نمیدونن روت چی هست!!!
    (خاطره خودم: بردم نمایندگیش رو بازار موبایل گفتم روت کن... گفت روت فارسی میخوای دیگه؟ گفتم نه... گفت مگه نمیخای روت کنی که اس ام اس فارسی بخونی؟!)
    به 2.2 هم از من میشنوی آپدیت نکن. خیلی از قابلیت های روت رو از دست میدی

پس من چیکار کنم واسه روت؟من احتیاجی به 2.2 ندارم من با روت همه مشکلاتم حل میشه فقط درگیر اینم آقا آدرس بده بیام پیشت روتش کنیم

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

راستی شما می تونی برای اینترنت؟من با سیم کارت ایرانسلم فقط می تونم آب و هوا رو آپدیت کنم ولی با ثابت اصلآ کانکت نمیشه راهنماییم می کنید؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

پس من چیکار کنم واسه روت؟من احتیاجی به 2.2 ندارم من با روت همه مشکلاتم حل میشه فقط درگیر اینم آقا آدرس بده بیام پیشت روتش کنیم

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

راستی شما می تونی برای اینترنت؟من با سیم کارت ایرانسلم فقط می تونم آب و هوا رو آپدیت کنم ولی با ثابت اصلآ کانکت نمیشه راهنماییم می کنید؟
    متاسفانه من اصلا احتیاجی به اینترنت سیم کارت ندارم (چون خونه اینترنت بی سیم دارم... که از اونم زیاد برای گوشیم استفاده نمیکنم. بیشتر برای پلتاپم میخواستم)
    ولی سعی میکنم جواب سوالتون رو پیدا کنم. فقط بپرسم شما دوتا APN دارید؟ جداست دیگه برای ایرانسل و همراه اولتون؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

متاسفانه من اصلا احتیاجی به اینترنت سیم کارت ندارم (چون خونه اینترنت بی سیم دارم... که از اونم زیاد برای گوشیم استفاده نمیکنم. بیشتر برای پلتاپم میخواستم)
    ولی سعی میکنم جواب سوالتون رو پیدا کنم. فقط بپرسم شما دوتا APN دارید؟ جداست دیگه برای ایرانسل و همراه اولتون؟

اصلآ وقتی سیم کارت توی گوشی هست فقط 1دونه می تونم apn نصب بشه بعد وقتی که سیم کارت رو عوض می کنم خودش اتومات میره رو اون یکی apn ممنون میشم برام بپرسی
    من هنوز نتونستم درایور ندروید رو هم آپدیت کنم خیلی دوست دارم گوشی رو روت کنم ولی نیمشه که نمیشه

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

اصلآ وقتی سیم کارت توی گوشی هست فقط 1دونه می تونم apn نصب بشه بعد وقتی که سیم کارت رو عوض می کنم خودش اتومات میره رو اون یکی apn ممنون میشم برام بپرسی
    من هنوز نتونستم درایور ندروید رو هم آپدیت کنم خیلی دوست دارم گوشی رو روت کنم ولی نیمشه که نمیشه
    عطا جان ببخشید جواب نمیدما!
    خودم هم برای یکی از دوستام به همین مشکل برخوردم الان دنبال جوابم.
    هروقت مشکلم حل شد بهتون خبر میدم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •