تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 567 از 626 اولاول ... 67467517557563564565566567568569570571577617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,661 به 5,670 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

[QUOTE=mika90;8092369]

راستی بچه ها یه سوال
    اگه باتری کالیبره نشه چه اتفاقی میافته؟من از روز اول که خریدم کالیبره نکردم چون همش به برق وصله.مگه هر بار کالیبره کردن از عمر باتری کم نمیکنه؟
    سلام.
    اگه کالیبره نشه مشکل خاصی پیش نمیاد.فقط ممکنه میزان باتری که تو ویندوز نمایش داده میشه دقیق نباشه.این هم به خاطر اینه که بعد از مدتی توان باتری کم میشه و وقتی شما باتری رو همیشه تا 60 درصد شارژ کرده باشی میزان wear level تغییری نمی کنه.ولی اگه یکبار به 100 درصد شارژ کنید میزان wear level فرق می کنه و میزان واقعی تری رو نشون میده.در واقع کالیبره هم کار خاصی نمی کنه ، فقط یکبار تا 100 درصد شارژ می کنه و یکبار خالی می کنه .تو تضیحاتش هم همینو گفته

2. 3 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    حرارت از بیرون لپ تاپ منظورتونه دیگه ؟! چون با حرارت خود لپ تاپ بعید می دونم خراب بشن(من با حرارت بالا بازی کردم چیزی نشدن خوشبختانه ! )

منظورتون چیه که کلید ها از بین رفته ولی کیبورد سالمه!!! کیبود یعنی همین کلید ها .حالا اگه از بین رفته یعنی کیبورد از بین رفته دیگه!
    ببرین گارانتی شاید یدکی بتونن براتون فراهم کنن.(مسلما پولشو میگیرن البته)
    بله حرارت از خارج از صفحه کلید بوده ینی یه چیز گرمی نزدیکه کیبورد شده و کلید ها یعنی دکمه های سیاه ک حروف روشون درج شده یخورده سوخته و ذوب شده
    کاملا هم مقصر خودم بودم و لپتاپ هیچ عیبی نداشته
    تازه ب لطف بدنه الومینیومی اتفاق دیگه ای نیفتاده
    گارانتی میگه فقط کیبورد و دارم و هزینه اش رو هم میگیره که 180هزار تومن هست(سازگار) تخمین زده
    ولی در بازار کمتر از 100هزار است
    من ب دنبال یک کیبورد هستم که از نظر فنی مشکل داشته باشه و دکمه هاش سالم مانده باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

بله حرارت از خارج از صفحه کلید بوده ینی یه چیز گرمی نزدیکه کیبورد شده و کلید ها یعنی دکمه های سیاه ک حروف روشون درج شده یخورده سوخته و ذوب شده
    کاملا هم مقصر خودم بودم و لپتاپ هیچ عیبی نداشته
    تازه ب لطف بدنه الومینیومی اتفاق دیگه ای نیفتاده
    گارانتی میگه فقط کیبورد و دارم و هزینه اش رو هم میگیره که 180هزار تومن هست(سازگار) تخمین زده
    ولی در بازار کمتر از 100هزار است
    من ب دنبال یک کیبورد هستم که از نظر فنی مشکل داشته باشه و دکمه هاش سالم مانده باشه
    اگه دنبال همچین چیزی هستید ،
    اگه ساکن تهران هستید سری به بازارهای کامپیوتر بزنید.شاید پیدا شه.البته این لپ تاپ خیلی قدیمی نشده که هرجا برین قطعاتش پیدا شه.
    اگه پیدا نکردین هم برین همون بازار که با 100 تومن تعویض می کنن. البته قبلش از کیفیت جنس مطمئن بشین.شاید اونی که که سازگار میده 180 از نظر کیفی بهتر باشه !

5. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rasool_ff's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال
    این usb3 من انگار فعال نیس!!
    چون وقتی میخام اطلاعات جابجا کنم،وقتی فلشم رو ک اونم usb3 هستش رو میزنم، با همون سرعت usb2 انتقال میده!!!
    ------------------------------------------
    بعد یه سوال دیگ:
    این آپدیت هایی ک واس درایوراش رو روی سایت گذاشته رو وقتی دانلود کردیم چجور نصب کنیم؟قبلی رو پاک کنیم؟
    یه توضیح اگ ممکنه بدین
    سلام دوست عزیز
    برای اینکه سرعت واقعی USB3 رو تجربه کنید باید توی برنامه Energy Management گزینه Intelligent Power Saver رو غیرفعال کنید!!
    بعد از off کردن این گزینه می بینید که با سرعت بیشتری اطلاعات روی فلشتون منتقل میشن.
    برای نصب آپدیت های جدید هم حتما آپدیت های قبلی رو پاک کنید، ویندوز رو ریستارت کنید بعد اقدام به نصب آپدیت جدید بکنید.

7. 2 کاربر از rasool_ff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_0907's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

سلام اقا چرا گرافیک اینتلو اپدیت میکنم دیگه نور صفحه کمو زیاد نمیشه حتی چن بار کامل انیستال کردم

سلام
    اگر آپدیت گرافیک اینتل را از سایت خود اینتل دانلود کردید باید بگم که با لپ تاپ z500 سازگار نیست و باعث میشه نور صفحه هم کم بشه و هم در ویندوز کم و زیاد نشه و برای آپدیت آن برید آخرین نسخه را از سایت لنوو دانلود کنید

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

بچه ها روی دکمه ی لپ تاپتون جرم جمع میشه چیکار میکنین ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

بچه ها روی دکمه ی لپ تاپتون جرم جمع میشه چیکار میکنین ؟
    من نمی ذارم جمع شه
    یکی از این محافظ ژله های ها بگیر .نه گرد و خاک میگیره نه جرم.تازه وقتی دستات کثیف باشن با خیال راحت استفاده میکنی

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

من نمی ذارم جمع شه
    یکی از این محافظ ژله های ها بگیر .نه گرد و خاک میگیره نه جرم.تازه وقتی دستات کثیف باشن با خیال راحت استفاده میکنی
    خب من برنامه نویس هستم و کلا کارم با کیبورد هست ، از این ژله ای ها بگیرم نمیتونم موقع تایپ احساس خوبی داشته باشم

راه دیگه ای نیست ؟

12. این کاربر از One Minute بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان نور صفحه نمایشم خیلیییی کم شده، نورش هم تغییر نمیکنه
    مشکل از کجاست؟
    با f11 , f12 هم تغییر نمیکنه

خیلی نگران شده

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

خب من برنامه نویس هستم و کلا کارم با کیبورد هست ، از این ژله ای ها بگیرم نمیتونم موقع تایپ احساس خوبی داشته باشم

راه دیگه ای نیست ؟
    راه بسیار ساده ! از خوردن و آشامیدن در هنگام کار با لپتاپ پرهیز کنید
    خوب بیشتر کیبورد های لپ تاپ کثیف می شن . معمولا هم از روکش ژله ای استفاده می کنند ، اگر راحت نیستین می تونین از یه کیبورد اکسترنال استفاده کنین ، و یا لپ تاپ رو جای ثابتی روی میز قرار بدین و اونجا باهاش کار کنین تا احتمال کثیف شدن بسیار کم بشه
    دوستان نور صفحه نمایشم خیلیییی کم شده، نورش هم تغییر نمیکنه
    مشکل از کجاست؟
    با f11 , f12 هم تغییر نمیکنه

خیلی نگران شده
    دوست عزیز این سوالیه که هر 2 یا 3 صفحه یک بار پرسیده شده تو این 567 صفحه ! یه جستجو می کردین متوجه می شدین .

شما درایور کارت گرافیک اینتل از سایت لنوو رو دانلود و نصب کنین . مشکل حل می شه

لینک کلی درایور های این لپ تاپ :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای درایور کارت گرافیک اینتل فقط و فقط از درایور ارائه شده در سایت استفاده کنین . با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •