تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 567 از 616 اولاول ... 67467517557563564565566567568569570571577 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,661 به 5,670 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

آخر فروم باز AMIR MOHAMMAD . M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

سلام

با اجازه مدیریت

دوستان عزیز اگر سوالی داشتید که مربوط به تاپیک زیر بود اونجا مطرح کنید که پراکندگی در موضوع ایجاد نشه + از پرسشها و پاسخ های مطرح شده در اونجا استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

عزیزان ممنون میشم من رو تو این مورد راهنمایی کنید (راستش کفالت رو یه مقدار خوندم اما خیلی حالیم نشد ، خیلی عربی توش داشت )
    من الان 21 سالمه و پدرم هم 69 سال هست ، دو تا برادر دارم که از طرف پدر با این 2 برادر تنی هستم (بدیهی هست که فامیلیامون یکی هست) ، اولی معاف شد (خرید) و الان همسر هم داره ، دومی رفت سربازی و تموم کرد ، ولی این برادر دوم ازدواج نکرده، حالا من که الان 21 هستم ، میتونم کفالت بگیرم یا نه؟ (این مورد رو هم اشاره کنم که برادر دومی ، همونی که سربازی رو رفت و تموم کرد ، با ما زندگی نمیکنه).

با تشکر فراوان

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

عزیزان ممنون میشم من رو تو این مورد راهنمایی کنید (راستش کفالت رو یه مقدار خوندم اما خیلی حالیم نشد ، خیلی عربی توش داشت )
    من الان 21 سالمه و پدرم هم 69 سال هست ، دو تا برادر دارم که از طرف پدر با این 2 برادر تنی هستم (بدیهی هست که فامیلیامون یکی هست) ، اولی معاف شد (خرید) و الان همسر هم داره ، دومی رفت سربازی و تموم کرد ، ولی این برادر دوم ازدواج نکرده، حالا من که الان 21 هستم ، میتونم کفالت بگیرم یا نه؟ (این مورد رو هم اشاره کنم که برادر دومی ، همونی که سربازی رو رفت و تموم کرد ، با ما زندگی نمیکنه).

با تشکر فراوان
    خیر
    نمیتونید کفالت بگیرید

4. 2 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

خیر
    نمیتونید کفالت بگیرید
    ممنون بابت پاسختون ، اگر این دومی رو زنش بدیم چی؟ اونوقت میشه معافیت گرفت؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

ممنون بابت پاسختون ، اگر این دومی رو زنش بدیم چی؟ اونوقت میشه معافیت گرفت؟
    خیر
    چون برادر دارین نمیشه معافیت بگیرین
    مگر اینکه خارج از کشور باشن یا خدایی نکرده توانایی جسمی نداشته باشن

7. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ar1ian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اقا فرشید من امروز خوشبختانه انصراف دادم م برای این 1 سال که وقت دارم نیاز هست برم پلیس +10 کار خاصی کنم ؟ متاسفانه این کسی که تو بخش نظام وظیفه گزاشتند اصلاً درست راهنمایی نمیکنه هی میگم انصراف دادم 1 سال فرصت دارم هی میگه نه مشمولی

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

با تشکر فراوان
    اگر پدر شما از کار افتاده باشه به راحتی میتونید معاف بشید و مهم نیست چنتا برادرید . یکیتون میتونه به دلیل از کار افتادگی پدر کفیلش بشه که با اون قانون تک فرزندیه پدر بالای 65 سال فرق داره.

10. این کاربر از AMIR MOHAMMAD . M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

اقا فرشید من امروز خوشبختانه انصراف دادم م برای این 1 سال که وقت دارم نیاز هست برم پلیس +10 کار خاصی کنم ؟ متاسفانه این کسی که تو بخش نظام وظیفه گزاشتند اصلاً درست راهنمایی نمیکنه هی میگم انصراف دادم 1 سال فرصت دارم هی میگه نه مشمولی

با اجازه آقا فرشید.

شما وقتی انصراف بدی فقط 6 ماه فرصت داری نه یک سال.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

اگر پدر شما از کار افتاده باشه به راحتی میتونید معاف بشید و مهم نیست چنتا برادرید . یکیتون میتونه به دلیل از کار افتادگی پدر کفیلش بشه که با اون قانون تک فرزندیه پدر بالای 65 سال فرق داره.
    بله
    منظور من از عدم معافیت کفالت ُ معافیت تک فرزندی بود

----------------------------------------------------
    در صورتی که شرایط پدر بالای 65 سال (سن 65 سال تمام به عنوان کهولت سن برای پدر در نظر گرفته شده و پدری که به سن 65 سال تمام (وارد سن 66 سالگی شده) رسیده باشد به عنوان نیازمند به مراقبت تلقی میشود ) از تبصره زیر میشه استفاده کرد:

تبصره 3: وجود برادري كه از معافيت تحصيلي برخوردار است مانع از معافيت كفالت موقت مشمولي كه سرپرستي خانواده را بر عهده دارد، نيست. اين معافيت فقط در طول مدت معافيت تحصيلي برادر مشمول كه خارج از شهرستان محل سكونت به تحصيل اشتغال دارد معتبر است و مشمول پس از آن با رعايت ساير مقررات اين قانون به خدمت دوره ضرورت اعزام مي‌شود.

------------------------------------------------------
    تبصره: از دو برادر، تنها برادر بیش از18 سال مشمول که اشتغال به تحصیل دارد به شرط دارا بودن معافیت تحصیلی معتبر و همچنین تحصیل در خارج از محل سکونت مکفول، مشمول معافیت می باشد.

13. 3 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ar1ian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با اجازه آقا فرشید.

شما وقتی انصراف بدی فقط 6 ماه فرصت داری نه یک سال.
    دانشجویانی که تمایل به انصراف و شروع به تحصیل مجدد دارند در طول تحصیل از دیپلم تا دکتری ،فقط یکبار مجاز به انصراف در سنوات قانونی بوده و می بایست حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ انصراف در دانشگاه و مقطع جدید شروع به تحصیل نمایند که در اینصورت مدت تحصیل قبلی آنها در مقطع جدید لحاظ نشده و همچنین می توانند در مقاطع پائین تر نیز شروع به تحصیل نمایند .

اینجا که یک سال گفته ! ؟ حالا نیاز هست که به پلیس +10 مراجعه کنم یا نه ؟

15. این کاربر از Ar1ian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •