تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 565 از 1184 اولاول ... 654655155555615625635645655665675685695756156651065 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,641 به 5,650 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

یه سوال در مورد این بچ نامبر عطر دارم اینکه چیه به چه کاری میاد و کجای جعبه یه شیشه نوشته شده

2. 4 کاربر از dior32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjd323232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ایران - اصفهان

پيش فرض

یه سوال در مورد این بچ نامبر عطر دارم اینکه چیه به چه کاری میاد و کجای جعبه یه شیشه نوشته شده
    اگه اشتباه نکنم یه سری عدد و حروفه که زیر جعبه نوشته و احتیاج به رمز گشایی داره اجازه بده دوست خوبم mhek بیاد کاملا توضیح میده

4. 4 کاربر از mjd323232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اره فريد جان ل اينستنت داره كه تويلت هست ل اينستنت اكسترم پرفيوم همونه
    یک لحظه به خودم شک کردم! بله مدل اکسترم این ادکلن رو دیدم

6. 3 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اره فريد جان ل اينستنت داره كه تويلت هست ل اينستنت اكسترم پرفيوم همونه
    اگه اشتباه نکنم یه سری عدد و حروفه که زیر جعبه نوشته و احتیاج به رمز گشایی داره اجازه بده دوست خوبم mhek بیاد کاملا توضیح میده
    بله آقا فرید حامد جان درست میگند...مثل دیور هوم که پرفیومش دیور هوم اینتنس هست گرلن هم همینطوری هستش...البته بوشون تفاوت داره...با توجه به قیمت بسیار زیاد دیور هوم اینتنس به نظرم گرلن اکستریم گزینه بهتری هستش...هرچند کمی در موندگاری ضعیف تر هست ولی خیلی ها بوش رو بهتر میدونند (کمتر شیرین هستش و بیشتر از تونکا بین توش استفاده شده )...میدنایت این پاریس هم بوش شبیه هست همانطوری که خودتون گفتید ولی به نظر من ماندگاریشم بدک نیست...

همانطوری که جناب صالح عزیز گفتند یه سری حروف و عدد هست که زیر جعبه نوشته میشه....در مورد اکثر عطرها خیلی مهم نیستند و بخاطر همین هم کسی دنبالش نبوده ببینه چه معنی ای میده ولی برای بعضی کارهای کرید و بعضی دیگر عطرها که معمولا تغییر فرمول داشتند مهم میشه و دوستان عطرباز نشستن و به قول دوستان رمزگشایی کردن..مثلا فارنهایت که چندین تغییر فرمول داشته بوسیله همین حروف میشه فهمید سال ساختش کی هست و بوش چطوری هست...البته میتونید با فرسادن یک ایمیل به خود شرکت سازنده و دادن همین بچ نامبر بهشون از سال ساخت و فرمول عطر و کیفیتش و ......با خبر بشین

دیشب داشتم توی بیس نوت یه چرخی میزدم که یه تاپیک در مورد عطرهای اندی تاور بود و چون به شخصه عطر بیابان های مراکش اندی رو خیلی خیلی دوست دارم تاپیک رو باز کردم و شروع کردم به خوندن...یکی از اعضا که انگلیسی بود در مورد شکش برای خرید یکی از کارهای اندی گفته بود و در آخر هم تصمیم گرفت عطر اورنج استار رو بخره و در ادامه اومد و گفت که متاسفانه متوجه شده که سایت آنلاین اندی تاور به انگلیس پست نمیکنه و همینطور اینکه در خود انگلیس قیمت عطر 20 پوند گرون تره و خلاصه مونده بود....اینجا یه اتفاق جالب افتاد و اون اینکه خود اندی تاور اومد و جوابش رو داد و بخاطر اینکه به انگلیس شیپینگ نداره عذر خواهی کرد و دلایلش رو توضیح داد...شنیده بودم خیلی از عطرسازان اکثر فروم ها و دیسکاشن های عطر رو میخونن ولی خیلی برام جالب بود که یه عطرساز بزرگ مثل اندی اینطوری بیاد و عذرخواهی بکنه و ..البته خود اندی قبلا گفته بود که همیشه خیلی دوست داره در مورد سلایق افراد و نظراتشون در مورد عطرهای خودش و باقی عطرها بخونه و برای همین همیشه روزانه به بیس نوت و جاهای دیگه سر میزنه...خیلی از عطرش خوشم میومد و حالا از خودش هم خوشم اومده
    به نظرم یکی از دلایلی که اندی تاور تونست در ظرف 6 سال به یکی از بهترین عطار های جهان تبدیل بشه همین روحیش هستش...من فوری یه پیام بهش دادم و بهش پیشنهاد دادم یه سفر بیاد ایران و اصفهان و....چون اندی تو سفر به مراکش ساخت عطر بیابان های مراکش رو شروع کرد و از طبیعت و فرهنگ مراکش الهام گرفت و تونست چنین عطر عالی ای بسازه که به نظر خیلی ها جزء بهترین عطرهای نیچ هستش (تو لیست تاپ تن اکثر افراد بیس نوت هستش ) و مسلما ایران میتونه الهام بخش یه عطر فوق العاده دیگه براش باشه با توجه به فرهنگ و تاریخ غنیش...حالا منتظرم جواب بده البته نمیدونم اصلا جواب میده یا نه

8. 13 کاربر از mhek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بله آقا فرید حامد جان درست میگند...مثل دیور هوم که پرفیومش دیور هوم اینتنس هست گرلن هم همینطوری هستش...البته بوشون تفاوت داره...با توجه به قیمت بسیار زیاد دیور هوم اینتنس به نظرم گرلن اکستریم گزینه بهتری هستش...هرچند کمی در موندگاری ضعیف تر هست ولی خیلی ها بوش رو بهتر میدونند (کمتر شیرین هستش و بیشتر از تونکا بین توش استفاده شده )...میدنایت این پاریس هم بوش شبیه هست همانطوری که خودتون گفتید ولی به نظر من ماندگاریشم بدک نیست...

همانطوری که جناب صالح عزیز گفتند یه سری حروف و عدد هست که زیر جعبه نوشته میشه....در مورد اکثر عطرها خیلی مهم نیستند و بخاطر همین هم کسی دنبالش نبوده ببینه چه معنی ای میده ولی برای بعضی کارهای کرید و بعضی دیگر عطرها که معمولا تغییر فرمول داشتند مهم میشه و دوستان عطرباز نشستن و به قول دوستان رمزگشایی کردن..مثلا فارنهایت که چندین تغییر فرمول داشته بوسیله همین حروف میشه فهمید سال ساختش کی هست و بوش چطوری هست...البته میتونید با فرسادن یک ایمیل به خود شرکت سازنده و دادن همین بچ نامبر بهشون از سال ساخت و فرمول عطر و کیفیتش و ......با خبر بشین

دیشب داشتم توی بیس نوت یه چرخی میزدم که یه تاپیک در مورد عطرهای اندی تاور بود و چون به شخصه عطر بیابان های مراکش اندی رو خیلی خیلی دوست دارم تاپیک رو باز کردم و شروع کردم به خوندن...یکی از اعضا که انگلیسی بود در مورد شکش برای خرید یکی از کارهای اندی گفته بود و در آخر هم تصمیم گرفت عطر اورنج استار رو بخره و در ادامه اومد و گفت که متاسفانه متوجه شده که سایت آنلاین اندی تاور به انگلیس پست نمیکنه و همینطور اینکه در خود انگلیس قیمت عطر 20 پوند گرون تره و خلاصه مونده بود....اینجا یه اتفاق جالب افتاد و اون اینکه خود اندی تاور اومد و جوابش رو داد و بخاطر اینکه به انگلیس شیپینگ نداره عذر خواهی کرد و دلایلش رو توضیح داد...شنیده بودم خیلی از عطرسازان اکثر فروم ها و دیسکاشن های عطر رو میخونن ولی خیلی برام جالب بود که یه عطرساز بزرگ مثل اندی اینطوری بیاد و عذرخواهی بکنه و ..البته خود اندی قبلا گفته بود که همیشه خیلی دوست داره در مورد سلایق افراد و نظراتشون در مورد عطرهای خودش و باقی عطرها بخونه و برای همین همیشه روزانه به بیس نوت و جاهای دیگه سر میزنه...خیلی از عطرش خوشم میومد و حالا از خودش هم خوشم اومده
    به نظرم یکی از دلایلی که اندی تاور تونست در ظرف 6 سال به یکی از بهترین عطار های جهان تبدیل بشه همین روحیش هستش...من فوری یه پیام بهش دادم و بهش پیشنهاد دادم یه سفر بیاد ایران و اصفهان و....چون اندی تو سفر به مراکش ساخت عطر بیابان های مراکش رو شروع کرد و از طبیعت و فرهنگ مراکش الهام گرفت و تونست چنین عطر عالی ای بسازه که به نظر خیلی ها جزء بهترین عطرهای نیچ هستش (تو لیست تاپ تن اکثر افراد بیس نوت هستش ) و مسلما ایران میتونه الهام بخش یه عطر فوق العاده دیگه براش باشه با توجه به فرهنگ و تاریخ غنیش...حالا منتظرم جواب بده البته نمیدونم اصلا جواب میده یا نه
    اقا محمد حسین عزیز یبار دیگه میگی این عطرای کرید چطور سال ساختشون مشخص میشه؟ یادم رفته

10. 4 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اقا محمد حسین عزیز یبار دیگه میگی این عطرای کرید چطور سال ساختشون مشخص میشه؟ یادم رفته
    چشم حامد جان

اکثر بچ نامبر های کرید این شکلی هستند..
    C4210E02
    یعنی اولشون یه حرف هست و دو تا مونده به آخر هم یه حرف دیگه دارند..تو این نمونه ها سال ساخت دو عدد دوم از سمت چپ هستند یعنی اینجا 10 هستش یعنی سال ساخت 2010 هست...

البته بچ نامبر های جدید بعضا این شکلی هستند..
    A42B11Y01

یعنی یه حرف دیگه دارند که وسط هست و ما قبل سال تولید هستش...ولی فرقی نمیکنه...باز سال تولید دو عدد دوم از سمت چپ هست یعنی اینجا 11 هستش و سال ساخت 2011 هست...

12. 10 کاربر از mhek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوستان تا 60 چی پیشنهاد میدین؟
    بوشم فرقی نداره همه چی دوس دارم

14. 3 کاربر از ExoMars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjd323232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ایران - اصفهان

پيش فرض

فقط در مورد دیور اینتنس این عمل اتفاق افتاد(حک شدن)
    البته بی سابقه نیست
    چون برندی مثل ysl هم از این موارد داشته.
    من خودم یک نمونه اوپیوم زنانه دارم که حک شده و یک مورد هم قبلا داشتم که بر چسب بود و مطمئنم هر دو اصل بودند. حتی نمونه های دیگری از این برند مثل کروس حک شده هستند و مابقی بر چسب
    من قبل از عید نارسیسو رودریگرز گرفتم اونم برچسب نبود میشه گفت با یه ماژیک مثل متال مارکر زیر شیشه نوشته شده بود

16. 3 کاربر از mjd323232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله منم منکر وجود گرلن اکسترم نبودم!
    آخه دوستان گفتند که 75 میلش پرفیوم هست که منو به شک انداخت چون نمونه تولیت 75 میل هم وجود داره و خودم از نزدیک دیدم.
    فکر کردم بجز نمونه تولیت و اکسترم نمونه دیگری به نام پرفیوم هم هست که من بی اطلاع بودم!

18. 6 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من قبل از عید نارسیسو رودریگرز گرفتم اونم برچسب نبود میشه گفت با یه ماژیک مثل متال مارکر زیر شیشه نوشته شده بود
    ماله منم برچسب نیست.حکاکی شده.ایسی میاکی هم همین طوره.

20. 7 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •