تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 562 از 849 اولاول ... 62462512552558559560561562563564565566572612662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,611 به 5,620 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بهترین مودم td lte کدومه ؟ بعضیا میگن TF-i60 بعضیا هم میگن B-5142 ... موندم بین دوراهی
    شما هرجور حساب کنی i60 بهتره . هم هردو شبکه رو جواب میده هم جدیدتره , قیمتش هم که که در حد یه دانگل
    usb شده . آنلاکش هم که میکنن میتونی سیم دیگه بگذاری . دیگه فکر کردن نداره!

2. 2 کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما هرجور حساب کنی i60 بهتره . هم هردو شبکه رو جواب میده هم جدیدتره , قیمتش هم که که در حد یه دانگل
    دانگل usb جدیدا 359 هست ؟

4. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

کجا انلاک میشه؟ خب جدیده؟
    ایا هر جدیدی بهتره؟ مثلا پراید جدید بیاد بازم بهتره؟

این اشغالای ایرانسل اصلا ارزش خرید ندارن، به خاطر همین، هرچی کمت هزینه کنی بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کجا انلاک میشه؟ خب جدیده؟
    ایا هر جدیدی بهتره؟ مثلا پراید جدید بیاد بازم بهتره؟

این اشغالای ایرانسل اصلا ارزش خرید ندارن، به خاطر همین، هرچی کمت هزینه کنی بهتره
    مودم ها رو که ایرانسل تولید نمیکنه Huawei میزنه که تو کارش بهترینه. ظهر رفتم تو بازار چرخی زدم نمایندگی ایرانسل زده بود مودم پلمپ i60 با 100 گیگ نت 200 تومن 80% تخفیف زده بودن

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دانگل usb جدیدا 359 هست ؟
    از شما کاربر قدیمی بعید بود , بهرحال توضیح واضحات اینکه دانگل 3372 حدود 130 و دانگل 8372 حدود 200 هست
    پس این مودم با قیمت حدود 150 ,160 تومنش در رنج بین این دو قرار گرفته . نمیدونم کجای این مطلب مبهم بود.

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مودم ها رو که ایرانسل تولید نمیکنه Huawei میزنه که تو کارش بهترینه. ظهر رفتم تو بازار چرخی زدم نمایندگی ایرانسل زده بود مودم پلمپ i60 با 100 گیگ نت 200 تومن 80% تخفیف زده بودن
    همینطوره دوست عزیز , متاسفانه برخی اینجا پدرکشتگی عجیبی با این شبکه TD و مودم کذایی پیدا کردن احتمالا
    بخاطر پایین بودن کیفیت سرویس در منطقه شون , و حالا هرکس ابراز رضایت کنه مورد هجمه قرار میگیره .
    من تجربه شخصی خودمو گفتم شما و دیگران هم بهتره خودتون امتحان کنید و تصمیم بگیرید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

به ایمیلم پیام اومد که مودم ثابت رو از ساعت 1 تا 6 صبح برای آپدیت فرم ویر روشن بذارید. یه i60 و GP2101 دارم. هر دو رو روشن گذاشتم ولی آپدیت نشدن و شماره ورژنهاشون همون قبلیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

همینطوره دوست عزیز , متاسفانه برخی اینجا پدرکشتگی عجیبی با این شبکه TD و مودم کذایی پیدا کردن احتمالا
    بخاطر پایین بودن کیفیت سرویس در منطقه شون , و حالا هرکس ابراز رضایت کنه مورد هجمه قرار میگیره .
    من تجربه شخصی خودمو گفتم شما و دیگران هم بهتره خودتون امتحان کنید و تصمیم بگیرید .
    چنتا سوال دیگه داشتم بی زحمت ... شما قطعی ندارین ؟ مودم Out door میشه تو بالکن نصب کرد یا حتما باید برد پشتبام ؟ اصلا توصیه میشه که مودم Out door خرید ؟

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

از شما کاربر قدیمی بعید بود , بهرحال توضیح واضحات اینکه دانگل 3372 حدود 130 و دانگل 8372 حدود 200 هست
    پس این مودم با قیمت حدود 150 ,160 تومنش در رنج بین این دو قرار گرفته . نمیدونم کجای این مطلب مبهم بود.
    عزیز قیمت دانگل های usb رو که خودتون گفتید که هیچ , قیمت TF-I60 توی سایت خود ایرانسل 360 هست و همین قیمت رو هم به شما میدن وقتی برید تو نمایندگی حالا شما اگر جایی میشناسی که TF-I60 نو رو میدن 150 تومن من خودم هرچی موجودی داره اونجا خریدارم
    درضمن firmware خود کارخونه ای هم فعلا موجود نیست برای i60 که بشه آنلاکش کرد
    Last edited by Electronic-Arts; 06-03-2018 at 17:24.

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چنتا سوال دیگه داشتم بی زحمت ... شما قطعی ندارین ؟ مودم Out door میشه تو بالکن نصب کرد یا حتما باید برد پشتبام ؟ اصلا توصیه میشه که مودم Out door خرید ؟
    در این دو سه هفته ای که دارم استفاده میکنم ( و شبانه روزی روشنه ) هیچ نوع قطع و وصلی و هنگ و ریبوتی
    نداشته . لابد منطقه ما پوشش خوبی داره چون هرجای منزل گذاشتیم یا 5 خط بود یا 4 خط و کمتر هم نشده .
    (البته تنها مشکل, کار نکردن التراسرف و فری گیت ایناست که نمیدونم تنظیمات مودمه یا روی TD کار نمیکنن)

اگه بالکن طبقات بالاست و مانع ومزاحمی نداره حتما جواب میده درغیر اینصورت پشت بام .
    الان خیلی از فروشندگان مودم رو بشرط بهتون میدن که ببرید منزل تست کنید ببینید خوب آنتن میده یا نه .
    نمونش همین کاربر سهیل h که در تاپیک مودم ها فعالن و نماینده ایرانسل . و درصورت جواب ندادن میتونید
    مرجوع کنید . بنظر من عافلانه اش اینه که اول مودم داخلی تست کنید , جواب نداد بعد برید سراغ آوت دور.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •