تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 450 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

البته خیلی از مسائل مربوط به دکلی میشه که بهش وصل میشیم ...

من با سیگنال 90 و کوالیتی زیر 10 تو تایمی که سرعتم حداکثر بود ، متوسط 25 مگابیت دانلود میکردم .
    ولی مودم و مدتیه به کسی دادم که اونجا سیگنالش حدود 75 شده و کوالیتی 4 خط سبز داره ! اما تست که کردیم سرعت متوسطش 18 مگابیت بود ! تو تایم خوبی هم تست کردیم ضمن اینکه روزای بعد دیگه تست نکردم شایدم بهتر میشد اگه تست میکردم ، نمیدونم...

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان میشه بفرمایید این که میفرمایید شب ها سرعت میاد پایین منظور همون ساعت 2 تا هفت هست فقط؟ چون 20 صفحه اخیر رو خوندم یکی دو جا انگار گفته بودن 10 شب؟؟؟ اگه ساعت 2 شب باشه که اوکی هست برای من.
    این مودمی که مبین نت میده مارک اصلیش چی هست؟ بالاخره خودش که تولید نکرده از جایی خریده مارک زده روش. این طوری خیلی ظلمه فقط مودم خودشون رو لاک کنن و بفروشن. بعداً آدم حق انتخاب نداره باید مودم رو بندازه دور.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان میشه بفرمایید این که میفرمایید شب ها سرعت میاد پایین منظور همون ساعت 2 تا هفت هست فقط؟ چون 20 صفحه اخیر رو خوندم یکی دو جا انگار گفته بودن 10 شب؟؟؟ اگه ساعت 2 شب باشه که اوکی هست برای من.
    این مودمی که مبین نت میده مارک اصلیش چی هست؟ بالاخره خودش که تولید نکرده از جایی خریده مارک زده روش. این طوری خیلی ظلمه فقط مودم خودشون رو لاک کنن و بفروشن. بعداً آدم حق انتخاب نداره باید مودم رو بندازه دور.
    مودماشون رو فرکانسی هست که تو بازار اصلا پیدا نمیکنید شبیهش! سیاستشون همینه که مودم زورکی بفروشن که مصرف کننده حتی اگه خواست از تی دی شرکت دیگه (ایرانسل) هم استفاده کنه مجبور شه یه مودم جدید تهیه کنه! وگرنه که همین مودم های lte موجود در بازار یک سری فرکانس های تی دی رو ساپورت میکنن...
    مدل مودم مبین نت air master 3000 هستش و مودم خوبی هم هست نسبتا. خیلی قویه و تو سیگنال ضعیف خوب جواب میده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. این کاربر از salarnosrati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کسایی که به Port Forwarding / Virtual Serverو DMZ رو لازم دارن واسه بازی و .... باید خدمتتشون بگم که رو این مودم air master 3000 کار نمی کنه . حتی شما نمی تونید پنگ از خارج رو باز کنید. تو مودم تغییرات دخیره میشه ولی در عمل کار نمیکنه. با پشتیبانی صحبت کردم و واسم تیکت باز کردن. اگر نتیجه ای داشت اینجا بهتون میگم .
    امروز پشتیبانی تماس گرفت و مودم رو واسم آپگرید کردن . خلاصه اینکه واسه کارهایی که بالا گفتم طبق حرف های پشتیبانی نیاز به خرید آی پی استاتیک دارید در غیر این صورت Port Forwarding واستون کار نخواهد کرد.

6. این کاربر از saeed9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه EDWARD WHITE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

این که مثل لاکپشت توسعه پیدا می کنه ... هنوز منتقه ما نداره ... توی تلکام وعده داده بودن .... زود تر مارو از شر ایرانسل خلاص کن مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

امروز پشتیبانی تماس گرفت و مودم رو واسم آپگرید کردن . خلاصه اینکه واسه کارهایی که بالا گفتم طبق حرف های پشتیبانی نیاز به خرید آی پی استاتیک دارید در غیر این صورت Port Forwarding واستون کار نخواهد کرد.
    این که بهتون گفتن دری وری محض هست . میگن نمیشه ... درصورتی که من یک ماه پیش انجام دادم پورت فوروارد کردم بعد 1هفته قطع شد یکروز ( آی پی هم میشد پینگ گرفت از خارج شبکه) - اینا خودشون از قصد بستن بعد زنگ زدم طرف میگه رو این مودم نمیشه ... انگار با بچه طرف هستن خوب وقتی گزینشو داره من انجام دادم واسه یک هفته نمیشه یعنی چی . بگید بلاک کردیم!
    طرف به منم گفت ip static میخواد . بعد بهش میگم خوب چند هست بخوام بگیرم میگه نمیدیم آی پی استاتیک واسه TD-LTE
    اینا همش بهونست!

9. این کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ورژن مودمتون چند شده؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ورژن مودمتون چند شده؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    V2.0.1B1037

12. این کاربر از saeed9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خب نمیشه اینترنتش رو انداخت روی یه روتر و از طریق اون Port Forwarding کرد؟ چون منم Port Forwarding لازم دارم و این کارو با مودم ADSL ام کردم ولی خب میخواستم TD-LTE بگیرم که الآن دچار تردید شدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خب نمیشه اینترنتش رو انداخت روی یه روتر و از طریق اون Port Forwarding کرد؟ چون منم Port Forwarding لازم دارم و این کارو با مودم ADSL ام کردم ولی خب میخواستم TD-LTE بگیرم که الآن دچار تردید شدم.
    وقتی خودشون پورت ها رو بستن شما هر کار دیگه ای هم که بکنید فایده ای نداره چون پورت ها رو بلاک کردن. امروز پشتیبان تلفنی شون به من گفت که واسه این کارها باید آی پی استاتیک بخرید.

15. این کاربر از saeed9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •