تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 213 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 2121

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون اینارو میدونم ولی نمیشه ادد کرد یعنی میشه ولی اضافه نمیشن به تعداد!
    خب یه راه پیدا کردم
    نیازی نیست شما حتما اد کنید مثلا اگر کانال زدید کانال آی دی به صورت @ داره همون آی دی رو برای دوستانتون بفرستید تا جوین بشن

برای گروه هم آدرس لینکو بدید

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

بر روی گوشی های بلک بری نمیشه تلگرام نصب نمود ؟! توی سایتش هم ندیدم زده باشه برای بلک بری ...

در حالیکه واتس آپ ، وایبر ، اینستاگرام و ... معمولا نسخه بلک بری هم دارند ، آن وقت چرا این نرم افزار محبوب ایرانیان ندارد!!
    Last edited by baradar ehsan; 09-02-2016 at 00:39.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بر روی گوشی های بلک بری نمیشه تلگرام نصب نمود ؟! توی سایتش هم ندیدم زده باشه برای بلک بری ...

در حالیکه واتس آپ ، وایبر ، اینستاگرام و ... معمولا نسخه بلک بری هم دارند ، آن وقت چرا این نرم افزار محبوب ایرانیان ندارد!!
    مدل گوشیتون رو اگه بگین بهتر میشه راهنمایی کرد در کل تو سری os 10 که راحت میتونید تلگرام اندروید رو نصب کنید بدون مشکل اگه مشخصات بیشتری بدین بهتر میتونم راهنمایی کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

مدل گوشیتون رو اگه بگین بهتر میشه راهنمایی کرد در کل تو سری os 10 که راحت میتونید تلگرام اندروید رو نصب کنید بدون مشکل اگه مشخصات بیشتری بدین بهتر میتونم راهنمایی کنم
    درود بر شما
    بنده گوشی بلک بری ندارم ... اما هوس کرده ام از این برند معتبر گوشی برای خودم تهیه نمایم ... چه بهتر که پیش از خرید این بررسی ها را به انجام رسانم تا اطلاعاتی بدست آورم ...
    روی کلیه مدل های بلک بری هم دارم تحقیق میکنم و هنوز خوب به نتیجه نرسیده ام که چه مدلی تهیه نمایم ... اما ممنون بابت راهنمایی که فرمودین os 10 نسخه اندروید تلگرام قابلیت نصب دارد ... اما آیا هنگ و لگ و ... ندارد ؟ اصولا خودم هم شخصا دلم نمیخواهد نرم افزار اندرویدی روی گوشی بلک بری نصب کنم وسواس شدیدی دارم در این موارد ... خودتان گوشی بلک بری دارید ؟ امکان پذیر است با من در مورد مشاوره خرید همراه باشید ؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به نظر میرسه که برای بلک بری نداره
    شما میتونید از ورژن وب استفاده کنید.
    درسته یکم مشکل هست ولی بازم بهترین راه حل هست

7. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان من یه مکلی دارم اینه که تو تلگرام هیچ نوتیفیکیشنی برام نمیاد منظورم الارم صوتی هست مشکل چیه همه گزینه ها هم فعاله :( پوشیم note 5 هست

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان من یه مکلی دارم اینه که تو تلگرام هیچ نوتیفیکیشنی برام نمیاد منظورم الارم صوتی هست مشکل چیه همه گزینه ها هم فعاله :( پوشیم note 5 هست
    اول چک کنید که این مشکل مربوط به تلگرام هست یا برنامه های دیگه هم این مشکل رو داره.
    داخل ستینگ قسمت ناتیفیکشن برید و چک کنید تمام قسمت های ناتیفیکشن ها روشن باشه

10. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

من یه کانال درست کردم و می خوام حدود 100 نفر یا بیشتر رو به کانال اضافه کنم البته بدون اینکه شماره افراد رو وارد کانتکتم کنم
    چه جوری میشه فقط شماره افراد رو وارد کرد ونه اینکه از کانتکت هات انتخاب کرد ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

من یه کانال درست کردم و می خوام حدود 100 نفر یا بیشتر رو به کانال اضافه کنم البته بدون اینکه شماره افراد رو وارد کانتکتم کنم
    آیا این 100 نفر افراد خاصی اند؟یعنی افراد خاصی مدنظرتون هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

سلام.
    برای اضافه کردن به لیست اعضا تا 200 نفر میتونید از لیست کانتکت ها یا دوستان خود استفاده کنید.
    بیشتر از اون نمیشه
    افرادی که در لیست خود ندارید ( آنهایی که شماره شون رو ندارید ) رو باید براشون لینک بفرستید تا خودشون عضو بشن. نمیشه کسی رو با یوزر نیم به کانال اضافه کرد.

14. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •