تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 602 اولاول ... 64652535455565758596066106156556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان مناسب ترین هدفون مانیتوری که پیشنهاد میکنید چیه؟
    قیمت برام بیشتر از همه مهمه
    و اینکه میخوام با آیپد باهاش کار کنم میخوام کامل رو آیپد قابل استفاده باشه ( به قول دوستان کامل درایو شه )
    براي چه منظور استفاده اي؟
    تو چه رنج قيمتي؟

2. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    creative hs-350 به ایده ال شما نزدیک هست .از فروشگاه شاب میتونین بصورت اینترنتی خرید کنین.
    از بین این 5 تا کدوم رو توصیه میکنید؟
    چیزی که قشنگ بشه حرفای فیلم رو باهاش فهمید ، گوشی هاش بزرگ باشه (که فک کنم همه اینا بزرگه)
    کیفیت میکروفونشم بره چت بالا باشه ....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون
    Last edited by Arashdn; 20-07-2012 at 19:00.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام. ببخشید دخالت می کنم.
    شاید این مدل ها از نظر کیفیت و قیمت تفاوت خیلی جزئی با هم داشته باشند ولی به نظر من برند Creative از همه لحاظ در زمینه هدفون حرفه ای تر از Genius می باشد و ارزش خرید یبشتری دارد.
    در ضمن کیفیت میکروفون این هدفونها خیلی بالا نیست و در واقع هدستی با کیفیت میکروفون خیلی بالا وجود ندارد و حتی میکروفون های جدا هم در قیمت پایین کیفیت خوبی نخواهند داشت ولی برای چت جوابگو هستند.
    موفق باشید.

5. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vurhorston's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

محدودۀ قیمت؟؟؟
    دو گزینۀ دیگه vsonic gr06 و hifiman re-zero
    شور گرم تر از همس (مقدار بیسش از همه بیشتره) بعدش vsonic قرار داره و بعدش وستون و هایفای من
    از لحاظ مید و های، های فای من شفاف ترین رو بین بقیه داره (به احتمال زیاد )
    هافای من ممکنه برای بعضی ها هدفونی خسته کننده باشه، ولی اگر از سبک صداش خوشتون بیاد، هیچکدوم از اونیکی ها به پاش نمیرسن
    Head-Direct (HiFiMan) RE-ZERO
    Sound (8.4/10) – .

Whether the ZEROs have more bass than the RE0, however, is open to interpretation. I have not heard the RE0s in a long time but still have a pretty good idea of how they compare to my CK10s, which have similar overall balance minus the low-end roll-off. For me, the difference in bass quantity and power between the RE0 and RE-ZERO is little more than barely noticeable – both lag behind the BA-based CK10 in quantity of impact, with the ZERO sounding slightly more filled-out. The ZERO is just as tight and punchy as the RE0s were with a low end that is slightly fuller but make no mistake - the RE252 is fuller still and the folks over at Head-Direct are in no way endangering their flagship with these. While very accurate and fairly detailed, the RE-ZERO presents bass (and indeed everything else) with a delicacy that is lacking in most of the competition and which may or may not appeal to the individual listener.

Moving on to the midrange, the RE-ZERO greets the listener with the usual clarity and detail of RE-series earphones. The mids are very slightly warm and transparency is good. The midrange of the RE-ZERO is generally extremely competent – I can’t call it forward or recessed, thin or full, wet or dry. I remember finding the mids of the RE0 a bit thin but the RE-ZERO has none of that. Like the bass and treble, the midrange lacks the satisfying crispness of armature-based earphones and sounds all the more relaxed for it. Harshness is also imperceptible to my ears all the way up into the treble. The treble itself is very clear and detailed but rather gentle as far as analytical earphones go. I remember the RE0 being quite effortless and energetic when it comes to treble reproduction and the RE-ZERO doesn’t really make me feel quite the same way – it is more like the RE252 in that regard. An interesting side effect is that the RE-ZERO is affected less strongly by the treble-taming qualities of open-cell (e.g. Comply) foam tips – welcome news for those who find silicone cushions offensive.
    تا 120$
    تو هدفای تو یه پستی نوشته بود se215 بیسش یکمی زیاده که واسه راک و متال مناسب نیست یعنی بیسش باعث میشه یکمی کیفیت صدای مید رنجش ضعیف تر بشه. نظرتون چیه؟

7. این کاربر از vurhorston بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تا 120$
    تو هدفای تو یه پستی نوشته بود se215 بیسش یکمی زیاده که واسه راک و متال مناسب نیست یعنی بیسش باعث میشه یکمی کیفیت صدای مید رنجش ضعیف تر بشه. نظرتون چیه؟
    سلام. سبک راک آن قدر گسترده است که گاهی به بیس قوی هم در آن نیاز پیدا می شود. از طرفی بیس این هدفون آن قدر هم قوی نیست که فرکانس مید این هدفون را بپوشاند. همچنین مید این هدفون هم گرم می باشد و از نظر یکی از کاربران نقطه قوت این هدفون به شمار می آید. های این هدفون به دلیل Roll-Off و محدود بودن دامنه فرکانسی به 17.5Khz نقطه ضعف اصلی این هدفون به شمار می رود.
    موفق باشید.

9. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rubiker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

سلام دوستان ... یه هدفون که مایک داشته باشه و برای گوش کردن به موزیک باشه تا 300 معرفی کنید ... in-ear نباشه ... سبک هم پاپ بیشتر ... ( برای خودم نمیخوام البته )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

براي چه منظور استفاده اي؟
    تو چه رنج قيمتي؟
    قیمت میخوام در پایین ترین سطح ممکن باشه دیگه البته در صورتی که کیفیت خیلی خوبی ارائه بده (قیمت محدود نمیدم چون قیمت مانیتورینگ هارو در جریانش نیستم)
    برای آهنگ سازی میخوام دیگه با fl studio و garage band (آیپد و مکبوک البته بیشتر آیپد)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

قیمت میخوام در پایین ترین سطح ممکن باشه دیگه البته در صورتی که کیفیت خیلی خوبی ارائه بده (قیمت محدود نمیدم چون قیمت مانیتورینگ هارو در جریانش نیستم)
    برای آهنگ سازی میخوام دیگه با fl studio و garage band (آیپد و مکبوک البته بیشتر آیپد)
    سلام
    البته فكر كنم من شخص مناسبي براي جواب دادن به اين سوال نباشم چون فقط براي گوش كردن به صدا رو هدفون خيلي حساسم چه برسه به كار حساس و پر جزيياتي مثل اهنگ سازي و تنظيم صدا.ولي حداقل قيمت براي هدفون فول سايز مانيتور akg k99 با حدود 130 هزار و براي هدفون داخل گوشي متاسفانه كمتر از 300 دلار سراغ ندارم كه حتما استاد rave-87 عزيز هدفونهاي بهتر و دقيق تري رو ميتونن بهتون معرفي كنن و البته دقيقا در حد نيازتون.
    با تشكر

13. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidnejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

و یه سوال دیگه من دیروز تو سایت ایران استودیو دو مدل هدفون با مارک Behringer دیدم این مدلا HPX4000 و HPS5000
    از نظر قیمت خیلی خوبن فقط من هیچ شناختی از این برند ندارم شما اینا رو میشناسید حجم و کیفیت صداشون چجوریه و ارزش خرید داره یا نه

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شما مطمئنید که هدفون مانیتور به دردتون می خوره؟ انشالله که دقیقاً متوجه هستید که دنبال چی هستید.

همونطور که آقا سالار فرمودن، توی بازار ایران k99 با کمترین هزینه، نزدیک ترین انتخاب به مفهوم مانیتور هستش.

16. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •