تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 685 اولاول ... 64652535455565758596066106156556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز من حدود دو ماه که دارم سرعت ثابت 32 هست بدون هیچ کم یا کاستی و گاهی تا 130 140 سرعت میره
    شما که اوضات خوبه دمشو در نیار
    من بعضی وقتا سرعتم از 30 به 15 میرسه
    128
    البته ناراضی نیستم چون حداقلش دارم سرعت اسمی خودم رو میگیرم

2. این کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

هه هه خب کسی نگفت با وای فای یا بلوتوث تتر کنید که ! با کابلش این کار رو بکنید از طریق USB که همزمان شارژ هم بشه.
    دوما داغ کردن باعث مشکل نمیشه . مال منم داغ می کنه.
    دوست عزیز گوشی شما چیه؟ مال من پدفون 2 با سی پی یو کواد کور کریت این کار شما هم انجام دادم که گوشی کمتر داغ می کنه .ولی خوب من می خوام اصلا داغ نکنه.

4. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Koosha_Raisi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوست عزیز گوشی شما چیه؟ مال من پدفون 2 با سی پی یو کواد کور کریت این کار شما هم انجام دادم که گوشی کمتر داغ می کنه .ولی خوب من می خوام اصلا داغ نکنه.
    داداش جنس ایرانی نباشه داغ کنه خراب نمیشه خیالت راحت.
    شما موبایل/ تبلتت رو هم شارژ می کنی داغ می کنه این که دیگه کار خاصی نیست.
    اصلا خراب نمیشه.
    فقط رو یه سطح مسطح سفت بذار که نترکه ) تو کاور نذار.
    گوشی من آیفون 4 اس هست.

اگرم می خوای داغ نکنه اصلا کلا شارژش نکن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه esfhost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه می خوای کلا داغ نکنه برو اس4 بخر سامسونگ
    واقعا تستش کردن داغ خیلی خیلی کم میکنه اگرم بکنه و در بیشتره شرایط داغ نمیکنه حتی یه درصد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه saeed-69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

من الان یک هفته شده کارت دانشجویی فرستادم و رایتل تایید کرده حالا که میخوام تعرفه انتخاب کنم تعرفه دیده نمیشه هم تو سایت نوشتم براشون و هم زنگ زدم زنه میگه هر وقت تعرفه شما تموم شد اونا فعال میشن الان سه روز هست اعتبار من 0m هست اما تعرفه ها باز نشده عکس گذاشتم :

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من الان یک هفته شده کارت دانشجویی فرستادم و رایتل تایید کرده حالا که میخوام تعرفه انتخاب کنم تعرفه دیده نمیشه هم تو سایت نوشتم براشون و هم زنگ زدم زنه میگه هر وقت تعرفه شما تموم شد اونا فعال میشن الان سه روز هست اعتبار من 0m هست اما تعرفه ها باز نشده عکس گذاشتم :

نه دوست عزیز منظورش زمان اعتبارتونه (زمان سرویس که یا 1 ماهه یا سه ماه بسته به خرید طرح).....نه حجم باقی مانده...یعنی وقتی مثلا یک ماه از زمانه اعتبار تموم شه باقی باز می شن .
    ولی یه راه برای اینکه تعرفه فعلی رو فعال کنید اینه که همون بالای صفحه یه قسمت داره که مشخص می کنه سرویس فعلی چیه؟می تونی اونجا همونو باز بخری ...در غیر این صورت تا زمان پایان باید صبر کنی....این رایتل خیلی بی در و پیکر ....تا انتخابات .... هم همینجوری می مونه بعدشم دیگه یا جمع می شه یا ادامه می ده که دیگه با خداست.....!

9. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه دوست عزیز منظورش زمان اعتبارتونه (زمان سرویس که یا 1 ماهه یا سه ماه بسته به خرید طرح).....نه حجم باقی مانده...یعنی وقتی مثلا یک ماه از زمانه اعتبار تموم شه باقی باز می شن .
    ولی یه راه برای اینکه تعرفه فعلی رو فعال کنید اینه که همون بالای صفحه یه قسمت داره که مشخص می کنه سرویس فعلی چیه؟می تونی اونجا همونو باز بخری ...در غیر این صورت تا زمان پایان باید صبر کنی....این رایتل خیلی بی در و پیکر ....تا انتخابات .... هم همینجوری می مونه بعدشم دیگه یا جمع می شه یا ادامه می ده که دیگه با خداست.....!

خیلی ممنون داداش .... یعنی من باید تا 2 ماه دیگه صبر کنم تا تموم بشه ... تعرفه های فبلی من 128 بوده من مدارک برای 512 فرستادم و قبول کردن دیگه نمیخوام اون 128 رو انتخاب یخواستم 512 انتخاب کنم که به این مشکل خوردم

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خیلی ممنون داداش .... یعنی من باید تا 2 ماه دیگه صبر کنم تا تموم بشه ... تعرفه های فبلی من 128 بوده من مدارک برای 512 فرستادم و قبول کردن دیگه نمیخوام اون 128 رو انتخاب یخواستم 512 انتخاب کنم که به این مشکل خوردم
    ببین اینا سایتشون هنوز باگ و مشکل زیاد داره برای من هم از این دسته مشکلات پیش اومد ولی مثلا یه روز خود به خود حال شد .شما تا چند روز یا یک هفته تمدید نکن ببین برات باز می شه؟در ضمن دیتا رو هم قطع کن که خیلی یکدفعه برات قبض نندازه ...؟نشد بازم زنگ بزن البته پنلی که دست اوناست خیلی ناقصه و اپراتور ندیم جز ثبت مشکل کاری بتونه در بهترین حالت انجام بده.

12. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین اینا سایتشون هنوز باگ و مشکل زیاد داره برای من هم از این دسته مشکلات پیش اومد ولی مثلا یه روز خود به خود حال شد .شما تا چند روز یا یک هفته تمدید نکن ببین برات باز می شه؟در ضمن دیتا رو هم قطع کن که خیلی یکدفعه برات قبض نندازه ...؟نشد بازم زنگ بزن البته پنلی که دست اوناست خیلی ناقصه و اپراتور ندیم جز ثبت مشکل کاری بتونه در بهترین حالت انجام بده.
    بازم ممنون

فعلا اعتباری من یه چیزهایی داره و دیتای من هم اعتبارش و هم تعرفه صفر هست فعلا هم تمدید نمیکنم تاریخ پایان اعتبار هم 4/11 هست ببین چی میشه .... بازم ممنون داداش

14. این کاربر از saeed-69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •