تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 167 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام اساتید جایی هست که دو پنل lg 76100 رو با sam 6960 مقایسه کرده باشه ؟!!!!
    من بین این دو مدل مردد هستم ال جی 47 اینچ و سام 46 تقریبا تو یه سطح قیمت هستن نظرتون کدومه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام به دوستان

برند vizio فقط مختص بازار آمریکای شمالیه؟؟ یعنی واسه خرید دنبالش نگردم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامی
    از ناظر انجمن تقاضا دارم که عکسهای پست اول را دوباره اپلود کنند(برای درک بهتر)
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان.ازتون یه خواهشی داشتم!!بهترین تلویزیونی که رنج قیمتش دوروبره 1.5 باشه کدوما رو پیشنهاد می کنین؟؟!!!البته این ویژگی ها مدنظرم هست:حتما فول اچ دی باشه،ترجیحا پاناسونیک یا سونی باشه،هرچقدر هم سایزش بزرگتر باشه بهتر،ورودی hdmi حتما،رسپانس تایمش مهمه برام واسه خاطر استفاده از xbox،کیفیت صداش هم تک باشه.دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!!!فعلاتو این رنج قیمت کدوم تلویزیونها رو مناسب می بینید؟با تشکر-------------------------------------------------ببخشید فکر کنم اینجا جاش نبود.با عرض پوزش
    اتفاقا من هم یه همچین tv ای می خوام ولی واسه ps3. برند خاصی هم مد نظرم نیست .دوستان لطفا راهنمایی کنید.باتشکر...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behi09's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اتفاقا من هم یه همچین tv ای می خوام ولی واسه ps3. برند خاصی هم مد نظرم نیست .دوستان لطفا راهنمایی کنید.باتشکر...
    سلام دوست عزیز.من با راهنماییهای دوستان تو تاپیک پاناسونیک،با توجه به بودجه ای که داشتم این تلویزیون رو برتر از بقیه ها پیدا کردم و به احتمال 95% همین tv رو می خرم.TH-P42U30

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه تلویزیونه دیگه ای که امکاناتش از این بهتر باشه رو پیدا کردین،منو هم در جربان بزارید.با تشکر
    Last edited by Behi09; 24-08-2012 at 19:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من با راهنماییهای دوستان تو تاپیک پاناسونیک،با توجه به بودجه ای که داشتم این تلویزیون رو برتر از بقیه ها پیدا کردم و به احتمال 95% همین tv رو می خرم.TH-P42U30 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن اگه تلویزیونه دیگه ای که امکاناتش از این بهتر باشه رو پیدا کردین،منو هم در جربان بزارید.با تشکر
    پلاسماها همشون کیفیت واقعی خیلی خوبی دارن ولی این مدل که شما میخوای بخری تصویرش واسه جای کم نور طراحی شده تو جاهای پرنور خوب جواب نمیده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir_Ariamehr2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان.ازتون یه خواهشی داشتم!!بهترین تلویزیونی که رنج قیمتش دوروبره 1.5 باشه کدوما رو پیشنهاد می کنین؟؟!!!
    البته این ویژگی ها مدنظرم هست:حتما فول اچ دی باشه،ترجیحا پاناسونیک یا سونی باشه،هرچقدر هم سایزش بزرگتر باشه بهتر،ورودی hdmi حتما،رسپانس تایمش مهمه برام واسه خاطر استفاده از xbox،کیفیت صداش هم تک باشه.
    دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!!!فعلا
    تو این رنج قیمت کدوم تلویزیونها رو مناسب می بینید؟
    با تشکر

-------------------------------------------------
    ببخشید فکر کنم اینجا جاش نبود.با عرض پوزش

سلام جواب این دو تا دوستمون رو بدید سه نفر رو یاری رسوندید که سومینش هم من هستم و خیلی زود اگه جواب بدید ممنون میشم
    و یه مدل مد نظرم هست LG LS4600 42 اینچ که قیمتش 1540 هست
    و من هم برندهای دیگه که تو این رنج قیمت باشن رو مورد توجهم هست
    و چون میخوام اقساط بردارم نمیتونم از بانه بگیرم والا که دستم باز بود واسه خرید

داره خودمونی میشه cleverchild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه سری فیلم گرفتم با فرمت mkv که بعضی از این فیلمها تو tv نشون داده نمیشه و میگه کدینگش پشتیبانی نمیشه با اینکه mkv هستش
    میخواستم برا این مشکل چیکار باید کنم؟
    باید دوباره رجیستر کنم کدینگ رو؟
    samsung 46D6000/46D6920
    ممنون میشم یکی جواب بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام یه samsung es6200 خریدم میخوام ببینم چطور میشه از روی av رو فلش ضبط کرد کجا باید فعالش کنم میگه موجود نیست و فقط از روی تلوزیون ضبط میکنه از av ضبط نمیکنه

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

1

سلام یه samsung es6200 خریدم میخوام ببینم چطور میشه از روی av رو فلش ضبط کرد کجا باید فعالش کنم میگه موجود نیست و فقط از روی تلوزیون ضبط میکنه از av ضبط نمیکنه
    مبارک باشه.چند خریدی؟از کیفیتش راضی هستی؟سه بعدیش چی خوبه؟توصحنه های ورزشی وسریع تار نمیشه؟اکثر فرمت هارو پخش میکنه؟زیاد شد ببخشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •