تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 132 اولاول ... 64652535455565758596066106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 1313

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان قم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مدیر جون فقط اذیمون نکن خواهشا بخوای بخاطر قیمت تاییدش نکنی
    Last edited by ali200reza; 20-10-2011 at 23:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinboss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان سلام
    چهار روز پیش من سرویسم رو از مخابرت جمع کردم(که ای کاش نکرده بودم)و اومدم آسیاتک(3 ماهه محدود 6 گیگ) دو روز پیش هم خطم وصل شد ولی از شانس خوبمون تو زرد از کار در اومد تا حالا 3 الی 4 بار رفتم نمایندگیش تو صفاییه گفتند که ایراد از مرکز 19 دی هست و ISP های دیگه هم وضعشون همین طور هست(که واقعا بی ربط بود چون کافی نت های توی باجک اصلا مشکلی ندارن)از دیشب ساعت 7 تا همین تا حالا هم بطور کلی اینترنتم قطع شده(لامپ اینترنت مودم خاموش شده)از اون موقع هرچی هم زنگ می زنم پشتیبانی کسی نیست که جواب بده که دوباره مجبور شدم برم صفاییه(کوچه ممتاز)که خدا رو شکر نبودن
    باز تکرار می کنم(((ای کاش از مخابرات بیرون نیومده بودم(با وجود دانلود محدود)))
    اینم تست سرعت چهارشنبه شب ساعت 1:10 تا 1:30(بامداد)
    حالا هر کی می خواد بیاد آسیاتک(ما که شانسون این بود شاید دوستان دیگه اینطور نباشه)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از hosseinboss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

خب شد گفتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinboss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

تا الان هم سرویسم قطعه و مجبور شدم با دیال آپ بیام
    پست قبلی رو هم کافی نت بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه alirezawater's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

می خوام از پیشگامان سرویس بگیرم. تو نمایشگاه زده بود با 30 درصد تخفیف و یه مودم رایگان و 24 گیگ ترافیک با 10 تومان هزینه نصب و یه ماه هم اضافه یعنی 13 ماه ، 80 تومان برای یک ساله ش.
    نظرتون چیه؟ کیفیت ،سرعت، شبانه رایگانش چجوریه ؟نسبت به شاتل که با مودمش نزدیک 40 تومان ارزونتر در میاد ولی کیفیتش و پشتیبانیش رو نمی دونم؟
    دوستان یه راهنمایی بکنن.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز، آقا طرف شاتل نرو که اذیت میکنه، همین پیشگامان رو بگیر 80 تومن مفته، کیفیتش هم خوبه چون تعداد یوزرش کمه، سرعتشون فعلا خوبه.
    شاتل تنها چیزی که داره پشتیبانی هست که همیشه یکی اونور خط هست بهت بگه: "سرعتمون افتضاحه ببخشید."
    پیشگامان توی روز که پشتیبانی داره تو شب هم که پشتیبانی تهران هست، معمولا هم نیازی پیدا نمیکنی.
    بگیر بیا نتیجه شو اینجا بگو
    Last edited by alirezawater; 21-10-2011 at 21:01.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوست عزیز، آقا طرف شاتل نرو که اذیت میکنه، همین پیشگامان رو بگیر 80 تومن مفته، کیفیتش هم خوبه چون تعداد یوزر، سرعتشون فعلا خوبه.
    شاتل تنها چیزی که داره پشتیبانی هست که همیشه یکی اونور خط هست بهت بگه: "سرعتمون افتضاحه ببخشید."
    پیشگامان توی روز که پشتیبانی داره تو شب هم که پشتیبانی تهران هست، معمولا هم نیازی پیدا نمیکنی.
    بگیر بیا نتیجه شو اینجا بگو
    آقا اگه اینطوره بگید تا منم بگیرم از این شاتل کوفتی خسته شدم یک ساله دارم منم حاضرم از خود گذشتگی کنم شماره پشتیبانی چنده زنگ بزنم پورت خالی داره یا نه

80 تومن برای 13 ماهه + مودم رایگان بنظر من جای تامل نیست الان شاتل 120 تومن +15 راه اندازی اولیه برای سرویس 512 میگیره
    سرعت روزانه و شبانه128 چنده!

چه سرعتی پیشنهاد میشه بگیرم مثه صبا 128 با 512 یکیه
    Last edited by LOVEFORLOVE; 21-10-2011 at 20:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقا اگه اینطوره بگید تا منم بگیرم از این شاتل کوفتی خسته شدم یک ساله دارم منم حاضرم از خود گذشتگی کنم شماره پشتیبانی چنده زنگ بزنم پورت خالی داره یا نه

80 تومن برای 13 ماهه + مودم رایگان بنظر من جای تامل نیست الان شاتل 120 تومن +15 راه اندازی اولیه برای سرویس 512 میگیره
    سرعت روزانه و شبانه128 چنده!

چه سرعتی پیشنهاد میشه بگیرم مثه صبا 128 با 512 یکیه
    امسال این شرکتهایی که مثل پیشگامان تازه کارن سرعت 128 شون با 1 مگشون هیچ فرقی نداره، ولی من خودم از هر جا بخوام سرویس بگیرم معمولا 256 میگرم که دیگه حرفی توش نباشه. شما هم 256 بگیر، هم قیمتش مناسبه، هم هر زمانی اگه خواست حداقل سرعت بهت بده، میدونی 32 کیلوبایت سرعت دانلودت هست که برای باز کردن صفحات وب سرعت خوبیه و مثل 128 اذیت نمیکنه، یکی از دوستان طرف پردیسان گرفته شبی 2.5 گیگ داره دانلود میکنه و راضیه، از هرکسم پرسیدم فعلا راضی بودن، من خودم مرکز 19 دی هستم، میخواستم بگیرم که گفت فعلا پورت نداریم و مجبور شدم بیام پارس بگیرم، من از 3 سال پیش adsl دارم، حدود 2 سال و خورده ای شاتل داشتم، حدود هفت هشت ماه مخابرات داشتم (4-5 ماه دانلود نا محدود، 3 ماه هم با محدودیت که صبرم به خاطر این بود که مسئولش میگفت شبانه رو راه میندازیم که ننداخت) الانم 1 ماهه پارس دارم، روی هیچ آی اس پی هم تعصب ندارم، هر کدوم بخوان سرویس ضعیف بدن فورا ضرر 10 تومنی رانژ رو به جون میخرم و عوضشون میکنم. صبا هم به درد نمیخوره 3 تا 7 صبح دانلود میده اونم با یوز و پسورد مخصوصی که همه همون یوزر و پس رو دارند. مشخصه چقدر افتضاح میشه. فعلا به نظر من پیشگامان از همه بهتره توی قم
    Last edited by alirezawater; 21-10-2011 at 21:11.

9. 2 کاربر از alirezawater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

امسال این شرکتهایی که مثل پیشگامان تازه کارن سرعت 128 شون با 1 مگشون هیچ فرقی نداره، ولی من خودم از هر جا بخوام سرویس بگیرم معمولا 256 میگرم که دیگه حرفی توش نباشه. شما هم 256 بگیر، هم قیمتش مناسبه، هم هر زمانی اگه خواست حداقل سرعت بهت بده، میدونی 32 کیلوبایت سرعت دانلودت هست که برای باز کردن صفحات وب سرعت خوبیه و مثل 128 اذیت نمیکنه، یکی از دوستان طرف پردیسان گرفته شبی 2.5 گیگ داره دانلود میکنه و راضیه، از هرکسم پرسیدم فعلا راضی بودن، من خودم مرکز 19 دی هستم، میخواستم بگیرم که گفت فعلا پورت نداریم و مجبور شدم بیام پارس بگیرم، من از 3 سال پیش adsl دارم، حدود 2 سال و خورده ای شاتل داشتم، حدود هفت هشت ماه مخابرات داشتم (4-5 ماه دانلود نا محدود، 3 ماه هم با محدودیت که صبرم به خاطر این بود که مسئولش میگفت شبانه رو راه میندازیم که ننداخت) الانم 1 ماهه پارس دارم، روی هیچ آی اس پی هم تعصب ندارم، هر کدوم بخوان سرویس ضعیف بدن فورا ضرر 10 تومنی رانژ رو به جون میخرم و عوضشون میکنم. صبا هم به درد نمیخوره 3 تا 7 صبح دانلود میده اونم با یوز و پسورد مخصوصی که همه همون یوزر و پس رو دارند. مشخصه چقدر افتضاح میشه. فعلا به نظر من پیشگامان از همه بهتره توی قم
    مرسی علی رضا جان

شاتل خیلی گندشو دار اورده باورت میشه تو دوره 3 ماهه نتونونستم 1 گیگ دانلود رایگان کنم از بس سرعتش گند بود

پارس انلاینم . اسیاتکم که میدونم داغونه میشه لینک سایت پیشگامان بدی یه نگاهی به تعرفه هاش بندازم

این یک سال 80 تومن مفته واقعا
    این طرحی که دوستمون گفته برای 128 هستش سرعت بالاتر نداره

شماره تلفن پیشگامان چنده؟
    Last edited by LOVEFORLOVE; 21-10-2011 at 21:42.

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این نماینده قم هستش، چیزی در مورد مودم رایگان نگفته، ولی احتمالا تو نمایشگاه بدن
    کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

این نماینده قم هستش، چیزی در مورد مودم رایگان نگفته، ولی احتمالا تو نمایشگاه بدن
    کد:
    بله برای یک ساله مودم رایگان هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •