تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 77 اولاول ... 64652535455565758596066 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

deleted...
    Last edited by WhiteHat; 15-02-2016 at 16:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

میزان رضایت من از دیجیکالا: 89%
    عضویت از سال 93
    تعداد خرید: 11
    به نظر من از نظر قیمت ارزون تر از جاهای دیگه نیست. ولی اگر بخوام چیزی رو آنلاین بخرم حتما از دیجیکالا می خرم

نکات مثبت:
    روز و ساعت حدودی ارسال رو خودتون مشخص می کنید. ارسال ها هم معمولا دقیق و به موقع هستن
    وقتی می زنه یه چیزی موجوده، شما خیالتون راحته که موجوده و سفارش میدید. برخلاف سایت چاره که الکی موجود می زنه
    پیک همیشه با شخصیت و مودبه. (یه دفعه هم همین اخیرا با کارشناسشون تلفنی صجبت کردم. ایشون هم خوش برخورد بودن.)
    اجناسی که من تا حالا خریدم همگی اریجینال بودن

اما تجربیات بد من:
    یه ماوس بی سیم خریدم که کار نمی کرد (دانگلش انگار مال خودش نبود)
    یه دفعه به همراه چیزهای دیگه یه ماوس پد سفارش داده بودم (البته از این ارزونا)، یادشون رفته بود بذارن
    یه دفعه یه چیزی رو گفته بودم کادوپیچ کنن، نکرده بودن
    یه دفعه هم سفارشم رو روز اشتباهی ارسال کردن
    Last edited by dolcevita; 11-03-2016 at 16:22.

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه دفعه یه چیزی رو گفته بودم کادوپیچ کنن، نکرده بودن
    این مورد برای منم پیش اومد !

جدیدا داخل تهران کمی بدقول شدن ! یعنی راس ساعتی که انتخاب میکنی نمیارن یکی دو ساعتی تاخییر دارن !

ولی به هر حال مطمئن ترین سایت خرید آنلاینه !

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

یه توضیحی میخوام بدم درمورد دیجی کالا که نه انتقاد محسوب میشه نه تعریف. یک توضیح هست بیشتر .

نظر من در مورد فروشگاه دیجی کالا اینه که فقط خوش شانس بود. اونم بخاطر اینکه در یک زمان خاصی یکی از معروفترین سرمایه گذارها اومد روش سرمایه گذاریه خوب کردی. دقیقا زمانی که دیجی کالا داشت نابود میشد بعد هم چد سری دیگه سرمایه گذاری در چند مرحله.
    یعنی یک استارت آپ بعد از یه مدت 3 4 ساله داشت نابود میشد یک سایت مثل سایت های دیگه ، اما چی شد و سیاست چی بود که اومدن روش سرمایه گذاری کردن و رسیده به اینی که الان هست و بی رغیبه.
    مشکل ایران همینه که رو استارت آپ های بدردبخور سرمایه گذاری نمیشه و به قولی گل چین میشه واسه همین ممکنه تو همینچین بازاری یک نفر یدفه رشد کنه. الان فکر میکنم 45 درصد از سهام دیجی کالا واسه خودش یعنی خودشون دیگه نقشی درش ندارن و سیاست های که داره اجرا میشه مسئولش کس دیگه ایه هست احتمالا.
    فکر میکنم ارزش دیجی کالا الان چیزی در حدود 500 میلیارد تومن باید باشه شاید هم بیشتر. و در این بازار پس از رغیب این درست نیست که بگیم بقیه فروشگاه ها خوب نیستن و دیجی کالا خوبه.
    دیحی کالا فقط شانس آورد که زنده شد .

من نمیگم فقط دیجی کالا. من سعی میکنم نیازهام رو در فروشگاه مختلف گسترده کنم. مطمعن دیجی کالا الان واسش خیلی مهم نیست که 1 مشتری از دست بده اما فروشگاه های که دارن با جون و دل وقت میگذارن و یک قرون دوزار میکنن خیلی واسشون مهمه که همون 1 مشتری هم راضی نگه دارن.
    حرف آخرم همینه!

5. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود

من یه تلفن پاناسونیک ازشون خریدم و چند جا قیمت کردم جالب این بود که همه میگفتن هم چینی داریم و هم ژاپنی و هم مالزی و ژاپنی قیمت .... شون بود.
    آخر دیجیکالا فرستاد دیدیم که مازیه و الان بعد از چند سال داره عالی کار میکنه.
    حتی چیزی از روی دکمه هاش هم پاک نشده ولی قبلا مدام نوشته های روی دکمه تلفنامون میرف و زود عوض میکردیم ولی اینیکی شکر خدا خوبه و راضی ایم.
    یه نقد تند هم از یه کالاشون گذاشته بودم که اصلا نخریده بودم ازاشون و از همکار 300 تومن ارزون تر خریده بود(بماند حرف و حدیث قیمتاشون) بعد در کمال تعجب نقدم رو تایید کردن.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مدتی قبل دنبال وسیله ای برای یکی از دوستان بودم که قرار بود هزینه اش را دانشگاهشان پرداخت کند و بهمین خاطر حتما فاکتور رسمی با شماره اقتصادی و ... میخواست و مهم این بود که هزینه مالیات بر ارزش افزوده را هم در فاکتور قید کرده باشند. از چند مغازه موضوع را پیگیر شدم و همه گفتند اگر فاکتور با مالیات ارزش افزوده بخواهی، باید هزینه اش را جداگانه پرداخت کنی. یعنی علاوه بر قیمتی که بابت کالا پرداخت کنم که حدود 100 هزار تومان از دیجیکالا ارزانتر بود، باید 370 هزار تومان اضافه پرداخت میکردم بابت مالیات. در حالیکه همان جنس را 270 هزار تومان ارزانتر از مغازه از دیجیکالا خریدم و مالیاتش هم روی همان حساب شد.

دوستانی که فاکتور رسمی و قابل قبول در دستگاه ها و سازمان های دولتی میخواهند، حواسشان به این موضوع باشد.

8. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان سلام

ببخشید برای منی که مثلا خوزستان زندگی می کنم می صرفد از دیجی کالا بخرم؟مطمئن است؟

سپاس

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از نظر اطمینان که خیالتان راحت باشد.
    اینکه بصرفه یا نه هم بستگی به جنسی که میخری دارد.
    بهرحال قیمتها را باید در شهر خود و دیجیکالا بررسی کنید. بعد هزینه ی پست و ارسال کالایت را هم باید در نظر بگیری ببینی ارزانتر است یا خیر و صرف دارد یا نه.

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بنظر من قیمتاش بالاست هزینه ارسالشم چند جنس بگیری خیلی بالا میره !

13. 2 کاربر از IRAN_KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه worldsat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    از دیجی کالا یه دونه تلویزیون led خریدم اما هنوز بعد از5 روز وضعیت سفارشم آماده به ارسال میباشد و هنوز خبری از ارسال نیست پشتیبانی هم که زنگ میزنم هی امروز و فردا میکنن اما هنوز خبری از ارسال نیست .
    واقعا که .....

15. این کاربر از worldsat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •