تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 444 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

کاش میشد میرفتیم تو این مسابقه های رسمی شرکت میکردیم ، الان تو این ویدئو یکی بازی میکرد که تو مسابقات رسیده بود فینال ، فک کنم بردنش کاره سختی نباشه

ملت همه بارسلونا برمیدارن ....مردید بیایید با تیمای ضعیف بازی کنیم

راجب خود بازی هم تغییر چندانی که تو گیم پلی ندیدم ولی انیمیشن ها بهتر شده و گزارشگر هم یه کم تغییر کرده ولی اون چیزی که من انتظار داشتم نشده ...

2. 3 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr_shahrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هیچوقت کریر مود کنسول و پی سی متفاوت نبودند و نخواهند بود
    تبلیغ برای کنسول رو حداقل در این تایپیک متوقف کنید
    قیمت فقط یک سی پی یوی core i7 یا گرافیک کارت پی سی برخی دوستان همین انجمن از کل دم و دستگاه کنسول بیشتره، آیا اینها هم باید تبلیغ سی پی یو یا گرافیک کارت کنند؟
    تمام تایپیک های اخبار بازی فقط شده تبلیغ کنسول، نمیدونم خطی بیزینسی چیزی دنبال میشه یا مسئله شخصیه و در حد پز دادنه!؟
    دوست من ، کسی هم نگفت که کریر مود پی سی و کنسول فرق میکنه،ما داشتیم در مورد کریر مود کنسول های حال حاضر و کنسول های جدید حرف میزدیم،شما لطف کن اول دقیق بحث ها رو دنبال کن ، دقیق بدون سر چی داریم بحث میکنیم ، بعدش اگه نقدی بود من در خدمت شما هستم
    ضمنا نه بحث پز دادنی هست نه چیزی ، این چیزایی هم که دوستان و من جمله من در مورد PS4 مینویسیم نه واسه پز دادنه نه واسه تبلیغ کنسول ، فقط و فقط واسه عطشیه که ما گیمر ها نسبت به فیفا 14 علل خصوص نسخه Next Gen اش داریم و چون نسخه ی Next Gen اون قراره واسه کنسول های نسل بعد بیاد مجبوریم درمورد اون کنسول ها هم بحث کنیم همین

4. 2 کاربر از dr_shahrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mj94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

کاش میشد میرفتیم تو این مسابقه های رسمی شرکت میکردیم ، الان تو این ویدئو یکی بازی میکرد که تو مسابقات رسیده بود فینال ، فک کنم بردنش کاره سختی نباشه

راجب خود بازی هم تغییر چندانی که تو گیم پلی ندیدم ولی انیمیشن ها بهتر شده و گزارشگر هم یه کم تغییر کرده ولی اون چیزی که من انتظار داشتم نشده ...
    اگه مسابقات ایران با کیبردم میشد بازی کرد، بدون شک جزو 10 تای اول ایران بودم. البته تو 13. تو 11 بدون تردید اول بودم. فینالم با اختلاف بالا میبردم.
    اگه یکم بیشتر از چیزی که الان بازی میکنم بازی کنم، قطعا تو مسابقات جهانی جزو بهترینام.
    میمردن برای کنسولا کیبرد میذاشتن.

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

اقایون دمو واسه پیسی هم میدن؟
    اگه میدن تو همون تاریخ که واسه کنسول میدن هست؟

پروفشنال MHSou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تـ E ـهـ R ــا N

پيش فرض

اقایون دمو واسه پیسی هم میدن؟
    اگه میدن تو همون تاریخ که واسه کنسول میدن هست؟
    سلام؛

دمو برای PS3، PC و Xbox360 میاد...

8. این کاربر از MHSou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    شبکه گیم وان و تله تون رو نگاه کن خداشاهده دیشب تو شبکه تله تون اچ دی یه نفر قهرمان wcg 2012 فکر کنم بود یا طرف خیلی خیلی قوی بود یا طرف مقابل واقعابازی بلد نبود اونم فینال داشتم یه چندتا بازی رو میدیدم ولی خداوکیلی خیلی ابتدایی بازی میکردند ماهم باید بشینیم هی افلاین بازی کنیم از بس نت ما اینقدر خراب هست حتی نمیتونیم با ایرانی ها هم مثل ادم حسابی بدونه لگ بازی کنیم طرف پاس میده بعد از تاخییر خیلی بالای تازه داره پاس رو میده
    اگه نت ایران مثل کشورهای دیگه بشه مطمئنا در صنعت بازی خور ی و رنکینگ در صدر هستیم مطمئن باشید

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

سلام
    شبکه گیم وان و تله تون رو نگاه کن خداشاهده دیشب تو شبکه تله تون اچ دی یه نفر قهرمان wcg 2012 فکر کنم بود یا طرف خیلی خیلی قوی بود یا طرف مقابل واقعابازی بلد نبود اونم فینال داشتم یه چندتا بازی رو میدیدم ولی خداوکیلی خیلی ابتدایی بازی میکردند ماهم باید بشینیم هی افلاین بازی کنیم از بس نت ما اینقدر خراب هست حتی نمیتونیم با ایرانی ها هم مثل ادم حسابی بدونه لگ بازی کنیم طرف پاس میده بعد از تاخییر خیلی بالای تازه داره پاس رو میده
    اگه نت ایران مثل کشورهای دیگه بشه مطمئنا در صنعت بازی خور ی و رنکینگ در صدر هستیم مطمئن باشید
    ولی بهترین گل های F13 که روی سایت میرفت خیلی حرفه ای بودن!!

بیرون گود نشستین آقایون

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr_shahrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینایی که دارین این نسخه رو بازی میکنن ، تمرین ندارن که بدبختها...هوینجوری مرامی دارن بازی میکنن بابا
    Last edited by dr_shahrooz; 30-08-2013 at 02:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

من نسخه ارجینال فیفا12 و 13 رو خریدم و آنلاین بازی کردم رو کنسول ایکس باکس
    تو فیفا13 هم موفق شدم 2بار قهرمانی جهان ، که میشه قهرمانی تو مود Seasons تو دیویژن1
    انصافا قوی هستن و رحم نمیکنن. کافیه یه کم بی هوا حمله کنی و مراقب ضد حملات نباشی ، تو اولین ضد حمله گل میخوری ! اینقدر هم بی اشتباه بازی میکنن که عمرن بتونی تا آخر بازی گل بزنی...
    یه حالت شطرنج وار پیدا میکنه بازی. باید اینقدر اعصاب داشته باشی که به اشتباه بندازیشون. و اینم بگم که با بازی مقابل کامپیوتر زمین تا آسمون فرق میکنه مود آنلاین.

13. 2 کاربر از irmpmn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

خیلی هم اون Season و دیویژن 1 فیفا مالی نیست
    تک و توک توشون هست که بازیشون خوب باشه
    رنکینگشم مزخرفه
    هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر میری بالا
    من تو فیفا 12 تا رتبه 11 رفتم بالا
    13 دیگه زیاد بازی نکردم

اون قهرمان جهانو خوب اومدی
    اگه اون قهرمانی جهانه که من 235 بار تو فیفا 12 و 40-50 بار تو فیفا 13 قهرمان جهان شدم

میخوای قهرمان جهان بشی برو ZOTAC CUP یا ESL بازی کن . این دو جا بهترین بازکن های فیفای دنیا میان بازی میکنن چون معتبر هستش مثل قهرمان های WCG یا ESWC
    بعد متوجه تفاوت زمین تا آسمون دیویژن 1 فیفا با این دوتا که گفتم میشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •