تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 405 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر از جواب خوب و کامل شما
    نه خوشبختانه تاحالا نیاز به هواگیری نبوده. با پریز تایمری جوری تنظیم کردم که 1 ساعت قبل از ورودمون به منزل روشن بشه کلا خاموش روشن میشه...
    فقط جای تعجب داره همسایه طبقه پایین که 3 نفر بیشتر از ما هستن این کار را انجام نمیدن قبض گاز یکی شده!!!(پرسیدم تنظیمات تقریبا یکی بود!)
    در ضمن دمای آب 70 تنظیم کردم با این توجیه که اختلاف دمای آب با محیط بیشتر باشه بازدهی بیشتره؟ درسته؟
    از راهنمایی های مفیدتون سپاسگذارم...

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با تشکر از جواب خوب و کامل شما
    نه خوشبختانه تاحالا نیاز به هواگیری نبوده. با پریز تایمری جوری تنظیم کردم که 1 ساعت قبل از ورودمون به منزل روشن بشه کلا خاموش روشن میشه...
    فقط جای تعجب داره همسایه طبقه پایین که 3 نفر بیشتر از ما هستن این کار را انجام نمیدن قبض گاز یکی شده!!!(پرسیدم تنظیمات تقریبا یکی بود!)
    در ضمن دمای آب 70 تنظیم کردم با این توجیه که اختلاف دمای آب با محیط بیشتر باشه بازدهی بیشتره؟ درسته؟
    از راهنمایی های مفیدتون سپاسگذارم...
    نیما جان
    میشه بگید شما طبقه چندم هستید و همسایتون طبقه چندمه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دلیل روشن شدن پکیج با صدای بلند می تونه به خاطر کمبود اکسیژن یا بالا بودن فشار گاز دستگاه باشه. که بایدبا یک تعمییرکار تماس بگیری تا این مواردو بررسی کنه.
    ممنون از راهنماییت
    من با نصاب پکیج که از نمایندگی بوتان اومده بود تماس گرفتم گفت چون مدلش 28 هزاره قویه و اولش صدای شعلش زیاده که بعد خودش اتومات میکنه و شعله کم و صداش کم میشه ، مشکلی نداره ،
    نظر شما در این مورد چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من خودم باشم فرولی میگیرم در موردش قبلا توضیحات کامل رو دادم.بوش پکیج خوبیه اما بوش های موجود در بازار ساخت ترکیه هستند و خدمات خیلی قوی هم ندارن آریستون هم نسبت به تبلیغاتی که داره از نظر کیفیت و خدمات ضعیفتره.بایکان میگن آلمانیه قیمتش هم با این مارکهای که گفتید یکیه اما در مورد خدماتش؟؟؟ نمیدونم.E.C.A هم ترکیه ای اما خدماتش خیلی ضعیفه.
    با تشكر از نظرتون
    من در كرج زندگي مي كنم، خدمات پس از فروش فرولي اينجا چطوره؟
    يكي از فروشنده ها در مورد خدمات پكيج بوش ميگفت كه شركت ناب سرويس ارائه مي كنه. در موردش چيزي ميدونيد؟
    خدمات پس از فروش ايمرگاز تو كرج چگونه است؟ پيشنهاد به خريد اين پكيج مي كنيد؟
    از نظرات سازنده تون بسيار ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    طبقه 2 (سقف منزل پشت بام هستش) همسایه طبقه پایینی ما هستش. البته ذکر این نکته هم مهمه که به دلیل اینکه از اتاق خواب دوم استفاده نمیشه رادیاتور بستم و درب اتاق رو هم بستم. در مورد بهترین تنظیم دمای آب پکیج هم لطفا راهنمایی کنید فکر کنم فراموش کردید.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با تشكر از نظرتون
    يكي از فروشنده ها در مورد خدمات پكيج بوش ميگفت كه شركت ناب سرويس ارائه مي كنه. در موردش چيزي ميدونيد؟
    از نظر كيفي هرسه تقريبا در يك سطح هستند ولي بنده هم با توجه به چيزي كه از مشتري ها و شركت ها مي بينم، بعد از بوتان واقعا خدمات فرولي واقعي و اصوليه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    طبقه 2 (سقف منزل پشت بام هستش) همسایه طبقه پایینی ما هستش. البته ذکر این نکته هم مهمه که به دلیل اینکه از اتاق خواب دوم استفاده نمیشه رادیاتور بستم و درب اتاق رو هم بستم. در مورد بهترین تنظیم دمای آب پکیج هم لطفا راهنمایی کنید فکر کنم فراموش کردید.
    ممنون
    چون طبقه بالای شما خالیه این منطقی که مصرف گاز شما در شرایط یکسان نسبت به طبقه پایینی شما بالاتر باشه.بهترین دمای تنظیم آب شوفاژ بین 40 تا 70 که بستگی به شرایط ساختمات داره ولی توصیه میشه که دمای پکیج رو خیلی بالاتر از 70 نبرید چون پکیج عمرش کمتر میشه و زودتر جرم میگیره و بهتره بجای بالا بردن دما به تعداد پره های رادیاتورا اضافه کنید.برای آب بهداشتی هم که دما بین 40 تا 60 هست و تنظیم این دما هم به خود شما بستگی داره و بهترین حالت برای آب داغ مصرفی پکیج به این صورت که شما دمای پکیج رو مثلا بزارید روی 50 و با همون آب و بدون اینکه با آبسرد مخلوط بشه دوش بگیرید واگردیدید که خیلی دماش زیاده میتونید کمش کنید و یا بلعکس اینجوری دستگاه خیلی دیرتر رسوب میگیره.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با تشكر از نظرتون
    از نظر خدمات پس از فروش شرکت فرولی کارش واقعا اصولی و منطقیه و من فکر نکنم هیچ شرکتی در ایران بتونه از نظر خدمات پس از فروش با فرولی رقابت کنه.این حرف من تنها نیست بلکه حرف همه همکارایه که میشناسم و با چندین شرکت کار میکنن اما از هیچ کدوم از این شرکت ها رضایت ندارن چون ما تعمیرکارارو خوب ساپورت نمیکنن اما شرکت فرولی اینجوری نیست و همیشه پیگیر کارای مشتریشه.و قطعات درخواستی را بلا فاصله و با کمترین تاخیر ارسال میکنه و مشتری ها هم کاملا رضایت دارن.
    خمات پس از فروش پکیج فرولی در کرج خیلی عالیه و تکنسین های خیلی خوبی در کرج هستند که اکثرشون جزء بازرسهای شرکت فرولی هم هستند وهرجای ایران هر ایرادی پیش بیاد که نتونن هلش کنن نهایتا با این افراد مشورت میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از شما با آرزوی سلامتی و تندرستی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی های شما
    از اواخر پاییز که هوا سرد شده و دمای شوفاژ رو زیاد کردم به یک مشکل خوردم، وقتی آب گرم(حمام)استفاده میکنم یکی دو دقیقه آب گرم میاد بعد سرد میشه و دوباره گرم میشه وباز بعد از 10-15 ثانیه سرد و همینطور اذیت میکنه.
    تو دفترچه راهنما نوشته فشار اب پکیج بین 0.7 الی 1.5 تو حالت سرد باشه که من تو همه حالت امتحان کردم. وقتی شوفاژ شروع به کار میکنه و دماش به 65-70 میرسه فشار از 3 بار بیشتر میشه و سوپاپ اضطراری اب رو خالی میکنه و باعث میشه تو حالت آبگرمکن(حالت سرد) فشار به صفر برسه و مشعل خاموش و روشن بشه و مجبور میشم قبل از هر حمام کمی از شیر زیر پکیج به مخزن اب اضافه کنم .گارانتیشم تموم شده.اگه میشه راهنماییم کنید ایراد کجاست یا اگر هوا داره چطور بگیرم(از طریق شوفاژها هواگیری کردم)
    پکیجم ایران رادیاتور فن دار هست، طبقه اول هم هستم، واحد هم 80 متریه،

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •