تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 555 از 947 اولاول ... 55455505545551552553554555556557558559565605655 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,541 به 5,550 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه shakhdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کلا 1 هفته ای میشه همه شرکت ها وضعشون خرابه پارس آنلاین هم همینطور شده چند وقتیه
    من هم همچین چیزی رو حدس زده بودم. مث اینکه زیر ساخت کفه ترازوش سنگینتره!

2. این کاربر از shakhdar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafamz2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

مطمین باشید خبری در فن آوا نیست
    امروز دوستم رفت نمایندگی فن آوا سرویس 1 مگ 6 گیگ بگیره گفتن حداکثر میتونیم روی 2 مگ ببندیم و مشکل داریم فعلا
    دفعه قبلش از نمایندگی پرسیدم یه خانومی بود گفتن تا 6 مگ باز میزاریم تا هرجا که خطت بکشه باز میزاریم
    اما الان اینطوری گفتن
    منم حدود 20 روز دیگه میخوام بیام فن آوا به نظرتون چیکار کنم ؟ میخوام حداقل روی 4 ببندن
    برم سراغ یه نمایندگی دیگه ؟ آخه قبلش یه خانوم گفت تا 6 باز میزاریم بعدش یه آقا بوده گفته نه ، حداکثر تا 2 مگ باز میزاریم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوست عزیز دیروز پریروز کلی پست زدم بخون تاحدودی دست میاد چی به چیه.
    خدا کمکتون کنه البته! چون خودمم مث شما لنگ در هوام (ببخشید اینجور گفتم) و هنوز به غیر از پشتیبان ها هیچ یک از دوستان سرویس محدود فن آوایی نظرشو نگفته.
    جوری حرف میزنید هر کی ندونه فکر میکنه تو این مدت 1 گیگ هم دانلود نکردید !
    داداش من نزدیک 400 گیگ تا دانلود کردی حرف از محدودیت هم میزنی ؟!
    دیگه شرمنده سرویسی مثل اپراتور آمریکایی نداریم ! شما هر موقع دولت رو مجبور کردی اینترنت رو از انحصارشرکت زیر ساخت بگیره و زیر ساخت شرکتها هم منحصرا وابسته به شرکت مخابرات نباشه چشم ما هم با اون سرویسها در خدمتتون خواهیم بود !
    کلا از دست شما به این نتیجه رسیدم همون محدود باشه سنگینتریم ! مشتریمونم داریم ! به جای دستت درد نکنه هم بهمون بد و بیراه گفته نمیشه اونم با 400 گیگ دانلود !

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

جوری حرف میزنید هر کی ندونه فکر میکنه تو این مدت 1 گیگ هم دانلود نکردید !
    داداش من نزدیک 400 گیگ تا دانلود کردی حرف از محدودیت هم میزنی ؟!
    دیگه شرمنده سرویسی مثل اپراتور آمریکایی نداریم ! شما هر موقع دولت رو مجبور کردی اینترنت رو از انحصارشرکت زیر ساخت بگیره و زیر ساخت شرکتها هم منحصرا وابسته به شرکت مخابرات نباشه چشم ما هم با اون سرویسها در خدمتتون خواهیم بود !
    کلا از دست شما به این نتیجه رسیدم همون محدود باشه سنگینتریم ! مشتریمونم داریم ! به جای دستت درد نکنه هم بهمون بد و بیراه گفته نمیشه اونم با 400 گیگ دانلود !
    نچ نچ نچ نچ نچ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

امروز دوستم رفت نمایندگی فن آوا سرویس 1 مگ 6 گیگ بگیره گفتن حداکثر میتونیم روی 2 مگ ببندیم و مشکل داریم فعلا
    دفعه قبلش از نمایندگی پرسیدم یه خانومی بود گفتن تا 6 مگ باز میزاریم تا هرجا که خطت بکشه باز میزاریم
    اما الان اینطوری گفتن
    منم حدود 20 روز دیگه میخوام بیام فن آوا به نظرتون چیکار کنم ؟ میخوام حداقل روی 4 ببندن
    برم سراغ یه نمایندگی دیگه ؟ آخه قبلش یه خانوم گفت تا 6 باز میزاریم بعدش یه آقا بوده گفته نه ، حداکثر تا 2 مگ باز میزاریم
    سلام
    لطفا با شماره 02182185 تماس بگیرید و شمارتون رو بدید و بگید اگر خطم مشکل نداشته باشه تا چند واسم باز میکنید ؟
    خیلی بعیده روی دو مگ بزارن ولی چون من اونجا نیستم نمیدونم وضعیت چطوریه . شاید واقعا مشکلی باشه . تماس بگیرید مطمین میشید .

7. این کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظرم بهتره این موضوع خنده دار اعمال محدودیت رو دیگه اینجا مطرح نکنید. لطفا هرکسی هر مشکلی در این خصوص داره به من پ خ بده تا در موردش صحبت کنیم. فکر می کنم بارها این موضوع گفته شده که هیچگونه محدودیتی برای دانلود در سرویس های نامحدود فن آوا وجود نداره و عملا تکرار اون باعث میشه نظرات بعضی از کاربران عزیز که مشکلات فنی یا فروششون رو مطرح می کنند از قلم بیفته. دوست عزیزی که اعلام کردید پشتیبانی به شما این حرفو گفته، لطفاً زمان دقیق تماستون رو به همراه شماره تلفنتون مربوط به هرجای ایران که هستید برام پ خ کنید تا مشکلتون رو پیگیری کنم. اگر واقعا چیزی که می فرمایید درست باشه، باید رسما از طرف شرکت فن آوا اعلام بشه.

دوستان عزیز مشهدی لطفا توجه داشته باشند مرکز مخابراتی رسالت در ساعات اوج مصرف مشکل پهنای باند داره و در حال رفع مشکل هستیم.

9. 7 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظرم بهتره این موضوع خنده دار اعمال محدودیت رو دیگه اینجا مطرح نکنید. لطفا هرکسی هر مشکلی در این خصوص داره به من پ خ بده تا در موردش صحبت کنیم. فکر می کنم بارها این موضوع گفته شده که هیچگونه محدودیتی برای دانلود در سرویس های نامحدود فن آوا وجود نداره و عملا تکرار اون باعث میشه نظرات بعضی از کاربران عزیز که مشکلات فنی یا فروششون رو مطرح می کنند از قلم بیفته. دوست عزیزی که اعلام کردید پشتیبانی به شما این حرفو گفته، لطفاً زمان دقیق تماستون رو به همراه شماره تلفنتون مربوط به هرجای ایران که هستید برام پ خ کنید تا مشکلتون رو پیگیری کنم. اگر واقعا چیزی که می فرمایید درست باشه، باید رسما از طرف شرکت فن آوا اعلام بشه.

دوستان عزیز مشهدی لطفا توجه داشته باشند مرکز مخابراتی رسالت در ساعات اوج مصرف مشکل پهنای باند داره و در حال رفع مشکل هستیم.

11. 2 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مشکل پهنای باند مرکز صابری رفع شد؟

بعد فرق سرویس های su با bu و gu در چی هست؟سرعت دانلودشان فرق داره یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مشکل من که سرویس نامحدود نبود! سرویس من تکرار میکنم: 1 مگ 3 گیگ شبانه رایگان بود. در مورد شماره هم متأسفم چون تا حالا چند بار زنگ زدم به من اینجور جواب دادن. شما چی می خواید بگید؟ اون از اون آقا که شمارمو گرف گفت خودت زنگ بزنی بهتره! بهتر بررسی می کنن تا من بگم! بعدشم چرا دوستانی که مشکل دارن علنی اعلام نکنن؟ مگه مشکل علنی اعلام کردنش چیه؟ من اون همه عکس گذاشتم و ضرب و تقسیم کردم دِ اگه جواب داشتین با یه پست که جواب اون همه پستمو اونم با طفره رفتن نمیدادین. متأسفم یک برای خودم دو برای خودم و سه برای خودم که وقتمو علاف عرایض بی نتیجتون کردم. آخرین عرضم به شما مثل اون آقا: خداحافظ

14. این کاربر از shakhdar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه xXxMAHDI100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    بیخ گوش کامپیوتر

پيش فرض

مشکل پهنای باند مرکز صابری رفع شد؟

بعد فرق سرویس های su با bu و gu در چی هست؟سرعت دانلودشان فرق داره یا نه؟
    منم یه سوال دیگه دارم منظور از (( حداقل ترافیک ماهیانه )) در سرویس نا محدود چیه ؟؟
    میگید که محدودیتی نداریم در نامحدود !

سرعت دانلود و اپلود سرویس ها مقدارشون چطوریه ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •