تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 554 از 646 اولاول ... 54454504544550551552553554555556557558564604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,531 به 5,540 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

هواوی گوشی های خیلی خوبی توی این قیمت داره ولی حالا که میگی هواوی نمیخوای این دوتا رو بررسی کن بنظرم مناسبن
    Sony m4 aqua
    Lg k10
    هردوی این گوشیا که خیلی گرون تر از بودجه من. ولی شاید بدون گارانتی بشه گیر آورد.
    ولی درمورد هردوتاشون مشکلی دارم. اونم اینکه ، k10 نمیگیرم چون خیلی بزرگه ، صفحه ش 5.3 هست .
    m4 هم که مشخصاتش عالیه اما کسی رو ندیدم از سونی راضی باشه ، یعنی هرکی باسونی کارکرده بهم گفته سونی نگیر ، گوشیاش هنگی هستن . درمورد نظراتی که راجع به این گوشی خوندم الانم چندنفر گفته بودن هنگیه.

باز نظر شما ؟

2. این کاربر از yaaaaas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان من بین گوشی شیایومی نوت ٣پرو سی پی یو کوالکام با z3سونی مدل دو سیمش موندم شما کدوم پیشنهاد میدید؟
    سونی لوازم جانبی زیاد با دوربین بهتر داره ولی هنگی کندتره
    شیایومی سنر انگشت تقریبا دو برابر قوتر از سونیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

من باشم سونی z3

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان من بین گوشی شیایومی نوت ٣پرو سی پی یو کوالکام با z3سونی مدل دو سیمش موندم شما کدوم پیشنهاد میدید؟
    شیائومی گرفتی مشتری اول و اخرش خودتی...
    نه لوازم جانبیش پیدا میشه نه خدمات پس از فروشی داره... خراب شد فاتحه...

در آغاز فعالیت evergreen2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

هردوی این گوشیا که خیلی گرون تر از بودجه من. ولی شاید بدون گارانتی بشه گیر آورد.
    ولی درمورد هردوتاشون مشکلی دارم. اونم اینکه ، k10 نمیگیرم چون خیلی بزرگه ، صفحه ش 5.3 هست .
    m4 هم که مشخصاتش عالیه اما کسی رو ندیدم از سونی راضی باشه ، یعنی هرکی باسونی کارکرده بهم گفته سونی نگیر ، گوشیاش هنگی هستن . درمورد نظراتی که راجع به این گوشی خوندم الانم چندنفر گفته بودن هنگیه.

باز نظر شما ؟
    اگه دختر هستین درسته ،گوشی بالای پنج اینچ برا دخترا یکم مناسب نیست. سونی فکر نکنم اینجور که میگن هنگی باشه،البته خودم تاحالا سونی نداشتم ولی خصوصیت برتری که داره ضد آب بودنشه، بگردین پیدا میکنین فقط با این قیمت سعی کنین گوشیتون دوتا خصوصیت رو داشته باشه :اول اینکه 4g باشه و دوم اینکه otg رو ساپورت کنه.بقیه خصوصیات مثل دوربین و دو سیم و تک سیم بودن و باتری و... بسته به نظر خودتونه ولی اون دوتا رو حتما داشته باشه که بعدا پشیمون نشین. موفق باشین

7. این کاربر از evergreen2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت evergreen2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اگه دختر هستین درسته ،گوشی بالای پنج اینچ برا دخترا یکم مناسب نیست. سونی فکر نکنم اینجور که میگن هنگی باشه،البته خودم تاحالا سونی نداشتم ولی خصوصیت برتری که داره ضد آب بودنشه، بگردین پیدا میکنین فقط با این قیمت سعی کنین گوشیتون دوتا خصوصیت رو داشته باشه :اول اینکه 4g باشه و دوم اینکه otg رو ساپورت کنه.بقیه خصوصیات مثل دوربین و دو سیم و تک سیم بودن و باتری و... بسته به نظر خودتونه ولی اون دوتا رو حتما داشته باشه که بعدا پشیمون نشین. موفق باشین
    راستی در مورد قیمت هم قیمتشون با بودجتون میخونه،بدون گارانتی حدود ۵۵۰باید باشن.البته جدیدا بیرون قیمت نگرفتم.

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

باز نظر شما ؟
    نمیدونم چرا یه مدتیه که گوشی های سونی رو میکوبن، مخصوصا فروشنده ها
    من از اولش سونی اریکسون داشتم و الانم سونی دارم و از محصوصلاتش راضیم
    گوشی قبلیم xperia ُSP بود که تو 2 سالی که دستم بود کلا 2 بار هنگ کرد که اونم با یه ریستارت (نه ریست فکتوری) حل شد. هرازگاهی لگ پیش میومد که اونم تقریبا همه گوشی های میان رده لگ رو دارن بالاخره. گوشیه بالای 10 بار از روی میز کارم و فاصله 1 متری رو سرامیک و اینا افتاد ولی هیچیش نشد!
    همین پنجشنبه هم رفتم Xperia Z5 dual گرفتم. 2-3 تا از فروشنده ها میگفتم چرا میخوای سونی بخری و به درد نمیخوره که من گفتم چون دوس دارم!!!

من نمیگم حتما سونی بگیرید، بالاخره هرکی یه سلیقه ای داره. کلا اگه به برند یا گوشی خاصی حس خوبی ندارید نخریدش بهتره چون با کوچیکترین مشکلی ازش زده میشید.
    ولی هرگوشی خواستید بخرید حتما بگید همون موقع براتون تست کنه همه چیش رو. من سر خرید SP یه اشتباهی کردم و به خاطر اینکه ارزون تر بخرم، گوشی رو از جایی گرفتم و تست نکردم و از همون اول دکمه پاورش اذیتم کرد ولی این سری رفتم یکی از غرفه هایی که محصولات فقط سونی رو داشت خرید کردم و خود فروشنده همه چیزش رو یکی یکی برام تست کرد. وای فای، بلوتوث،نور صفحه، دکمه پاور، صدا، زنگ زدن و صحبت کردن و ...

10. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اولا هم برند سونی هم برند شیائومی برند های مطرح و نسبتا خوبی اند البته درسته که شیائومی برند خوبی ولی هنوز توی ایران خیلی مطرح نشده و خیلی ها اصلا اسمش رو هم نشنیدند و به طبع لوازم جانبی براش سخت پیدا می شه و همینطور اگه خراب شه تعمیرش هم سخت تره فروشش هم سخت تره اما گوشی سونی این مشکلات رو نداره لوازم جانبیش زیاده راحت هم تعمیر می شه بهتر هم فروش میره سونی z3 هم اونقدر هنگی نیست ظاهرش هم خوبه اما من جای شما بودم یک کم می ذاشتم روش z3+ می خریدم که خیالم راحت باشه مشکل هنگی نداره ولی به نظر من در حال حاضر در ایران خرید گوشی سونی بهتر از شیائومیه.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

12. این کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    1- آیا گوشی ایسون زنفون 3 در برابر پرچمدارهای دیگر ارزش خرید دارد؟
    2- آیا نوت 5 از فلشهای otg پشتیبانی میکند؟
    Last edited by chaharnazm; 31-05-2016 at 14:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    یک گوشی می خوام بخرم با بودجه 700 تا 750 تومان
    من Huawei Honor 5X را بعد ازتحقیق دراینترنت انتخاب کردم
    آیا به نظر شما هوآوی و Huawei Honor 5X ارزش همچین هزینه را دارد ؟{لطفا امکانات را هم در نظر بگیرید مثل بدنه فلزی . 4G_LTE . FULLHD و ...
    آیا می توانم با این هزینه گوشی بهتری بخرم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •