تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 553 از 1049 اولاول ... 53453503543549550551552553554555556557563603653 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,521 به 5,530 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بعید می دونم.البته بستگی داره چی بخوای.مثلا شما می تونی 1611 دنون الان بگیری با قیمت 690 تومن ولی خب مدل سال پیش هست.معمولا قیمت ها با دلار بالا پایین میره.چیزی که خیلی عجیب شده قیمت سری های onkyo هست.مدل 309 شده 640 هزار تومن.خیلی عجیب غریب اوضاع داره پیش میره.609 شده 1050.
    کلا اگر امپ میخوای تا دیر نشده یکاری بکن که امکان داره از این بدتر بشه.مدل های جدید شرکت دنون اومده،تا کمیاب و گرون تر نشده آستین بالا بزن.

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

متفرقه نه.یسری به بازار کامپیوتر ایران یا به طبقه دوم سوم علاالدین بزن ببین چیا گیر میاد.با قیمت شما مارک متفرقه زیاد هستش.بگردی حتما چند گزینه پیدا می کنی.
    خیلی لطف کردی اقا.چون انکیو دارم نظرم روی509 بود.چند شده؟ادم نمیتونه بفهمه اوضاع چی میشه.البته مطمانا بهتر نمیشه.1سوال:sony f500چطوره؟

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز من خودم قبلا یه دی وی دی پلیر LG داشتم که توش هرچی میذاشتم راحت پخش میکرد و لنزش حساس نبود و اکثر فرمتهارو هم ساپورت میکرد . چند وقت پیش یه سینمای سامسونگ گرفتیم که دی وی دی پلیر هم داشت واقعا ناراضیم چون هم لنزش خیلی حساسه و هم دامنه ساپورت فرمتاش اصلا به خوبی LG نیست . تازه این سینماست و خیلی هم گرونتر از اونه
    از لحاظ ساپورت فرمت ها فکر کنم حق با تو باشه،LG یکم قویتره (البته تو بعضی مدلا).منم میخوام که از رو DVD بتونه همه رو ساپورت کنه،نه فلش
    سینمارو واسه فامیلمون رفتیم یه مارک متفرقه خریدیم (تو کرج) که نسبت به قیمتش خیلی خوبه.راضی کننده س.

3. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستای گل !
    من تازه عضو این سایت شدم امیدوارم کمکم کنید
    من میخوام یه سینما خانگی بگیرم تا 800 تومن حالا یکم بالا پایین فرق نمیکنه و من تی وی سونی 3d دارم با ps3 و فیلمای 3d هم نگا میکنم
    سینما خانگی که میخوام بگیرم میخوام حتما سونی باشه تا از قابلیت bravia sync استفاده کنم
    فضای خونه هم بزرگه و میخام خوب جواب بده , من از w5500 یا همون mu.te.ki سونی خیلی خوشم میاد ایا هنوز هست تو بازار ؟
    ایا محصولات جدید تری مانند mu.te.ki هست ؟
    ممنون میشم کمکم کنین
    Last edited by morili; 01-01-2012 at 18:11.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

خیلی لطف کردی اقا.چون انکیو دارم نظرم روی509 بود.چند شده؟ادم نمیتونه بفهمه اوضاع چی میشه.البته مطمانا بهتر نمیشه.1سوال:sony f500چطوره؟
    509 باید حدود 800 باشه البته اگه گیر بیاد.
    سونی f500 جزو مدل های ضعیف سونی تو صدا و جزو مدل های قوی سونی تو طراحی محسوب میشه.

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:15 PM ----------

سلام خدمت دوستای گل !
    من تازه عضو این سایت شدم امیدوارم کمکم کنید
    من میخوام یه سینما خانگی بگیرم تا 800 تومن حالا یکم بالا پایین فرق نمیکنه و من تی وی سونی 3d دارم با ps3 و فیلمای 3d هم نگا میکنم
    سینما خانگی که میخوام بگیرم میخوام حتما سونی باشه تا از قابلیت bravia sync استفاده کنم
    فضای خونه هم بزرگه و میخام خوب جواب بده , من از w5500 یا همون mu.te.ki سونی خیلی خوشم میاد ایا هنوز هست تو بازار ؟
    ایا محصولات جدید تری مانند mu.te.ki هست ؟
    ممنون میشم کمکم کنین
    w5500 می تونی گیر بیاری منتهی باید بگردی.محصول جدیدی مثل w5500 هم فعلا که سونی نداره.ولی پایونیر داره.مدل rs77 هستش که هم کیفیت و هم امکانات بیشتری داره.

6. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون Mr rayan

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنونم.ساب اکتیو میخوره به اف500؟کیفیت صداش بده یا ضعیفه استاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اساتید خسته نباسین قصد خرید سیستم صوتی برای خونه دارم بودجم محدوده ماکسیمم 250 هزار تومن مدل زیر رو انتخاب کردم اگه مدل بهتری سراغ دارین معرفی کنید راستی پخش کنندش مهم نیست واسم با تشکر
    DVD Micro Theater MCD183‎

philips
    Last edited by homa2142; 01-01-2012 at 22:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نیاز به کمک شما دارم.ریموت mini hi fi onkyoمن گم شد و من1 کنترل onkyo universalخریدم اما کار نمیکنه.راه حلی دارید ا؟؟ممنونم

داره خودمونی میشه kautuver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    به دنبال JAMO 426 هستم
    فروشگاه آکوستيک موجود نداشت
    کجا ممکنه داشته باشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کسی سینمای خانگی سونی مدل BDV-E970W رو داره یا نه ؟ چطوریه ؟ کیفیت صدا و تصویرش ؟ ارزش یک میلیون دویست رو داره ؟ زیرنویس فارسی هم پخش می کنه ؟ نقاط قوت و ضعف اون رو بگید خیلی ممنون می شم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •