تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 551 از 624 اولاول ... 51451501541547548549550551552553554555561601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام. از بین لومکسی Lumexy Combo DVD-T3608 و X.VISION XDVB-353 کدوم بهتره؟ بهتر از این 2 هم هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام من گیرنده دیجیتال زینکس z4 دارم که زیرنویس رو فقط در برخی موارد پخش میکنه آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟
    سلام.احتمالا مشکل از نوع Encoding زیرنویس هست (برای SRT). نوع اِنکودینگ معمولا برای گیرنده ها ANSI باید باشه... اِنکودینگ رو تعییر بدین بهاحتمال زیاد مشکل رفع میشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    حدودا یکسالی شد که برای خرید ایستر صبر کردم ،به امید اینکه وارد بشه ،اما با ایمیلی که از طرف
    شرکت برام زسید مشخص شد که امیدی به وارد بازار شدن ایستر نیست،حالا موندم چی بخرم ،راستش گزینه ای که بیشتر منو به طرف خودش میکشه یکی از مدلهای 110،123یا 242 ایکس ویژنه ،نظر شما چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

14

سلام دوستان
    حدودا یکسالی شد که برای خرید ایستر صبر کردم ،به امید اینکه وارد بشه ،اما با ایمیلی که از طرف
    شرکت برام زسید مشخص شد که امیدی به وارد بازار شدن ایستر نیست،حالا موندم چی بخرم ،راستش گزینه ای که بیشتر منو به طرف خودش میکشه یکی از مدلهای 110،123یا 242 ایکس ویژنه ،نظر شما چیه؟
    دقيقا منم همينطور. منتظر ايستر بودم كه اون ايميله دريافت شد. خواهشاً دوستان راهنمائي كنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    مدل های خیلی خوبی هستن و جدیدترن
    103 دیگه نیست تو بازار
    اون هم یکی از بی نقص ترین مدلهای ایکس ویژن بود
    الان مدل جدیداش خیلی خوبن که خودت گفتی+ 232 که خیلی بهتر از 353 از آب در اومده

6. این کاربر از Tech-man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zibagol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان

کسی گیرنده مکسیدر داره ،خوبه یا نه،چه قابلیت هایی داره ؟
    ممنون
    Maxeeder MX-2
    نسبت به بعضی مدل ها ارزونتره ولی بعد از یه هفته استفاده ، خاطره ی خوبی ازش ندارم؛ چون:
    تعویض کانالش کند بود.
    بعضی فرمت های معمول رو پشتیبانی نمی کرد مثل 3gp و flv (کلیپ دکتر سلام که فقط صداشو پخش کرد.) و . . .
    در اواسط فیلم های نسبتا حجیم (پسوند DAT با حجم 200 مگ) صدا رو با تاخیر پخش می کرد.
    طراحی کنترلش به نحوی بود که احساس می کردم یه پاره آجر تو دستمه ارگونومیک نبود و حتما باید بهش نگاه می کردی تا اونو سر و ته نگیری! ؛ زوایا رو خوب پوشش نمی داد هر چند در خط مستقیم برد خوبی داشت(حدود 10 متر رو امتحان کردم)
    منوش هم خیلی کم رنگ و با کنتراست پایین بود(نمی دونم قابل تنظیم هست یا نه؟ الان در دسترسم نیست.)
    حالتی با نام "تقویت آنتن" که دوستان در موردش گفتند رو نتونستم در منوش ببینم البته در تنظیمات آنتن دو حالت "معمولی" و "مخصوص؟" قابل انتخاب بود. شاید منظور همون باشه(دوستان کسی اطلاع داره؟)

الان دنبال یه گیرنده ی خوب می گردم که حداقل این اشکالات رو نداشته باشه
    به "سما" و " آیسن" هم متمایل شدم اگر دوستان مورد بهتری رو معرفی کنند خوشحال میشم.
    در تبلیغ آیسن اومده بود که کنترلش قابل استفاده برای تلویزیون هم هست؛ گیرنده های دیگه هم این قابلیت رو دارند؟ آیا . . .!
    Last edited by zibagol; 15-07-2013 at 04:51.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

نظر کسانی که از سما استفاده میکنن چیه ؟ایا ارزش داره 130 تومن بدم بابتش ،از پلایر و گیرندگی سما راضین ؟خواهشا جواب بدین سما بخرم یا نه؟با تشکر

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

سلام دوستان

نظر کسانی که از سما استفاده میکنن چیه ؟ایا ارزش داره 130 تومن بدم بابتش ،از پلایر و گیرندگی سما راضین ؟خواهشا جواب بدین سما بخرم یا نه؟با تشکر
    سما یه مقدار هیستوگرام رنگ رو دستکاری می کنه! اگه تلویزیون شما پلیر نداره اختلاف قیمت با ارزوناش زیاد نیست

10. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان من حدودا 40 صفحه قبل رو خوندم .یکی از یه برند تعریف میکنه و یکی دیگه میکوبتش
    لطفا به من یه ستاب باکس معرفی کنید که :

1-گیرندگی خوبی داشته باشه
    2-هم خروجی اچ دی ام ای داشته باشه هم از اون 3فیشه های کامپوزیت یا کامپوننت
    3-mkv رو با زیرنویس فارسی با اندازه مناسب نشون بده(پلیرش خوب باشه)
    4-سرعت تعویض کانال بالا باشه و لنگ نزنه
    5-در بازار موجود باشه ؟؟؟؟

Last edited by moh3333n; 15-07-2013 at 16:33.

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

Maxeeder MX-2
    نسبت به بعضی مدل ها ارزونتره ولی بعد از یه هفته استفاده ، خاطره ی خوبی ازش ندارم؛ چون:
    تعویض کانالش کند بود.
    بعضی فرمت های معمول رو پشتیبانی نمی کرد مثل 3gp و flv (کلیپ دکتر سلام که فقط صداشو پخش کرد.) و . . .
    در اواسط فیلم های نسبتا حجیم (پسوند DAT با حجم 200 مگ) صدا رو با تاخیر پخش می کرد.
    طراحی کنترلش به نحوی بود که احساس می کردم یه پاره آجر تو دستمه ارگونومیک نبود و حتما باید بهش نگاه می کردی تا اونو سر و ته نگیری! ؛ زوایا رو خوب پوشش نمی داد هر چند در خط مستقیم برد خوبی داشت(حدود 10 متر رو امتحان کردم)
    منوش هم خیلی کم رنگ و با کنتراست پایین بود(نمی دونم قابل تنظیم هست یا نه؟ الان در دسترسم نیست.)
    حالتی با نام "تقویت آنتن" که دوستان در موردش گفتند رو نتونستم در منوش ببینم البته در تنظیمات آنتن دو حالت "معمولی" و "مخصوص؟" قابل انتخاب بود. شاید منظور همون باشه(دوستان کسی اطلاع داره؟)

الان دنبال یه گیرنده ی خوب می گردم که حداقل این اشکالات رو نداشته باشه
    به "سما" و " آیسن" هم متمایل شدم اگر دوستان مورد بهتری رو معرفی کنند خوشحال میشم.
    در تبلیغ آیسن اومده بود که کنترلش قابل استفاده برای تلویزیون هم هست؛ گیرنده های دیگه هم این قابلیت رو دارند؟ آیا . . .!
    icen دستگاه خوبیه البته چون این شرکت تولید کننده کنترل یونیورسال هم هست،یه کنترل یونیورسال 15 تومنی رو گذاشته روی دستگاه که می تونید جدا گونه بخرید. اگه اون مدل icen مه پردازنده 550 مگاهرتزی رو داره بخرید گزینه خوبیه

13. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •