تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 551 از 2199 اولاول ... 5145150154154754854955055155255355455556160165110511551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

چرا کم میشه به 1/4 هم کم میشه مثلا اگر با سرویس 128 کیلو« بیت» 16 کیلو« بایت» در IDM دانلود میکردی بعد از اشتراک 1 به 4 تنها با سرعت 4 کیلو بایت دانلود میکنی. اکثرا فکر میکنن این خطهای که دارن 1 به 8 شیر هست میان 128 رو تقسیم بر 8 میکنن و میگن میشه 16 پس خط ما 1 به 8 شیر خیر. این روش برای تبدیل بیت به بایت بکار میره. هر هشت بیت یک بایت. سرعت خطوط اینترنتی را با بیت اندازه میگیرن در صورتی که اکثرا دانلود منیجرها سرعت رو با بایت اندازه میگیرن.
    ضمن احترام به نظر این دوست عزیز باید بگم که کاملن اشتباه فکر میکنند. طبق استاندار موجود کلن خطوط اینترنت پر سرعت به دو صورت : 1. اختصاصی و 2. اشتراکی عرضه می شوند. همون طور که از اسم اختصاصی پیداست پهنای باند یک خط فقط به یک مشتری اختصاص داده میشه و قیمت نسبتن بالایی هم داره (برای خط 128 : 173600 تومان) میباشد. اما برای مصارف خانگی و اداری معمولی این خطوط بین چند کاربر به اشتراک گذاشته میشن تا هزینه کاهش پیدا کنه. طبق استاندارد مخابرات این نسبت 1 به 10 هستش ( و 128 کیلوبتی مخابراتی به قیمت 9920 تومان عرضه میشود). اما با توجه به پایین بودن سرعت در این نسبت اشتراک گذاری، شرکتها نسبت 1 به 8، یا 5 و یا مثل سرویسهای جدید مبین نت که قراره عرضه بشه 1 به 4 به اشتراک گذاشته میشه . به همین خاطر در زمان پیک ترافیک سرعت خطوط از سرعت اسمی کمتره (و بالعکس زمانی که خط خلوت باشه در برخی از اپراتورها بالاتر از سرعت اسمی هم میشه). بنابراین همون طور که دوستان فرمودن احتمالن در سرویس های جدید نوسان نسبت به گذشته کمتر میشه و کیفیت بالاتر میره.

لینک منبع قیمت های ذکر شده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by parstech; 05-01-2012 at 14:05. دليل: افزودن منبع

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه درست فهمیده باشم، شما یه چیزی مثل مودم usb ایرانسل میخواهی.
    نه داداش
    من مودم کتابی دارم،میخوام یه usb بگیرم که به صورت wifi اینترنتو از مودمم بگیرم،مثل نوت بوک که به صورت wifi میتونه با مودم ارتباط برقرار کنه،حالا منم میخوام pc اینطوری باشه
    بله، مبین هم داره، ولی وقتی من میخواستم اشتراک مبین بگیرم، خودشون گفتند این مودمها زیاد خوب نیست و من کتابی گرفتم.
    درسته،اون مودم usb ها بدرد لپ تاپ و ... میخوره،ضمنا باید تو یه جای باز تر ازش استفاده کرد،چون نمیتونه با موانع زیاد سینگنال بگیره

تازگی هم که مودم همراه را با طرحهای جدیدش میده. عکسش را که دیدم، شبیه هارد اکسترناله، ولی نمیدونم وایرلس هست یا نه.
    درسته،اونم هم وایرلس داره که میتونه بین 5 نفر شیر کنه و هم میشه با کابل usb به کامپیوتر وصل کرد اما اونم مثل مودم usb ها قدرت گیرندگی مودم رو میزی رو ندارن(البته تو جای بسته ای مثل محل کار یا منزل یا ..)
    تازه این مودم رومیزی جدیدا که یکم پهنتر هس نویز گیرم داره،من که بغل اسپیکرم کذاشتمش هیچ نویزی نمیندازه

بــــــــــله، 2 تا 8 صبح؛ و جمعه ها تا 2 بعدازظهر رسماً مجانیه، ولی من امتحان کردم تا 8شب رایگان بود.
    جمعه ها تا 2 بعد از ظهرو برداشتن تا اونجایی که من اطلاع دارم
    فقط 2 تا 8 هر 7 روز هفته

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من این سایت wimaxnews.org رو دنبال میکنم
    هر فصل زودتر از خود سایت مبین اعلام میکنه و تا الان همه خبرهاش درست بوده متاسفانه .
    پس اگه اینجوریه واقعا شرکت تعطیلیه
    وقتی یه سایت دیگه خبراتو زودتر از سایت خودت بزنه دیگه باید ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ضمن احترام به نظر این دوست عزیز باید بگم که کاملن اشتباه فکر میکنند. طبق استاندار موجود کلن خطوط اینترنت پر سرعت به دو صورت : 1. اختصاصی و 2. اشتراکی عرضه می شوند. همون طور که از اسم اختصاصی پیداست پهنای باند یک خط فقط به یک مشتری اختصاص داده میشه و قیمت نسبتن بالایی هم داره (برای خط 128 : 173600 تومان) میباشد. اما برای مصارف خانگی و اداری معمولی این خطوط بین چند کاربر به اشتراک گذاشته میشن تا هزینه کاهش پیدا کنه. طبق استاندارد مخابرات این نسبت 1 به 10 هستش ( و 128 کیلوبتی مخابراتی به قیمت 9920 تومان عرضه میشود). اما با توجه به پایین بودن سرعت در این نسبت اشتراک گذاری، شرکتها نسبت 1 به 8، یا 5 و یا مثل سرویسهای جدید مبین نت که قراره عرضه بشه 1 به 4 به اشتراک گذاشته میشه . به همین خاطر در زمان پیک ترافیک سرعت خطوط از سرعت اسمی کمتره (و بالعکس زمانی که خط خلوت باشه در برخی از اپراتورها بالاتر از سرعت اسمی هم میشه). بنابراین همون طور که دوستان فرمودن احتمالن در سرویس های جدید نوسان نسبت به گذشته کمتر میشه و کیفیت بالاتر میره.

دوست عزیز قضیه اینترنت اختصاصی و اشتراکی بحثش جداست. منظور مخابران از اشتراک یک به چند این مصوبه است.
    همانطور که در جدول پایین صفحه خبرگزاری مهر میبینید حداکثر سرعت دانلود برای سرویس 128 با نرخ اشتراک یک به ده 1.6 کیلو بایت هست و برای یک به یک 16 کیلوبایت یعنی همین سرویسی که معمولا داریم استفاده میکنیم. یعنی 128 رو بر 10 تقسیم کردند. فکر کردید چرا 9 تومان میده؟ حداکثر حجم مصرفی هم 4 گیگ در ماه! حالا وقتی میگن نرخ اشتراک 1 به 4 یعنی خط بین چهار نفر تقسیم میشه و شمایی که تا کنون داشتی با سرئیس 128 کیلوبیت 16 کیلوبایت دانلود میکردی از این پس 16 تقسیم بر 4 کن که میشه 4 کیلو بایت سرعت دانلودت هست.
    نکته ای رو که فراموش کردم این بود که پیش از این شرکتها هم خطوط رو شیر میکردند ولی معمولا شما همیشه از حداکثر پهنای باند استفاده میکردی گاهی حتی بیشتر از ظرفیت اسمی خط. مخابرات با این قانون داره میگه حداکثر سرعت دقت کنید که حداکثر سرعت رو اعلام کرده نه حداقل. باید در سرویس 128 کیلو بیت با نرخ اشترام یک به ده 1.6 باشه و کاربر این نرخ اشتراک هم بیشتر از 4 گیگ دانلود نکنه. حالا چرا؟ چون پیش از این شرکتها این قانون رو رعایت نمیکردند و به یک کاربر 128 سرعت بسیار بالایی رو میدادند. این کار تجزیه و تحلیل داده ها رو برای سخت افزارهای فعلی فیلترینگ سخت میکنه و طبیعتا شما با هیتلرشکن و چیز پی ان هم نمیتونی با نرخ اشتراک یک به 10 به جایی وصل بشی. این کار از نظر بنده اقداماتی در راستای همان طرح اینترانت ملی است. سعی دارند کاری کنند که هزینه اینترنت رو از اینی که هست گرانتر کنند و سرویس رو هم بدتر.
    Last edited by Arman_gh; 05-01-2012 at 15:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من هم با نظر شما موافقم چون یکی از دوستان که قبلا زنگ زده بود
    شرکت تقریبا همینو گفته بود

6. این کاربر از meaho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست عزیز قضیه اینترنت اختصاصی و اشتراکی بحثش جداست. منظور مخابران از اشتراک یک به چند این مصوبه است.
    همانطور که در جدول پایین صفحه خبرگزاری مهر میبینید حداکثر سرعت دانلود برای سرویس 128 با نرخ اشتراک یک به ده 1.6 کیلو بایت هست و برای یک به یک 16 کیلوبایت یعنی همین سرویسی که معمولا داریم استفاده میکنیم. یعنی 128 رو بر 10 تقسیم کردند. فکر کردید چرا 9 تومان میده؟ حداکثر حجم مصرفی هم 4 گیگ در ماه! حالا وقتی میگن نرخ اشتراک 1 به 4 یعنی خط بین چهار نفر تقسیم میشه و شمایی که تا کنون داشتی با سرئیس 128 کیلوبیت 16 کیلوبایت دانلود میکردی از این پس 16 تقسیم بر 4 کن که میشه 4 کیلو بایت سرعت دانلودت هست.
    ن..........
    لزومی به بحث در این مورد نیست. چون تعاریف سرویس های shared و dedicated مشخصه. همچنان معتقدم که شما دچار یه سوء تفاهم در این مورد شدید و انشالله با بهبود کیفیت سرویس های جدید متوجه این موضوع خواهید شد.

8. این کاربر از parstech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

لزومی به بحث در این مورد نیست. چون تعاریف سرویس های shared و dedicated مشخصه. همچنان معتقدم که شما دچار یه سوء تفاهم در این مورد شدید و انشالله با بهبود کیفیت سرویس های جدید متوجه این موضوع خواهید شد.
    از مشخص بودن که مشخص. انشالله که گربه است!

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

گوگل برای من فقط با فیلتر شکن بالا میاد کس دیگه ای این مشکل داره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گوگل برای من فقط با فیلتر شکن بالا میاد کس دیگه ای این مشکل داره؟
    اگه صفحه اصلیشو میگی نه،فیلتر نیس

12. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

سلام دوستان ... اکانت من تمام شده .. میخوام شارژ کنم .. باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •