تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 71 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 706

نام تاپيک: Battlefield 4

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

تموم شد...
    چرا اخرش اینقدر مسخره و نامفهوم بود ؟!!
    حالا با هر کدومم تموم میکردی در نهایت تو هلیکوپتر میشستی و طرف تو بیسیم میگه نیرو ها رو برگردونین ! اینم شد کار اخه! D:

محتوای مخفی: خطر لو رفتن پایان 

توو یه حالت همه میمیرن غیر گروه
    توو یه حالت همه زندن (البته یادم نیس آیریش میمیره یا نه)
    ولی در کل داستانش خوب نبود کلا

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سینگل پلیرش برام راضی کننده نبود ولی ایده های جالبی داشت مثل ترایل مدال گرفتنش که باحال بود نحوه آنلاک کردن اسلحه ها هم نوآوری باحالی بود که از یکنواختی خارج کرده بازی رو. با خط داستانش خیلی حال نکردم نمیشد با کراکترهاش ارتباط برقرار کرد...طفلکیا بی روحن همچین! چهره آیریش که خیلی هالو بود! حالا سوال بعدی اینجاست که چهره یه شخصی رو که تا آخر بازی مجبوری تحملش کنی حتی هالوتر از این هم می شد که طراحی کرد؟! گرافیک این بازی روی ایکس 360 کمتر از گرافیک گاستز هست نمی دونم توی شرایط یکسان روی PC کدوم برتر هست چون هنوز بتلفیلد 4 رو روی PC نصب نکردم حسش هم نیست.
    اما وقتی یک ریال هم واسه یه بازی پول ندی ارزش داره یه بار تمومش کنی
    Last edited by Spaniuly; 09-12-2013 at 08:26.

3. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

خوب منم بازی رو تموم کردم روی pc که از نظر گرافیک در برخی صحنه ها شاهکار بود!

محتوای مخفی:  

ولی خوب در کل گرافیک خیلی خارق العاده ای نداشت (مثل crysis3 که تقریبا توی تموم مراحل سعی شده بود گرافیک در نهایت خودش باشه)و گرافیک کلی بازی رو میشه فقط چند پله خاص جلوتر از BT3 دونسـت،یعنی اینکه سعی نکرده بودند توی تمام مراحل، BT3 رو با اختلاف فاحش پست سر بگذاره!
    گیم پلی بازی هم به نظر من بد نبود مخصوصا که یه 6 ماهی هم میشد که یه action shooter درست و حسابی بازی نکرده بودم اساسی چسبید: دی
    اما بدترین فاکتور بازی، من هم با آرمین شدیدا هم عقیده هستم که بخش داستانی بازی بود،همچین آبکی تموم شد که هنور نیم ساعته توی کفم....بازم پایان MOH که اینقدر بهش گیر داده بودند خیلی بهتر بود!!
    ولی متفق القول با آرمین صحبتم رو با این جمله گوهربار تموم میکنم که: مفت باشه، کوفت باشه
    Last edited by mehdy.z; 09-12-2013 at 00:35.

5. 3 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SCORPION8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب منم بازی رو تموم کردم روی pc که از نظر گرافیک در برخی صحنه ها شاهکار بود!

محتوای مخفی:  

ولی خوب در کل گرافیک خیلی خارق العاده ای نداشت (مثل crysis3 که تقریبا توی تموم مراحل سعی شده بود گرافیک در نهایت خودش باشه)و گرافیک کلی بازی رو میشه فقط چند پله خاص جلوتر از BT3 دونسـت،یعنی اینکه سعی نکرده بودند توی تمام مراحل، BT3 رو با اختلاف فاحش پست سر بگذاره!
    گیم پلی بازی هم به نظر من بد نبود مخصوصا که یه 6 ماهی هم میشد که یه action shooter درست و حسابی بازی نکرده بودم اساسی چسبید: دی
    اما بدترین فاکتور بازی، من هم با آرمین شدیدا هم عقیده هستم که بخش داستانی بازی بود،همچین آبکی تموم شد که هنور نیم ساعته توی کفم....بازم پایان MOH که اینقدر بهش گیر داده بودند خیلی بهتر بود!!
    ولی متفق القول با آرمین صحبتم رو با این جمله گوهربار تموم میکنم که: مفت باشه، کوفت باشه

داداش اصل کار مولتی پلییر این بازی شما برو بازی کن راضی نشدی من خسارتتو میدم

7. این کاربر از SCORPION8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

آخ گل گفتی...!
    به جز گیم پلی و صدا چیر خاصی نداشت ...!

9. 2 کاربر از MUSK£T££R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

داداش اصل کار مولتی پلییر این بازی شما برو بازی کن راضی نشدی من خسارتتو میدم
    مولتیش مفت چنگ اونایی که دارن 150 بالای یه بازی بدن!!!
    من نه پولش رو دارم نه اینترنتی که بتونم مثل بچه آدم بدون لگ بازی کنم!!!
    خ گل گفتی...!
    به جز گیم پلی و صدا چیر خاصی نداشت ...!
    دمت گرم صدا گذاریش رو یادم رفته بود بگم که عالی بود

11. 2 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SCORPION8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مولتیش مفت چنگ اونایی که دارن 150 بالای یه بازی بدن!!!
    من نه پولش رو دارم نه اینترنتی که بتونم مثل بچه آدم بدون لگ بازی کنم!!!

دمت گرم صدا گذاریش رو یادم رفته بود بگم که عالی بود

داداش اول اینکه قیمت بالا گفتی 135 تومنه البته ارزون تر هم میشه در ضمن شما میتونی اینترنتو از شرکت بگیری که قیمت و کیفیت عالی داشته باشه مثل آسیا تک اصلا هم مقدار قابل توجهی مصرف نمیکنه

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نسیبت به کال اف گاست بهتر بود ولی بازم بازیا جا برا پیشرفت دارن بتل 4 یه جورایی داره این کارو میکنه ....چیزی که باعث شد خیلی دیر سراغ بتل 4 برم بازی کاملا مسخره بتل 3 بود که اخرین بار که رو pc نصبش کردم و مدتی به pc دسترسی نداشتم .الان هم رو سیستمم نصبه واقعا الان هم که چند مر حلشو باز میرم مزخرفه این بتل 3 به امید اینکه ببینیم بتل 5 ایندفعه کدوم کشورو سوژه خودش میکنه

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

بازی رو تموم کردم ولی زیاد بهم نچسبید!
    چنتا نکته بگم منم:
    اول که این
    Recker کلا لال بود و هیچی نمیگفت. آیریش میگفت راکر بریم فلان جا میفتادیم دنبالش .(من کمتر صدایی ازش شنیدم. اینجوری آدم احساس میکنه با یه سرباز صفر بازی میکنه)
    توی دمو ها داشتیم فقط از دوربین نیگا میکردیم. یه باز این راکر رو نشون ندادن ببینیم چه شکلیه آخه!(البته شاید بازی رو خیلی توی اول شخص غرق کردن)
    داستان بازی هم چنگی به دل نمیزد.
    کمبود صحنه های اکشن فوق العاده زیاد وجود نداشت. صحنه ها بیشتر درگیر مبارزه بود(یه مسیر رو میرفتیم چن نفر رو میکشتیم و دوباره همین تکرار میشد)(البته چند صحنه کوچیک مثل ماشین سواری و قایق سواری بود که باز نتونست ارضام کنه)

صدا و موزیکش خوب بود و از لحاظ گرافیکی هم قابل قبول بود

در کل راضیم نکرد.البته هنوز COD و MOH رو بازی نکردم . با بازی کردن اینا شاید از بتلفید متنفر بشم و شاید هم به بتلفید امیدوار!

15. 2 کاربر از mahdi_ctr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

Recker کلا لال بود و هیچی نمیگفت. آیریش میگفت راکر بریم فلان جا میفتادیم دنبالش .(من کمتر صدایی ازش شنیدم. اینجوری آدم احساس میکنه با یه سرباز صفر بازی میکنه)
    به نکته ی خوبی اشاره کردی ... این خیلی حرص منو در میوورد.
    هی باهاش صحبت میکردن ازش سوال میکردن انگار لال بود جواب نمیداد.
    بعضی از بازیای اول شخص اینجورین مثلا dishonerd اینجوری بود ولی کلا به فضاش میخورد و اینکه کاراکتر اینجوری باشه بیشتر بهش میومد.
    ولی به نظرم بتل فیلد اصلا بش نمیاد که کاراکترش حرف نزنه.

17. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •