تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 602 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidnejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام. چون شما متال هم گوش می کنید باید از هدفونی استفاده کنید که هم بیس قوی داشته باشد و هم مید خوب. بهترین انتخاب ها برای شما مدلهای AKG K99 (بیس متوسط) و Audio-Technica M35 (دارای بیس نسبتا" قوی) می باشند. این دو مدل را فقط با پلیر می توانید در حد قابل قبول درایو کنید و با گوشی (به احتمال زیاد) به طور کامل نمی توانید از توانایی های آنها استفاده کنید.
    موفق باشید.

سلام.
    در مورد کیفیت هدفون هیچ گاه از روی مشخصات نمی توان نظر قطعی داد.
    مقایسه AKG K99 و ATH-M35:
    بیس هر دو مدل خوب است ولی M35 بیس قوی تری دارد.
    از نظر مید هم بدانید که K99 مید آن کمی از خط فلت بالاتر است ولی گرم نیست در حالی که M35 مید گرم دارد.
    از نظر صدای های هر دو مدل خوب عمل می کنند ولی های AKG سرد تر از M35 است.
    از نظر شفافیت و تفکیک صدا به نظر من K99 بهتر عمل می کند ولی M35 دارای Soundstage وسیع تری است.
    از نظر کیفیت ساخت هم AKG خیلی بهتر است.
    از نظر راحتی هم به نظر من AKG بهتر است ولی در این مورد نمی توان قضاوت کرد چون K99 دارای Earcup های نسبتا" کوچکی است و به همین دلیل گوش به طور کامل درون آن قرار نگرفته و فشار روی گوش وجود دارد و ممکن است در استفاده طولانی مدت اذیت کند اما M35 به طور کامل گوش را پوشش می دهد.
    موفق باشید.

سلام.
    مدل S4 بیس قوی تر و صدای گرم تری نسبت به S3 دارد و مدل S5 هم صدایی مشابه S4 ولی با کیفیت ساخت بالاتر دارد. از طرفی مید و های هم در S4 گرم تر (نه خیلی گرم) از S3 هستند. در کل ارزش خرید S4 خیلی بالا است.
    در مورد سوالات شما در مورد پارامتر های هدفون و ... به شما پیشنهاد می کنم تاپیک زیر را که آقا رضا زحمتش را کشیده اند مطالعه کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد سوالات شما درباره کلیپش من اطلاعات زیادی ندارم ولی به نظر من بهترین کار تماس کرفتن با شرکت آرتافرورد با استفاده از شماره های زیر یا وبسایت زیر می باشد:
    021-88202438-9 , 021-88674570-1
    موفق باشید.

سلام.
    انتظارات شما از یک هدفون با این قیمت خیلی زیاد است. هدفون هایی با چند برابر قیمت بیشتر هم نمی توانند این انتظارات را برآورده کنند.
    در مورد میکروفون هدفونها هم بدانید که کیفیت خوبی نخواهند داشت و معمولا" هدفون هایی که میکروفون دارند خودشان هم کیفیت خوبی ندارند.
    موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون
    نظرتون راجع به akg k404 چیه
    من میخوام با گوشی موبایل ارک اس سونی هم درایو بشه و بتونم توی خیابون هم استفاده کنم با این شرایط چیو پیشنهاد می کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون
    نظرتون راجع به akg k404 چیه
    من میخوام با گوشی موبایل ارک اس سونی هم درایو بشه و بتونم توی خیابون هم استفاده کنم با این شرایط چیو پیشنهاد می کنید
    اگر از هدفون هایی با استایل AKG K404 می خواهید، Sennheiser PX200-II و V-Jays بهترین گزینه ها هستند.
    Review مدل PX200-II :
    اما AKG K404 هم از بهترین هدفون های پرتابل به شمار می رود و در بررسی آن ذکر شده است که بیس نسبتا" قوی دارد، روی مید آن بسیار تمرکز شده ولی کمی شفافیت آن کم است و های آن هم نسبتا" خوب است. به خصوص با سبک های موسیقی که صدای Bright دارند. اطلاعات بیشتر:
    موفق باشید.

3. 3 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر از هدفون هایی با استایل AKG K404 می خواهید، Sennheiser PX200-II و V-Jays بهترین گزینه ها هستند.
    Review مدل PX200-II :
    اما AKG K404 هم از بهترین هدفون های پرتابل به شمار می رود و در بررسی آن ذکر شده است که بیس نسبتا" قوی دارد، روی مید آن بسیار تمرکز شده ولی کمی شفافیت آن کم است و های آن هم نسبتا" خوب است. به خصوص با سبک های موسیقی که صدای Bright دارند. اطلاعات بیشتر:
    موفق باشید.
    دوست عزیز ببخشید دخالت می کنم،بنده رو ببخشید به نظر شما PX100 II بهتر از PX200 II نیست؟؟چون در تمام بررسی هایی که در سایت های خارجی خوندم مدل PX100 II را نسخه ی برتر می دانند ان هم به علت شفافیت بالاتر و بیس قوی تر.البته می دونم تا حد بسیار کمی از لحاظ ظاهر با هم متفاوتند.
    Last edited by mostafa_360; 19-07-2012 at 12:13.

5. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیز ببخشید دخالت می کنم،بنده رو ببخشید به نظر شما PX100 II بهتر از PX200 II نیست؟؟چون در تمام بررسی هایی که در سایت های خارجی خوندم مدل PX100 II را نسخه ی برتر می دانند ان هم به علت شفافیت بالاتر و بیس قوی تر.البته می دونم تا حد بسیار کمی از لحاظ ظاهر با هم متفاوتند.
    سلام. PX-100II بیس قوی تری دارد ولی صدای آن Dark بوده و در مید و های از PX200-II که صدای Bright تری نسبت به PX100-II دارد ضعیف تر عمل می کند.
    منبع:
    موفق باشید.

7. 3 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vurhorston's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    کدوم یکی از اینا برای Rock و Metal بهتره. می خوام وکال خوب داشته باشه مید هاش شفاف باشن بیسش متعادل باشه
    shure se215 , westone 1 , westone um1
    اگه تو همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید بگید
    ممنون

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    کدوم یکی از اینا برای Rock و Metal بهتره. می خوام وکال خوب داشته باشه مید هاش شفاف باشن بیسش متعادل باشه
    shure se215 , westone 1 , westone um1
    اگه تو همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید بگید
    ممنون
    محدودۀ قیمت؟؟؟
    دو گزینۀ دیگه vsonic gr06 و hifiman re-zero
    شور گرم تر از همس (مقدار بیسش از همه بیشتره) بعدش vsonic قرار داره و بعدش وستون و هایفای من
    از لحاظ مید و های، های فای من شفاف ترین رو بین بقیه داره (به احتمال زیاد )
    هافای من ممکنه برای بعضی ها هدفونی خسته کننده باشه، ولی اگر از سبک صداش خوشتون بیاد، هیچکدوم از اونیکی ها به پاش نمیرسن
    Head-Direct (HiFiMan) RE-ZERO
    Sound (8.4/10) – .

Whether the ZEROs have more bass than the RE0, however, is open to interpretation. I have not heard the RE0s in a long time but still have a pretty good idea of how they compare to my CK10s, which have similar overall balance minus the low-end roll-off. For me, the difference in bass quantity and power between the RE0 and RE-ZERO is little more than barely noticeable – both lag behind the BA-based CK10 in quantity of impact, with the ZERO sounding slightly more filled-out. The ZERO is just as tight and punchy as the RE0s were with a low end that is slightly fuller but make no mistake - the RE252 is fuller still and the folks over at Head-Direct are in no way endangering their flagship with these. While very accurate and fairly detailed, the RE-ZERO presents bass (and indeed everything else) with a delicacy that is lacking in most of the competition and which may or may not appeal to the individual listener.

Moving on to the midrange, the RE-ZERO greets the listener with the usual clarity and detail of RE-series earphones. The mids are very slightly warm and transparency is good. The midrange of the RE-ZERO is generally extremely competent – I can’t call it forward or recessed, thin or full, wet or dry. I remember finding the mids of the RE0 a bit thin but the RE-ZERO has none of that. Like the bass and treble, the midrange lacks the satisfying crispness of armature-based earphones and sounds all the more relaxed for it. Harshness is also imperceptible to my ears all the way up into the treble. The treble itself is very clear and detailed but rather gentle as far as analytical earphones go. I remember the RE0 being quite effortless and energetic when it comes to treble reproduction and the RE-ZERO doesn’t really make me feel quite the same way – it is more like the RE252 in that regard. An interesting side effect is that the RE-ZERO is affected less strongly by the treble-taming qualities of open-cell (e.g. Comply) foam tips – welcome news for those who find silicone cushions offensive.

10. 5 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidnejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

Review مدل PX200-II :
    موفق باشید.
    بازم ممنون
    و یه سوال دیگه من دیروز تو سایت ایران استودیو دو مدل هدفون با مارک Behringer دیدم این مدلا HPX4000 و HPS5000
    از نظر قیمت خیلی خوبن فقط من هیچ شناختی از این برند ندارم شما اینا رو میشناسید حجم و کیفیت صداشون چجوریه و ارزش خرید داره یا نه

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام دوستان
    من باید یه هدفون بگیرم
    زیر 40 تومن
    نه اهل موزیکم و نه هیچی
    فقط یه هدفون( میکرفون دار) ساده برای تماشای فیلم و گاها چت
    چون میخوام حرفای انگلیسی فیلم ها رو بفهمم نیاز به هدفون با صدای شفاف دارم ...
    و تا جای ممکنه گوشی هاش بزرگ باشه تا راحت بره رو گوش ....
    چی بگیرم؟

راستی اگه بتونید یه فروشگاه هم معرفی کنید که ازش آنلاین بگیرم خیلی عالی تر میشه ...

ممنون

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من باید یه هدفون بگیرم
    زیر 40 تومن
    نه اهل موزیکم و نه هیچی
    فقط یه هدفون( میکرفون دار) ساده برای تماشای فیلم و گاها چت
    چون میخوام حرفای انگلیسی فیلم ها رو بفهمم نیاز به هدفون با صدای شفاف دارم ...
    و تا جای ممکنه گوشی هاش بزرگ باشه تا راحت بره رو گوش ....
    چی بگیرم؟

راستی اگه بتونید یه فروشگاه هم معرفی کنید که ازش آنلاین بگیرم خیلی عالی تر میشه ...

ممنون
    سلام
    creative hs-350 به ایده ال شما نزدیک هست .از فروشگاه شاب میتونین بصورت اینترنتی خرید کنین.

14. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان مناسب ترین هدفون مانیتوری که پیشنهاد میکنید چیه؟
    قیمت برام بیشتر از همه مهمه
    و اینکه میخوام با آیپد باهاش کار کنم میخوام کامل رو آیپد قابل استفاده باشه ( به قول دوستان کامل درایو شه )
    Last edited by dragon2410; 20-07-2012 at 11:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •