تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 55 از 287 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

پروفشنال reza boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

17 - اوماگا

* اوماگا در هفته ی قبل تونست تیم پاول لاندان و برایان کندریک رو در یک مسابقه ی دو به یک شکست بده و به این ترتیب از رده ی هجدهم به هفدهم بالا بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

18 - ریک فلیر

* ریک فلیر در راو تونست مستر مک من رو در یک مسابقه ی استریت فایت شکست بده و به این ترتیب از رده ی نوزدهم که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی هجدهم بیاد .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

19 - ام وی پی ( قهرمان ایالات متحده )

* ام وی پی در هفته ی قبل ، از کریس جریکو بشدت کتک خورد و مسابقه ای هم نداشت و همین بهانه ای بود تا ام وی پی از رده ی شانزدهمی که هفته ی پیش در اختیار داشت به رده ی بیستم سقوط کنه .

20 - کوفی کینگستون

* کینگستون چند هفته هست که نمایش خوبی رو داره و مخصوصا در ای سی دابلیو عالی کار می کنه که این باعث شد تا کوفی کینگستون از رده ی بیست و یکم به رده ی بیستم برسه .

21 - شلتون بنجامین

* بنجامین بدلیل اینکه در هفته ی قبل نمایش جالبی نداشت و خیلی کم در رینگ ظاهر شد ، از رده ی بیستم به بیست و یکم سقوط کرد .

22 - گریت کالی

* کالی در اسمک دان خوب کار کرد و در مسابقه ی کین و چاک پالمبو هم دخالت کرد و هر دو رو زد ولی بخاطر اینکه از هنری کتک خورد ، در همین رده ی بیست و دوم باقی موند و تکون نخورد .

23 - جسی و فستس

* در هفته ای که گذشت خوب کار کردن و در ای سی دابلیو هم تونستن یک مسابقه ی سخت رو ببرن ، اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی در همین رده ی بیست و سوم که هفته ی پیش هم در اختیار داشتن باقی موندن .

24 - جی بی ال

* جی بی ال در هفته ی قبل تونست در یک مسابقه ی کوتاه ، کولین دیلنی رو شکست بده . جی بی ال در هفته ی قبل جزو بیست و پنج نفر نبود اما تونست با این برد خودش رو به رده ی بیست و چهارم برسونه .

25 - ماریا

* ماریا هم برای اولین بار در امسال تونست خودش رو جزو بیست و پنج نفر قرار بده که دلیلش هم برد تیمیش در راو هست .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

RAW . March 24th , 2008 . Results

" M.V.P. & Carlito def. Chris Jericho & CM Punk "

در یک مسابقه ی دو به دو ، تیم کارلیتو و قهرمان ایالات متحده ام وی پی تونست با پلی میکر ای که ام وی پی به سی ام پانک زد ، تیم سی ام پانک و قهرمان بین قاره ای کریس جریکو رو شکست بده . این طور که مشخصه درگیری اصلی در مسابقه ی مانی این د بنک در رسل مینیا 24 بین کریس جریکو و ام وی پی هست .

" The Great Khali def. Hardcore Holly "

در یک مسابقه ی تک به تک ، گریت کالی تونست با زدن فینیشر خودش به هاردکور هالی ، هالی رو در کمتر از پنج دقیقه شکست بده .

" Santino Marella & Melina & Pheonix def. Jerry Lawler & Ashley & Maria "

در یک مسابقه ی تیمی سه به سه ، سانتینو مارلا و ملینا و بث فینکس تونستن با فینیشری که مارلا به ماریا زد ، تیم جری د کینگ لالر و اشلی و ماریا رو شکست بدن .

" Triple H & Cena & Flair & HBK def. Umaga & JBL & Bigshow & Randy Orton "

در مین ایونت این هفته ی راو ، که آخرین راو قبل از رسل مینیا 24 هست ، یک مسابقه ی تیمی چهار به چهار برگذار شد که در اون تیم اول رو تریپل ایچ ، جان سینا ، اچ بی کی و ریک فلیر تشکیل میدادن و تیم دوم متشکل از اوماگا ، جی بی ال ، بیگ شو و قهرمان دابلیو دابلیو ای رندی اورتون بود که در پایان بین تیم اول درگیری پیش میاد و تریپل ایچ ، جان سینا رو میزنه و ریک فلیر هم یک ضربه ی محکم به بیضه ی شان مایکلز میزنه و بعد ریک فلیر قفل معروفش رو که فیگور فور نام داره رو روی رندی اورتون اجرا میکنه و رندی اورتون تسلیم میشه و به این ترتیب تیم اچ اچ اچ ، اچ بی کی ، ریک فلیر و جان سینا پیروز میشن .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با تشكر از دوستان و توجه شما خواهش مي كنم حرف بد نزنيد حتي به كساني كه از آونا بدتون مياد......من اين مسابقات رو نمي بينم از يكي از دوستان ميگيرم..........
    باتشكر از همه وmohammad_dj_kazin تا بعد..........

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از نظر من گلدبرگ آبروي كشتي كچ بود اگرچه مثل براك ريسك نكرد و وارد مبارزات آزاد Ufc نشد ولي من بعنوان بهترين و قويترين كچ كار قبولش دارم ولي ملاك براي طرفدار كسي بودن فقط قدرت نيست
    و اينكه زياد به رده بندي هاي سايت هاي خارجي توجه نكنين سليقه خودتونو ملاك قرار بدين
    تو يكي از سايتها (فكر كنم ويكيپديا بود) خوندم كه هالك هوگان رو يكي از 5 كچ كار برتر قرن عنوان كرده بود در حاليكه كوين نش و استون كولد رو بالاتر از اونا دونسته بود ولي اين دليل نميشه كه همه از استون كولد بيشتر از هوگان خوششون بياد

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بحث سخترين فن پيش اومده بود از نظر من اجراي جك همر سخته (تقريباً مثل سوفلكس با مكث مي مونه) ولي احتياج به همكاري حريف هم داره تو اينجور فنا حريف خودش پاهاشو صاف مي كنه كه هم فن زيباتر بنظر بياد و هم موقع فرود درد كمتري رو تحمل كنه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

باتيستا خيلي قويه ولي زياد تكنيكي نيست يادمه چند بار نتونست فن باتيستابمب رو به بوكرتي درست بزنه
    قبل از اينكه وارد WWE بشه هم تو تست wcw شركت كرده كه اونجا قبولش نكرده بودن ولي كلاً كارش درسته

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

از نظر من گلدبرگ آبروي كشتي كچ بود
    من بعنوان بهترين و قويترين كچ كار قبولش دارم
    ایول. بهترین و قویترین بودن خودش خیلیه. اون هم وقتی مدت زیادی در میادین نباشی.

کلا من با مبارزه هاش خیلی حال می کنم.

و برام مهم نیست محبوبترین کیه.

بحث سخترين فن پيش اومده بود از نظر من اجراي جك همر سخته (تقريباً مثل سوفلكس با مكث مي مونه) ولي احتياج به همكاري حريف هم داره تو اينجور فنا حريف خودش پاهاشو صاف مي كنه كه هم فن زيباتر بنظر بياد و هم موقع فرود درد كمتري رو تحمل كنه
    جک همر کدوم فنه؟ همونی که من بهش می گم جک اسلم؟

اگر اونه:

اونجا که دیگه حریف پاهاش رو راست میکنه کار از کار گذشته و شما بردینش تو هوا.

ولی اولش که خودتون باید بلندش کنید واقعا سخته و حریف هم نمیتونه بهتون کمک کنه.

اینه که میگم گلدبرگ چیز دیگه است.

آخر فروم باز mohammad_dj_kazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

رضا جان دستت درد نكنه اخبارت اين بار هم عالي بود.
    شاهكاركرديا
    خبري شد بازم خبرمون كن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه emtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubai

پيش فرض

بچه ها به نظر شما تو Wrestle mania كيا برنده می شن؟
    آندرتیکر که باید ببره. فک کنم triple H برنده ی Triple Threat Match بشه.
    بیگ شو که بدون شک می بره، بتیستا هم همین طور. چاوو هم با هر کی بازی کنه ایشالا ببازه. به نظرم ریک فلیر هم می بره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

1 ساعات پخش کشتی کج از ماهواره

ساعات پخش کشتی کج از ماهواره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •