تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 89 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

های
    یک مشکل جالب پیدا کردم که مجبور شدم برگردم به رام خودش

(تو پازل) شماره تلفن های ذخیره شده را رستور کردم بعد با گوشی برادرم زنگ زدم دیدم نوشته فلان شماره...
    بعد نگاه می کنم می بینم این که جزء لیست هست !!!
    دقت کردم شماره هایی که ذخیره کرده بودم به شکل زیر شده بودند 09121-254-151 یعنی هر چندتا عدد یه خط فاصله به صورت خودکار ظاهر شده بود !!!
    توی xperia x10 mini وقتی فارسی ساز ریختم هم همینطوری شد !

ساندروید که خیلی بهتره.
    اینم برم تست کنم

2. این کاربر از zahedy2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

باید حتمآ درابور رو نصب کنم؟چون پی سی من گوشی رو میشناسه باید دوباره اون فایل پارت 1 و 2 رو نصب کنم؟
    من این برنامه رو دانلود کردم و استفاده می کنم ازش ولی وقتی که میره توی صفحه بوت گوشی همون جا گیر میکنه و میزنه waiting و دیگه اتفاق خاصی نمی افته
    راستی توضیح میدید چطوری اون 2 تا فایل درایور آندروید رو باید نصب کنم؟ویندوز کامپیوترم xp هستش
    Last edited by sarmast65_ata; 27-03-2011 at 15:38.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

راستی یه سوال دارم ازتون من گوشیم یه چندروزی هستش که وقتی مسیج میاد چراغ گوشی روشن نمیشه و نمی فهمم که مسیج اومده از یکی از بچه ها پرسیدم گفت مستر ریست کن درست میشه ولی با اینکار همه برنامه ها پاک میشه راهی وجود نداره که بشه از برنامه های نصب شده بکاپ بگیرم و بخوام دوباره بکاپ رو برگردونم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یه سوال دارم ازتون من گوشیم یه چندروزی هستش که وقتی مسیج میاد چراغ گوشی روشن نمیشه و نمی فهمم که مسیج اومده از یکی از بچه ها پرسیدم گفت مستر ریست کن درست میشه ولی با اینکار همه برنامه ها پاک میشه راهی وجود نداره که بشه از برنامه های نصب شده بکاپ بگیرم و بخوام دوباره بکاپ رو برگردونم؟
    نه!!! چه کاریه!!!! مستر ریست چیه؟! هرچی میشه هی مستر ریست مستر ریست!!!!
    برای آندروید اسم برنامه اش رو نیمدونم اما اینکه چراغش روشن نمیشه مطمئنا از تنظیماته. تنظیمات آندروید رو هم هنوز زیر و رو نکردم که بتونم بگم به کجا میتونی مراجعه کنی. از این برنامه هایی که همه تنظیمات گوشی رو در اختیارت قرار میده استفاده کن.

6. این کاربر از resident بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

باید حتمآ درابور رو نصب کنم؟چون پی سی من گوشی رو میشناسه باید دوباره اون فایل پارت 1 و 2 رو نصب کنم؟
    من این برنامه رو دانلود کردم و استفاده می کنم ازش ولی وقتی که میره توی صفحه بوت گوشی همون جا گیر میکنه و میزنه waiting و دیگه اتفاق خاصی نمی افته
    راستی توضیح میدید چطوری اون 2 تا فایل درایور آندروید رو باید نصب کنم؟ویندوز کامپیوترم xp هستش
    شما دقیقاً از روش وبلاگ من رفتی؟ htc sync نباید رو کامپیوترتون نصب باشه ها!
    واسه من هم همونجا گیر میکرد ولی بعد از یه مدت که دوباره امتحان کردم درست روت شد
    Resident جان راست میگه! مستر ریست واسه اوناییه که از موبایل هیچی حالیشون نیست!
    شما برو اینجا درست کن:
    settings > display > LED
    البته تو رام من اسم تنظیمات اینه. تو رام اصلیه شما تقریباً همچین چیزی نوشته.
    شبیه اش رو پیدا کنید و تیک اس ام اس ها رو فعال کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنون که به ابن سرعت جواب دادین من درست این تیک رو زدم واسه منم همینش جالبه چون این تیک خورده ولی باز هم روشن نمیشه فقط ویبره کار میکنه نمی دونم چیکار باید بکنم؟

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

راستی این رو هم می گید که وقتی اون 2تا فایل درایور رو دانلود کردم و از حالت زیپ خارجشون کردم باید چطوری نصب کنم؟از تو دیوایس منیجر باید چیکار کنم؟چون بلد نیستم ممنون میشم مرحله به مرحله بگید

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

ممنون که به ابن سرعت جواب دادین من درست این تیک رو زدم واسه منم همینش جالبه چون این تیک خورده ولی باز هم روشن نمیشه فقط ویبره کار میکنه نمی دونم چیکار باید بکنم؟

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

راستی این رو هم می گید که وقتی اون 2تا فایل درایور رو دانلود کردم و از حالت زیپ خارجشون کردم باید چطوری نصب کنم؟از تو دیوایس منیجر باید چیکار کنم؟چون بلد نیستم ممنون میشم مرحله به مرحله بگید
    من که شرمنده الان 2ساله ویندوز7 دارم و ایکس پی نریختم!!! یادم نیست چجوریه. معذرت

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

حالا راهس وجود نداره برای بکاپ گرفتن از کل گوشیم؟که اگه ریست کنم بتونم برگردونمش؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

حالا راهس وجود نداره برای بکاپ گرفتن از کل گوشیم؟که اگه ریست کنم بتونم برگردونمش؟
    اگه روت کنید توضیح بکاپ گرفتن تو آموزش نصب رام در وبلاگ هست که چجوری بکاپ بگیرید.
    فقط نیاز به روت کردن دارید

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

سلام
    بلاخره تونستم آپدیت 2.2 رو دانلود کنم و دیگه بهم پیغام نداد...فقط یه Tap باید بکنم تا گوشیم از 2.1 به 2.2 آپدیت بشه
    من گوشی رو هنوز روت نکردم و نمیخوام هم روتش کنم...چون sms فارسی رو با نرم افزار میتونم بخونم...آیا نرم افزاری هست که باش بتونم از سایتهای فارسی بدون روت کردن دیدن کنم؟..مثل اکسپلورر عربی یا فارسی؟
    قبلش میخواستم بپرسم که میتونم الان یه بک آپ از گوشی بگیرم یا مثلا کاری بکنم که اگه پشیمون شدم بشه داونگریدش کرد؟
    Last edited by underworld; 28-03-2011 at 12:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •