تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 136 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1356

نام تاپيک: *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سرعت اومده پایین یا برای من اینجوریه
    شما در منطقه حافظ تهران داري رو13 هست ؟
    اينطوري كه خوبه .

آخر فروم باز jamy_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا همسایه ما می خواد تو منتطقه عاطف سرویس بگیره !!! 7770 پیش شماره وی است .

خوب است سرویس های مخابرات؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سرعت اومده پایین یا برای من اینجوریه
    برای من که یه بار قطع شد خواست وصل بشه ارور 691 داد دوباره یوزر و پس رو وارد کردم وصل میشه اما هیچ سایتی رو باز نمی کنه هیچ نرم افزار آنلاینی هم کار نمی کنه!تعطیل تعطیل!!!

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بنده در اعتراض به سرعت افتضاح ارسال اطلاعات برای مشترکین adsl مخابرات یک تاپیک باز کردم از همه می خواهم با تایید آن ، تلاشی برای بهبود وضعیت نمایند( سرعت send مساوی است با 32 کیلوبیت در ثانیه که عملا 3.5 کیلو بایت در ثانیه می شود)
    ادرس تاپیک:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه arisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

گویا اختلال اینترنت به خاطر قطعی فیبر نوری زیر دریا هست که شرکت پیمانکار در تلاش برای رفع نقیصه هست،در مصاحبه ای میخوندم که احتمالا تا پنجشنبه اختلالات رفع بشه...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by arisa; 26-04-2010 at 14:42.

6. این کاربر از arisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    صف نان و صف شیر

پيش فرض

برای من که یه بار قطع شد خواست وصل بشه ارور 691 داد دوباره یوزر و پس رو وارد کردم وصل میشه اما هیچ سایتی رو باز نمی کنه هیچ نرم افزار آنلاینی هم کار نمی کنه!تعطیل تعطیل!!!
    منم همین ارور دیدم .یوزر پس بهش دادم وصل میشه ولی هیچ سایتی باز نمی کنه.

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

قطعي کابل دريايي پنجشنبه برطرف مي‌شود
    مدير كل مهندسي عمليات و هماهنگي شبكه ديتاي شركت ارتباطات زيرساخت از برطرف شدن قطعي کابل دريايي شبکه اينترنت بين‌الملل در روز پنج‌شنبه هفته جاري (9 ارديبهشت‌ماه) خبر داد.
    حسن كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: دائما با طرف خارجي قراردادمان درباره اين قطعي در حال مذاكره هستيم و بر اساس آخرين اي‌ميلي كه داشتيم، اين كابل تا پايان هفته جاري به‌طور كامل رفع خرابي خواهد شد كه البته اين قطعي تا به امروز نيز تا حد زيادي برطرف شده است.
    وي گفت: به‌واسطه قطعي کابل دريايي شبکه اينترنت بين‌الملل، حدود 20 درصد ارتباطات کشور دچار مشکل شده است كه متاسفانه به دليل اين كه اين قطعي در يکي از فيبرهاي اصلي و بين‌المللي است که شرکت از آن اينترنت دريافت مي‌کند، فعلا نمي‌توان مسير پشتيبان و جايگزين براي آن در نظر گرفت و اين قطعي را جبران كرد.
    به گزارش ايسنا وي پيش از اين نيز گفته بود: در قالب قرارداد و بر اساس تفاهم‌نامه‌ي موجود بايد ميزان خسارت وارد شده در اين زمينه به كشور ما بررسي و محاسبه و بر آن اساس ميزان خسارت توسط شركت مربوطه به ما داده شود.
    به گفته وي بر اساس اي‌ميلي كه طرف خارجي برايمان ارسال كرده، قرار بود كه اين قطعي در تاريخ 31 فروردين‌ماه برطرف شود اما هنوز برطرف نشده است.
    طبق اعلام نظر اپراتور SWM4 قطعي جديد در جنوب ايتاليا و در منطقه پالرمو رخ داده است؛ SWM4 به عنوان يكي از خطوط مهم ارتباطات بين‌الملل مخابراتي ميان اروپا و خاورميانه، از تامين‌كننده‌هاي اصلي مخابراتي منطقه خاورميانه محسوب مي‌شود.
    بر اساس اين گزارش شركت اتصالات به‌عنوان يكي از اپراتورهاي اصلي مخابراتي در منطقه خاورميانه اما از قطعي اين كابل تعبير ديگري دارد؛ اين شركت كه دفتر مركزي فعاليت آن در امارات متحده عربي است از ترافيك شديد به وجود آمده در اثر آسيب ديدن SWM4 شكايت دارد و معتقد است ارائه كليه سرويس‌هاي اينترنتي‌اش با مشكل مواجه شده است، ايران هم به‌عنوان يكي از كشورهاي تغذيه شونده مخابراتي از اين كابل طي روزهاي جاري با مشكلاتي در زمينه سرعت اينترنت مواجه شده است و چون اين كابل يكي از مسيرهاي اصلي دريافت اينترنت بين‌الملل ايران است، امكان تعريف خط جايگزين براي آن وجود ندارد.

٦/٢/١٣٨٩

با تشکر از دوست عزیز arisa

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سرعت آپلود اینترنت من دیروز 6 کیلوبیت بر ثانیه بود ولی امروز 2 شده کلی کارام مونده نمی دونم با این وضع چکار کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شما در منطقه حافظ تهران داري رو13 هست ؟
    اينطوري كه خوبه .
    نه من این مرکز نیستم ولی متوسط سرعت برای همه همینه
    قطعي کابل دريايي برطرف مي‌شود
    خسته نباشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان...
    کرج هم سرویس میده؟!
    بعد این سرویس های کابل نوری چی چی هستن؟!
    همه جا رو که ساپورت نمیکنه؟!
    سرویس 1 مگش خوبه؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •