تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 291 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض آنچه در مورد هیتزفلد باید بدانید.

هيتزفيلد كيست؟
    اوتمار هيتزفيلد متولد 12 ژانويه 1949 در شهر كوچك «لوراخ» واقع در ايالت بادن ورتمبرگ آلمان است. وي در دهه 60 ميلادي براي تيمهاي «لوراخ» و «اشتيتن» كه هر دو در ليگ دسته دو آلمان بودند، بازي مي كرد. وي در سال 1971 راهي «بازل» سوئيس شد تا براي آن تيم بازي كند و در سالهاي 1972 و 1973 توانسته فاتح ليگ سوئيس شود و با 18 گل زده در سال 1973 آقاي گل ليگ سوئيس شد. البته در سال 1975 جام حذفي آن كشور را هم به دست آورد. نقطه روشن در دوران بازيگري هيتزفيلد، بازي در المپيك 1972 مونيخ براي تيم ملي آلمان غربي بود كه اتفاقاً اولي هوينس مدير اجرايي فعلي بايرن در آن زمان هم بازي او بود. وي در بازي نيمه نهايي آن رقابتها كه بين آلمان شرقي و آلمان غربي برگزار مي شد و با برتري شرقيها (3 بر 2) به پايان رسيد، يكي از دو گل تيمش را به ثمر رساند.
    در سال 1975 هيتزفيلد از بازل جدا شد و به تيم اشتوتگارت در اوبرليگا آلمان پيوست. او در 55 مسابقه توانست 33 گل براي اشتوتگارت به ثمر برساند و جالب توجه اين كه تنها در يك مسابقه 6 گل زد كه در آلمان يك ركورد محسوب مي شود و تاكنون دست نخورده باقي مانده است و بدين شكل اشتوتگارت راهي بوندس ليگا شد. وي پس از سه سال حضور در اشتوتگارت، دوباره راهي سوئيس شد تا براي تيمهاي «لوگانو» و «لوزن» سوئيس بازي كند و سرانجام در سال 1983 در 34 سالگي از دنياي فوتبال در نقش بازيكن خداحافظي كرد.

* تجربه مربيگري
    درست يك سال پس از اين، او اولين تجربه مربيگري اش را با هدايت تيم اف.ث زاگ سوئيس كسب كرد و پس از آن هدايت تيم «آرارو» را بر عهده گرفت. در سال 1988 با فتح جام حذفي سوئيس به همراه آرارو، اولين عنوان مربيگري اش را به دست آورد و بلافاصله راهي تيم سرشناس سوئيس يعني «گراس هاپرز» شد و از آن جا به بعد بود كه هيتزفيلد به يك چهره سرشناس در دنياي مربيگري مبدل شد. او در چهار فصل چهار عنوان قهرماني ليگ سوئيس را به دست آورد و از سال 1991 دوباره به بوندس ليگا آمد و سرمربي تيم دورتموند شد. اوج درخشش او در فاصله سالهاي 1995 تا 2001 به شمار مي آيد كه طي آن 2 عنوان اولي بوندس ليگا با دورتموند (1996 و 1995) و قهرماني در چمپيونزليگ 1997 كه با غلبه بر يوونتوس حاصل شد، 3 عنوان اولي در بوندس ليگا و يك قهرماني در ليگاپوكال به همراه قهرماني در چمپيونزليگ و جام باشگاههاي جهان در سال 2001 با بايرن مونيخ را به دست آورد. البته پس از آن وي يك بار ديگر در سال 2003 با بايرن قهرمان بوندس ليگا شد و پس از آن با كسب نتايج ضعيف از كار بر كنار شد. البته وي دوباره در اواخر سال ۲۰۰۶ به بايرن مونيخ بازگشت و موفق شد در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۷ بايرن را براي بيست و يكمين بار قهرمان بوندس ليگا و جام حذفي اين كشور نمايد تا از پس عقابهاي باواريا با چهارستاره بر روي سينه در ميادين حاضر شوند. هيتزفيلد در سالهاي 1997 و 2001 به عنوان بهترين مربي سال فوتبال جهان انتخاب شده و پس از «ارنست هاپل» اتريشي تنها فردي است كه توانسته با دو تيم مختلف فاتح چمپيونزليگ گردد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

در مورد گتوزو منم یه چیزایی شنیدم...
    تو سایت گل هم در مورد قرارداد داخلیش با بایرن نوشته بود که سالانه 5.5 میلیون میگیره!!!
    به نظر هم یه جورایی قطعی میاد...
    راستی کسی میدونه بایرن برای فصل بعد برای خرید بازیکنان جدید چقدر بودجه گذاشته؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض لمان: هميشه تحت تاثير قدرت و تعصب كان بودم

ينس لمان در گفت و گو با شبكه تلويزيوني ZDF اظهار داشت: بايد از اوليور كان به عنوان يك رقيب بزرگ ياد كنم.كمي زودتر از من از دنياي فوتبال كناره مي گيرد، البته كمي نيز از من بزرگتر است.

وي ادامه داد: با همه رقابتي كه با او داشته ام، بايد بگويم ، هميشه تحت تاثير عزم و اراده قوي اش بوده ام.
    دروازه بان اول تيم ملي آلمان تصريح كرد: هميشه مي دانستم در مونيخ رقيبي بزرگ همانند او حاضر است كه كاملا جدي و محكم بازي مي كند. همين مساله سبب مي شد تا بيش از پيش بر شدت تمريناتم بيفزايم.

لمان افزود: بحث رقابت من با او جداي از توانمندي هاي بسيار بالاي او است. براي او آرزوي سلامتي و موفقيت مي كنم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

در مورد گتوزو خبرا قابل اطمینان هستش؟؟؟!!!؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

در مورد گتوزو خبرا قابل اطمینان هستش؟؟؟!!!؟؟؟؟
    به نقل از سایت بایرن کلاب ایران و سایت گل

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه بایرن امسال چه بازیکنه جدیدی رو میخره

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour 64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام به اهالي باواريا. ببخشيد كه مدتهاست نيومدم. قهرماني تو بوندس رو هم تبريك ميگم. حتما مي دونين كه سلطان اوليور كان اين هفته خداحافظي مي كنه. ولي مطمئنا تو قلب هواداراي بايرن همون سلطان هميشگي باقي خواهد موند، سلطان جام 2002، سلطان فينال مقابل والنسيا.و .....

پروفشنال faraz_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Allianz Arena & Microsoft

پيش فرض

دوستان امروز شبکه ی دوبی اسپرت مراسم قهرمانی بایرن و خداحافظی کان رو به صورت کامل پخش کرد
    من یکی که اشک تو چشام جمع شده بود
    خداحافظی با تایتان
    خداحافظی با سلطان
    باورم نمیشد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

من خواستم ظبطش کنم متاسفانه اصلا یادم نبود.
    تقصیر پرسپولیس شد
    . حالا نمیدونم چی کار کنم . مگه از سایت های نت بتونم پیدا کنم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها.بعد از مدتها برگشتیم.
    فراز قبل پخشش یه اطلاع کوچیک میزدی که قراره دوبی پخش کنه مراسمو ما هم میدیدیم.صداسیما که نشون نمیده.از خارجیا هم خبری نداریم.
    راستی آدرس سایت بایرن کلاب عوض شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •