تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 55 از 337 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

اگه نباشه جاش خالی می مونه دوسی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایل قشقایی

3 پوزش

دوست عزیز مطمئن هستید که دستگاه روتر هست.اخه توی کافی نت روتر به درد نمیخوره.روتر رمانی نیاز هست که شما نیاز دارید چند تا شبکه متفاوت رو به هم ارتباط بدید .

در ضمن منظور شما مودم روتر دار که نیست؟؟ یعنی مودمی که برای Inernet Sharing استفاده میشه.

در هر صورت برای Config بک Router باید با استفاده از کنسول یا پورت AUX و یا از طریق Telnet به CLI یا همون نرم افزار مخصوصی که بر روی روتر ه وجود داره دسترسی داشته باشید.

البته چند وقتی هست که روتزها از حالت Command Line به حالت گرافیکی تغییر کردن که شما میتونید به راحتی یک روتر رو Config کنید .

ولی من باز فکر میکنم منظور شما روتر نیست.وسیله دیگه ای هست.
    سلام
    باتشکرازشمافرهیخته گرامی.عزیزمن پوزش می خواهم اشتباه کردم .

مایک ispهستیم که یک کافی نت داریم وتعدادی مشترک که باخط E1وصل می شوند.

خوب دردوتاشهرستان هم می خواهیم برای اونهاISPراه اندازی کنیم .دوتاروترهم می خواهیم

به اونها واگذارکنیم که بحث CONFIGپیش اومده .یکی ازروترهاجای دیگه استفاده می شده ویکی هم نو هست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

روتر هاتون سیسکو هست یا چیز دیگه ای؟؟ در هر حال شما باید با استفاده از کابل کنسول که یک کابل با دو سر سوکت RJ45 هست و نحوهی چیدن اون هم به اینصورته که یک طرف رو سوکت بزنید و از 1 تا 8 به ترتیب شماره گزاری کنیدطرف دیگه هم همینظور منتهی بلاعکس یعنی سیم 1 در یک طرف به سیم 8 در طرف دیگه سیم 2 به سیم 7 و الی آخر

بعد میتونید با استفاده از Telnet به روتر دسترسی داشته باشین و Config هارو رو بر حسب نیازتون انجام بدین.

در آغاز فعالیت abbasreazat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام لطفا آموزش شبکه کردن یک لبتاب با کامپیوتر از طریق وایرلس را با ذکر تمام جزئیات و اگر هم شد همراه با عکس در این قسمت قرار دهید چون در هیچ سایتی پیدا نکردم و اگر هم بود سعی کردن بیشتر به معرفی انواع دستگاه ها و کارت ها بپردازند و آموزش مرحله به مرحله را ننوشتند . من از شما خواهش می کنم این آموزش را برای تمام کسانی که به دنبال این کار هستند قرار دهید .
    آموزش های درخواستی از شما :
    1 - آموزش کامل شبکه کردن دو دستگاه دارای وایر لس ( مثلا نوت بوک و کامپیوتر ) .
    2- آموزش چگونگی انتقال فایل و اطلاعات بین دو دستگاه بالا از طریق وایر لس .
    3 - آموزش اتصال نوت بوک به اینترنت از طریق کامپیوتر متصل به اینترنت .
    4 - معرفی چند برنامه کامل ، معروف و مناسب برای مانیتورینگ ، اشتراک برنامه ، اشتراک بازی ها و ... با استفاده از شبکه وایر لس .
    5 - هرچیز دیگری که خودتون مناسب این بحث میدونید.

شما با قرار دادن این آموزش ها کمک زیادی با من و 10000 نفر دیگری که تو این یک هفته جستجو در اینترنت این مشکل رو داشتند خواهید کرد . ضمنا از شما خواهش می کنم لینک به این طرف و آن طرف ندهید و در همین جا به صورت کامل توضیح دهید ( حرف دل بقیه ).
    ممنون .
    اگر تونستید به ایمیل من هم بفرستید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    jobran mikonam

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ميخواستم بدونم اگر يه سرويس Adsl داشته باشم و بخوام اونو براي دو سيستم اعمال كنم چگونه ميتونم . هر دو سيستم داراي دو كارت شبكه هستند . يكي On Board و يكي ديگر هم Dlink هست . براي اين منظور من خروجي مودم Adsl را به كارت شبكه يكي از سيستمها داده و از ديگر كارت شبكه همان سيستم به كارت شبكه ديگر سيستم برده ام اما هر گاه در سيستم شماره 2 ميخوام اينترنت داشته باشم هيچ Page اي باز نميكني در حالي كه در سيستم اول كه مستقماً به مودم وصل هست اينترنت دارم . لازم به يادآوري است كه Dns را بر روي كارت شبكه هر دو سيستم تنظيم كرده ام . لطفاً مرا راهنمائي كنيد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه دوسی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایل قشقایی

1 تشکر

روتر هاتون سیسکو هست یا چیز دیگه ای؟؟ در هر حال شما باید با استفاده از کابل کنسول که یک کابل با دو سر سوکت RJ45 هست و نحوهی چیدن اون هم به اینصورته که یک طرف رو سوکت بزنید و از 1 تا 8 به ترتیب شماره گزاری کنیدطرف دیگه هم همینظور منتهی بلاعکس یعنی سیم 1 در یک طرف به سیم 8 در طرف دیگه سیم 2 به سیم 7 و الی آخر

بعد میتونید با استفاده از Telnet به روتر دسترسی داشته باشین و Config هارو رو بر حسب نیازتون انجام بدین.
    سلام
    باسپاس ازشمابه خاطر وقتی که گذاشتید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام من يه سوال داشتم . ميخواستم منو راهنمائي كنيد . دو سيستم داريم كه هر كدوم داراي دو كارت شبكه هستند . يكي on board و ديگري هم dlink . يه مودم adsl هم كه داراي هر دو پورت usb و شبكه هست . اگر از مودم ببريم داخل كارت شبكه يكي از سيستمها و از ديگر كارت شبكه همان سيستم توسط كابل شبكه به ديگر سيستم انتقال دهيم . چگونه بايد تنظيمات را انجام دهيم تا بر روي هر دو سيستم اينترنت داشته باشيم در حال حاضر با وجود اينكه بر روي هر دو سيستم DNS ست گرديده است ولي تنها يكي از سيستم ها اينترنت داره و همونيه كه مستقيماً به مودم وصل هست . لطفاً منو راهنمائي كنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز راستش رو بخوايد نميدونم چي جوري وارد telnet بشم . اگه ممكنه ريزتر توضيح بديد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با سلام
    ببخشید می خواستم بدانم سخت افزاری هست که بتونه تعداد نامحدودی یوزر و پسورد برای ورود به شبکه بسازه .
    شنیدم دستگاهی به نام سافر وجود داره ؟ درسته یا نه
    اگه اطلاعاتی در مورد این دستگاه بدین ممنون می شوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چگونه می توان email شخصی را به تلفن همراه او forward کرد؟ چه تکنولوژیهایی در این مورد وجود دارد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لطفا به این سوال من به صورت علمی جواب بدین و دقیق.
    Sms چیست؟ آیا سایتی وجود دارد که از آن بتوان به تلفن همراه کسی Sms فرستاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •