تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 73 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

در آغاز فعالیت shadmehr00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

vioman جان انقدر دیر جواب دادی من رفتم اینو خریدم 150.000.خدا کنه اشتباه نکرده باشم
    فبل خرید بردیم یه استودیو کامل تست گرفت line,midi,mic .اون استودیویی میگفت مفت خریدی.همه چیشو واسم تست گرفت.ظاهرا هیچ مشکلی نداره

حالا به من گفت دوستم یکی از بچه ها مونیتورینگ بهرینگر 6 داره میخواد بفروشه.میگن خیلی خوبه و قیمتش تو بازار 470 .480 است.این گفت آخرش 250 . به نظرت اگه تست کنه سالم باشه بخرم؟

قبلیرو که انقد دیر جواب دادی خودسر خریم.لااقل اینو زود بگو پلیز

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام ویومن جان...امیدوارم همیشه سر حال باشی و به بچه های سایت کمک کنی...
    آقا من کارت m-audio fireware solo دارم...پرت میدی نداره...میخوام تا 500 خرج کنم یه کیبرد و ومیکروفون بخرم... چون کارم با میک زیاد نیست میخوام تا 100 براش هزینه کنم... اگه کمکم کنی یه راهنمایی کنی ممنون میشم... راستی من این کارت رو برای گیتار الکتریکم گرفتم...به نظرت خوب کردم گرفتم یا نه ... بازم ممنون
    آقا من یکم عجله در مورد خرید میکروفون دارم اگه کمک کنید ممنون .............. تا 100 تومن هر چی باشه فقط یه صدای نسبتا خوب از گیتار بگیره.................
    دوست من سلام

متاسفانه اطلاعات کاملی رو در اختیار من نگذاشتید.

در مورد کیبورد
    من متوجه نشدم که شما به MIDI کنترلر نیاز دارید یا ارنجر؟!
    مطمئنا با این این هزینه ارنجر خیلی پیشرفته ای نمیتونید تهیه کنید اما میدی کنترلر های زیادی پیش رو دارید.

کارت صوت شما MIDI نداره ، پس بهتره که کنترلری تهیه کنید که از طریق USB بطور مستقل به سیستم متصل بشه.(کنترلر های USB دارای MIDI هم هستند)

فقط میمونه میزان اکتاو و امکانات جانبی مورد نیاز شما بر روی میدی کنترلر ، اگر لطف کنید این 2 مهم رو مشخص کنید من بهتر میتونم کمکتون کنم

اما میکروفون
    در مورد میکروفون 2 نکته مبهمه
    اول اینکه سازی که قصد خرید میکروفون براش دارید آکوستیکه یا الکتریک؟
    و دوم اینکه نحوه میکروفون گذاریتون به چه شکله؟

همونطوری که میدونید ساز گیتار در چندین حالت با میکروفون قرار میگره.
    هر حالت به تعداد و میکروفون هایی خاص نیاز داره ، خوشبختانه یا متاسفانه تعداد بسیار زیادی از میکروفون هارو میشه نام برد که برای ساز های آکوستیک اللخصوص گیتار مناسب هستند.

برای این ساز ها میکروفون های داینامیک و استاتیک خوب جواب میده
    حتی در بعضی موارد لزومی نداره که از کندنسر های لارج دیافراگم استفاده بشه در این حالت هاSmall دیافراگم ها هم بخوبی پاسخگو هستند.

چند میکروفون رو از چند برند ، مناسب کار شما نام میبرم

از Shure مدل های SM57 و SM81 یا سریPG مدل های 57 یا 81

از Behringer مدل های C2 ، C4 و B5

از Rode مدل لارج دیافراگم NT1 و اسمال دیافراگم NT5 و NT4 (برای Duet)

از برند های متفرقه تر مثل Oktava مدل MC012

و ...

از میکروفون ها به عنوان میکروفون گیتار نام برده میشه.
    مثل مدل های E609 و E906 از Sennheiser
    یا مدل AKG D112

بعضی این مدل ها قیمتی بالاتر از بودجه ی مورد نظر شما دارند و بعضی دیگه در حالاتی خاص کاربرد دارند اما مدل های مثل SM57 یا C2 خیلی پر مخاطب هستند و نسبت به قیمتشون راندمان عالی دارند

برای آشنایی بیشتر با میکروفون گذاری برای گیتار از میتونید از تصاویر زیر کمک بگیرید(تست با میکروفون SM57 )

One Microphone

XY (Coincident pair)

ORTF

Spaced Pair

Shoulder Float

Three Way Spread

Advanced Mic Positions and Combinations

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + توضیحات فنی (انگلیسی)

کارت صوت شما دستگاه خوبیه
    I/O بالایی نداره در مقابل اینترفیس پر سرعتی داره و در کل راندمان خوبی از خودش بجا میگذاره.
    برای گیتار الکتریک گزینه های تخصصی تری هم وجود داره اما به دلتون بد نیارید ، کارتتون دستگاه بسیار خوبیه

موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

آقا چه عجب اومدین میخوایتیم واستون قریونی بکشیم

باورت نمیشه یعنی همونی که خود شما گفتی منم واقعا خیلی دردسر کشیدم واسه این کار.

دیروز از صبح تا شب پایتخت و جمهوری بودم.اولا میگن مشکل کانفلیکت firewire لب تاب رفع نشدنیه و باید بری فرومای مربوطه خارجی مطرح کنی و تو ایران هیچ کس فعلا تا اونجا که من دیدم سر در نمیاره حتی با update بایس و ورزن کارت صدای دویتم درست نشد

از طرفی این دو سه روز همه پستای شما رو خوندم به این نتیجه رسیدم شاید usb هم جواب بده و یه جایی از پستتون خوندم یه فایر وایر در حد usb مشابه 2 برابر گرون ترهمن میخوام ضبط pop تو خونه انجام بدمکه شاید از line ارگ و سازهی دیگه مثل ویولن و گیتار رکورد کنم که ذیگه فوق فوقش ذز ضبط هم زمان 2 الی 3 تا ساز بیشتر نمیشه.

فقط برام مهمترین چیز عدم تاخیر محسوس برای رکورد line موسیفی و midi و کیفیت ورودی قابل قبول line ها و mic ودر نهایت mastering خوبه

راجع به میدی اینم که گفتی رو دیده بودم.شک داشتم.پس با اون عین midi kontroler بدون تاخیر میشه؟کیبوردم pa50 korg .پس میدی حل
    پس اگه جوایمو میده تو usb ها فک کنم بهترینش برای من m-audio fast track poro و lexcion omega باشه.یکی از دوستای مورد اعتمادم lexcion ذاره دست دوشو میده 160,000 تومن.خوبه بگیرم اونو؟اگه بگیرم برای تست سالم بودنش چیاشو باید کنترل کنم؟؟؟؟؟؟usb 2 هست؟خوندم که خودتم ازین داری. دیگه کارتی که voiman داشته باشه باید آخرش باشه

وای چقد حرف زدم.vomian جان فقط اگه دقیق راهنماییم کنی کلی دعات میکنم

فقط تورو خدا زود جواب بده اگه ممکنه
    جان انقدر دیر جواب دادی من رفتم اینو خریدم 150.000.خدا کنه اشتباه نکرده باشم
    فبل خرید بردیم یه استودیو کامل تست گرفت line,midi,mic .اون استودیویی میگفت مفت خریدی.همه چیشو واسم تست گرفت.ظاهرا هیچ مشکلی نداره

حالا به من گفت دوستم یکی از بچه ها مونیتورینگ بهرینگر 6 داره میخواد بفروشه.میگن خیلی خوبه و قیمتش تو بازار 470 .480 است.این گفت آخرش 250 . به نظرت اگه تست کنه سالم باشه بخرم؟

قبلیرو که انقد دیر جواب دادی خودسر خریم.لااقل اینو زود بگو پلیز
    دوست من سلام

من واقعا شرمندم از اینکه دیر رسیدم
    باور اینبار تقصیر من نبود
    چند روزیه در اتصالم به اینترنت مشکلاتی پیش اومده و همین باعث بروز چنین بی نظمی هایی شده.

چون کارت رو خریدین فقط میتونم بهتون تبریک بگم
    اگر این امکان براتون وجود داره که کارت رو پس بدید من از ضعف هاش براتون بگم در غیر این صورت به دلتون بد نیارید و از دستگاه استفاده کنید.
    من خودم از همین دستگاه استفاده میکنم و مشکلی هم باهاش ندارم
    و یه جور عجیبی دوسش دارم (حتی وقتی خاموشه)

اما به هر حال یک کارت USB اون هم دستگاهی که استاندارد تولیدش برای حدود 5 سال پیشه با یک یک USB Interface جدیدتر تفاوت هایی داره.

امگا از لحاظ کیفیت ورودی و خروجی واقعا پرقدرته ، سمپلش 48 ه ، و حدود 6 ورودی مختلف داره.(2 *MIC و 4* Line )
    ساختارش به نحویه که تا حدودی نیاز به میکسر رو برطرف میکنه (در حد کنترل ورودی ها)
    کلا از لحاظ ورودی و خروجی و کنترل اونها بی رقیبه (نسبت به قیمتی که داره)
    اما مهمترین ضعفی که داره USB بودنشه.

ورژن USB سری جدید این دستگاه ها (.تولید 2008 به بعد) 2.0 شده. اما مدل های قدیمی تر از USB 1.1 استفاده میکردن
    این ضعف وقتی خودش رو نشون میده که تصمیم داشته باشیم از تمام ورودی ها بطور همزمان استفاده کنیم یا اینکه روی تعداد تراک های بالا کار کنیم.
    اگر شما نحوه ی رکوردتون بطور تک لاین باشه (حداکثر 3 ورودی) و نیازی به سمپل دیجیتال (192 یا 96) نداشته باشید این کارت برای شما ایده آله (ازش بطور کامل در منزل تست بگرید و همه چیز روی حداکثر آزمایش کنید ، مخصوصا ورودی ها)

من تاحالا توی مانیتور های بهرینگر 6 نشنیدم!
    توی سایت بهرینگر هم نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد!
    از اسم این مدل مطمئن هستید؟ اسم دیگه ای نداره؟

بطور کلی من اجناس استوک مخالفم اما نه همیشه.

بعضی از قطعات (مثل Ram و Motherboard و ...) برای تست یا تستر دارند یا پیچیدگی خاصی برای آزمایش ندارند .
    اینجور قطعات رو میشه دست دوم خرید و قبل از خرید تست کرد.
    اما دستگاه هایی مثل سیستم های صوتی (کارت صوت ، میکروفون ، مانیتور ، میکسر و ...) پیچیدگی های دستی بیشتری دارند و خرید کارکرده ی اونها یک کمی ریسکه.
    دستگاهی مثل مانیتور استدیو که علاوه بر مدارات الکتریکی دارای قطعات داینامیک هم هست ، این قطعات طول عمر خاصی دارند و به مرود دچار افت کیفیت میشن.
    اگر این مانیتور مدت زیادی پیش دوستتون بوده از خریدش صرف نظر کنید اما اگر زیاد قدیمی نباشه میشه روش فکر کرد

من سعی میکنم تا شب باز هم به تاپیک سر بزنم تا از خجالت شما بیرون بیام

موفق باشید
    یا علی

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از اینکه به فکرمین.

1-ینید من یه نوازنده پیانو هستم و کبیورد و پیانو خونه دارم.من میخوام اگه دیگه خیلی شاهکار کنم یه گیتار یا ویولن بیارم دیگه مثلا اگه شاهکار کنیم با هم بزنیم.حتی بودجه ام انقدر نیست که اتاقمو اکوستیک کنم
    من بیشتر با میدی و وی اس تی میخوام کار کنم و بیشتر واسم تاخیر نداشتن حالا مثلا اگه خیلی شد تو 3 تا لاینه.فقط اونی که گفتی یعنی چند تا لاین و وی اس تی بزارم پخش بشه کم میاره؟راستش انقدم اماتورم این 192 و 96 هم سر در نمی یارم.

اینم شرایطش جوری هست که که اگه بخوام پسش بدم.فقط میخواستم ببینم این با پورت usb که داره جواب منو میده؟اینو همش 50 روزه خریده.برای من بیشتر کیفیت آهنگ بدون میکسر ارزش حساب میشه تا مثلا 4 نا لاین همزمان.خوب اینم تقریبا نصف قیمت حساب میشه

در هر صورتش خودمم گیجم.اگه دلیلی میبینین که این در آینده اذیتم کنه بگین عوض کنم.در ضمن معایبشم بگین من طاقت شنیدنشو دارم

2- طرفی این ماینتور فکر کنم سایزش 6.مدلشو نمیدونم باید بپرسم.میگن خیلی نو و تمیزه.البته خودمم دلو دماغشو ندارم بخرم.نمیدونم چیکار کنم.از طرفی خودم ازین speaker های ساب دار sh-3250 shaan دارم.میخواستم ببینم اگه فعلا اینو موقت وصل کنم کارت صدا رو آسیب نمیزنه

در هر صورت میخوام اولویت بندی کنم.اول به ترتیب اولا رفع مواجب کنم

3-من با این کارایی که میخوام کنم به نظرم mic و خرید vst واجب تره.

تو پستای شما خوندم میکروفن های برلینگر نسبتا هم بهتره هم خدمات و تعمیراتش در دسترس تر.
    دیدم 2 کلاس B . C واسه کار من هستش.ببین من میخوام تو یه اتاق ساده و برای ظبط کار pop بهترین و در عین حال به صرفه ترین گزینه که کیفیت خوب داشته باشه رو تهیه کنم.ذیذم که فرق بین B1 , B2 تو تعداد دیافراگمشه.نمیدونم این واسه من فرقی داره؟به نظر من مناسب ترین گزینه B1 هست.میشه قیمتاشونم بگین؟

اوه اوه از بالا نگاه میکنم چقد سوال کردم

در هر صورت آخه از ترسم که دیر دیر جواب میدین با کوله باری از سوال میام همیشه

حق ویزیتم بگین چقد میشه

به امید جواب زودتر شما!با سپاس فراوان استاد

داره خودمونی میشه yzdn_Satrianisolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا دسته گلت درد نکنه ویومن جان ... لپ کلام در مورد میکروفون یکیشو بگو بگیرم چون با این پول من زیاد نمیشه وسواس به خرج داد... با کیفیت ترینش هر کدوم باشه خوبه بعد اینی که میگی همشون فانتوم پاور دارن دیگه>؟ واسه گیتار کلاسیکم میخوام میک بگیرم...راجع به میدی یا ارنجر چیزی نمیدونم چیین ... فقط میدونم کارت صدام ورودی میدی نداره... ;کیبورد هم 3 یا 4 اکتاو باشه کارم را میفته.... مثله مدل midiair 37 (فک کنم گرونه؟) یا axiom 25 البته اینجور که پیداس به ورودیه میدی احتیاج دارم....راستی دستگاهی چیزی هست که به کارتم وصل شه و ورودی میدی بهش بخوره؟؟؟؟؟؟؟ راستی این میک ها تو جمهوری پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی آقایی ....

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

ممنون از اینکه به فکرمین.
    1-ینید من یه نوازنده پیانو هستم و کبیورد و پیانو خونه دارم.من میخوام اگه دیگه خیلی شاهکار کنم یه گیتار یا ویولن بیارم دیگه مثلا اگه شاهکار کنیم با هم بزنیم.حتی بودجه ام انقدر نیست که اتاقمو اکوستیک کنم
    من بیشتر با میدی و وی اس تی میخوام کار کنم و بیشتر واسم تاخیر نداشتن حالا مثلا اگه خیلی شد تو 3 تا لاینه.فقط اونی که گفتی یعنی چند تا لاین و وی اس تی بزارم پخش بشه کم میاره؟راستش انقدم اماتورم این 192 و 96 هم سر در نمی یارم.
    اینم شرایطش جوری هست که که اگه بخوام پسش بدم.فقط میخواستم ببینم این با پورت usb که داره جواب منو میده؟اینو همش 50 روزه خریده.برای من بیشتر کیفیت آهنگ بدون میکسر ارزش حساب میشه تا مثلا 4 نا لاین همزمان.خوب اینم تقریبا نصف قیمت حساب میشه
    در هر صورتش خودمم گیجم.اگه دلیلی میبینین که این در آینده اذیتم کنه بگین عوض کنم.در ضمن معایبشم بگین من طاقت شنیدنشو دارم

2- طرفی این ماینتور فکر کنم سایزش 6.مدلشو نمیدونم باید بپرسم.میگن خیلی نو و تمیزه.البته خودمم دلو دماغشو ندارم بخرم.نمیدونم چیکار کنم.از طرفی خودم ازین speaker های ساب دار sh-3250 shaan دارم.میخواستم ببینم اگه فعلا اینو موقت وصل کنم کارت صدا رو آسیب نمیزنه
    در هر صورت میخوام اولویت بندی کنم.اول به ترتیب اولا رفع مواجب کنم
    3-من با این کارایی که میخوام کنم به نظرم mic و خرید vst واجب تره.

تو پستای شما خوندم میکروفن های برلینگر نسبتا هم بهتره هم خدمات و تعمیراتش در دسترس تر.
    دیدم 2 کلاس B . C واسه کار من هستش.ببین من میخوام تو یه اتاق ساده و برای ظبط کار pop بهترین و در عین حال به صرفه ترین گزینه که کیفیت خوب داشته باشه رو تهیه کنم.ذیذم که فرق بین B1 , B2 تو تعداد دیافراگمشه.نمیدونم این واسه من فرقی داره؟به نظر من مناسب ترین گزینه B1 هست.میشه قیمتاشونم بگین؟
    اوه اوه از بالا نگاه میکنم چقد سوال کردم
    در هر صورت آخه از ترسم که دیر دیر جواب میدین با کوله باری از سوال میام همیشه
    حق ویزیتم بگین چقد میشه
    به امید جواب زودتر شما!با سپاس فراوان استاد
    دوست من سلام

من در پست های قبل در مورد سمپل ریت توضیحاتی دادم که میتونید از اونها استفاده کنید.

بطور کلی این عدد هرچقدر بالاتر باشه کیفیت کلی کار بالاتره
    سمپل کارت امگا حداکثر تا 48 کیلوهرتزه.

اینجا یه سوال پیش میاد اون هم اینه که دوست شما چرا کارت نو رو فروخته؟
    اگر مشکلی نداشته که باید کار میکرده !

این اطمینان رو بهتون بدم که در حدود قیمت 150 الی 200 هزار تومان هیچ کارتی با این امکانات و I\O وجود نداره.(حداقل در ایران!)

اگر بتویند هزینه کنید من Fast Track رو پیشنهاد میکنم (حدود 250 هزار تومان)
    Fast Track سمپلش 96 هستش و کلا هم جدیدتره هم از لحاظ درایور منعطف تره.
    در کل برای USB چند گزینه بیشتر پیش رو ندارید
    Fast Track در رتبه ی اول انتخاب هاست و Lexicon و Alesis در رتبه های بعدی.

باز هم تکرار میکنم که از کارتتون تست بگیرید (در مورد لاتنسی و تاخیر مطمئن بشید) اگر مشکلی وجود نداشت ازش استفاده کنید اما اگر تاخیر بیش از حد بود باید تصمیم دیگه ای گرفت.

در مورد مانیتور هم پیشنهاد من اینه که دستگاه نو تهیه کنید.
    باز هم اگر لطف کنید مدل دقیق این مانیتور رو بگید میشه بهتر به نتیجه رسید

میکروفون رو هم مشخص نکردید که دقیقا برای چه منبعی نیاز دارید.
    میکروفون به شدت به نوع صدایی که بهش میرسه وابسته هستش.
    میکروفونی که برای پیانو آکوستیک به کار میره با میکروفون و وکال و میکروفون سازهای زهی و ... به کلی تفاوت داره.
    بهرینگر برند خوبیه ، برند های معتبر تر و اعیانی تر هم هستند که مسلما محصولات گرون تری دارند.
    B1 و B2 برای ساز استفاده میشه ، برای وکال هم استفاده میشه اما مطمئنا این کار استاندارد نیست

اگر لطف کنید بفرمایید که میکروفون رو هم برای چه منبع یا منابع صوتی نیاز دارید و چه میزان هزینه براش در نظر گرفتید من بهتر میتونم کمکتون کنم

من تقریبا هر شب تاپیک های فروم رو چک میکنم.
    هر سوالی داشتید بفرمایید اگر بتونم و اطلاعاتی در موردش داشته باشه در خدمتتون هستم

موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

آقا دسته گلت درد نکنه ویومن جان ... لپ کلام در مورد میکروفون یکیشو بگو بگیرم چون با این پول من زیاد نمیشه وسواس به خرج داد... با کیفیت ترینش هر کدوم باشه خوبه بعد اینی که میگی همشون فانتوم پاور دارن دیگه>؟ واسه گیتار کلاسیکم میخوام میک بگیرم...راجع به میدی یا ارنجر چیزی نمیدونم چیین ... فقط میدونم کارت صدام ورودی میدی نداره... ;کیبورد هم 3 یا 4 اکتاو باشه کارم را میفته.... مثله مدل midiair 37 (فک کنم گرونه؟) یا axiom 25 البته اینجور که پیداس به ورودیه میدی احتیاج دارم....راستی دستگاهی چیزی هست که به کارتم وصل شه و ورودی میدی بهش بخوره؟؟؟؟؟؟؟ راستی این میک ها تو جمهوری پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی آقایی ....
    دوست من سلام

همونطوری که گفتم میکروفون های زیادی پیش رو دارید اما چون برای قیمت هایی زیر 100 هزار تومان میخواهید من یک مدل داینامیک و یک مدل استاتیک رو بهتون معرفی میکنم.

دینامیک Shure SM57

استاتیک Behringer C4

خیلی انتخاب های دیگه هم وجود داره.
    متاسفانه من چون خودم کارت سولو رو نداشتم نیتجه ی حاصل از اتصال SM57رو به کارت نمیدونم.
    اگر پری خوبی نداشته باشه باید براش پری آمپ تهیه کنید(زیاد گرون نیست) اما از کیفیت Shure مطمئن باشید.

C4 یک دوال میکروفون هستش ، یعنی توی بستش 2 تا میکروفون کندنسر وجود داره و جزو Small دیافراگم هاست و برای سازهای آکوستیکی مثل گیتار و پیانو آکوستیک خوب جواب میده .

اگر به هردوی این میکروفون ها نیاز نداشتید مدل C2 رو تهیه کنید اما توصیه میکنم از رکورد استریو قافل نشید

کیبورد ها چند نوع هستند.

سینتیسایزر ها که عمده فعالیتشون در زمینه ی صدا سازی هستش.

ارنجر ها که تقریبا همه کاره هستند (همون ارگ معروف)

و میدی کنترلر ها که برای آهنگسازی های دیجیتال زیاد بکار میره

من فکر میکنم شما به یک میدی کنترلر نیاز دارید.

کنترلر ها خیلی پیشرفت داشتند ، در بعضی مدل ها امکانات جانبی زیادی به این دستگاه ها اضافه شده.(از کلاویه های پیانویی گرفته تا ریتم های گوناگون)

یک سری از این دستگاه ها کامپکت هستند ، یعنی در عین اینکه اکتاو بالایی دارند سایز کوچیکی دارند و 2 اکتاو کلاویه بیشتر ندارند.(فواصل بین این 2 اکتاو جابجا میشن)

یک سری دیگه هم در ساز طبیعی هستند و کلاویه هاشون به تعدا اکتاوهاشونه.(مثل مدل بالا)

برای کامپکت ها میتونم همون مدل Axiom 25 رو پیشنهاد کنم (حدود 200 هزار تومان بوده ، قیمت حال حاضرش رو ندارم)
    برای مدل های بزرگ هم گزینه هایی مثل M-Audio Oxygen 49 یا Key Station 88 رو پیش رو دارید.

به جز M-Audio برند هایی مثل Behringer ، Edirol ، Roland ، Yamaha ، Akai ، Novation و ... هم MIDI کنترلر های خوبی دارند.

میتونم مدل 49 بهرینگر رو هم پیشنهاد کنم که قمیت مناسبی داره

اکثر کیبورد ها علاوه بر MIDI پورت USB هم دارند اما اگر مدلی رو انتخاب کردید که USB نداشت میتونید از تبدیل ها استفاده کنید.

میکروفون هایی که در بالا نام برده شده جزو موجودی ثابت اکثر فروشگاه های لوازم صوتی حرفه ایه

موفق باشید
    یا علی

8. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

والا میدیش که حله.تاخیر نداره.لاینشم تست گرفتم 2 تا همزمان اصلا تاخیر نداشت حتی وقتی تو audio track تو cubase مونیترینگ رو وصل کردم صدای واحد میداد و اصلا تاخیر نداره
    ویو من جان این راستی خودت یه جا گفته بودی درسته رو این نوشته 48 ولی در واقعیت خیلی بالا میگیره.تو اون پستای قبلت اینو خوندم.حالا باز یه استودیو دیگه میبرم همه چیشو باز تست بگیره.ولی خداییش اگه کلا سالم باشه و ریسکشو بپذیرم واقعا با 150 تا خیلی خوب گرفتمش.حالا باز نمیدونم.صلاح چیه؟

راجع به میکروفنم هدف اصلیم 80% وکاله.صدای منم tenor هست.حالا اگه مدلی باشه که چند منظوره بشه استفاده کرد چه بهتر.مثلا پیانو و گیتار.میدونی من اتاقم 15 متری هستش و پنجره هم زیاد داره.اکوستسکم نکردمش. فکر نکنم بشه اصلا از سازایی مثل پیانو و یا حتی گیتار بدون پیکاپ رکورد گرفت.حالا ما به هر چی بشه قانعیم . یعنی منظورم اینه یه چیز با کیفیت توپ باشه که حال کنم ولی الکی هزینه اضافی نکنم.راستی دوس داشتم فرق بین 1 دیافراگم و 2 دیافراگمو میفهمیدم مثل b1 . b2 .

خلاصش که اولین الویت کیفیتیه که حال بده و دومین آیتمش حداقل گزینه و هزینه

راستی اصلا هر مدلی که به کارم مید و به نظرت خوبه بگو بگیرم برندش مهم نیس.یکی دیگه از دوستام شور پیشنهاد کرد.اصلا برام فرق نداره
    تورو خدا ببخش.اخه تو این جامعه هر مغازه و جایی میری یا بلد نیستن یا مقرضانه نظر میدن و کس دیگه ای رو ندارم متاسفانه

حالا تا سیستمم جمع شه فک کنم اینجوی بشی از دستم

در هر صورت میبخشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

[سلام . من می خوام واسه رکورد گیتار بیس کارت صدای m audio fast track pro بگیرم می خواستم نظرتون رو بدونم در ضمن یک میک هم معرفی کنین بودجه هم 100- 150 . راستی agk d 112 قیمتش چنده ؟ اینجا گیر میاد؟ در ضمن من می خوام به لپتاپ وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    Last edited by Iman1989; 07-09-2009 at 14:36.

داره خودمونی میشه yzdn_Satrianisolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام داش ویومن ...چکار میکنی با زحمتای ما .......... آقا من یه میکه shure با میدی کنترلر و کیبرد دوستم مدل axiom 25 دسه دوم گرفتم که اون میخواست بره بزرگتر بگیره..... الان من احتیاج به یه مونیتورینگ دارم که با هزینه ی متوسط کارمو راه بندازه .....من خونه واسه سیستمم یه اسپیکر کرتیو 5 کاناله دارم که اذیت میکنه ...میخوام بدمش 70 تومن... ولی خیلی کیفیت داره ...(وقتی رکورد میکنم مجبورم با هدفون به صدا گوش بدم...خلاصه به کمکت بازم احتاج دارم راجع به خرید مونیتورینگ...راستی من با کارت صدام (fireware solo) لتنسی رو کم میکنم (2ms) صدا خیلی ز ز ز ز زز میکنه ....به نظرت چیه از cpu نیست؟
    سوالام زیاد شد ببخشید ...... بازم دمت گرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •