تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 456 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4557

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | آبی اناری ها

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض فابرگاس: مشکلی ندارم اگر مسئولان آرسنال مرا به بارسا بفروشند

ملی پوش اسپانیایی آرسنال اعلام کرد اگر مسئولان این تیم تصمیم به فروش او بگیرند از آن استقبال خواهد کرد

سایت گل – کاپیتان آرسنال در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد به احتمال فراوان به زودی به بارسا خواهد پیوست.
    سران توپچی ها که پیشنهاد 30 میلیون یورویی بارسا را رد کرده اند در انتظار پیشنهاد جدید این تیم اسپانیایی برای جذب فابرگاس هستند.
    فابرگاس در گفتگو با خبرنگاران می گوید :" کامل آرام و خونسرد هستم. چیزی هم برای گفتن ندارم. خبر جدیدی هم وجود ندارد که در مورد آن صحبت کنم. باید صبر کنیم ببینیم چه می شود."
    هر روز خبرهای بیشتری در مورد بازگشت فابرگاس بعد از 8 سال به نوکمپ منتشر می شود.
    آرسنال تقریبا محکوم به فروش فابرگاس شده اما آنها می خواهند به بالاترین پیشنهاد از سوی بارسا این بازیکن را بفروشند.
    فابرگاس در پایان گفت:" اگر بازیکنی در بازار نقل و انتقالات و برای فروش باشد یعنی اینکه باشگاهش او را نمی خواهد. من هم با این موضوع مشکلی ندارم."

2. 6 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض بارسا فردا جذب فابرگاس و سانچس را اعلام می کند

الکسیس سانچس و سسک فابرگاس که طی چند هفته اخیر خبرهای متعدددی در مورد پیوستنشان به بارسا منتشر شد به احتمال فراوان تا فردا به این تیم اسپانیایی خواهند پیوست

سایت گل – بارسلونا تا فردا جذب الکسیس سانچس مهاجم اودینزه و سسک فابرگاس هافبک آرسنال را نهایی خواهد کرد.
    کاتالان ها هفته هاست قصد دارد این دو بازیکن را به نوکمپ بیاورد اما مذاکره بر سر رقم انتقال آنها باعث شده این پروسه طولانی شود.
    این در حالی است که منابع اسپانیایی از پیشرفت مذاکرات برای جذب این دو بازیکن خبر می دهند و گفته می شود ظرف 24 ساعت آینده انتقال این دو بازیکن به باشگاه کاتالانی قطعی خواهد شد.
    بعد از اینکه آرسنال پیشنهاد 30 میلیون یورویی بارسا برای جذب فابرگاس را رد کرد سران نوکمپ تصمیم گرفتند پیشنهاد خود را با اضافه کردن 5 میلیون دیگر بار دیگر به توپچی ها ارائه کنند که به نظر می رسد سران آرسنال نیز با پیشنهاد جدید موافقت کرده اند.
    از طرف دیگر بارسا برای جذب سانچس رقیب سرسختی به نام منچسترسیتی را پیش روی خود میدید اما بعد از آنکه این بازیکن اعلام کرد برای باشگاهی به جر بارسلونا بازی نخواهد کرد من سیتی کنار کشید و اکنون بارسلونا اصلی ترین مشتری این بازیکن محسوب می شود.

4. 10 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

انصافا من یکی خسته شدم از این شل کن سفت کن!

6. این کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بارسا فردا جذب فابرگاس و سانچس را اعلام می کند -گزارش

بارسلونا تا فردا جذب الکسیس سانچس مهاجم اودینزه و سسک فابرگاس هافبک آرسنال را نهایی خواهد کرد.
    کاتالان ها هفته هاست قصد دارد این دو بازیکن را به نوکمپ بیاورد اما مذاکره بر سر رقم انتقال آنها باعث شده این پروسه طولانی شود.
    این در حالی است که منابع اسپانیایی از پیشرفت مذاکرات برای جذب این دو بازیکن خبر می دهند و گفته می شود ظرف 24 ساعت آینده انتقال این دو بازیکن به باشگاه کاتالانی قطعی خواهد شد.
    بعد از اینکه آرسنال پیشنهاد 30 میلیون یورویی بارسا برای جذب فابرگاس را رد کرد سران نوکمپ تصمیم گرفتند پیشنهاد خود را با اضافه کردن 5 میلیون دیگر بار دیگر به توپچی ها ارائه کنند که به نظر می رسد سران آرسنال نیز با پیشنهاد جدید موافقت کرده اند.
    از طرف دیگر بارسا برای جذب سانچس رقیب سرسختی به نام منچسترسیتی را پیش روی خود میدید اما بعد از آنکه این بازیکن اعلام کرد برای باشگاهی به جر بارسلونا بازی نخواهد کرد من سیتی کنار کشید و اکنون بارسلونا اصلی ترین مشتری این بازیکن محسوب می شود.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Barcelona to announce signings of Arsenal's Cesc Fabregas & Udinese's Alexis Sanchez on Friday - report
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

8. 13 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

مسی در جواب یه سوال که پرسیده : در چه صورت بارسا رو ترک میکنی؟
    گفته : در صورتی که بخوام از فوتبال خداحافظی کنم! :دئ

ضمنا اعلام کرده ما از مدعیان کوپا امریکا هستیم و ما برای رسیدن بهش میجنگیم.
    هر چند همه چیز فقط مسی نیست! توی زمین 11 نفر بازی میکنند ...

منبع : گل

10. 3 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

6 بازیکن مورد نظر بارسا تا 48 ساعت آینده به رم می پیوندد

خوزه آنخل مدافع باشگاه اسپورتینگ خیخون تا 48 ساعت آینده به باشگاه آ.اس رم می پیوندد

سایت گل – خوزه آنخل مدافع اسپورتینگ خیخون که مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته بود تا 48 ساعت آینده به رم خواهد پیوست.
    خوزه آنخل که یکی از اعضای تیم ملی جوانان اسپانیا قهرمان اروپا بود انتظار می رفت در پایان این رقابتها به بارسا بپیوندد اما تصمیم خود را گرفته و بعد از 14 سال حضور در خیخون این تیم را به مقصد رم ترک خواهد کرد.
    مدیر برنامه های آنخل در گفتگو با منابع ایتالیایی گفت:" خوزه ترجیح میدهد با لوئیس انریکه و ایوان دلا پنا در رم کار کند. تا 48 ساعت آینده پیوستن او به رم قطعی خواهد شد."
    پیوستن آنخل به رم شایعات رفتن یان آرن ریسه دیگر مدافع رم را قوت می بخشد. به نظر می رسد لوئیس انریکه قصد دارد با جذب بازیکنان جوان ناکامی رم را در فصل گذشته جبران کند.

12. این کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض چلسی و خریداری گائل اتوک از بارسلونا

شنیده می شود که ستاره آکادمی فوتبال بارسلونا قراردادی 4 ساله را با چلسی به امضا رسانده

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس باشگاه چلسی، گائل اتوک، بازیکن آکادمی فوتبال بارسلونا را با قراردادی 4 ساله به خدمت گرفته است.

بدین ترتیب انتظار می رود که این ستاره 17 ساله لاماسیا را ترک کند. او 5سال در تیم پایه ای بارسا فوتبال بازی می کرد و او را یکی از بازیکنان آینده دار دنیای فوتبال می دانند.

سران چلسی بعد از جذب او، بلافاصله اتوک را به اسپورتینگ لیسبون قرض خواهند داد تا برای یک سال در این تیم فوتبال را دنبال کند و بعد از آن به انگلیس خواهد رفت.

اتوک زمانی که 12 ساله بودبه تیم آکادمی بارسلونا پیوست.این ستاره کامرونی، چهارمین بازیکن تیم پایه ای بارساست که در دوره های اخیر آکادمی فوتبال این تیم را به مقصد تیمهای دیگر ترک می کند.

شنیده می شود که جان تورال و اکتور بلرین به آرسنال می روند و په په پالائو به والنسیا خواهد رفت.

14. 3 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض تیاگو آلکانتارا، خوشحال از تمدید قراردادش با بارسا

ستاره جوان از اینکه تا سال 2015 در نوکمپ خواهد ماند بسیار خوشحال است
    سایت گل- تیاگو آلکانتارا، ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا از اینکه قراردادش را با قهرمان لیگ قهرمانان اروپا تمدید کرده بسیار خوشحال است و امیدوار است تا بتواند در فصل بعد شایستگی هایش را به نمایش بگذاردروز چهارشنبه بود که آلکانتارا قراردادش را با بارسا تمدید کرد و بدین ترتیب به شک و شبهات در مورد آینده اش پایان داد. قرارداد جدید او تا سال 2015 اعتبار خواهد داشت و این درحالی بود که تیمهای رم و ویارئال به دنبال جذب او بودند.
    آلکانتارا به وب سایت رسمی بارسلونا گفت:« ادامه حضور در این باشگاه برای من به منزله یک رویاست و بسیار خوشحالم.الان زمان آن است تا این شادی را با خانواده ام به اشتراک بگذارم. هیچ وقت به فکر جدایی از بارسا نبودم و همیشه می خواستم اینجا بمانم.»
    آلکانتارا ادامه داد:« سران باشگاه همه کاری برای من انجام داده اند. آنها مرا تعلیم دادند و از تیم پایه ای رشد داده و به اینجا رسانده ام. آنها به من اعتماد کردند تا در فصل اخیر برای تیم بارسا بازی کنم و به من پیشنهاد تمدید قرارداد را ارائه کردند.الان همه چیز به من بستگی دارد تا بتوانم برای بارسلونا بازی کنم و به تیم کمک کنم تا درصدر بماند.»
    این ستاره 20 ساله محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست و به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته می شود.او در ترکیب تیم زیر 21که ساله های اسپانیا که چندی پیش قهرمان اروپا شد نیز حضور داشت و با گلی که در دیدار فینال به ثمر رساند، نقش موثری در قهرمانی تیم ملی کشورش داشت

16. 3 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض سرخیو باتیستا: مسی می تواند سرنوشت یک بازی را به تنهایی رقم بزند

سرمربی تیم ملی آرژانتین مطمئن است که مسی تورنمنت فوق العاده ای را سپری خواهد کرد

سایت گل- سرخیو باتیستا، سرمربی تیم ملی آرژانتین معتقد است لیونل مسی به اندازه کافی در آرژانتین مورد تقدیر قرار نگرفته اما مطمئن است که آرژانتینی ها به زودی او را بهتر خواهند شناخت.
    ستاره بارسا هیچ گاه نتوانست درخشش اش در تیم باشگاهی اش را در تیم ملی آرژانتین تکرار کند و در آستانه رقابت های کوپا آمریکا، بسیاری در مورد اینکه او بتواند آلبی سلسته را به اولین جام مهمش از سال 1993 برساند، تردید دارند.
    باتیستا در گفتگو با رادیو بوئنوس آیرس گفت:" به نظر من او هیچ گاه در آرژانتین به آن اندازه که شایسته اش بود، مورد تقدیر قرار نگرفت اما او آماده است تا در کوپا آمریکا دل هواداران را به دست بیاورد. او در دیدار دوستانه مقابل آلبانی گوشه هایی از توانایی هایش را نشان داد.
    بعضی ها معتقدند او آرژانتین را به اندازه بارسا دوست ندارد اما من معتقدم به زودی به آنچه شایسته اش است، خواهد رسید."
    باتیستا همچنین مطمئن است که مسی تورنمنت فوق العاده ای را سپری خواهد کرد و معتقد است که این ستاره 24 ساله می تواند به تنهایی سرنوشت یک بازی را رقم بزند.
    " ما بسیار خوشحالیم که بهترین بازیکن دنیا را در تیم مان داریم. او می تواند سرنوشت یک بازی را به تنهایی و در یک لحظه رقم بزند. من مطمئنم که او می توان نمایش های فوق العاده ای ارائه بدهد."
    آرژانتین رقابت های کوپا آمریکا را از روز 1 جولای و با دیدار مقابل بولیوی آغاز خواهد کرد.

18. 3 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض لیگ قهرمانان 2011/12 آغاز شد.

تنها پس از گذشت یک ماه از کسب قهرمانی بارسلونا، اکنون اولین بازی های لیگ قهرمانان پنج شنبه آغاز می شوند.

شروع راه طولانی رسیدن به فینال مونیخ 2012 برای چهار باشگاه با پایین ترین ضریب های ممکن صورت می گیرد. امشب، سانتا کلوما (اندورا) به مصاف دودلانگ (لوکزامبورگ) می رود و تری فیوری (سن مارینو) با لاوالتا (مالت) رو به رو می شود؛ بازیهای برگشت نیز هفته آینده انجام خواهند گرفت.

برندگان برای حضور در مرحله بعد برابر پارتیزان بلگراد و روزنبرگ قرعه کشی می شوند. لیگ قهرمانان در طول تابستان با تیم هایی همچون بنفیکا و دیناموکیف در مرحله سوم ادامه می یابد و باشگاه های بزرگی مانند، آرسنال و بایرن مونیخ نیز در سری آخر پلی آف به میدان خواهند رفت.
    مرحله گروهی 25 آگوست قرعه کشی می شود.

بارسا، به عنوان قهرمان اسپانیا و اروپا، با قرعه کشی در 25 آگوست در موناکو به مرحله گروهی قدم می گذارد.

بارسا،برترین تیم، به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود که یک ماه پیش در ومبلی کسب کرده، خواهد بود. فینال 2011/12، 19 می سال بعد در مونیخ برگزار خواهد شد.

20. 9 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •