تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 405 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آقای تعمیرکار1 حیلی ممنون از پاسخ های کارشناسی ات میشه شما که به پکیج های مختلف کار کردی بگی صدای پکیجهای ایران رادیانور یا ایساتیس یا بوتان کدوم کمتره در ضمم پکیج بنه سره پرو از بوتان یهتره یا پکیج ایران زادیاتور من اگه ممکنه یه شماره تماس بهم بدید باهاتون تماس بگیرم
    آقا هادی
    تو این پکیج های که شما گفتید بنسر ه بوتان خیلی بهتره و صدای خیلی کمتری داری.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب تعمیرکار
    پکیج اپتیما 28ki خریدم وقتی مشعلش روشن میشه اول برای چند ثانیه با صدای بلنده بعد صداش کم میشه می خواستم بدون طبیعیه یا نه ؟
    یکی از رادیاتورها هم ازش صدای آب می یاد
    لطفاً راهنمایی کنید
    با تشکر
    دلیل روشن شدن پکیج با صدای بلند می تونه به خاطر کمبود اکسیژن یا بالا بودن فشار گاز دستگاه باشه. که بایدبا یک تعمییرکار تماس بگیری تا این مواردو بررسی کنه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    اقا برای راه اندازی پکیج نیاز به برق هستش یعنی اگه برق بره پکیج هم خاموش میشه و ما باید تو سرما بمونیم؟یا نه یه راهی پیش بینی کردن؟
    راستی من یه خونه خریدم و به مستاجره پول ریختم گفتم یه پکیج خوب بخر بنده خدا هم بوتان خریده حالا مدلش رو نمیدونم میخواستم بدونم برند بوتان الان با این وضعیت بازار در چه نسبت کیفیتی قرار داره؟
    با تشکر
    آبان عزیز
    همه پکیج های دیواری و تعدادی از پکیج های زمینی همه با برق کار میکنن و اگربرق نباشه دستگا هم خاموش میشه.اما شما میتونید با خرید یک ups و قرار دادنش در مسیر اصلی برق پکیج این امکان رو داشته باشین که در زمان قطع برق تا چند ساعت از برق ذخیره شده داخل ups استفاده کنید که قیمتهای مختلف هم داره فکر میکنم از 300 هزار تومن تا به بالا باشه.
    در مورد کیفیت بوتان هم که بحثی نمی مونه یک پکیج خوب و با خدمات خوبه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام خدمت اساتید.پکیج ایرفل ترکیه ای 4ماه قبل گرفتم همون روزا اول صدای ویز مانندی ازش میومد البته فقط موقعی که تو سیستم گرمایش بود وقتی رو سیستم آب گرم سویچ میشه صدا قطع میشه. ی بار تعمیر کار اومدو گفت داخلش آشغال جمع شده اگه دیرتر میومدم دستگاه میسوخت... الان دوباره چند روزه همون صدارو میده فقط شبها که فکر کنم شاید بخاطر فشار بالای اب تو این ساعتا باشه صدای بلندی داره . مشکل جدیه ؟ از چی میتونه باشه ؟ خونه نوسازه......
    مهدی عزیز
    احتمال داره یک چیزی داخل پمپش گیر کرده باشه و اینکه صافی که روی مسیر برگشت شوفاژ قرار گرفته پر شده باشه و پمپ بخوبی نمیتونه آب رو بگردش در بیاره و بهش فشار میاد بهتره بگی دوباره تعمیرکار بیاد و صافی را تمیز کنه و ازشون بخواید که کل مدار شوفاژرو شستشو بدن تا دیگه این مشکل پیش نیاد.

5. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی شما:
    سوالی داشتم در مورد اینکه اگر از ساعت 8 صبح الی 5:30 بعد از ظهر پکیج خاموش باشه از نظر مصرف گاز و... بصرفه هستش یا اینکه برای گرم کردن مجدد منزل مصرف انرژی بیشتری دارد؟متراژ منزل 120 متر.
    ضمنا بهترین تنظیم دمای آب گرمایشی از نظر بازدهی چه دمایی هست؟
    خوش باشید.
    Last edited by nima1985k; 25-12-2012 at 16:25.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی شما:
    سوالی داشتم در مورد اینکه اگر از ساعت 8 صبح الی 5:30 بعد از ظهر پکیج خاموش باشه از نظر مصرف گاز و... بصرفه هستش یا اینکه برای گرم کردن مجدد منزل مصرف انرژی بیشتری دارد؟متراژ منزل 120 متر.
    ضمنا بهترین تنظیم دمای آب گرمایشی از نظر بازدهی چه دمایی هست؟
    خوش باشید.
    یک پکیج استاندارد در هر ساعت بین 0.88 تا 2.7 متر مکعب گاز مصرف می کنه که اگر ما بگیم همه چی ایده ال هست و ما کمترین مصرف رو داریم یعنی 0.88 متر مکعب در ساعت که اگر در 9 ساعت ضرب بشه 7.92 متر مکعب گاز مصرف میشه.حالا اگر از ساعت 8 صبح الی 5:30 بعد از ظهر پکیج خاموش باشه و یک ساعت طول بکشه تا کل خونه رو کاملا گرم کنه و بالاترین مصرف گاز را داشته باشیم 2.7 متر مکعب گاز مصرف میشه که در حدود 5 متر مکعب در مصرف گاز صرفه جویی میشه و ماهانه 150 متر مکعب صرفه جویی کردیم. که خیلی قابل ملاحظه هست. (این محاسبات در صورتی که همه چی ایده ال باشه و آپارتمان کاملا عایق شده باشه )
    اما این هم باید بگم که احتمالا هروز باید رادیاتورها رو هواگیری کنید.و لازم نیست که پکیج را خاموش کنید فقط کافیه حالت تابستانه را فعال کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    از اين فروم بي نظير و عالي بسيار ممنونم.
    من مي خواهم يك پكيج براي واحد 101 متري طبقه 3 از 4 طبقه (ساختمان شمالي - واحد پشت) تهيه كنم. حدود 3 ميليون مي تونم هزينه كنم. نمي دونم چه ماركي بخرم ( فرولي - بوش - آريستون )
    متاسفانه در مورد بوش و خدمات پس از فروش آن كمتر توضيح داده شده. لطفا راهنمايي كنيد.
    ضمنا اخيرا ماركي به نام (بايكان و اجا E.C.A) بهم معرفي شده كه تركي هستند. لطفا در اين زمينه نيز توضيح دهيد. بسيار ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقای تعمیرکار1 بنده تونستم پکیجم رو دو مبدله کنم یعنی اونو به مدل e24ff تغییر بدم میخواستم بپرسم که آیا با این پکیج میشه دو لوله نمره 10 یکی برای تخلیه گازهای حاصل از احتراق و دیگری برای تامین اکسیژن از دو منبع جدا استفاده کرد میشه راجع به این پکیج توضیح بدید و اینکه آیا نصب اون در داخل ساختمان ایمن هست واینکه لوله کشی برای تهویه راه مطمءنی برای دور کردن مواد سمی احتراق است آیا با تامین این دو لوله کشی نصب پکیج در داخل ساختمان در شرایطی که پنجره ها بسته باشه ایمن هست و در دراز مدت مشکلی از نظر سلامتی ایجاد نمیکنه؟ ممنون از راهنمایی های خوب شما

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    از اين فروم بي نظير و عالي بسيار ممنونم.
    من مي خواهم يك پكيج براي واحد 101 متري طبقه 3 از 4 طبقه (ساختمان شمالي - واحد پشت) تهيه كنم. حدود 3 ميليون مي تونم هزينه كنم. نمي دونم چه ماركي بخرم ( فرولي - بوش - آريستون )
    متاسفانه در مورد بوش و خدمات پس از فروش آن كمتر توضيح داده شده. لطفا راهنمايي كنيد.
    ضمنا اخيرا ماركي به نام (بايكان و اجا E.C.A) بهم معرفي شده كه تركي هستند. لطفا در اين زمينه نيز توضيح دهيد. بسيار ممنونم
    من خودم باشم فرولی میگیرم در موردش قبلا توضیحات کامل رو دادم.بوش پکیج خوبیه اما بوش های موجود در بازار ساخت ترکیه هستند و خدمات خیلی قوی هم ندارن آریستون هم نسبت به تبلیغاتی که داره از نظر کیفیت و خدمات ضعیفتره.بایکان میگن آلمانیه قیمتش هم با این مارکهای که گفتید یکیه اما در مورد خدماتش؟؟؟ نمیدونم.E.C.A هم ترکیه ای اما خدماتش خیلی ضعیفه.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آقای تعمیرکار1 بنده تونستم پکیجم رو دو مبدله کنم یعنی اونو به مدل e24ff تغییر بدم میخواستم بپرسم که آیا با این پکیج میشه دو لوله نمره 10 یکی برای تخلیه گازهای حاصل از احتراق و دیگری برای تامین اکسیژن از دو منبع جدا استفاده کرد میشه راجع به این پکیج توضیح بدید و اینکه آیا نصب اون در داخل ساختمان ایمن هست واینکه لوله کشی برای تهویه راه مطمءنی برای دور کردن مواد سمی احتراق است آیا با تامین این دو لوله کشی نصب پکیج در داخل ساختمان در شرایطی که پنجره ها بسته باشه ایمن هست و در دراز مدت مشکلی از نظر سلامتی ایجاد نمیکنه؟ ممنون از راهنمایی های خوب شما
    بله شما میتونید خروجی محصولات احتراق(دود) رو به دودکش ساختمان وصل کنیدیا به بیرون انتقال بدید و از یک طرف یک لوله جداگانه برای تامیین اکسژن لازم برای سوخت به بالای پکیج و محلی که برای این کار در نظر گرفته شده ببرید و این روش جزء روشهای است که در کاتالوگ های پکیج ها کاملا توضیح داده شده و کاملا هم ایمن هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •