تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 444 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

(پست مفید دوستمون تو آخر صفحه ی قبل رو حتما ببینید)
    Last edited by mjorh; 28-08-2013 at 20:32.

2. 7 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

اون ترجمه ای که قول دادم.

تغییرات اساسی کریر مود:

- اضافه شدن گزینه ای برای بستن امکان نقل و انتقال در تابستان اول، که باعث میشه بتونید بازی رو بدون تغییرات غیر واقعی در تابستان اول شروع کنید و حداقل تا ژانویه 2013 (به تاریخ بازی) با ترکیب های واقعی بازی کنید.
    - overall بازیکنا مخفی شده و به جز بازیکنای تیم خودتون، برای فهمیدن قدرت بازیکنای دیگه باید scout بفرستید.
    - رشد بازیکنا دقیق تر شده و شاهد رشد و نزول غیر واقعی بازیکنان نیستیم. (من: منظورش اینه که حتی از قبل هم کند تر شده!)
    - انرژی و خستگی بازیکنان در طول هفته و بین بازی ها، مشابه fifa 13 هست ولی داخل مسابقات به نظر بازیکنان زود تر خسته میشن و تعداد بیشتریشون قرمز یا نارنجی میشن.
    - رابط کاربری کریر مود تغییر کرده و شبیه رابط کاربری مدرن ویندوز 8 شده.
    این رابط کاربری دارای 5 صفحه اصلی به نام های صفحه مرکزی، ترکیب تیم، نقل و انتقالات، اداری و فصل هست.
    اکثر کاشی ها دارای گزینه های جایگزین هستن که امکانات اضافی ارائه میدن.
    برای تغییر ترکیب تیم نیازی نیست وارد صفحه team management بشید و با استفاده از گزینه های جایگزین کاشی مربوط، میتونید ترکیب تیمو عوض کنید.
    صفحه email ها دیگه بعد از بازی ها یا در طول هفته نمایش داده نمیشه و بخش خاصی براش در نظر گرفته شده و بازی برای نمایش ایمیل ها متوقف نمیشه. (اینو شک دارم درست ترجمه کرده باشم)
    گفت و گو با بازیکنان هم در داخل تب مخصوص به خودشون, در داخل صفحه ایمیل نمایش داده میشه.

شبکه جهانی نقل و انتقالات (global transfer network):

- وقتی کریر مود رو شروع می کنید, 3 استعداد یاب مخصوص شبکه جهانی نقل و انقالات دارید و می تونید تعداد اون ها رو تا 6 افزایش بدید.
    6 گزینه برای معرفی نوع بازیکن مد نظرتون وجود داره. در ابتدا پست, گروه سنی و مدت قرارداد رو طبق نظرتون تکمیل میکنید و بعد سه گزینه دیگه برای مشخص کردن سبک بازی اون بازیکن.
    شما می تونید در هر زمانی, استعدادیاب ها رو به کشور دیگه ای بفرستید یا کلا برشون گردونید.
    یک کاشی در صفحه مرکزی, در هر لحظه ای اطلاعات جدیدترین بازیکنان پیدا شده رو نمایش میده.
    وقتی بازیکنان معرفی میشن, شما میتونید اون ها رو حذف کنید, نگهدارید یا اطلاعات بیشتری در موردشون بخواید.
    اطلاعاتی که از یک بازیکن ارائه میشن شامل بخشی از قدرت ها و وضعیت بازیکن و مبلغ احتمالی قیمتشون هست. هر چقدر زمان بیشتری برای بررسی یک بازیکن بذارید, اطلاعات دقیق تری از اون بدست میارید.
    overall بازیکنان در ابتدا مخفی هست و فقط بصورت عبارت های "showing great potential" یا "has that something special" گزارش میشه تا زمانی که بررسی بازیکن کامل بشه.
    - بخش استعداد یابی بازیکنان جوان ( youth scouting) هنوز مثل گذشته در بازی وجود داره و کاملا جدا از بخش شبکه جهانی نقل و انتقالات هست.
    امسال, برای فرستادن استعداد یاب برای پیدا کردن جوانان, باید پول هم پرداخت کنید. ( طرف مثل اینکه اصلا کریر مود فیفا 13 رو بازی نکرده )

نقل و انتقالات:

- گزینه جدیدی بصورت "reject all/disallow future offers" برای رد تمام پیشنهاد ها برای یک بازیکن و رد پیشنهادات احتمالی اینده به بازی اضافه شده.
    این گزینه برای اخطار به سایر باشگاه ها و جلوگیری از ارائه پیشنهادشون, برای بازیکنی هست که نمی خواید به هیچ وجه بفروشیدش.
    - صفحه نقل و انتقالات, تمام اخبار و اطلاعات اخرین پیشنهادات و انتقالات رو در یک صفحه به نمایش در میاره.
    - در روز پایانی نقل و انتقالات, بازی ورودی ها و خروجی های تیم های حاضر در لیگ شما رو به تفکیک باشگاه نشون میده. (گفتم که, احتمالا اصلا کریر 13 رو بازی نکرده)

صدا ها در کریر مود:
    - jeff stelling امسال معرفی بازی ها و اطلاعات مربوطشون قبل و در حین بازی رو بر عهده داره. ( )
    - تیم گزارشگری بازی ها امسال بصورت مستقیم درباره نتایج قبلی تیم ها صحبت میکنن. مثل: a great 3-1 win against swansea last week ( یک پیروزی بزرگ 3-1 برابر سوانسی در هفته گذشته)
    تیم گزارشگری همچنین درباره جدیدترین شایعات در مورد انتقال بازیکنان با جزئیات بیشتری نسبت به پارسال صحبت میکنن.
    دستت درد نکنه
    اینا واسه نسخه معمولی و نسکت جن مشترک هست؟

پروفشنال MHSou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تـ E ـهـ R ــا N

پيش فرض

بدون مصاحبش رو ندارین؟
    اونم حجمش تقریباً همون قدر می‌شه، سه تا بازی توش هست...

6. این کاربر از MHSou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mj94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دستت درد نکنه
    اینا واسه نسخه معمولی و نسکت جن مشترک هست؟
    این تعریف یارو از کریر مود نسخه فعلی بود.
    حالا معلوم نیست کریر نکست جن هم همینجوریه یا نه. خبری ازش نیست.
    من فکر میکنم یکی باشن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

اینایی که الان از نکست جن میپرسن یعنی واقعا میخوان پلی استیشن4 و ایکس باکس1 بخرن ؟
    من فکر میکردم فقط خودم کله شق هستم

9. این کاربر از irmpmn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr_shahrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این تعریف یارو از کریر مود نسخه فعلی بود.
    حالا معلوم نیست کریر نکست جن هم همینجوریه یا نه. خبری ازش نیست.
    من فکر میکنم یکی باشن.

خیلی خیلی بعیده یکی باشن

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr_shahrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینایی که الان از نکست جن میپرسن یعنی واقعا میخوان پلی استیشن4 و ایکس باکس1 بخرن ؟
    من فکر میکردم فقط خودم کله شق هستم

من همون ثانیه ی اولی که وارد ایران شد میخرم

پروفشنال mj94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خیلی خیلی بعیده یکی باشن
    چرا بعیده؟
    من فکر میکنم فرصت کافی برای طراحی کامل یه کریر مود جدید نداشتن.
    فکر میکنم از سال دیگه تغییر کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

هیچوقت کریر مود کنسول و پی سی متفاوت نبودند و نخواهند بود
    تبلیغ برای کنسول رو حداقل در این تایپیک متوقف کنید
    قیمت فقط یک سی پی یوی core i7 یا گرافیک کارت پی سی برخی دوستان همین انجمن از کل دم و دستگاه کنسول بیشتره، آیا اینها هم باید تبلیغ سی پی یو یا گرافیک کارت کنند؟
    تمام تایپیک های اخبار بازی فقط شده تبلیغ کنسول، نمیدونم خطی بیزینسی چیزی دنبال میشه یا مسئله شخصیه و در حد پز دادنه!؟

14. این کاربر از Q9550 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •