تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 549 از 849 اولاول ... 49449499539545546547548549550551552553559599649 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,481 به 5,490 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان عزیز میخواستم تجربه استفادتون رو از سرویس TD ایرانسل بدونم و اینکه ایا توی طول شبانه روز حالا با نوسان کم با یک سرعت دانلود دارید یا مثلا صبح و شب خیلی اختلاف زیاده توی سرعت دانلود؟
    چون من TD مبین نت دارم و واقعا سرعت دانلودش تو اوایل صبح خوبه ولی رفته رفته توی ساعات شب خیلی میاد پایین میشه در حد سرویس 4 مگ adsl !!
    ممنون میشم راهنماییم کنید،چون میخوام هزینه اضافی نکنم اگه واقعا ایرانسل و مبین نت عین هم هستن
    من حدودا بعد از 2 ماه استفاده، به غیر از همین چند روز پیش که به شدت سرد شده بود و برف اومد (که کالا قطع شده بود) تو این 2 ماه نه افت سرعت تجربه کردم (سرعتم همیشه حدود 3 مگابایت با TD-lte و مودم TF-i60) و نه time out و نوسان پینگ (پینگ اروپا همیشه بین 120 تا 80 البته نه که نوسان داشته باشه هر سرور یه پینگ بهت میده و کاملا ثبات داره)
    و کلا بعد مدت ها دارم یه اینترنت با کیفیت رو تجربه می کنم .
    اما اگه هر چیز جایگزین پیدا کنم عوض خواهم کرد چرا ؟ چون بسته هاش کم تنوع و به شدت گرونه
    شما بسته هاش رو با همون مبین نت مقایسه کن مطمعا باش پشیمون میشی بخوای بیای از ایرانسل سرویس بگیری...
    منم این ایرانسل نمک گیر کرده 6 سال پیش یه مودم رایگان وایمکس داد . الانم رایگان تعویض کرده . خوب آدم استفاده میکنه دیگه ...

2. 6 کاربر از farhadhttp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بعد از 2 ماه که سرعت تی دی زیر 7 مگ بود الان با کمال تعجب اینقدر زیاد شده .معلوم نیست چرا یهو اینقدر زیاد شده ولی از صبح 4g fdd قطع هست و گوشی فقط روی 3g کار میکنه .البته دکلی که ازش تست گزاشتم فقط تجهیزات ثابت روش نصبه و کاربر fdd نداره اما خوب fdd از صبخ که نسل چهارش قطع شده سرعت تی دی بالا رفته .منم احتمال میدم موقتی باشه و از فردا دوباره لاکپشتی بشه

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

بعد از ۵ روز قطعی و شکایت، امروز تماس گرفتن، به دلیل تمدید یک ساله شما، ما هیچ خسارتی نمیدیم!!!! منطق رو حال کنید! مشتری مداری رو حال کنید!
    چون شما یک سال تمدید کردی، و حالا کوووو تا پایان سرویس؟ ما حال نمیکنیم خسارت بدیم!!! چون دوست نداریم!!

5. 6 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه blacktiger's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تعرفه ها بشدت نیاز به اصلاح دارن من دو تا مودم دارم که تا زمان اصللح تعرفه ها بلاستفاده خواهند بود.

7. 4 کاربر از blacktiger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بعد از ۵ روز قطعی و شکایت، امروز تماس گرفتن، به دلیل تمدید یک ساله شما، ما هیچ خسارتی نمیدیم!!!! منطق رو حال کنید! مشتری مداری رو حال کنید!
    چون شما یک سال تمدید کردی، و حالا کوووو تا پایان سرویس؟ ما حال نمیکنیم خسارت بدیم!!! چون دوست نداریم!!
    همش به خاطر اون وزیر بی عرضه ارتباطاته اینا شیلنگ تخته میندازن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

9. 3 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

همش به خاطر اون وزیر بی عرضه ارتباطاته اینا شیلنگ تخته میندازن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    ایرانسل نهایت بیشعوریه!!! ببن، واسه من اصلا اهمیتی نداره! ۳-۴ روز ...
    اما هزینه خرید بسته از اپراتور دیگه, و پر رویی اینا خون ادم رو به جوش میاره... شکایت هم بی فایدست، این ۱۹۵ دلقک بازی محضه

11. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

ایرانسل نهایت بیشعوریه!!! ببن، واسه من اصلا اهمیتی نداره! ۳-۴ روز ...
    اما هزینه خرید بسته از اپراتور دیگه, و پر رویی اینا خون ادم رو به جوش میاره... شکایت هم بی فایدست، این ۱۹۵ دلقک بازی محضه
    من تا حالا بالای 16 بار از طریق 195 از اپراتورهای مختلف شکایت کردم .کارش دقیقا ارجاع شکایت به سرویس دهنده هست و عملا کار خاصی انجام نمیده .

13. 4 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من گوشی شیاوومی دارم چرا در بهترین حالت دانلود ایرانسل بیشتر از 4 مگابیت بر ثانیه نمیشه؟

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

بهترین بسته برای کسایی که پر مصرفن اینه . سه ماه ۲۰۰ گیگ روزانه + ۱۰۰ گیگ شبانه که میدن ۲۳۰ با آبنمان و کفت و زهر مار و ... میشه ۲۵۰ . حالا اگه شبانه هم حساب کنی گیگی زیر هزار تمنه ولی هنوز خیلی از dsl گرونتره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من تا حالا بالای 16 بار از طریق 195 از اپراتورهای مختلف شکایت کردم .کارش دقیقا ارجاع شکایت به سرویس دهنده هست و عملا کار خاصی انجام نمیده .
    دقیقا آی گفتی
    منم اینقد از ایرانسل شکایت کردم و جالبیش اینجاست که حتی مثلا کارشناس 195 با مدارکی که بهشون ارائه دادم رای به حق به جانبی بنده دادن و گفتن ایرانسل باید هزینه مو برگردونه اما از اون موقع 2 سالی می گذره و نه ایرانسل دیگه پولمو برگردوند و نه 195 کاری کرد.
    کلا 195 یه شرکت دکوری شده مخصوصا اخیرا.

17. 2 کاربر از zofishel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. pedram1373

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •