تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 541 از 626 اولاول ... 41441491531537538539540541542543544545551591 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,401 به 5,410 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کل حرفات دقیقا حرف خودم به خودم بود...

اصلا ارزش بحث نداری...من تمومش میکنم...

خوش باش همینطوری الکی...
    وقتی هنوز درک اینو نداری که ادامه ی بحث تو پروفایل برای چیه ، کلا .....
    ادامه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ادامه :

بابا همه اینجا یه چیزیشون هست...

خوبه گفتم دیگه ادامه نمیدم،چی میگی شما الان؟؟؟با کی کار داری؟؟؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

بابا همه اینجا یه چیزیشون هست...

خوبه گفتم دیگه ادامه نمیدم،چی میگی شما الان؟؟؟با کی کار داری؟؟؟
    برو عمو
    برو پی کارت

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ادامه :
    جوابتونو نمیدم که خودتون برین تو قفس هاتون...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    یک سوال. اگه درایوری روی لپ تاپ نصب بشه که مال این مدل نیست چه اتفاقی می افته؟
    والا ما که داریم کم کم پشیمون میشیم از خرید z510. انرژی منجر که درست کار نمی کنه و بعد خاموش شدن تنظیماتش ریست میشه. (میخوام درایور زد500 رو نصب کنم ببینم چی میشه.)

تاچ پدمون هم که مولتی تاچ عمل نمی کنه.
    درایور wlan رو هم که نمی تونم نصب کنم. (نسخه درست رو دانلود کردم اما وفتی کلیک می کنم stopped working میده.)

صفحه تنظیمات dolby home theater رو هم که باز نمی کنه، عین بالاییه. (راستی چطور میشه صدا رو تنظیم کرد؟ از صداش خوشم نمیاد. وقتی هندزفری هم میزنم بهش، صداش انگار از ته چاه میاد بالا.)

والا به نظر من خوبیش فقط به شیک بودنش، بک لایت داشتن، آروم بودنش و داغ نکردنشه.
    Last edited by drim_22; 24-12-2013 at 16:24.

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام دوستان.
    والا ما که داریم کم کم پشیمون میشیم از خرید z510. انرژی منجر که درست کار نمی کنه و بعد خاموش شدن تنظیماتش ریست میشه. (میخوام درایور زد500 رو نصب کنم ببینم چی میشه.)

درایور wlan رو هم که نمی تونم نصب کنم. (نسخه درست رو دانلود کردم اما وفتی کلیک می کنم stopped working میده.)

صفحه تنظیمات dobly home theater رو هم که باز نمی کنه، عین بالاییه. (راستی چطور میشه صدا رو تنظیم کرد؟ از صداش خوشم نمیاد. وقتی هندزفری هم میزنم بهش، صداش انگار از ته چاه میاد بالا.)

شما ویندوز 8.1 دارین؟

یکبار ویندوز 8 نصب کنید ببینید این مشکلات بازم هست یا نه.اگه اینطور باشه بهتره صبر کنید تا کمپانی درایورهای بهینه شده برای ویندوز 8.1 رو منتشر کنه (مخصوصا energy management که باهاش مشکل دارید.چون درایوری که برای این لپ تاپ اومده برای ویندوز 8 هست)

تاج پد برای من هم مولتی تاچ(کلیک راست با دو انگشت) وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم از کار افتاد ولی درست کردمش.البته فکر کنم قبلا راه حل رو بهتون گفته باشم(البته ممکنه راه حل برای مدل لپ تاپ شما درست کار نکنه.به هر حال سایت مرجع کامل تر توضیح داده بود که چکار باید کرد میتونید یکبار دیگه مطالعه کنید.)

درایور wlan رو نمی دونم ولی چک کنید ببنید درایور مناسب ویندوز 8.1 رو نصب کردید یا نه ! تو سایت لنوو موجوده می تونید دانلود کنید
    من که تا حالا با درایورها مشکل خاصی نداشتم ، امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

8. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

جوابتونو نمیدم که خودتون برین تو قفس هاتون...
    عمو جون برو با بزرگترت بیا
    آره عزیزم برو

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان
    من این لپ تاپ رو ندارم ولی همیشه به این تاپیک سر میزنم.
    چیزی که برام جالبه اینه که بعضی ها اصلا نمیخوان قبول کنن این لپ تاپ یه سری مشکلات داره و تعصب الکی دارن
    مثلا یه کابر میپرسه صفحش چطوره ؟ میان میگن خوبه بد نیست ، مثل همه لپ تاپ های دیگست و فقط یه ذره ، خیلی کم ، از بالا و پایین سیاه میشه
    یا مثلا میگن داغ میکنه؟ میان میگن نه بابا ، اینا که طبیعیه و همه لپ تاپ ها وقتی کاز کنی باهاشون داغ میکنه
    خلاصه اینه که درسته لپ تاپ خیلی خوبیه ولی خب قبول کنید یه سری ایرادهایی هم داره و هنگام مشاوره دادن خواهشن به ملت بگین که مزایا و معایبش چیه ( نه مثلا برای داغ کردنش بگید با کول پد حل میشه ، چون طرف وقتی میخواد بره بیرون ، شارژر لپ تاپ رو زورش میاد ببره چه برسه به کول پدش )

با تشکر
    ببین عزیز من خودم آرشیو فیلم دارم فیلم زیاد میبینم اون موقع هم شک داشتم فکر میکردم فیلم نگاه کردن تو این لب تاب واسم زحر مار میشه ولی وقتی گرفتم در جا هم فیلم fight club گذاشتم تنها مشکلش تو جاهای تیره و خیلی سیاه که یکم خاکستری نشون میده بعدشم با 3ه تومن تو ایران جو بهترین سخت افزار بهترین کیفیت تصویر full hd نداشته باش اگه دنبال فیلم نگاه کردنی ( که فکر نکنم مثل من زیاد نگاه کنی ما خودمون استاد این کاریم رفتیم گرفتیم راضی هم هستیم ) حتما هم میخوای اون جاهای سیاه رنگ به خاکستری تبدیل نشه بهتره بگم برو با 3تومن بهترین pc رو جمع کن اگه هم لب تاب میخوای 6 تومن بزار رو پولت اپل بگیر
    در مورد داغیشم تو کارای معمولی مثل وب گردی فیلم و... داغ نمیکنه ولی فقط کافی بری تو بازی far cry 3 جوری داغ میکنه که واسه زمستونم خوبه میتونی تو خونه به جای بخاری ازش استفاده کنی
    ولی به نظر من این حرفا جرتو پرته روکس بزارم روش صفحه تاچش اوخ نشه باباش ووخ نشه دوستان لب تاب یه وسیلست واسه خودتون زندگی کنین نه واسه وسایلتون

11. 2 کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان.

صفحه تنظیمات dolby home theater رو هم که باز نمی کنه، عین بالاییه. (راستی چطور میشه صدا رو تنظیم کرد؟ از صداش خوشم نمیاد. وقتی هندزفری هم میزنم بهش، صداش انگار از ته چاه میاد بالا.)

شما کارهایی که دوستمون گفتن رو انجام بدین و اصلا هم از خریدتون پشیمون نباشید
    مشکلاتی که گفتید همگی نرم افزاری هستن و با نصب سیستم عامل و درایور و ... درست میشن
    برعکس خوبی هایی که گفتید سخت افزاری هستن و اگه لپتاپی گرفته بودید که این ویژگی های رو نداشت هیچ رقمه نمی تونستید اونها رو داشته باشید!

13. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

ببین عزیز من خودم آرشیو فیلم دارم فیلم زیاد میبینم اون موقع هم شک داشتم فکر میکردم فیلم نگاه کردن تو این لب تاب واسم زحر مار میشه ولی وقتی گرفتم در جا هم فیلم fight club گذاشتم تنها مشکلش تو جاهای تیره و خیلی سیاه که یکم خاکستری نشون میده بعدشم با 3ه تومن تو ایران جو بهترین سخت افزار بهترین کیفیت تصویر full hd نداشته باش اگه دنبال فیلم نگاه کردنی ( که فکر نکنم مثل من زیاد نگاه کنی ما خودمون استاد این کاریم رفتیم گرفتیم راضی هم هستیم ) حتما هم میخوای اون جاهای سیاه رنگ به خاکستری تبدیل نشه بهتره بگم برو با 3تومن بهترین pc رو جمع کن اگه هم لب تاب میخوای 6 تومن بزار رو پولت اپل بگیر
    در مورد داغیشم تو کارای معمولی مثل وب گردی فیلم و... داغ نمیکنه ولی فقط کافی بری تو بازی far cry 3 جوری داغ میکنه که واسه زمستونم خوبه میتونی تو خونه به جای بخاری ازش استفاده کنی
    ولی به نظر من این حرفا جرتو پرته روکس بزارم روش صفحه تاچش اوخ نشه باباش ووخ نشه دوستان لب تاب یه وسیلست واسه خودتون زندگی کنین نه واسه وسایلتون
    سلام
    قربون آدم چیز فهم
    منم همینو میگم دیگه
    ببین من نمیگم این لپ تاپ بده یا خویه ، اصلا کاری به این کارا ندارم.
    فقط اومدم یه پست زدم که میخواین پیشنهاد بدین به کسی هم معایبش رو بگین هم مزایاش رو نه اینکه فقط مزایاش رو بگین و همینطور بالعکس
    همین.ولی خب یه سری بد برداشت کردن و بحث ادامه دار شد
    ( راستی من اصلا اهل فیلم نگاه کردن نیستم فقط نرم افزار رو عشقه )

15. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •