تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 541 از 1045 اولاول ... 414414915315375385395405415425435445455515916411041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,401 به 5,410 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.

تو Word 2007 وقتی یک کلمه ی انگلیسی گذاشته شده بقیه ی کلمات فارسی به هم ریخته میشوند.(کلمه ی انگلیسی به سمت راست کلمه ی فارسی میره و بقیه ی کلمات فارسی سمت راست کلمه ی انگلیسی ادامه پیدا می کنند.)راست چین هم هست.

چطوری درست میشه؟
    Last edited by Aryan007; 03-11-2010 at 18:05.

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

باسلام به همه دوستان
    مسئله‌اي كه من دارم در پرينت كردن است
    من مي خوام كه در هر صفحه A4 دو صفحه A5 چاپ كنم يعني صفحه 1 و 2 در يك طرف برگ باشد و پشت همين برگ صفحه 3 و 4 را بازهم بتونم به همين منوال چاپ كنم (يعني در هر برگ A4 چهار برگ A5 جاي شود)
    به صورت زوج و فرد نمي توان اين گونه چاپ كرد الان به نظر من بايد اين گونه دستور چاپ بدهيم كه 1و2 را چاپ كند و 3و4 را چاپ نكند و دوباره صفحه 5و6 را چاپ كند و لي آخر ......... ولي نمي دونم چه جوري اين كار را بكنم
    البته مي‌توان اين كار را يك يكي انجام داد كه كاري است پر دردسر و وقت گير (و اگه تعداد صفحات بالا باشه ديگه.....)
    از دوستان اگه كسي همچنين روشي مي دونند ممنون مي‌شم اگه جواب بدند
    نههههههههه

راحت تر از این حرفاست. تو تنظیمات پرینتر رو نگاه کنید. من رو مدل 1006 و 1018 اچ پی یه تب میبینم اسمش finishing هست. اونجا میتونم برای دو رو چاپ شدن تیک print on both sides رو بزنم. بعد گزینه ی کرکره ایه booklet printing رو برای متون فارسی میذارم روی right binding و با ور رفتن با دیگر تنظیمات دلخواهم پرینت رو میزنم. پیامی رو صفحه میاد که میگه برگه ها رو دست نزنم و آخرش که پرینت رو یه طرف تموم شده میگه بدون اینکه جهت برگه رو تغییر بدم و این ور اونورش کنم همون طوری از رو پرینتر بردارم و بزارم تو سینی کاغذ و اینتر رو بزنم. تا اینتر رو میزنم دوباره شروع میکنه اونور برگه ها رو پرینت میکنه.

به همین راحتی.

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

سلام.

تو Word 2007 وقتی یک کلمه ی انگلیسی گذاشته شده بقیه ی کلمات فارسی به هم ریخته میشوند.(کلمه ی انگلیسی به سمت راست کلمه ی فارسی میره و بقیه ی کلمات فارسی سمت راست کلمه ی انگلیسی ادامه پیدا می کنند.)راست چین هم هست.

چطوری درست میشه؟
    نمیدونم چش شده ولی امتحان کن ببین هم پاراگراف راست پین هست و هم متن از رات به چپ هست یا نه. دو تاش با هم باشه نباید مشکلی داشته باشی.

3. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام دوستان
    من در ورد جدولی دارم با فرض چهار ستون (یک سند حسابداری رو در نظر بگیرید). حالا می خوام یک خط افقی در زیر نوشته ها ( شرح سند)بکشم البته تا دو تا ستون (در ستونهای بعدی اعداد قرار دارند)و بعد از آخر این خط افقی که کشیدم یک خط رو به پایین صفحه و گوشه بکشم شما فرض کنید قسمت پایین و گوشه ستون اعداد
    از قسمت insert گزینه shape خطوط رو انتخاب می کنم ولی باز هم خوب و راست در نمی یاد آیا راهی به نظرتون میرسه
    با تشکر

آخر فروم باز kiuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

دوستان من می خوام که تنظیمات برنامه word2007 رو به حالت اولیه و پیش فرض کارخانه ای
    برگردونم چطوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟؟
    کسی نمی دونه ؟؟

6. این کاربر از kiuna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه crazymohamad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشید تو ورد چجوری میشه جملات رو وارونه کرد؟
    تو خدا هرکی میدونه کمک کنه که خیلی واسش دعا میکنم
    مثلا جمله زیر وارونه بشه درست میشه خوندش:

تنها‏‎ يا‏‎ ستاره‌‏‎ يك‌‏‎ تنها‏‎ او‏‎ آيا‏‎ چيست‌؟‏‎ انگليس‌‏‎ ملي‌‏‎ تيم‌‏‎ در‏‎ بكام‌‏‎ ديويد‏‎ مثل‌‏‎ بازيكني‌‏‎ نقش‌‏‎
    تيم‌‏‎ اين‌‏‎ تفكر‏‎ طرز‏‎ و‏‎ فرهنگ‌‏‎ نماينده‌‏‎ حاضر‏‎ حال‌‏‎ در‏‎ او‏‎ !خير‏‎ است‌؟‏‎ ايده‌آل‌‏‎ مياني‌‏‎ مرد‏‎ يك‌‏‎
    .‎است‌‏‎

هرکی میدونه چجوری میشه جملاتی مثل این رو برعکس کرد ترو خدا کمک کنه
    با تشکر

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض علامت دست اشاره به روبرو

من به دنبال علامت دست اشاره به روبرو به صورت گرافیکی مانند این شکل می گردم

البته در سمبل های ورد انواع اشاره با دست را پیدا کردم ولی همگی به چپ راست بالا و پایین اشاره کرده بودن و اثری از اشاره با دست به روبرو و در واقع بیرون مانیتور نبود

حالا اگه کسی میدونه همچین چیزی را در کدوم نرم افزار گرافیکی پیدا میشه و یا اگه همچین چیزی داره اپلود کنه ممنون میشم

9. این کاربر از gog2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان در word 2010 چطور می تونم فونتها رو همراه متن ذخیره و در یک سیستم دیگه باز کنم ؟
    در 2007 یک گزینه embed بود ولی در 2010 پیدا نمی کنم
    با تشکر

11. 2 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان من می خوام که تنظیمات برنامه word2007 رو به حالت اولیه و پیش فرض کارخانه ای
    برگردونم چطوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟؟
    سلام
    این مسیر رو تو رجیستری برید و کلید word رو delete کنید.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0

13. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

من به دنبال علامت دست اشاره به روبرو به صورت گرافیکی مانند این شکل می گردم

البته در سمبل های ورد انواع اشاره با دست را پیدا کردم ولی همگی به چپ راست بالا و پایین اشاره کرده بودن و اثری از اشاره با دست به روبرو و در واقع بیرون مانیتور نبود

حالا اگه کسی میدونه همچین چیزی را در کدوم نرم افزار گرافیکی پیدا میشه و یا اگه همچین چیزی داره اپلود کنه ممنون میشم
    اگه این سمبل رو داره نمیشه چرخوندش؟؟؟ من پیداش نکردم میشه بگین کدوم منو بوده ؟؟؟ اگه باشه فکر کنم بشه چرخوندش و درستش کرد.

15. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

با سلام
    دوستان در word 2010 چطور می تونم فونتها رو همراه متن ذخیره و در یک سیستم دیگه باز کنم ؟
    در 2007 یک گزینه embed بود ولی در 2010 پیدا نمی کنم
    با تشکر
    من الان نگاه کردم متوجهش نشده بودم قبلا. چه خوب ...

تو save as پایین صفحه گزینه ی tools رو بزنید که بعد هم save option رو ببینید. اون گزینه که فرمودین همونجاست.

17. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •