تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 329 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3284

نام تاپيک: درخواست درايور هاي سخت افزاري ؛ ارايه جديـــــد ترين درايــور هاي قطعات سخت افزاري (موضوع خبري)

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بچه ها نمی دونم این پستمو باید اینجا می دادم یا تاپیک می زدم؟در هر حال اینجا میدم:
    من کارت گرافیکم Ati Radeon 9250 است. سی دی درایورش رو هم گم کردم. هر جا هم رفتم گفتن باید از اینترنت دانلود کنی.از سایت تبیان درایورش رو که گفته به این کارت می خوره رو دانلود کردم.نام کامل فایل دانلودی:6-5_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_32464_694 است.ولی موقع ستاپ میگه Try It With A Standard VGA که فکر کنم یعنی این درایور به کارت نمی خوره.فکر کن! 40 mg فایل رو با dial-up دانلود کنی بعد بگه اشتباهیه.می خواستم ببینم کسی می تونه کمک کنه؟ چون به سایتش هم ربطی نداره.درایور Ati Control Panel است و این به 9250 می خوره.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

Javad جان ممنون از اینکه توجه کردی،ولی من که نگفتم لینک دانلود درایور رو بده،من میگم دانلود کردم ولی بهش نمی خوره.این فایلی که تو لینک دادی 44 مگابایته که پنج شش ساعتی طول میکشه من دانلودش کنم.می خواستم ببینم با همینی که دانلود کردم کاری نمیشه کرد؟

آخر فروم باز aa12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض درخواست درایور برای کارت گرافیک ATI Radeon 9250

بچه ها نمی دونم این پستمو باید اینجا می دادم یا تاپیک می زدم؟در هر حال اینجا میدم:
    من کارت گرافیکم Ati Radeon 9250 است. سی دی درایورش رو هم گم کردم. هر جا هم رفتم گفتن باید از اینترنت دانلود کنی.از سایت تبیان درایورش رو که گفته به این کارت می خوره رو دانلود کردم.نام کامل فایل دانلودی:6-5_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_32464_694 است.ولی موقع ستاپ میگه Try It With A Standard VGA که فکر کنم یعنی این درایور به کارت نمی خوره.فکر کن! 40 mg فایل رو با dial-up دانلود کنی بعد بگه اشتباهیه.می خواستم ببینم کسی می تونه کمک کنه؟ چون به سایتش هم ربطی نداره.درایور Ati Control Panel است و این به 9250 می خوره.

سلام

درایور Ati Radeon 9250 رو برای نسخه ی 32 بیتی ویندوز XP با حجم 46.6 مگابایت می تونی از آدرس زیر بگیری

tinyurl.com/y3awpy

اگه از نسخه ی دیگری از ویندوز استفاده می کنی ، اسم ویندوز و نوعش رو ( 32 یا 64 بیتی )

بگو تا برات بذاریم

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

از اینجا می تونی درایور رو بگیری :

forum.p30world.com/showthread.php?t=140736&page=3

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام براي مودم يو اس بي corecess 3112ug همچنان درايوري براي ويستا پيدا نشده آيا؟

اين مارك GlobespanVirata رو هم داره.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    با تشکر
    مدل کارت گرافیک من:
    leadtek 6600 gt

سلام

درایور نسخه ی 158.24 مخصوص کارت گرافیکتون رو از آدرس زیر می تونین
    برای ویندوز ویستا

نسخه ی 32 بیتی
    با حجم 30.4 مگابایت دانلود کنین . البته اگه از نسخه ی 64 بیتی ویستا

استفاده می کنید ، بگین تا براتون بذاریم .

tinyurl.com/2xdl6o

1. پس از دریافت کامل راه انداز سخت افزاری کارت گرافیک ، بر روی آن کلیک کنید تا اجرا شود

2. اگر نسخه ی قدیمی راه انداز برای کارت گرافیک شما نصب شده باشد ، راه انداز جدید آن را

تشخیص داده و از شما برای حذف راه انداز قدیمی سوال می کند که شما بایستی بر روی

دکمه ی Yes کلیک کنید .

3. در این مرحله ، راه انداز جدید نسبت به حذف راه انداز قدیمی اقدام کرده و پس از پایان نصب

از شما جهت راه اندازی مجدد رایانه سوال می کند که شما بایستی گزینه ی

Yes, I want to restart my computer now را انتخاب کرده و بر روی دکمه ی Finish کلیک کنید .

اگر شما پس از راه اندازی مجدد رایانه ، دوباره تصویر شماره ی 1 را بر روی مانیتور دیدید ، مانند

توضیح های گفته در مراحل 2 و 3 اقدام کنید تا همه ی درایورهای قدیمی از رایانه ی شما پاک

شود .

4. بعد از پایان حذف درایورهای قدیمی ، برنامه ی نصب در پنجره ای با عنوان Question اعلام

می کند که Microsoft hardware installation wizard فعال شده است ؛ شما برای ادامه ی

نصب راه انداز جدید بر روی Yes کلیک کنید .

پس از اینکه بر روی Yes کلیک کردید ، پنجره ای با عنوان Found New Hardwareظاهر شده و

شما برای نصب راه انداز جدید برای کارت گرافیکتان باید گزینه ی
    Don't show this message again for this deviceرا انتخاب کنید .

5. اگر پنجره ای با عنوان
    Windows Security ظاهر شد ، شما گزینه ی

Install this driver software anyway را انتخاب کنید .

6. پس از پایان نصب راه انداز جدید ، ویندوز از شما جهت راه اندازی مجدد رایانه سوال می کند

که شما بایستی گزینه ی Yes, I want to restart my computer now را انتخاب کرده و بر روی

Finish کلیک کنید .

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

اقا کسی جواب مارو نمیده مودمو بندازم دور؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام بچه ها من شدیدا به درایور کارت گرافیک geforce fx 5700 احتیاج دارم البته ورزن 78.3 را می خوام چون فقط با این خیلی عالی کار میکرد حتی بهتر از 90 بود اگه سایت هست معرفی کنید که بتونم گیر بیارم
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

با تشکر از زحمتی که کشیدید

اما مشکل من اینه که وقتی که رو درایور دبل کلیک می کنم به جای شروع این مراحل مستقیما وارد مرحله نصب می شه(مثل Xp ) و در پایان هم می نویسه که اینستال با موفقیت انجام نشده است
    (احتمالا اشکال از ویندوزیه که استفاده می کنم)
    اینو تو فروم انویدیا هم مطرح کردم که تا حالا کسی جواب نداده (احتمالا براشون خیلی عجیب بوده)
    برا خود انویدیا هم در قسمت (گزارش باگ) فرستادم(هرچند که باگ نیست) اونا هم جواب ندادند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

شما از موقعی که می گی مستقیما وارد مرحله نصب می شه یه عکس بگیر و برامون بذار تا بفهمیم چی به چیه

راستی شاید درایوری که استفاده می کنه مشکل داره

شاید هم حدس خودت درست باشه و مشکل از ویندوز باشه ، پس با یه ویندوز تر و تازه امتحان کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •