تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 99 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 990

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2012

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

لطفاً فایل های پوشه کرک رو واسم بزارید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستانی که مسترلیگ براشون با بازیکنان اصلی نمیاد این فایل رو دانلود کنن و به مسیر save بازی انتقال بدن . البته توجه کنن که این آپلش فایل باعث میشه سیوشون از بین میره و ارزششو داره به نظرم .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shr776's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوستان من بازی رو نصب کردم ولی یه فایل به اسم dt05_u.img رو نداشت من اومدم زرنگی کردم و یه فایل به همون نام درست کردم و گذاشتم تو مسیر نصب و بازی نصب شد و وارد بازی میشم
    اما مشکل من اینه که صدای گزارشگربازی اصلا با بازی هماهنگ نیست و گزارشگر چرت و پرت میگه
    اون گزارشگر 340 مگی سایت اسان دانلود رو هم اضافه کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده
    به نظرتون مشکل از چیه

در ضمن اگر میشه یکی از دوستان اون فایل dt05_u.img رو برای من جدا اپلود کنه تا بریزم تو مسیر نصب شاید مشکل برطرف شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه kingmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی واقعاً این سری بدترین نوع تو سری ها ست.
    1- مستر لیگ نی تونی با تیم اصلی بازی کنی مگر اینکه 100gp داشته باشی (10 برد!!)
    2-هر توپی که از حریفت بگیری خطاست! تازه ممکنه کارت زرد هم بگیری!
    3- داور همیشه به نفع طرف مقابل شماست. امتحان کنید! دو نفره بازی کنید ، داور به نفع دسته 2 خواهد بود.
    4- دروازیان شما یه اسکول به تمام معنی است (مخصوصاً کاسیاس!!)
    5- ابرستاره تیم شما به درد یه قرون هم نمی خوره ( حتی مسی )
    6- ضعیف ترین بازیکن تیم حریف همتون رو مثل آب خوردن درییل می شده ( فکر کنم اینا تازه رسیدن به فیفا که چند بار کلید سرعت رو که بزنی با دروازبان هم می توانستی تمام زمین رو دور بزنی و کسی نمی تونست شما رو بگیره)
    7- 99% خطاهای شما کارت زرد داره
    8- 90% خطاهای شما وقتی اتفاق میفته که شما توپ حریف رو مثل بچه ادم گرفتی ، ولی حریف می تونه شما رو جر بده و توپ رو بگیره ، خطا هم نیست!! ( کاملاً عادلانه است و اعصاب شما هم که از پولاده تازه روش زده برای 3+!!!)
    9- 98% خطاهای پشت محوطه شما گل می شه!!!
    10- عمراً بتونین توی 6 قدم حریف به یارتون پاس بدین ( توپ رو یارتون عینهو الاغ می زنه تو اوت (حتی رونالدو) )
    11- یک عمر باید دنبال پچ باشین!!
    12- گوینده انگلیسی که اصلاً معلوم نیست داره چی رو گزارش می کنه ! هنوز بازی شروع نشده شما 0-2 جلویی

واقعاً این سری 2012 بازی مزخرفیه بجای اینکه از بازی لذت ببرید ، اعصابتون داغون می شه

با سلام
    به نظرم درکل بهترین سری این بازیهاست
    1. به نظرم این عیب نیست یکی از مواردی هست که باید قفلش رو باز کنی
    2. با این حرفت 50 درصد موافقم. توپ گیری خیلی سخت شده.
    3. داوری کلا توی این بازی بده همه ورژن هاش همینطوری بوده
    4. این مورد هم دقیقا با مورد بالا صدق می کنه. من که عادت کردم با این اسکلهای دروازبانا
    5. چون دریبل زدن سخت تر شده اینطوری به نظر میاد.
    6. با این حرفت کاملا موافقم.
    7. با این حرفت موافق نیستم چون خودم توی هربازی یه کارت زرد هم نمیگیرم. چون توپ گیری سخت شده ناراحت میشی تکل میکنی داور هم بهت کارت میده.
    8. با قسمت اول حرفت موافقم اما دومیش نه
    9. توی دموها این مشکل بود اما توی ورژن نهاییش نه
    10. با این حرف هم موافق نیستم چون خودم این مشکل رو ندارم
    11. کمی تا قسمتی ابری اتفاقا این هم یکی از عیبهاشه هم یکی از محاسنش که انعطاف پذیری بازی رو نشون میده.
    12. اونم که چون هنوز گزارشگر انگلیسی اصلیش نیومده نمیشه نظر داد اما چیزی که 100درصد معلومه گزارشگرش مثل همیشه خیلی خیلی خیلی از گزارشگر فیفا بدتره. بهترین گزارشگر توکل بازیها رو بازی ان بی ای 2k sport داره که واقعا وقتی به حرفاش گوش میکنم فکم میوفته!

در کل پی ایی اس به درد دونفره بازی کردن میخوره چون خیلی جای کل کل داره و گیم پلیش خیلی جذابه

5. این کاربر از kingmohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    RAMSAR

پيش فرض

سلام دوستان،من فایل کرکم مشکل داره،کسی لطف می کنه فایل های پوشه کرکش رو واسم بزاره؟؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از mj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان خسته نباشین من فایل گزارش با حجم 396 مگ رو دان کردم و تو پوشه img محل نصب بازی کپی کردم اما بازم صدای گزارشگر نمی آد خواهش می کنم بگین چیکار کنم اگه سوالم تکراریه یا جای دیگه گفتین عذر می خوام کلی وقت گذاشتم تا فایلو دان کردم در ضمن یکی از دوستان گفتن فایل گزارش 2011 بدرد 2012 می خوره اگه درسته اسم فایلو بگین لطفا . ببخشید زیاد حرف زدم

---------- Post added at 08:35 AM ---------- Previous post was at 08:31 AM ----------

دوستان ببخشید یه سوال دیگه من پچ اصلاح اسامی تیمها رو نصب می کنم درست میشه ولی همینکه فیل مربوط به رفع ماتی یا بلور رو کپی می کنم اون پچ از کار میوفته چند بار اینکارو کردم دیگه دارم از pes زده میشم خواهش می کنم راهنماییم کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shr776's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اسمش اینه معروفترین سایت ایران هست ولی در عمل هیچ چیز نداره و یه متخصص توش نیست
    صد رحمت به همون ایتی ست خودمون

اینم برای بار صدم
    دوستان من بازی رو نصب کردم ولی یه فایل به اسم dt05_u.img رو نداشت من اومدم زرنگی کردم و یه فایل به همون نام درست کردم و گذاشتم تو مسیر نصب و بازی نصب شد و وارد بازی میشم
    اما مشکل من اینه که صدای گزارشگربازی اصلا با بازی هماهنگ نیست و گزارشگر چرت و پرت میگه
    اون گزارشگر 340 مگی سایت اسان دانلود رو هم اضافه کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده
    به نظرتون مشکل از چیه

در ضمن اگر میشه یکی از دوستان اون فایل dt05_u.img رو برای من جدا اپلود کنه تا بریزم تو مسیر نصب شاید مشکل برطرف شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه FGi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

کسی میتونه این 4 فایل رو برای دانلود قرار دهد ؟

dt0e.img
    dt0f.img
    dt10.img
    dt11.img

پروفشنال mj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    RAMSAR

پيش فرض

دوستان ببخشید یه سوال دیگه من پچ اصلاح اسامی تیمها رو نصب می کنم درست میشه ولی همینکه فیل مربوط به رفع ماتی یا بلور رو کپی می کنم اون پچ از کار میوفته چند بار اینکارو کردم دیگه دارم از pes زده میشم خواهش می کنم راهنماییم کنین
    برای رفع بلور این لینکی که میزارم فایل unnamed_63 داخل پوشه dt04 بعد نصب پچ کپی کن خراب نمیشه.

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

دوستان خسته نباشین من فایل گزارش با حجم 396 مگ رو دان کردم و تو پوشه img محل نصب بازی کپی کردم اما بازم صدای گزارشگر نمی آد خواهش می کنم بگین چیکار کنم اگه سوالم تکراریه یا جای دیگه گفتین عذر می خوام کلی وقت گذاشتم تا فایلو دان کردم در ضمن یکی از دوستان گفتن فایل گزارش 2011 بدرد 2012 می خوره اگه درسته اسم فایلو بگین لطفا . ببخشید زیاد حرف زدم
    اسم فایل dt00_e هستش.
    بعد اینکه ریختی تو img بازی برو تو منوی اصلی خود بازی system setting\language setting\commentary language
    بعد گزارش english انتخاب کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ببخشید اصلا تو بازی گزارشی نمیشه یعنی گزارشگر لاله لاله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •