تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 83 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 823

نام تاپيک: سایپا 111

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خوبه ها
    ولی نمیدونم چرا ای بی اس تو این برف وقتی ترمز میگیری ضربه میزنه به زیر پا
    یعنی هم قشنگ صدای ترمز رو حس میکنی و هم شروع میکنه به ضربه زدن

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چه میکنه این ABS پراید تو برف.......... حتی تو برف هم نمیزاره چرخ قفل بشه
    ABS کارش همینه که نذاره تو هیچ شرایطی چرخ ماشین قفل بشه
    خوبه ها
    ولی نمیدونم چرا ای بی اس تو این برف وقتی ترمز میگیری ضربه میزنه به زیر پا
    یعنی هم قشنگ صدای ترمز رو حس میکنی و هم شروع میکنه به ضربه زدن
    اون ضربه زدن نشان از اینه که سیستم ABS وارد مدار شده و مشکلی نیست و نگرانی نداشته باشین
    بذارین ضربه بزنه

3. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

abs پراید قفل نمی کنه ؟؟؟
    مطمعا هستی که تا ته زدی ؟؟ من با 4 تا ماشین تو روزی که تقریبا جاده یخی بود تست کردم و صدای خفنی ایجاد شد
    تو روز بارانی هنوز خوب تست نکردم اخه مادرم فهمیده من دارم ماشین رو هوا میدم { اخه گارانتی داره تا مشکل هست بفهمم که حل شه }

5. این کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نه اینکه صدا نده
    قفل نمی کنه. قفل کردن یعنی اینکه چرخ کاملا از حرکت بایسته و شروع به لیز خوردن رو سطح بکنه.

7. این کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

منظور همون بود...چون هم صدا داشت هم لیز
    صدا در روز بارانی....لیز در یک روزی که تگرگ و بارون قاطی بودالبته اون روز خیلی حال داد...دستی کشیدم ماشین بیچاره انتظارش رو نداشت..ولی کلا ماشین خوبیه ولی اگه 4 نفر سوار کنی اونقت دیگه خوب نیست.

9. این کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ربطی به تعداد نفرات نداره. سنسورش اگه حس کنه چرخ نمیچرخه، ترمز رو یک لحظه آزاد میکنه. من که با 3 سرنشین لیز نخوردم... خودم تنها بودم هم لیز نخوردم.

11. این کاربر از gigili1567 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام.......
    دوستان من تا حالا با ماشینم 1200 تا رفتم .850 کیلومتر که رفته بودم بردمش نمایندگی 4 که ازش تعریف میکردن و میگفتن خوبه و فلان...ایرادای ماشین اینا بود:
    1-ماشین موقع حرکت و یا دنده عقب کمی لرزش داشت.
    2-چرخ جلو موقع حرکت صدا داشت .
    3-اگزوز لق بود و موقع حرکت صدای ناجور داشت.
    4-از سرعت 60 به بالا صدای ناجور باد از سمت شاگرد بداخل میامد.
    و 2-3 تا ایراد کوچیک دیگه که الان یادم نیست.خلاصه بعد از ظهر که رفتم ماشینو تحویل گرفتم دیدم 130 هزار تومن فاکتور کردن که البته 30 تومنش مربوط به تعویض روغن و فیلتر بود.بقیه اش هم مربوط بود به تعویض لنت و آچار کشی و چیزای دیگه.که البته چون گارانتی بود من چیزی ندادم.از ایرادا فقط صدای اگزوز رو رفع کردن و باقی ایرادات سرجاشه!!!
    دیروز که تو سربالایی لواسون رو میرفتم بالا دیدم بوی گندی مثل بوی لنت بداخل ماشین میااد که فکر کنم مال صفحه کلاچه.چرخ جلو سروصداش بیشتر شده و ترمز هم که میگیرم بدجوری صدای لنت میاد که مایه خجالته برای یه ماشین صفر.
    حالا چکار کنم آیا این بویی که میاد واقعا مال صفحه کلاچه؟اگه ببرمش نمایندگی عوضش میکنن؟
    خداییش اعصابمو خرد کردن چیزی به عید نمونده و من میترسم با این ماشین برم مسافرت...
    :(

اگه نباشه جاش خالی می مونه arian-sr599's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام.......
    دوستان من تا حالا با ماشینم 1200 تا رفتم .850 کیلومتر که رفته بودم بردمش نمایندگی 4 که ازش تعریف میکردن و میگفتن خوبه و فلان...ایرادای ماشین اینا بود:
    و 2-3 تا ایراد کوچیک دیگه که الان یادم نیست.خلاصه بعد از ظهر که رفتم ماشینو تحویل گرفتم دیدم 130 هزار تومن فاکتور کردن که البته 30 تومنش مربوط به تعویض روغن و فیلتر بود.بقیه اش هم مربوط بود به تعویض لنت و آچار کشی و چیزای دیگه.که البته چون گارانتی بود من چیزی ندادم.از ایرادا فقط صدای اگزوز رو رفع کردن و باقی ایرادات سرجاشه!!!
    دیروز که تو سربالایی لواسون رو میرفتم بالا دیدم بوی گندی مثل بوی لنت بداخل ماشین میااد که فکر کنم مال صفحه کلاچه.چرخ جلو سروصداش بیشتر شده و ترمز هم که میگیرم بدجوری صدای لنت میاد که مایه خجالته برای یه ماشین صفر.
    حالا چکار کنم آیا این بویی که میاد واقعا مال صفحه کلاچه؟اگه ببرمش نمایندگی عوضش میکنن؟
    خداییش اعصابمو خرد کردن چیزی به عید نمونده و من میترسم با این ماشین برم مسافرت...
    دوست عزیز منم بردم یه نمایندگی که خیلی تعریف کردن! حتی آچارکشی هم نکرده بود!برادرم هم برد یه نمایندگی دیگه همون روز لنت ترمزش تموم شد!!! هر دو رفتیم تعمیرکار محلی آشنا کارمون رو را انداخت!
    همشون همینن!
    برو یه تعمیرکار مطمئن

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام.......
    الانم داره؟ اگه داره چه صداییه؟
    130 هزار تومن فاکتور کردن که البته 30 تومنش مربوط به تعویض روغن و فیلتر بود.بقیه اش هم مربوط بود به تعویض لنت و آچار کشی و چیزای دیگه.که البته چون گارانتی بود من چیزی ندادم.
    شماره شاسی و شماره موتور رو برام بذار.
    عادیه. به ماشین فشار آوردی بوی صفحه در اومده.
    صفحه تا سه ماه از آغاز تاریخ گارانتی و تا کیلومتر 6000 گارانتی داره.
    چیزی به عید نمونده و من میترسم با این ماشین برم مسافرت...
    برو هرجا گیر کردی بزنگ 09655 میان جمع و جورت می کنن مفتی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

الانم داره؟ اگه داره چه صداییه؟
    موقع حرکت صدای جیر جیر بدی داره یکمی که سرعت میره بالا قطع میشه.

شماره شاسی و شماره موتور رو برام بذار.
    الان یادم نیست کارت ماشین هم خونه است.

عادیه. به ماشین فشار آوردی بوی صفحه در اومده.
    نه آقا چرا عادیه من قبلا 206 صفر داشتم 20 بار این مسیر رو رفتم و اومدم آخ هم نگفته.ماشین صفر نباید بوی کلاچش در بیاد مگر اینکه صفحه کلاچ مشکل داشته باشه.

صفحه تا سه ماه از آغاز تاریخ گارانتی و تا کیلومتر 6000 گارانتی داره.
    یعنی اگه با این توضیحاتی که دادم ببرم اونجا عوضش میکنن؟
    برو هرجا گیر کردی بزنگ 09655 میان جمع و جورت می کنن مفتی
    ممنون
    ----------------------------------------------------------------------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •